Opinie o Fibar Group S.A.

Nick

A co geniuszu? Da się zamieścić komentarz i 13 ocen jednocześnie? A ponoć was nie sieją :)

Zapytanie
@Nick 18.10.2017 18:41

Słyszałem o rekrutacji, że się trudno dostać. Czy ktoś mi może coś napisać o samym procesie ?

Lelovo

Kurcze, czytając to forum to strach napisać, że dobra firma. Zaryzykuję jednak i może nikt mnie nie napadnie :). Dobra firma :D

JacekK

Też słyszałem tą plotę. Jak podpytałem o to managera to mi w tajemnicy powiedział, że jak to pierwszy raz usłyszał to się prawie posmarkał ze śmiechu. Pogadane.

Nick
@JacekK 09.10.2017 08:00

O przenosinach słychać od 3 lat, były głosowania, ankiety ale nic pewnego do tej pory nie ustalono. Zostajemy

Sok z żuka

Tak, przenoszą się do Chińskiej Republiki Ludowej, podobno już są masowe zwolnienia programistów a zarząd już uczy się Mandaryńskiego :D

nick

Dragon
@nick 29.09.2017 07:58
Firma podobno szuka iOSowac. Może ktoś coś więcej powiedzieć. Proszę o konstruktywne informację bez hejtu....

Ogłoszenia wiszą bez przerwy od kilku miesięcy. Zastanawiałem się nad aplikacją, ale popytałem i dowiedziałem się, że firma przenosi się gdzieś poza Poznań. Ponoć autobusy już tam nie dojeżdżają.

Pozdro
@nick 29.09.2017 07:58

SOrry, nic konstruktywnego. Aplikuj, zobaczysz. Daj znać

Pytajnik

Ludzie, nie dajcie się oszukiwać i nie wierzcie negatywnym opinią na tym serwisie. W Fibar różnie bywa, raz lepiej raz gorzej ale opinie które sa tu pisane w dużej mierze pisane są na zlecenie. Popatrzcie: 200 komentarzy a ocen na profilu ponad 2 000 !. Polubień pod najbardziej negatywnymi komentarzami po kilkadziesiąt 30-50. Przypadek?

Salamalejkum
@Nick 16.10.2017 23:43
To efekt kasowania komentarzy. Gdy usuwasz komentarz, ocena i ilość wystawionych ocen pozostają na tym samym poziomie. A myślał...

Wow, chcesz powiedzieć że skasowali 90% komentarzy których było ponad 2000. NIck, zacznij brać swoje tabletki ja cie pięknie proszę.

Lelovo
@Salamalejkum 18.10.2017 08:01

Nick już od dawna nie bierze nic na wyrównanie ciśnienia. Popatrz na jego wpisy. Lepszy niż Niesioł

Pytajnik

Byly pracownik

Ta firma to matrix, uzaleznia jak cholera, jakbym mogl to bym wrócił. Zawsze się cos dzialo, totalny ogień.

ciekawostka

Chciałabym opowiedzieć pewną ciekawostkę jeżeli chodzi o zarządzanie zasobami ludzkimi w tej firmie. Zdarzyło się parę razy że firma wysyłała programistów do pracy na linii produkcyjnej. Być może to jest normalna praktyka, jednak jest to b. demotywujace...

K
@Salamalejkum 27.09.2017 07:41
Kolego, w innych obszarach tak jest. Ale zrozum, że w tym przypadku, jako pracownik QA z obszaru za który odpowiadasz popełnias...

Od czytania tych głupot chyba dostałem raka... Dyscyplinarka z powodu błędu? Dobrze, że pracodawca dał możliwość naprawy błędu bez konieczności potracania wynagrodzenia, ale straszenie nagana to zamordyzm. Rozumiem, że nie zaznales przyjemności pracy w innym miejscu, ale nie musisz wątpić w ich istnienie.

zażenowany
@Kasztelan 27.09.2017 18:56
Ja bym ich wychłostał a potem nimi czyscil toalety. Popieram kolegę w 999%. Be more fibaro!

Oto poziom koleżeństwa w Fibaro. Idąc na przerwę pewnie sie do mnie usmiechasz i zagadujesz...

uszywiędną

taka jest praca na produkcji ludzie. firma dba o to żeby wszystko szło sprawnie są terminy są zlecenia i robota do zrobienia - nawet sie zrymowało. mi tam osobiście szybciej leci czas jak skupiam sie na pracy ale jak ktoś chce się wygadać w pracy to może jakieś callcenter? albo bazar

Fibaro to jedna z gorszych firm w zarządzaniu zasobami ludzkimi, a kierownik produkcji całkowicie nie nadaje się na to stanowisko . Wprowadził zakaz rozmawiania i obracania się w czasie pracy ,normalnie obóz pracy się zrobił zwłaszcza na produkcji.Przecież firmę tworzą ludzie czyli człowiek , jednostka osobowa a jak jest źle traktowany to i nie chce się pracować w takiej firmie.Po prostu ta firma to porażka.

Robert Kuna, a co mi tam !

Trafiłem tu przypadkiem (forum gowork), ciekawe miejsce. Takie typowo polskie - hejt, marudzenie, offtopy i p.dolenie dla fejmu ;-) FibarGroup jako pracodawca jest elastyczny i wyrozumiały. Jeśli ktoś NAPRAWDĘ chce pracować i się rozwijać, to ma tu idealne środowisko. Współpracuję z Kolegami, którzy zaczynali na produkcji, wykonując nudne (ale proste) czynności, a teraz razem dokładamy cegiełki do rozwoju FIBARO jako przebojowej marki. Oczywiście są chwile zwątpienia, gdy terminy cisną, albo ktoś nad tobą nie ogarnia kuwety, ale takie życie w dużej firmie ! Czy polecam ? TAK ! Czy powiem ile zarabiam ? NIE ;-) Czy stać mnie na szynkę ? TAK ;-) Pozdrawiam, RK

Robert Kuna, a co mi tam !

JerzyCoWierzy

Ale też nikt ci tutaj nie potwierdzi czy coś jest prawdą czy kłamstwem bo sie nie podpisujesz. Skąd mam wiedzieć czy to nie jakiś frustrat nienadający się do żadnej roboty czy faktycznie ktoś miał jakiś problem? ale z problemami to sie idzie do przełożonych i załatwia tutaj nawet nie ma sensu o tym pisac bo co to zmieni co to da. jak ktos będzie szukal roboty to i tak samemu sie przyjdzie przekonac. niedociagniecia sie pojawiaja ale ja nie mam z kolei w nawyku narzekania bo samo sie nie zrobi a gorzej moze byc zawsze pamietajcie!

CÓŻ

Dyskusja za bardzo schodzi na boczny tor.. zaraz sie admin przyczepi firma jak firma praca jak praca zawsze sie znajdzie ktoś niezadowolony ale to co tam niektórzy piszą to już lekka przesada.. wiecznie niezadowolonych przybywa.

Czy jak posty łamiące regulamin mogą być opublikowane po moderacji?

QQłK

tutaj juz nawet nie chodzi o kodeksy regulaminy itp ale najciekawsze jest to ze hejterek hejtuje firme a jak powiesz dobre slowo to jeszcze bardziej hejtuje ciebie :) niezbity dowod na to, ze jest to hejt dla samego hejtu i nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. do spowiedzi!

@zyczliwy 11.09.2017 10:39
temu pierwszemu chodziło chyba o to że gowork nie ma wplywu (przynajmniej oficjalnie) na publikowane treści? nie wiem skąd mi t...

Załóżmy, ze ktoś coś napisał. Nie ważne czy było to kłamstwo czy prawda. Gowork nie będzie oceniał czy to co zostało napisane to prawda, pozwoli na to firmie po uprzednim uiszczeniu abonamentu. Firma o której piszą ma prawo coś skasować, bo w końcu za to zapłaciła. Firma kasować może wzystko, bo znikały tu już posty mówiące o kasowaniu postów :) więc może stąd zniknąć zarówno brzydkie kłamstwo jak i niewygodna prawda.

zalosne
@123 11.09.2017 15:08

jak niewazne czy klamstwo czy prawda? nie wnikam w to co robi gowork to juz kwestia ich etyki sami sobie odpowiedzcie czy cos takiego w ogole istnieje w ich przypadku. czyli co. nie wolno pisac obelg i nazwisk i to wszystko?:D klamac wolno?

fireball

z tego co wiem jest gdzieś taki zapis że jak się pomawia osobe czy firme na zasadzie że ta osoba czy firma może utracić zaufanie w opinii publicznej ze wzgl na piastowane stanowisko to podlega to karze takiej lub innej polecam poszukać. Jak się komuś wydaje że gowork gwarantuje jakieś bezpieczeństwo za chlapanie jezykiem na lewo i prawo to sie grubo myli. oni nie maja wplywu na to co ktos napisze i jest to w regulaminie czy ktos z was przeczytal regulamin serwisu przed 'wielkim oburzeniem' ze jakis wpis usuneli? proponuje wyjasnic z goworkiem.

fireball

Bolek

Widzę, że na tym profilu trwa regularna pyskówka tych za i tych przeciw. Zapytam zatem najbardziej obiektywnie jak się da i taką proszę odpowiedź . Jak jest z tym Fibarem. Jakie są warunki pracy, wynagrodzenie i benefity. NIe interesują mnie czyjeś miłe czy niemiło odczucia, tylko fakty.

Pracus
@Bolek 28.08.2017 09:34

Firme tworzą ludzie. Więc masz tu pięknie pokazane jak jest w firmie skoro pracują tam Ci sami ludzie co tu piszą

Dopalacz
@Złośliwy 25.08.2017 09:12
Ja też słyszałem, że jak ktoś cokolwiek powie dobrego o firmie to jest ktoś z działu HR. Jak powie natomiast coś złego to jes...

Tomek, przestań. Nikogo nie oszukasz. :D

@Złośliwy 25.08.2017 09:12

Pani Aneta wywołała Cie do tablicy i nic mądrego nie napisałeś. Do tej pory nie byłeś też w stanie pokazac, że nie mają racji ci którzy piszą tu w niepochlebnym tonie - a wystarczy użyć argumentow. Obrażasz za to ludzi, nie przyjmując tego co piszą do wiadomości. Nie wiem czy jesteś z HR, ale z obserwacji Twoich postów zgaduje, że kimś duzi ważniejszym :). Napisz coś prosze o warunkach pracy i warunkach zatrudnienia, nie każ kobiecie czekać.

Pytający

jakie wynagrodzenie jest przewidywane na stanowisku c++ dev. ?

Mateusz

Jako że miałem "przyjemność" pracować w tej firmie, chętnie sobie czytam opinie innych ludzi i porównuję z moimi odczuciami. Z jednymi się zgadzam z innymi nie, jednak jest coś co mnie przeraża: Mianowicie serwis GoWork. Drodzy moderatorzy/administratorzy serio myślicie że ludzie nie zauważą że nagle znika komentarz jednego z użytkowników? Komentarz który w rzetelny, trochę subiektywny sposób (po to jest ten serwis - żeby wyrazić swoją opinię) opisywał sytuację w firmie FibarGroup? Ja głupi myślałem że mogę tu zorientować w opiniach o pracodawcach. Szkoda drogi GoWorku, żeś tak nisko upadł....

Tadeo
@Mateusz 22.08.2017 09:19

A czy kiedykolwiek stał wysoko? Za kilkaset zł kupisz sobie pakiet w ramach którego możesz usuwać komentarze. Tyle w temacie

Rastaman
@Mateusz 22.08.2017 09:19

może łamał regulamin?

użytkownik zarejestrowany

@Złośliwy czy mógłbyś w merytoryczny sposób opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Fibar Group S.A.? Powyższe wpisy niewiele mówią o warunkach zatrudnienia. W sieci pojawiło się klika aktualnych ofert pracy, między innymi na stanowisko Managera ds. Komunikacji - czy ktoś z forumowiczów mógłby podzielić się swoją opinią na temat tego stanowiska? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

@Aneta 21.08.2017 14:28

A co chcesz wiedzieć moderatorze goworka o zatrudnieniu w firmie Fibar. Czy możesz merytorycznie zadać pytanie? Bo jak narazie jest ono na tyle ogólne, że czuję jak byś mnie pytała/pytał "powiedz nam coś o tej geografii bo chcemy się dowiedzieć".

Lalaland

WItam, zauważyłam, że firma szuka wielu ludzi na stanowiska programistyczne:https://www.praca.pl/740272,fibar_group_s_a,poznan,firma.html. Jakich bonusów można się spodziewać na stanowiskach i jakie są średnie wynagrodzenia?

Zed

Ostatnio rozmawiałem z kolegą nt. opinii różnych firm na naszym lokalnym rynku i jak padło Fibar to powiedział, że średnia jest opinia. Zapytałem więc dlaczego? a on powiedział, że nie wie, tak gadają po prostu. I wiecie co, uzmysłowiłem sobie, że to przecież jest jakaś bujda na resorach. Kiedyś, gdzieś, ktoś, coś powiedział i to tak łazi po rynku, nikt nigdy nie zweryfikował prawdy i tak się dalej gada. Dokładnie to samo można odnieść do ludzi i opinii o nich, łatwo jest kogoś skrzywdzić. Jest takie powiedzenia "kłamstwo świat obiegnie zanim prawda zdąży buty włożyć".

@Rastaman 14.08.2017 07:29
Chłopie, ale jesteś bystry jak woda w klozecie. Przecież tu ciągle ci sami ludzie piszą jakieś smuty, tylko się pseudonimy czas...

Ludzie piszą tu co myślą, podają przykłady i argumenty, tylko wy swoich racji niczym konkretnym nie podparliscie. Opisano tu (a potem ktoś skasowal) to co się dzieje we firmie, więc wysil mozgownice i zamiast marudzić użyj kontrargumentow, bo jak na razie stać was tylko na inwektywy.

@Zlosliwszy 14.08.2017 12:46

Panie Koleżko piszący pod kilkoma nickami. Nie chodzi o to co w firmie jest złe, w KAŻDEJ firmie jest coś nie tak, chyba że ty napiszesz, że w firmie dla której prawdopodobnie pracujesz pisząc te negatywne komentarze wszystko jest ok?.

Wojtek

Pozdrawiam wszystkich Fibarowiczów znad polskiego morza. Kodujcie tam dzielnie. Pozdro

Pati

ludzie, nie róbcie znowu syfu tutaj.

Malinka

ile za to PS3 ?

Benet

Koledzy, sprzedam stare PS3 z dwoma kontrolerami + 10 gier w zestawie. jak by ktoś chciał i był zainteresowany prosze o priv benetto998@o2.pl

Namh0090

@Namh0090 26.07.2017 09:26
Widziałem, że sa nowe przyjęcia na stanowiska programistyczne. Jak lepiej aplikować, mailowo czy bezpośrednio?...

najlepiej listownie. Kiedyś się tak robiło, CV do koperty i na pocztę. A na serio kolego to chyba bez różnicy :)

@Zlosliwszy 24.07.2017 20:37
Cieta riposta i jakie argumenty przytoczyles, no no no.

@Pati 25.07.2017 12:16
I znowu się zaczyna, po co siejecie tu ferment. Zamiast toczyć głupawe utarczki słowne używajcie konstruktywnych argumentów!...

A co się mnie czepiasz? Wytknalem komuś że żadnych argumentów nie użył a tylko marudzi w odpowiedzi na post, w ktorym ktoś ładnie ujął sytuacje we firmie. O argumenty czepiaj się tamtego.

Krzychu

Cóż. Ciekawa firma. Spora retencja pracowników. Szkoda tylko, że wyłączyli możliwość wysyłki maili na pracownicy@. Lubiłem te chwile pożegnań zwalnianych i zwalniających się, nawet jak wpadło kilka maili dziennie :)

@Krzychu 13.07.2017 11:44

Retencja jest faktycznie przyzwoita, z rotacją różnie bywa ale chyba nie większa niż gdzie indziej :)

Polococta

jakiego wynagrodzenie można sie spodziewać w fibar przy stanowisku QA?

smecta92

Na tyle osób zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka. Ja nie narzekam, zarobki nie są super wypasione, ale w tym roku drgnęło. Podwyżka była, kariera zaczęła się budować, więc chyba idzie w dobrym kierunku.

smecta92
@Yhy 07.07.2017 11:37
Zdradź proszę z którego jesteś działu.

jasne, jak tylko powiesz mi jak się nazywasz żebym wiedział komu mam się publicznie spowiadać? :)

Yhy
@smecta92 10.07.2017 08:27

Już się zacząłeś publicznie spowiadać :)

Montanegro

Fibar fajna firma i dobrze wygląda w CV.

Pantenol

Niechże mi ktoś coś napisze o benefitach w firmie. Dają coś fajnego?

Pimpek

Avx, ty to jednak jesteś prze-mózg. Skoro piszesz na gowork jakieś smęty to zakładam, że cie z Fibar wyprosili. WIęc chciałem zaapelować do firmy, że popełniła straszny błąd, że pozbyła się tak przenikliwego umysłu :)

@Pimpek 14.06.2017 16:25

O O, zaraz się znowu zacznie hejt. Kurde chłopaki, weźcie się umówicie żeby sobie dać po pysku a nie się tu obrzucać jak gimbaza.

xxx^2

Ta wypowiedź trafia w sedno sprawy. Pracowałem tam ponad 2 lata w dziale wytwarzania oprogramowania i podejście dokładnie to samo. R&D powinni przenieść do Indii.

Złośliwy

Nie wiadomo, jest duże prawdopodobieństwo, że serwis gowork wysłał swojego człowieka i aby uniknąć problemu kolejnego komentarza który łamie regulamin wyeliminował użytkownika. :D

RastaMan

A ja się ciesze z pracy w fibarze. Jak czytam wypowiedzi to traki smuteczek mnie ogarnia bo jedni chwalą a drudzy ganią i po co to komu. Już wystarczy że w sejmie ludzi się dzieli. Pace ludziska, trochę dystansu.

siniak

To ja tez cos dodam apropo tej sytuacji z wywaleniem tych swietnych inzynierow. Fakt faktem, ludzie ci mieli wiedze na bardzo wysokom poziomie. Nie nalezy zapominac jednak ze wlasnie tak jak napisal poprzednik oni ich wzieli w calosci ale trzeba dodac ze z podupadajacej korpaoracji. W ADB (tez tam pracowalem) lecialo wszystko na łeb na szyje od kilkudziesieciu miesiecy. Problemem tej firmy byla wlasnie stagnacja, ktora mocno wplynela na cala kadre. Przejety zestaw personelu nauczony pracy w takim srodowisku nie bedzie w stanie zaadoptowac sie do pracy w duzej dynamice ktora reprezentuje fibaro. Niestety tak to dzisiaj wyglada, jak sie czlowiek nie dostosuje do nowego to poprostu wypada. Pracowalem w fibaro (3,5roku) i odszedlem ze wzgledu na przeprowadzke do zony (mieszka w warszawie). Teraz pracuje w kilkaset razy wiekszej miedzynarodowej firmie softwarowej i mamy taki kociol ze szok. PMi sa tak zakreceni ze robianzebrania i nakrecajaja sie ze im wieksza jazda i zmiany w projekcie tym wieksze szanse ze wyjdzie z tego cos dobrego:) jeszcze sie do konca nie przestawilem na takie pojechane klimaty i czasami patrze na nich jak na ufo:) Ale wiem ze dzisiaj to juz sa normanle standardy pracy. Dobrze zarzadzane korpo nie pozwoli sobie na prowadzenie projektow w nieskonczonosc, bo wie ze to juz nie jest to co kiedys, i beda nas cisnac i żyłować, wiec trzeba se zdac sprawe ze time to market to podstawa i oddawac robote najlepiej przed deadlinem:) Szczerze powiedziawszy placz i lament kolegow ktorzy chca zrobic wszystko "na wysokim standardzie" jest wg mnie grubo przesadzony. Nie chce byc zlosliwy ale projekt "z soczewka" mial wlasnie "lekkie" opoznienie ze wzgledu na wysoka jakosc produktu... chlopaki, ja widzialem ta mechanike, te "jakosciowe" kąty ujemne, godzinami moglibysmy o tym rozmawiac jak wpuscilismcie na mine ekipe od form. Ale nie robmy tak, badzmy sprawiedliwi, kazdy ma prawo cos [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Nie mozna tylko wylewac lamentu na innych a samego siebie stawiac na piedestale. Dodam na koniec od siebie: Wg mnie dzisiaj elastycznosc i dzialanie dynamiczne jest kluczowe w organizacjach. Wlasnie to cenilem w fibaro. Wkurzalo mnie to ze z czasem zaczelo sie z niego robic korpo i przeorowadzka do wawy byla mi przez to na reke.

K
@siniak 24.05.2017 13:10

Drodzy Panstwo, prowadzenie takich dyskusji jest nie namiejscu. Oczekuje od Was wzajemnego poszanowania i zakonczenia natychmiast tego watku.

zwolniony truteń
@K 24.05.2017 23:14

Krzysztof: a co tu jest nie na miejscu? Właśnie po to powstał ten portal - żeby potencjalni pracownicy mogli wyrobić sobie zdanie o firmie. Może warto żebyś od siebie dodał jak to było z tymi zwolnieniami na przełomie roku?

Katmandu

Bardzo wartościowa firma. Pracowałem przeszło 4 lata, przy wszystkich problemach które ma ta spółka, bo nie powiem, żeby były to łatwe lata. Jak zacząłem szukać pracy to każdy kto widział w CV- Fibar mówił, że naprawdę dobrzy developerzy stamtąd wychodzą. Polecam

Aby uściślić to mówicie o tych wywalonych developerach (Poznań), co przyszli pracować do Fiabro z dużej Koreańskiej firmy, która zwinęła żagle z Poznania? To są te trutnie czy innych opisujecie? Bo mnie zastanawiają Ci poznańscy, dlaczego i jak do tego doszło.

Kaszkaj
@090 12.05.2017 20:25

Nie no, chodzi przediez o ta ekipe z zielonej. W poznaniu takich numerow nie ma:)

Majen
@Kaszkaj 19.05.2017 12:57

Ta ekipa z Zielonej byla i jest swietna, chyba ciezko znalesc lepszych inzynierów, a ty przestan wylewac zale bo jak kojarze to w poznaniu wiecej ludzi skasowali trutniu!

mb

Przyjmują tam w ogóle na stanowiska fizyczne? Wysyłałem kilka razy CV, również na inne stanowisko, niestety zero odzewu...

Ja mam pytanie z troche innej beczki. Czy pracownicy firmy mają jakiś rabat na zakupy produktów firmy. Czy firma daje takie możliwości

użytkownik zarejestrowany

@Pasternak88 rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Jakie według Ciebie są największe plusy pracy w Fibar Group S.A.?

Zegarmistrz
@Etan 30.04.2017 23:44
Właśnie sprzedali narzedziownie i wtryskownie na którą wydali kilka ładnych milionów. Oficjalnie po to było łatwiej skupić się...

Przeciez oni ta narzedziownie sprzedali do noexu! Firmy z ktora od lat wspolpracowali, wg mnie bardzo dobry zabieg bo wprowadzili swoje procedury, odpalili proces i oddali do obslugi firmie z doswiadczeniem ktora by pewnie nigdy takich maszyn nie kupila by obslugiwac fibaro. Jestem pewien ze na tym jeszcze zarobili! Pracuje w tej narzedziowni i wiem jak to przebiega - dzieki temu noex bedzie trzymal poziom jaki narzuca fibaro a nie bedzie takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] organizacyjnego jaki wprowadzal pewien brodacz. A i z tego co wiem to wiekszosc pracownikow przechodzi automatycznie do noexu. Wiec nie robcie paniki ludzie!

Paleo
@Etan 04.05.2017 22:08
Póki cię nie wywalą, to się nie dowiesz :). Z takim podejściem do tematu, to nawet trochę Ci tego życzę....

Dzięki, nie spodziewał bym się niczego więcej po osobie która wylewa swoje frustracje na goworku

Pasternak88

Kurde Panowie i Panie, nie róbcie syfu. Zawsze będą opinie za i będa opinie przeciw. Myslę że mądrym stwierdzenie było by żeby każdy sprawdził na co stać Fibar i jakie możliwości daje i sam decyduje. Przekonajcie się sami

etam
@Pasternak88 20.04.2017 12:37

No i to są opinie za i przeciw :). Zatrudnić się aby przekonać się co może dać fibar? Mając już rodzinę i czasem kredyt to spore ryzyko.

Pasternak88
@etam 23.04.2017 08:09

Jak jesteś dobrym programistą to umówmy się, nie ma się czego obawiać :). A tak na serio racjonalizuje wam opinie swoją ale ja bym brał w ciemno. Pracuję tam i się osobiście nie sparzyłem

Mac

Pół roku temu firma pożegnała się z kilkoma osobami i najprawdopodobniej w wyniku tego zwolniły się kolejne osoby - to jest prawda i trzeba to głośno powiedzieć. Nie zmienia to jednak faktu, że firma obecnie prowadzi dużo projektów w obrębie fajnych technologii, co moim zdaniem jest zachętą dla nowych pracowników. Czy w firmie nie będzie już więcej zawirowań? Ciężko powiedzieć, moim zdaniem w żadnej firmie IT nie można się spodziewać pracy do końca życia

użytkownik zarejestrowany

@Manfoldrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. A czy praca w Fibar Group S.A. daje możliwości rozwoju?

Margaritta

Najlepszy obraz pracownika Fibaro mozna sobie wyrobic po ostatnich wypowiedziach.(usunięte przez administratora) Nikt tego nie widzi że problemy firmy nie wynikają z tego że ludziom się nie chce, tylko nie wiedza co mają robić. Co tydzień zmienia się koncepcja, ja tak nie potrafię pracować, oddaje mercedesa i spadam. Buziaczki

Manfold
@Margaritta 12.04.2017 23:55

Pracowałm z nimi ponad rok, dopraszałem się o wiele tematów, na głupie API do urządzenia przesuwali terminy chyba z 10 razy, na początku myślałem że siedzą w tej firmie bo są po jakimś układzie albo coś a poźniej się sam zorientowałem ze to ekipa doskonałych sciemniaczy!!! Margerita, widać ze nie masz doświadczenia i wyciągasz pochopne wnioski, mnie również zminiali spec'a, harmonogram, ja zmieniałem wiele razy prawie zamknietego boma, ale tak się dzieje bardzo często a PMi robią to dlatego by optymalnie wykorzystac zasoby. Jak jedna ekipa z działu obok ci nawala to pewnie bedziesz stała z robotą i czekała na zbawienie... Sory ale ja wole poleciec do PMa lub teraz PO i zameldować status by nie siedziec bezczynnie i nazekac jak wiekszosc maruderów. Zgadzam się że przeskakiwanie między wątkami jest irytujące ale uwierz mi, pracowałem w wielu firmach jako konstruktor i tak się dzieje wszędzie, dobry PM zawsze znajdzie ci dodatkowe zajęcie by optymalizować ciebie jako koszt. A jak leniwe bobki (zeby nie mowic trutnie) przedłużają cały projekt to powinno się ich wywalać odrazu! Jestem w szoku ze tak długo ich trzymali.

Passy86
@Manfold 08.05.2017 23:08

Amen człowieku!

Manfold

Ewidentnie ktos robi czarny PR firmie. Pracuje tu ponad 3 lata i mialem przyjemnosc rozmowy chyba z kazdym inzynierem z dzialu R&D powiem jedno: Wywalajaja tylko malokreatywne automaty przyzwyczajone do korporacyjnej pracy. Jak nie ma nakazow, zakazow i bicza nad glowa to sie tacy wywalaja i prowadza projekt w nieskonczonsc. Bardzo dobrze ze takich trutni wywalili bo przez nich leciala opinia na innych! Fakt ze poszlo kilka osob fajnych no ale tak to juz czasami bywa w koncu pracuje w tej firmie ok 500 osob wiec rotacja zawsze bedzie. Ja jestem bardzo zadowolony. Praca wymaga kreatywnego myslenia, szukania rozwiazan i wspolpracy z roznymi specjalistami. Atmosfera raczej ok. Relacje z przelozonymi mysle mam dobre, ale jak to mowia - jak se poscielesz tak sie wyspisz.

Zostaw opinię o Fibar Group S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fibar Group S.A.