Opinie o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fibar Group S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fibar Group S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Arriva

Spoko inicjatywa ze spotami szkoleniowymi dla instalatorów

Danko
@Arriva

a gdzie te spoty można znaleźć? chętnie bym zerknął

Arriva
@Danko

Na fb znajdziesz informacje, ale ja nie wiem czy to dostępne dla "postronnych" czytających, raczej tylko dla certyfikowanych instalatorów

Danko
@Arriva

ahaa, myślałem ze tak ogólnie udostępniają, ale spoko dla nich na pewno się przyda coś takiego

Zodiak
@Arriva

Masz rację, nie jest dostępne dla, jak to nazwałeś, postronnych.

Jak ma się obecnie sprawa z rekrutacjami do Fibar Group?

whee

check it out man check it out

goofy

Dokładnie tak jak widnieje to na stronie. Jest rekrutacja na kilka stanowisk.

pluto
@goofy

no ale nie wiadomo czy teraz przyjmują, pewnie trzeba trochę poczekać, oferty nie uciekną :)

goofy
@pluto

No tego już nie przewidzę, raczej masz rację.

Dawid
@goofy

Czy aktualne projekty rekrutacyjne w Fibar Group są wstrzymane? Czy może organizują spotkania przez Skype?

Mikado
@Dawid

szczerze mówiąc to nie wiem, może trzeba by u nich popytać, ale zadnych ofert chyba nie było ostatnio

Heek
@Dawid

Na stronie jest oferta, więc wstrzymane całkowicie to chyba nie, nie zdziwiłbym się gdyby były prowadzone w trybie online, ale to gdybanie, najlepiej byłoby się bezpośrednio z nimi skontaktować.

Mikado
@Heek

aha no to jak jest, to może faktycznie coś prowadzą. Ale tak jak mówisz trzeba ich pytać bezpośrednio, bo to że ktoś tutaj napisze to niczego nie załatwia.

Heek
@Mikado

No dokładnie. Dlatego już każdy we własnym zakresie powinien uzyskać informacje.

Plus za współpracę z Alexem z TechFlow. Dzięki niemu do Was dotarłem i zainteresowałem się co nieco Waszą działalnością. Myślę, że zostane na dłużej i będę śledził nowinki. Pozdrawiam.

@Marek

Też pozdrawiam.

Snejk
@Marek

Nie znam kanału, ani gościa, to jakiś zagraniczny?

Kobik
@Snejk

no na to wychodzi skoro filmiki są w języku angielskim, też dopiero teraz obczajałem kto to jest

music

obczajałam oferte fibaro i łaaaaał - naprawdę są takie opcje, że muzyka się włącza w momencie wejscia do pokoju?! coś idealnego dla mnie.. ciekawe jak to dziala? wie ktoś?

@music

Noo tak. Tak działają Smart Home. Kiedyś może nie do pomyślenia, ale dziś takie rozwiązania to na porządku dziennym są.

klient
@music

zgadza się. mam tą opcję i polecam gorąco (nie jestem pracownikiem, tylko klientem). Zadowolenie 100 %

@klient

No to good for you ;)

klient
@xyzio

chyba dziękuję? Tak czy tak bardzo doceniam waszą pracę i firmę :)

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Klem

Po zakupie ktoś od Państwa przyjeżdża i instaluje cały sprzęt?

Ares
@Klem

wydaje mi się, że o takie rzeczy trzeba by pytać w jakimś biurze obsługi klienta, czy coś w tym stylu. Taka luźna propozycja :)

@Klem

Sam nie wiem, bo nie korzystałem z usług, ale instalatorów chyba jednak po coś mają.

weks
@Rudolf

brzmi to całkiem logicznie, ale tutaj jest profil dla pracowników i pracodawców, a nie dla klientów, tak sądzę

@weks

Masz rację, ale nie będziemy chyba z widłami w ręku przeganiać osoby, które napiszą tutaj coś z perspektywy klienta? Mnie to nie przeszkadza w każdym razie.

weks
@Rudolf

nikogo nie przeganiam, tylko miałem na myśli to, że tutaj mogą nie znać odpowiedzi na takie pytania. Nic złego w tym nie było.

@weks

no okej, ale trochę to tak zabrzmiało

cobalt

Ocena firmy 1/5 (najgorsza z możliwych) na podstawie 3897 opinii!!!!!! No i to chyba wszystko na temat pracy w tej firmie.

Śledzę oferty od jakiegoś czasu i chyba nigdy nie pojawiło sie ogłoszenie na produkcję. Czy może ktoś powiedzieć czy jest to kwestia zupełnego braku rotacji czy w ogóle jest szansa na pracę czy to raczej niemożliwe żeby się jakoś wkręcić i lepiej dać sobie spokój?

Kola
@Zainteresowany

Rotacja jest stosunkowo mała, spróbować możesz, ja o przyjęciach nie wiem ale to nie znaczy, że tak jest w rzeczywistości. Powodzenia

Tomasz
@Zainteresowany

Rzeczywiście masz rację. Nigdzie nie ma ogłoszeń związanych z pracownikami produkcyjnymi. Ciekawe, czy jest to związane z brakiem zapotrzebowania, czy może z uwagi na okres urlopowy nie jest obecnie prowadzona rekrutacja. Możesz napisać, dlaczego rozważasz pracę akurat w firmie Fibar Group?

@Tomasz

Ale to już od dłuższego czasu nie ma ofert nie tylko teraz w okresie urlopowym, a zależy mi bo słyszałem bardzo dobre opinie o Fibarze, a zamierzam zmienić swoją obecną prace więc "poluję" na miejsce wolne

Magdalena
@Zainteresowany

Nic dziwnego, że słyszałeś dobre opinie na temat tej firmy. Fibar Group to przecież globalna marka działająca w branży Internetu Rzeczy (Internet of Things), która dostarcza rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. Mam nadzieję, iż niedługo pojawią się pojawią się jednak ogłoszenia, dotyczące pracy na produkcji w tej firmie. A może napisałbyś do nich o dopytał o to? Podaję Ci kontakt do nich: a.sasiadek@fibargroup.com

Dido

Czyli sam siebie zaliczasz do grona ameb?

tynia

w tym momencie obrażasz każdego pracownika tej firmy, w tym mnie, co jest żenujące, bo pragnę zaznaczyć że firma ma różne stanowiska i nie wkręca się tylko śrubek, więc radzę najpierw się zastanowic 5 razy zanim wypuścisz w eter kolejny bezmyślny komentarz.

Dido
@tynia

Komentarza kolesia od śrubek już nie ma, na to wygląda.

bddsa

cóż za niesamowicie merytoryczny komentarz, gratulacje.

Gloo

Jak tam targi w Las Vegas? Wiem, że jeszcze trwają, ale jakie wrażenia? ;)

Patys
@Gloo

Na yt jest relacja, możesz sobie obejrzeć, link znajdziesz przez facebooka.

niki
@Patys

jest też trochę artykułów w necie i relacji zdjęciowych gdyby ktoś był zainteresowany ;)

Gloo
@niki

Dzięki, dzięki, przejrzałem sobie.

Jakie benefity zapewnia swoim pracownikom Fibar Group?

Nov

Na pewno jest opieka medyczna i karta benefit sport i wspierają naukę angielskiego

@Nov

W gwoli ścisłości, benefity przysługują wszystkim pracownikom czy tylko biurowym?

Odpow

pewnie, że wszystkim. Nie ma podziału.

nick
@Odpow

Pracownikom produkcji nie przedstawiono oferty nauki języków obcych czyli jest podział.

Odp
@nick

a czy pracownicy produkcji zgłaszali swoją chęć udziału w nauce?

Mikołaj

Słyszałem, że Fibar zapewnia swoim pracownikom naukę języków. Powiedzcie proszę, czy chodzi tylko o j. angielski, czy jest możliwość wyboru?

Wra
@Mikołaj

Hiszpański, włoski i chiński

Fero
@Wra

A czy korzystałeś może z któregoś z tych kursów? Jestem ciekawy w jaki sposób one przebiegają ;)

Mikołaj
@Wra

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Kuba
@Wra

Niesamowite jak firmy się rozwijają i teraz nawet chińskiego można się uczyć, aż bym spróbował.

Soos
@Kuba

To dawaj ;)

ANia

Witam,czy można poznać opinię o pracy osób zatrudnionych w kadrach lub w księgowości na temat pracy w firmie? aktualnie poszukiwana osoba do kadr.Czy praca jest w godz.elastycznych dla danej osoby czy obowiązuje sztywny grafik? obsługa kadrowa jest jednoosobowa?ile osób zatrudnionych jest w firmie i na jakich zasadach ,czy są to umowy zlecone czy z wynagrodzeniem zasadniczym /akordowym?dziękuję za odp.

Mela
@ANia

Z przyjemnością również bym się dowiedziała, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad pracą w tej firmie, a słyszałam już wiele dobrych opinii :)

Sonek

Czy w nowym roku szykują się jakieś przyjęcia do pracy?

Rayman
@Sonek

Nie wiem czy ma znaczenie moment w roku, przyjęcia są cały czas, w zależności od zapotrzebowania na konkretne stanowiska.

Cland
@Rayman

raczej nie ma to znaczenia.

Teensie

Zresztą, co ja się produkuję, skoro ze strony to jednoznacznie wynika, wystarczy przeglądać oferty ;)

Gex

Przeglądam właśnie waszego FB i oczy przecieram, czy wy macie w biurze arcade? :D

Vandau
@Gex

Czy to aż takie ciężkie do uwierzenia?

elektronik

W ogłoszeniu na Młodszego Inżyniera ds.Wsparcia Technicznego widnieje informacja, że chętnie przyjmiecie studentów 4/5 roku. Rozumiem, że jesteście chętni do współpracy, z osobami które mogą pracować na ułamki etatu np. 1/2?

Tronic
@elektronik

wyslij cv

Kaśka

Na jakim poziomie muszę mieć angielski na Asystenkę Zarządu?

freebird
@Kaśka

Na bardzo dobrym według ogłoszenia, celuję, że takie B2/C1

@freebird

Hm, dziękuję. Byłabym wdzięczna jeszcze za konkretne określenie poziomu wymaganego, bo między B2 a C1 jednak jest też pewien przestrzał.

freebird
@Kaśka

No to tego ci już nie powiem. Sama zrób sobie rachunek sumienia, czy Twój angielski jest bardzo dobry, poziom określony literką z cyferką nie jest najważniejszy (i 100% miarodajny)

@freebird

No dobrze, już nie dopytuję. Dziękuję za odpowiedź.

Patrycja

Super pomysł na konkurs z Ch...Panią domu ;) jutro wyniki, nie ukrywam, że chętnie zgarnęłabym nagrody :D

Sheep
@Patrycja

Co jest do wygrania?

Gofer
@Patrycja

No to powodzenia.

@Sheep

Napisałem już wcześniej, ale zniknęła moja odpowiedź. Do wygrania jest smoke sensor i flood sensor

ziomeg

Czy jeśli mam zamiar się zwolnić z produkcji, będę mógł zatrzymać mój przepiękny kitelek? ????

@ziomeg

Nie.

Olo

Czy Fibaro zatrudnia też osoby niedoświadczone?

SzansaNaSukces
@Olo

Jest szansa

Maciej
@SzansaNaSukces

Czy osoby bez doświadczenia przechodzą szkolenia wdrażające przed objęciem stanowiska i mają pomoc innych pracowników?

Thor
@Maciej

No przecież nikt cię samopas nie zostawi, żebyś stał jak kołek i nie powie "no, to teraz rób". Spokojnie ;)

Veno
@Thor

No dokładnie, nie wiem jak to sobie @Maciej wyobraża

Nicko
@Veno

Maciej to mi na moderatora wygląda, więc myślę, że nic sobie nie wyobraża, po prostu pyta i drąży, jak to ma w zwyczaju jako moderator ;)

Detektyw
@Olo

#Olo Na produkcji sami zieloni. Także jest szansa na zatrudnienie.

\o/

Od ponad roku pracuję w dziale hardware jako programista i jestem bardzo zadowolony. Poznałem mnóstwo nowych narzędzi i mam pogląd na to jak droga jest produkcja i utrzymanie elektroniki.

xenon
@\o/

No i good for you :D

Dawid
@xenon

Wiecie może, czy w firmie są jakieś stanowiska, na których pracodawca nie wymaga doświadczenia zawodowego? Chciałbym ustalić, czy osoba bez doświadczenia zawodowego również może zostać pracownikiem tej firmy.

Skywalker
@Dawid

Tak, są takie stanowiska jak np. Młodszy inżynier wsparcia technicznego, gdzie doświadczenie nie jest bezwzględnie wymagane, ale liczą się bardziej umiejętności i wiedza z danego zakresu. Także tak, doświadczenia może i mieć nie trzeba, ale nie można też być totalnie zielonym w temacie.

Skywalker
@Dawid

Poza tym, osoba bez doświadczenia zawsze może rozważyć staże i praktyki, to też jest jakaś droga ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Fibar Group S.A. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Fibar Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibar Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibar Group S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibar Group S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibar Group S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibar Group S.A.