Fibar Group S.A.

Opinie o Fibar Group S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jaga
 Opinia

Pracownicy produkcji są zwodzeni od listopada że będą podwyżki. Dyrektor w styczniu dostał listę pytań od produkcji na które nie odpowiedział do dnia dzisiejszego co pokazuje jego brak szacunku do swoich pracowników. Wybór nowego kierownika produkcji to jest dopiero hit na skalę światową ! Gość nie ma pojęcia o produkcji i elektronice i wybierają go na kierownika, a wcześniej kierował magazynem! POLSKIE APPLE NA PEŁNEJ... !!!!! Kilka słów o warunkach: - 2100netto po 4 latach pracy !!!! - brak premii wydajnościowych - premia absencyjna to 3% czyli przy tej stawce 63zł - hala nieklimatyzowana, gorąco, swieci słońce w twarz i nie da się pracować W maju/czerwcu jakieś 40% pracowników produkcji składa wypowiedzenia. Stawki za które ludzie pracują są większe w sklepach spożywczych, nie wspominając o rozkładaniu towaru w lidlu czy biedronce. Firma w żaden sposób nie docenia finansowo stałych pracowników produkcji bez których produkcja nie istnieje ! Prezes powinien się w końcu zainteresować co się dzieje po drugiej stronie ulicy bo za chwile nie będzie miał kto robić.

Studenciak
 Opinia

Kolega polecił mi tu pracę, ale obecnie studiuję, czy wie ktoś jak wygląda sprawa ze studentami? Da się dostosować grafik, przyjmują w ogóle?

Patot
@Studenciak 11.04.2019 16:00

Z tego co pamiętam, to na stronie przy ofertach pracy jest w ogóle zakładka "Studenci" i były jakieś staże, więc przeglądnij sobie

innystudenciak
@Patot 12.04.2019 11:52

tez mnie to zainteresowało, ale pytanie, gdzie znaleźć na stronie tę zakładkę, oferty pracy w ogóle? bo szukam, ale szczerze mówiąc nic nie widzę poza informacjami dla klientów i produktami

Otis
@innystudenciak 16.04.2019 10:39

Wpiszcie sobie "fibar praca" w google, klikacie pierwszy wynik i voila :)

TJ8

krótko i na temat

Tak1Nie3

Urur
@Nick 09.04.2019 14:07

a co się będę rozwodził, elaboratu nie będę pisał ja lubię konkretnie i kawa na ławę

TakNie2

Pecyk
@TJ8 08.04.2019 11:39

nie rozumiem, dlaczego usilnie minusuje się tu smutnymi buźkami wszystkie pozytywne komentarze?

Bebop
 Opinia

Pierwsza firma w której pracuje z klimatyzowaną halą, zarąbista sprawa.

Ja
@Bebop 03.04.2019 10:08

Dopiero w lecie docenisz

Jaga
@Bebop 03.04.2019 10:08

Co ty za bzdury wypisujesz ???!!! Hala na ten moment NIE jest klimatyzowana !!! Super hiper nowa hala ktora wg prezesa spełnia najlepsze światowe standardy a firmy nie stać na klime. Ludzie zaczynaja się dusić na hali przez niska wilgotność powietrza i wysoką temperaturę - takie są właśnie warunki. Nie wspominając już o słońcu które wali przez okna na twarz i nie da się pracować.

Adam
 Opinia

Stawiałem tam pierwsze kroki w branży, dużo mnie nauczyli i z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę.

Kostek
@Adam 27.03.2019 14:11

Przyjmują bez doświadczenia?

Chrząszcz brzmi w trzcinie
@Kostek 28.03.2019 09:19

Po prostu próbuj nie ma co gdybać. A z ciekawości na jaki dział?

pppp
 Opinia

Ryba psuje się od głowy, w przypadku każdej firmy jest tak samo. Jak ktoś tam chce pracować to musi poczekać na wymianę zarządu, szczególnie prezesa.

Kamil
Nazwa działu: IT
@pppp 28.02.2019 03:41

pppp chyba nie zdajesz sobie sprawy ze ten prezes to nie jakis gosciu z łapanki tylko to jest zalozycielem tej firmy i pracuje w niej od poczatku. To dzieki niemu firma jest dzisiaj tam gdzie jest. Znam goscia osobiscie i szanuje za to co robi! Nie nalezy do latwych ludzi i ma niesamowite wymagania. Ale gdyby nie on to nie bylibysmy tam gdzie jestesmy teraz. Zawsze dbal o pracownikow i ci ktorzy maja okazje z nim pracowac bezposrednio wiedza o czym mowie. Co prawda gosc nie patyczkuje sie z nikim ale tez nie ma co przesadzac ze to jakis swir. Nawet teraz po zmianie wlasciciela nie sadze aby kto kolwiek posunal by sie do tego by usunac takiego goscia z wizja jak on!

Tak2Nie7

Szyt
 Opinia

Przeczytaj czasem co napisałeś zanim klikniesz enter ewentualnie następnym razem upewnij się ze publikujesz na ploteczku. Twój komentarz jest poniżej krytyki.... Poza tym zgadzam się w 100% z Kamilem, rzeczowy facet, bardzo kompetentny.

Tak1Nie4

Geniusz
 Opinia

Widzę któryś mądrzejszy niezadowolony ustawił bota na gwiazdki 3784 głosów? Jasne

Tak7Nie1

SZprot
@Geniusz 06.03.2019 10:36

hehe faktycznie, ja daje mocne 4

mm
@SZprot 06.03.2019 14:29

to tylko swiadczy o tym ile postow zostało skasowanych.

Tak6Nie

Kubcio
@mm 10.03.2019 23:40

Nie, gwiazdki i opinie nie mają ze sobą za wiele wspólnego. To tylko świadczy o dziecinnej zemście, jakiegoś byłego zapewne

Tak4Nie1

mmm
@Kubcio 11.03.2019 15:30

napisz mi prosze jak dac gwiazdke nie piszac postu

Kubcio
@mmm 15.03.2019 23:22

Wczoraj dopiero GoWork zmienił sposób gwiazdkowania, do tej pory wystarczyło kliknąć w ocenę w prawym górnym rogu i przydzielić gwiazdki od 1 do 6, teraz skala jest 5 gwiazdkowa i ocenić pracodawcę można faktycznie tylko pisząc opinie. Gdyby było tak jak mówisz wcześniej, że komentarze byłyby powiązane z oceną to wraz z ilością komentarzy zmniejszyłaby się ilość ocen :)

Nicolas
 Opinia

znaleźć do was oferty to jakiś cud pański ale jeśli prawdą jest to co się mówi/pisze to się nie dziwie że rotacji nie ma

Patryk
@Nicolas 07.03.2019 09:23

To prawda, też się rozglądam, chyba zgłoszę się prosto do biura

Nicolas
@Patryk 07.03.2019 14:00

tak chyba będzie najlepiej

Fela
@Patryk 07.03.2019 14:00

Byłeś? Ja się zastanawiam czy nie spróbować ale bardziej do biura ale nie wiem jak to wygląda, jakie osoby i w ogóle i trochę ze strachu odpuszczam więc jakbyś krótko powiedział (jeśli dotarłeś) to byłoby super

Czeko
 Opinia

Nie wiem czy dla wszystkich ma to takie znaczenie mi sie podoba to ze pracodawca dba o nas nawet takimi malymi gestami jak kawa, herbata to zawsze cos milego i od razu jakas przyjemniejsza atmosfera sie robi.

Tak1Nie1

Krzyś
 Opinia

Witam planuje aplikować na stanowisko software engineer, jestem po studiach ale nie mam doświadczenia zawodowego, cze ktoś może mi powiedzieć jakie mam realne szanse? Próbować czy nie ma sensu sobie zawracać głowy?

Johny
@Krzyś 04.03.2019 09:59

Wiesz, spróbować zawsze możesz, wyślij CV, podejdź osobiście, chwile Ci to zajmie a może akurat.

Finn
 Opinia

Firma stawia na ciągły rozwój, pracy jest sporo ale satysfakcja po skończeniu projektu wszystko rekompensuje. Pensja w mojej opinii jest więcej niż przyzwoita. Podjęcie tutaj pracy uważam za bardzo dobry wybór. Atmosfera jest dobra. Przynajmniej w obrębie mojego działu nie ma osób, z którymi miałbym jakiekolwiek problemy, z resztą też, ale realnie patrząc nie ze wszystkimi się przyjaźnię, część znam tylko z widzenia części w ogóle nie znam, a że jestem przeciwnikiem wszelakiej generalizacji więc zatrzymam się w opiniowaniu na moim stanowisku. Pensja jak wspominałem satysfakcjonująca, do tego nigdy nie miałem nieprzyjemności jeśli chodzi o relacje z szefostwem. Firma oferuje sporo benefitów, pikniki rodzinne itd. Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii, w mojej mogę szczerze polecić jako pracodawcę. Ja jestem zadowolony

Robin Hood
@Finn 29.12.2018 13:26

a ja z produkcji i też nie narzekam

@Robin Hood 15.01.2019 14:36

Skoro Ty również cenisz sobie warunki, jakie stwarza Wam firma Fibar Group, to pozostaje się jedynie cieszyć z takiego stanu rzeczy. To bowiem świadczy, że pracodawca ten stara się o Was w jakiś sposób dbać. Od jak dawna sprawujesz swoje obowiązki w tej firmie? Z uwagi na to, że w Internecie nie ma zbyt wielu informacji na jego temat, na pewno wiele osób chciałoby wiedzieć, czy macie tam oferowany pakiet jakichś ciekawych benefitów. Opowiesz nam o tym?

Tomek
@Robin Hood 15.01.2019 14:36

ej, praca tu jest spoko

Krzyś
@Finn 29.12.2018 13:26

Widziałem ogłoszenie na stanowisko software engineer, jestem po studiach ale nie mam za bardzo doświadczenia zawodowego, mam szanse się dostać?

Nina
 Opinia

widziałam że szukają specjalistów, branża świetna, o firmie też sporo słyszałam tylko niestety/stety jestem bardziej projektantką niż informatykiem, czyli programy graficzne jak najbardziej natomiast języki programowania są dla mnie kompletnie nieznaną niwą. Czy Fibar w ogóle poszukuje designerów czy nie koniecznie, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości?

cisu
@Nina 30.01.2019 14:35

https://www.praca.pl/740272,fibar_group_s_a,poznan,firma.html zawsze możesz spróbować

Filip
@cisu 05.02.2019 08:40

podłaczajac sioe pod temat a na produkcji jest jakś sensownie ?

@Nina 30.01.2019 14:35

Nic dziwnego, że zainteresowałaś się pracą w Fibar Group. Ale niestety, nie widziałam ostatnio, żeby firma ta poszukiwała aktualnie designerów. Zachęcam Cię jednak do napisania bezpośrednio do nich i dopytania o tę kwestię. Być może w najbliższym czasie ogłoszą rekrutację na tę posadę. Podaję Ci kontakt do przedsiębiorstwa: https://fibaro.jobs/kontakt/ Zachcesz zrobić w ten sposób?

pati
@Filip 05.02.2019 12:46

Spodoba ci się , jeżeli lubisz opary spawanego plastiku

M
@Olga 05.02.2019 16:50

Komentarze wyglądają jak monolog schizofrenika :D. Czy tam ktoś w Fibaro zaczyna watek by go potem kontynuować?

F
@pati 07.02.2019 20:57

jakie opary ma wdychać projektant?

Rozwinięty kłębek
@M 14.02.2019 18:29

Jak to czytam to mam niezły ubaw. Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Pisanie detali mija się z celem i tak zostaną wykasowane jak poniżej. Ocena 1 na 6 oddaje całość i tego prowadzący ten monolog nie wykazują.

Bart
 Opinia

Zenujace podejscie kerownikow do ludzi z agencji!!!! Nie polecam fibaru

Tak9Nie

Garry
 Opinia

Jakiś czas temu przeszedłem do Fibaro wiec moze nie bede sie jakiś rozpisywał jako niewiadomo jaki znawca ale jeśli chodzi o pierwsze odczucia to jestem pozytywnie zaskoczony

@Garry 29.01.2019 14:43

Świetnie, że zechciałeś zmienić coś w swoim życiu i w związku z tym przeszedłeś do Fibar Group, która pragnie stać się wiodącym dostawcą rozwiązań automatyki budynkowej na rynku światowym. Pracują nad tym, aby smart dom FIBARO był bezkonkurencyjnym wyborem pod każdym względem. Myślę zatem, że podjąłeś bardzo dobrą decyzję, rozpoczynając z nimi współpracę. A co powiesz o wynagrodzeniu? Satysfakcjonuje Cię?

TakNie2

Garry
@Olga 29.01.2019 15:45

mówiąc o pierwszym wrażeniu miałem raczej na myśli atmosferę i współpracowników ale skoro pytasz o wynagrodzenie to przepraszam, ale o pieniądzach się wypada rozmawiać, ale nie wnikając w szczegóły określenie satysfakcjonujące jest odpowiednie

praca praca
 Opinia

pasuje sie odkuc po swietach

patrzący
 Opinia

No to super. Wszystko jasne.Dobrze ,że nie posłałem dokumentów.Liczyłem na poważniejsze podejście do pracownika.

Tak14Nie

heheszek
@patrzący 13.03.2018 12:40

raczej sie z frajerowales. kto myslacy polega na opiniach goworkowych ??! lol

bylypracownik
 Opinia

super praca! fajny zespół i możliwości rozwoju

KA
@bylypracownik 05.12.2018 15:21

nooo ludzie są spoko i praca w sumie tez

Smith
@KA 19.12.2018 14:02

Atmosfera jest bardzo ważna moim zdaniem. Potworne uczucie jak każdego dnia idziesz do pracy z myślą, że musisz dobrowolnie przekroczyć bramy piekła i siedzieć tam kilka godzin dziennie, dlatego się ciesze, że tutaj jest inaczej. Plus sto do komfortu, do tego wiem, że jakby nie było firma ma ugruntowaną pozycje na rynku i nic nie wskazuje, żebym miał przestać tu pracować więc śmiało mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z pracy tutaj

TakNie1

Marcin
@Smith 20.12.2018 13:32

No to chyba zależy od stanowiska. Elektroników na serwisie liniowym zmusza się do pracy na akord, co jest poronione jak na charakter tak precyzyjną pracę i przy tym biedronkowe zarobki...

RockyB
 Opinia

Co mi tam, pochwalę się. Ostatnio postanowiłem, (co prawda z lekką obsuwą) ale zacząć realizować postanowienia noworoczne z skorzystałem z nówki multisporta, narazie zajawiony zacząłem pakować. Jest moc!

krzyztopor

ico dalej cisniesz ?

benia
@RockyB 15.11.2018 09:31

Rocky chyba nie ma się czym pochwalić

Kamil
@RockyB 15.11.2018 09:31

Czy karta multisport, o której piszesz jest jedną ze składowych pakietu socjalnego? Jakie jeszcze inne dodatki do wynagrodzenia oferuje pracodawca? Jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami? Na stronie https://fibaro.jobs/oferty-pracy/ pojawiło się kilka ofert pracy na stanowiska: eksport manager, IOS developer, android developer. Praca w dziale handlowym i software. Firma szuka ludzi zafascynowanych najnowszymi technologiami, którzy chcą uczestniczyć w tworzeniu „technologicznego jutra”.

Sanjay
@Kamil 01.12.2018 14:56

W socjal wchodzi multisport, opieka zdrowotna i chętnym wspierają naukę angielskiego

Marian
@Kamil 01.12.2018 14:56

Widziałem parę ogłoszeń wczoraj, różne stanowiska, fajne oferty, dużo zapewniają. Może spróbuję. rzeczywiście warto?

tiktak
@Marian 09.12.2018 22:25

warto

Suarez
@Marian 09.12.2018 22:25

Jak tam Marian ? podziałałeś czy jak Rocky ?:D

cad
 Opinia

Firma nastawiona na ciągły rozwój. Według mnie praca dobra dla wszystkich tych, którzy szybko uczą się nowych rzeczy.

PAwak
@cad 24.07.2018 13:18

im większe doświadczenie tym lepiej

Teksass
@PAwak 21.11.2018 11:36

mlodzi z doswiadczeniem tylko i wylacznie

pati
 Opinia

Nawet Ukraińcy nie pracują za 15 brutto, a tu taki cyrk w samym centrum Poznania, chyba, że w Fibaro stanął czas i wciąż jest 2014 rok

Tak22Nie

ktoś
@pati 15.11.2018 19:00

Dokładnie tak

Tak4Nie

abc
 Opinia

nie ma co dramatyzować, normalnie sie pracuje.

kanar
@abc 08.11.2018 15:06

No bo normalna, żadne halo. Bezsensu te wywody

janekkowalski
 Opinia

widziałem oferte na produkcje i wygląda nieźle. Umowa, ubezpieczenie, pakiet medyczny, nieźle nieźle

kolo
@janekkowalski 05.11.2018 16:02

Uprasza sie Fibaro o nie zaśmiecanie goworka durnymi postami :D

Tak19Nie

lol
@kolo 07.11.2018 00:25

kolo, serio? zeskroluj strone i powiedz wiecej o zaśmiecaniu i durnych postach

tomili
 Opinia

Szukają chyba desperatów za 15zł brutto.

Tak21Nie

K.
 Opinia

Firma fatalnie traktująca pracowników nie tylko produkcyjnych ale także biurowych po samych kierowników. Nie liczą się z nikim.

Tak14Nie

ejkej
@K. 05.11.2018 13:38

Firma to nie jest samodzielny twór żyjący własnym życiem, a idąc dalej tym tokiem rozumowania, firma jest też niemiła dla dyrektora, pokazuje język księgowej i kradnie kredki z kadr

Miki
 Opinia

Praca w porządku, można bez wyrzutów polecić. Pracuję od niedawna, sporo się nauczyłem i jak narazie nie mam powodów do narzekania

neutralnanegatywnapozytywna
pros
 Opinia
@Miki 26.10.2018 11:31

tez sie nie czepiam!

molik
 Opinia

trzymam sie tej roboty i ja wcale nie moge opowiadac, ze jest jakos zle czy nie wiadomo co. Sie pracuje, sie ma. Pozdrawiam.

rafo
 Opinia

pisze za siebie i ja moge powiedziec, ze wcale nie narzekam na prace tutaj. Tak obiektywnie to nawet calkiem sporo sie tutaj nauczylem. Jakby nie patrzec zawsze to jakies doswiadczenie.

Rybson
@rafo 06.10.2018 14:26

doswiadczenie teraz wszedzie wazne. Dobrze byc tam gdzie czlowiek nie czuje sie zle.

jack
 Opinia

Nie mogę wyjść z podziwu,tyle jest zadowolonych z 15zł brutto.Tak się nisko cenicie?

Tak173Nie

swietlik
 Opinia

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie, o ile jest konstruktywna. Ja z tą firmą mam już długą relacją i przebiega ona sprawnie

Tak3Nie2

Miiik
@swietlik 19.07.2018 14:26

u mnie jest podobnie i czuje się tu raczej doceniany, a na tym mi zależało

Regular
@swietlik 19.07.2018 14:26

No i jak ktoś mi zaproponuje powyżej (usunięte przez administratora) to może z nim porozmawiam.

Kostek
 Opinia

Normalna pensja, dodatki są i w sumie sporo czlowiek z tej pracy wynosi. Mam wrazenie ze raczej stawiaja na ludzi zmotywowanych i lubiacych uczyc sie nowych rzeczy.

Regular
@Kostek 14.09.2018 10:47

Zostaw opinię o Fibar Group S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fibar Group S.A.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.