Opinie o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fibar Group S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fibar Group S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Jaga

Pracownicy produkcji są zwodzeni od listopada że będą podwyżki. (usunięte przez administratora) - hala nieklimatyzowana, gorąco, swieci słońce w twarz i nie da się pracować W maju/czerwcu jakieś 40% pracowników produkcji składa wypowiedzenia. Stawki za które ludzie pracują są większe w sklepach spożywczych, nie wspominając o rozkładaniu towaru w lidlu czy biedronce. Firma w żaden sposób nie docenia finansowo stałych pracowników produkcji bez których produkcja nie istnieje ! (usunięte przez administratora)powinien się w końcu zainteresować co się dzieje po drugiej stronie ulicy bo za chwile nie będzie miał kto robić.

Bebop

Pierwsza firma w której pracuje z klimatyzowaną halą, zarąbista sprawa.

@Bebop

Dopiero w lecie docenisz

Jaga
@Bebop

Co ty za bzdury wypisujesz ???!!! Hala na ten moment NIE jest klimatyzowana !!! Super hiper nowa hala ktora wg (usunięte przez administratora)spełnia najlepsze światowe standardy a firmy nie stać na klime. Ludzie zaczynaja się dusić na hali przez niska wilgotność powietrza i wysoką temperaturę - takie są właśnie warunki. Nie wspominając już o słońcu które wali przez okna na twarz i nie da się pracować.

TJ8

Lubię atmosferę w Fibar Group S.A. za: jest w porządku

Urur
@TJ8

podpinam się, jest okej

@Urur

krótko i na temat

Urur

a co się będę rozwodził, elaboratu nie będę pisał ja lubię konkretnie i kawa na ławę

Pecyk
@TJ8

nie rozumiem, dlaczego usilnie minusuje się tu smutnymi buźkami wszystkie pozytywne komentarze?

pppp

Ryba psuje się od głowy, w przypadku każdej firmy jest tak samo. Jak ktoś tam chce pracować to musi poczekać(usunięte przez administratora)

Kamil
@pppp

pppp chyba nie zdajesz sobie sprawy ze ten prezes to nie jakis gosciu z łapanki tylko to jest zalozycielem tej firmy i pracuje w niej od poczatku. To dzieki niemu firma jest dzisiaj tam gdzie jest. Znam goscia osobiscie i szanuje za to co robi! Nie nalezy do latwych ludzi i ma niesamowite wymagania. Ale gdyby nie on to nie bylibysmy tam gdzie jestesmy teraz. Zawsze dbal o pracownikow i ci ktorzy maja okazje z nim pracowac bezposrednio wiedza o czym mowie. Co prawda gosc nie patyczkuje sie z nikim ale tez nie ma co przesadzac ze to jakis swir. Nawet teraz po zmianie wlasciciela nie sadze aby kto kolwiek posunal by sie do tego by usunac takiego goscia z wizja jak on!

Szyt

Przeczytaj czasem co napisałeś zanim klikniesz enter ewentualnie następnym razem upewnij się ze publikujesz na ploteczku. Twój komentarz jest poniżej krytyki.... Poza tym zgadzam się w 100% z Kamilem, rzeczowy facet, bardzo kompetentny.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Geniusz

Widzę któryś mądrzejszy niezadowolony ustawił bota na gwiazdki 3784 głosów? Jasne

SZprot
@Geniusz

hehe faktycznie, ja daje mocne 4

mm
@SZprot

to tylko swiadczy o tym ile postow zostało skasowanych.

Kubcio
@mm

Nie, gwiazdki i opinie nie mają ze sobą za wiele wspólnego. To tylko świadczy o dziecinnej zemście, jakiegoś byłego zapewne

mmm
@Kubcio

napisz mi prosze jak dac gwiazdke nie piszac postu

Kubcio
@mmm

Wczoraj dopiero GoWork zmienił sposób gwiazdkowania, do tej pory wystarczyło kliknąć w ocenę w prawym górnym rogu i przydzielić gwiazdki od 1 do 6, teraz skala jest 5 gwiazdkowa i ocenić pracodawcę można faktycznie tylko pisząc opinie. Gdyby było tak jak mówisz wcześniej, że komentarze byłyby powiązane z oceną to wraz z ilością komentarzy zmniejszyłaby się ilość ocen :)

Nicolas

znaleźć do was oferty to jakiś cud pański ale jeśli prawdą jest to co się mówi/pisze to się nie dziwie że rotacji nie ma

Patryk
@Nicolas

To prawda, też się rozglądam, chyba zgłoszę się prosto do biura

Nicolas
@Patryk

tak chyba będzie najlepiej

Fela
@Patryk

Byłeś? Ja się zastanawiam czy nie spróbować ale bardziej do biura ale nie wiem jak to wygląda, jakie osoby i w ogóle i trochę ze strachu odpuszczam więc jakbyś krótko powiedział (jeśli dotarłeś) to byłoby super

Czeko

Nie wiem czy dla wszystkich ma to takie znaczenie mi sie podoba to ze pracodawca dba o nas nawet takimi malymi gestami jak kawa, herbata to zawsze cos milego i od razu jakas przyjemniejsza atmosfera sie robi.

Krzyś

Witam planuje aplikować na stanowisko software engineer, jestem po studiach ale nie mam doświadczenia zawodowego, cze ktoś może mi powiedzieć jakie mam realne szanse? Próbować czy nie ma sensu sobie zawracać głowy?

Johny
@Krzyś

Wiesz, spróbować zawsze możesz, wyślij CV, podejdź osobiście, chwile Ci to zajmie a może akurat.

Finn

Firma stawia na ciągły rozwój, pracy jest sporo ale satysfakcja po skończeniu projektu wszystko rekompensuje. Pensja w mojej opinii jest więcej niż przyzwoita. Podjęcie tutaj pracy uważam za bardzo dobry wybór. Atmosfera jest dobra. Przynajmniej w obrębie mojego działu nie ma osób, z którymi miałbym jakiekolwiek problemy, z resztą też, ale realnie patrząc nie ze wszystkimi się przyjaźnię, część znam tylko z widzenia części w ogóle nie znam, a że jestem przeciwnikiem wszelakiej generalizacji więc zatrzymam się w opiniowaniu na moim stanowisku. Pensja jak wspominałem satysfakcjonująca, do tego nigdy nie miałem nieprzyjemności jeśli chodzi o relacje z szefostwem. Firma oferuje sporo benefitów, pikniki rodzinne itd. Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii, w mojej mogę szczerze polecić jako pracodawcę. Ja jestem zadowolony

Robin Hood
@Finn

a ja z produkcji i też nie narzekam

@Robin Hood

Skoro Ty również cenisz sobie warunki, jakie stwarza Wam firma Fibar Group, to pozostaje się jedynie cieszyć z takiego stanu rzeczy. To bowiem świadczy, że pracodawca ten stara się o Was w jakiś sposób dbać. Od jak dawna sprawujesz swoje obowiązki w tej firmie? Z uwagi na to, że w Internecie nie ma zbyt wielu informacji na jego temat, na pewno wiele osób chciałoby wiedzieć, czy macie tam oferowany pakiet jakichś ciekawych benefitów. Opowiesz nam o tym?

@Robin Hood

ej, praca tu jest spoko

Krzyś
@Finn

Widziałem ogłoszenie na stanowisko software engineer, jestem po studiach ale nie mam za bardzo doświadczenia zawodowego, mam szanse się dostać?

Nina

widziałam że szukają specjalistów, branża świetna, o firmie też sporo słyszałam tylko niestety/stety jestem bardziej projektantką niż informatykiem, czyli programy graficzne jak najbardziej natomiast języki programowania są dla mnie kompletnie nieznaną niwą. Czy Fibar w ogóle poszukuje designerów czy nie koniecznie, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości?

cisu
@Nina

https://www.praca.pl/740272,fibar_group_s_a,poznan,firma.html zawsze możesz spróbować

Filip
@cisu

podłaczajac sioe pod temat a na produkcji jest jakś sensownie ?

@Nina

Nic dziwnego, że zainteresowałaś się pracą w Fibar Group. Ale niestety, nie widziałam ostatnio, żeby firma ta poszukiwała aktualnie designerów. Zachęcam Cię jednak do napisania bezpośrednio do nich i dopytania o tę kwestię. Być może w najbliższym czasie ogłoszą rekrutację na tę posadę. Podaję Ci kontakt do przedsiębiorstwa: https://fibaro.jobs/kontakt/ Zachcesz zrobić w ten sposób?

pati
@Filip

Spodoba ci się , jeżeli lubisz opary spawanego plastiku

M
@Olga

Komentarze wyglądają jak monolog schizofrenika :D. Czy tam ktoś w Fibaro zaczyna watek by go potem kontynuować?

F
@pati

jakie opary ma wdychać projektant?

Rozwinięty kłębek
@M

Jak to czytam to mam niezły ubaw. Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Pisanie detali mija się z celem i tak zostaną wykasowane jak poniżej. Ocena 1 na 6 oddaje całość i tego prowadzący ten monolog nie wykazują.

Garry

Jakiś czas temu przeszedłem do Fibaro wiec moze nie bede sie jakiś rozpisywał jako niewiadomo jaki znawca ale jeśli chodzi o pierwsze odczucia to jestem pozytywnie zaskoczony

@Garry

Świetnie, że zechciałeś zmienić coś w swoim życiu i w związku z tym przeszedłeś do Fibar Group, która pragnie stać się wiodącym dostawcą rozwiązań automatyki budynkowej na rynku światowym. Pracują nad tym, aby smart dom FIBARO był bezkonkurencyjnym wyborem pod każdym względem. Myślę zatem, że podjąłeś bardzo dobrą decyzję, rozpoczynając z nimi współpracę. A co powiesz o wynagrodzeniu? Satysfakcjonuje Cię?

Garry
@Olga

mówiąc o pierwszym wrażeniu miałem raczej na myśli atmosferę i współpracowników ale skoro pytasz o wynagrodzenie to przepraszam, ale o pieniądzach się wypada rozmawiać, ale nie wnikając w szczegóły określenie satysfakcjonujące jest odpowiednie

praca praca

pasuje sie odkuc po swietach

patrzący

No to super. Wszystko jasne.Dobrze ,że nie posłałem dokumentów.Liczyłem na poważniejsze podejście do pracownika.

heheszek
@patrzący

raczej sie z frajerowales. kto myslacy polega na opiniach goworkowych ??! lol

bylypracownik

super praca! fajny zespół i możliwości rozwoju

KA
@bylypracownik

nooo ludzie są spoko i praca w sumie tez

Smith
@KA

Atmosfera jest bardzo ważna moim zdaniem. Potworne uczucie jak każdego dnia idziesz do pracy z myślą, że musisz dobrowolnie przekroczyć bramy piekła i siedzieć tam kilka godzin dziennie, dlatego się ciesze, że tutaj jest inaczej. Plus sto do komfortu, do tego wiem, że jakby nie było firma ma ugruntowaną pozycje na rynku i nic nie wskazuje, żebym miał przestać tu pracować więc śmiało mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z pracy tutaj

@Smith

No to chyba zależy od stanowiska. Elektroników na serwisie liniowym zmusza się do pracy na akord, co jest poronione jak na charakter tak precyzyjną pracę i przy tym biedronkowe zarobki...

RockyB

Co mi tam, pochwalę się. Ostatnio postanowiłem, (co prawda z lekką obsuwą) ale zacząć realizować postanowienia noworoczne z skorzystałem z nówki multisporta, narazie zajawiony zacząłem pakować. Jest moc!

krzyztopor

ico dalej cisniesz ?

benia
@RockyB

Rocky chyba nie ma się czym pochwalić

Kamil
@RockyB

Czy karta multisport, o której piszesz jest jedną ze składowych pakietu socjalnego? Jakie jeszcze inne dodatki do wynagrodzenia oferuje pracodawca? Jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami? Na stronie https://fibaro.jobs/oferty-pracy/ pojawiło się kilka ofert pracy na stanowiska: eksport manager, IOS developer, android developer. Praca w dziale handlowym i software. Firma szuka ludzi zafascynowanych najnowszymi technologiami, którzy chcą uczestniczyć w tworzeniu „technologicznego jutra”.

Sanjay
@Kamil

W socjal wchodzi multisport, opieka zdrowotna i chętnym wspierają naukę angielskiego

Marian
@Kamil

Widziałem parę ogłoszeń wczoraj, różne stanowiska, fajne oferty, dużo zapewniają. Może spróbuję. rzeczywiście warto?

tiktak
@Marian

warto

Suarez
@Marian

Jak tam Marian ? podziałałeś czy jak Rocky ?:D

cad

Firma nastawiona na ciągły rozwój. Według mnie praca dobra dla wszystkich tych, którzy szybko uczą się nowych rzeczy.

PAwak
@cad

im większe doświadczenie tym lepiej

Teksass
@PAwak

mlodzi z doswiadczeniem tylko i wylacznie

pati

Nawet Ukraińcy nie pracują za 15 brutto, a tu taki cyrk w samym centrum Poznania, chyba, że w Fibaro stanął czas i wciąż jest 2014 rok

ktoś
@pati

Dokładnie tak

abc

nie ma co dramatyzować, normalnie sie pracuje.

kanar
@abc

No bo normalna, żadne halo. Bezsensu te wywody

janekkowalski

widziałem oferte na produkcje i wygląda nieźle. Umowa, ubezpieczenie, pakiet medyczny, nieźle nieźle

kolo
@janekkowalski

Uprasza sie Fibaro o nie zaśmiecanie goworka durnymi postami :D

lol
@kolo

kolo, serio? zeskroluj strone i powiedz wiecej o zaśmiecaniu i durnych postach

tomili

Szukają chyba (usunięte przez administratora)za 15zł brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Fibar Group S.A. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Fibar Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibar Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibar Group S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibar Group S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibar Group S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibar Group S.A.