Opinie o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fibar Group S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fibar Group S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fibar Group S.A. w Wysogotowo

Sok z żuka

Tak, przenoszą się do Chińskiej Republiki Ludowej, podobno już są masowe zwolnienia programistów a zarząd już uczy się Mandaryńskiego :D

nick

Firma podobno szuka iOSowac. Może ktoś coś więcej powiedzieć. Proszę o konstruktywne informację bez hejtu.

Dragon
@nick

Ogłoszenia wiszą bez przerwy od kilku miesięcy. Zastanawiałem się nad aplikacją, ale popytałem i dowiedziałem się, że firma przenosi się gdzieś poza Poznań. Ponoć autobusy już tam nie dojeżdżają.

Pozdro
@nick

SOrry, nic konstruktywnego. Aplikuj, zobaczysz. Daj znać

Pytajnik

Ludzie, nie dajcie się oszukiwać i nie wierzcie negatywnym opinią na tym serwisie. W Fibar różnie bywa, raz lepiej raz gorzej ale opinie które sa tu pisane w dużej mierze pisane są na zlecenie. Popatrzcie: 200 komentarzy a ocen na profilu ponad 2 000 !. Polubień pod najbardziej negatywnymi komentarzami po kilkadziesiąt 30-50. Przypadek?

ciekawostka

Chciałabym opowiedzieć pewną ciekawostkę jeżeli chodzi o zarządzanie zasobami ludzkimi w tej firmie. Zdarzyło się parę razy że firma wysyłała programistów do pracy na linii produkcyjnej. Być może to jest normalna praktyka, jednak jest to b. demotywujace...

Donatan

I to jest normalne, że firma straszy naganą jak się pomylisz? Jesteśmy robotami i nigdy już nie możesz się pomylić?

Salamalejkum
@Donatan

WIdzę, że w niewielu firmach pracowałeś skoro coś takiego cie dziwi albo odzywasz sie tylko po to żeby się przywalić. Chyba normalne, skoro to była ich odpowiedzialność i doprowadzili do wypuszczenia wadliwego produktu a są QAjami. Dzięki bogu za benchmark.

Donatan
@Salamalejkum

Pracowałem w 4 firmach i jednak mnie to dziwi. Jak się pomyliłem to przełożony kazał mi naprawić błąd - to mi się wydaje normalne. Jeśli cię po każdej pomyłce straszą naganą i sądzisz, że to normalne zachowanie firmy, to wydaje mi się, że to ty masz jakieś skrzywione patrzenie na świat, a nie ja

Salamalejkum
@Donatan

Kolego, w innych obszarach tak jest. Ale zrozum, że w tym przypadku, jako pracownik QA z obszaru za który odpowiadasz popełniasz pomyłkę, (bo Twoje stanowisko istnieje właśnie po to, żeby do takich pomyłek nie dochodziło) przez co naraziłeś firmę na tysiące pln straty, ktoś przychodzi do ciebie, poklepuje po plecach, mówi żebyś się nie martwił i że wszystko będzie ok, to wracaj lepiej do którejś ze swoich poprzednich firm z Nibylandii. Tutaj jest rzeczywistość. I dodam jeszcze, że chłopaki powinni się cieszyć, że to była tylko nagana, bo w mojej opinii ktoś miał wszelkie podstawy formalno prawne do zwolnienia.

K
@Salamalejkum

(usunięte przez administratora)Dyscyplinarka z powodu błędu? Dobrze, że pracodawca dał możliwość naprawy błędu bez konieczności potracania wynagrodzenia, ale straszenie nagana to zamordyzm. Rozumiem, że nie zaznales przyjemności pracy w innym miejscu, ale nie musisz wątpić w ich istnienie.

zażenowany

Oto poziom koleżeństwa w Fibaro. Idąc na przerwę pewnie sie do mnie usmiechasz i zagadujesz...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Byly pracownik

Ta firma to matrix, uzaleznia jak cholera, jakbym mogl to bym wrócił. Zawsze się cos dzialo, totalny ogień.

uszywiędną

taka jest praca na produkcji ludzie. firma dba o to żeby wszystko szło sprawnie są terminy są zlecenia i robota do zrobienia - nawet sie zrymowało. mi tam osobiście szybciej leci czas jak skupiam sie na pracy ale jak ktoś chce się wygadać w pracy to może jakieś callcenter? albo bazar

Podwładna

I nie da sie tego ukryc

Robert Kuna, a co mi tam !

Trafiłem tu przypadkiem (forum gowork), ciekawe miejsce. Takie typowo polskie - hejt, marudzenie, offtopy i p.dolenie dla fejmu ;-) FibarGroup jako pracodawca jest elastyczny i wyrozumiały. Jeśli ktoś NAPRAWDĘ chce pracować i się rozwijać, to ma tu idealne środowisko. Współpracuję z Kolegami, którzy zaczynali na produkcji, wykonując nudne (ale proste) czynności, a teraz razem dokładamy cegiełki do rozwoju FIBARO jako przebojowej marki. Oczywiście są chwile zwątpienia, gdy terminy cisną, albo ktoś nad tobą nie ogarnia kuwety, ale takie życie w dużej firmie ! Czy polecam ? TAK ! Czy powiem ile zarabiam ? NIE ;-) Czy stać mnie na szynkę ? TAK ;-) Pozdrawiam, RK

Robert Kuna, a co mi tam !

JerzyCoWierzy

Ale też nikt ci tutaj nie potwierdzi czy coś jest prawdą czy kłamstwem bo sie nie podpisujesz. Skąd mam wiedzieć czy to nie jakiś frustrat nienadający się do żadnej roboty czy faktycznie ktoś miał jakiś problem? ale z problemami to sie idzie do przełożonych i załatwia tutaj nawet nie ma sensu o tym pisac bo co to zmieni co to da. jak ktos będzie szukal roboty to i tak samemu sie przyjdzie przekonac. niedociagniecia sie pojawiaja ale ja nie mam z kolei w nawyku narzekania bo samo sie nie zrobi a gorzej moze byc zawsze pamietajcie!

CÓŻ

Dyskusja za bardzo schodzi na boczny tor.. zaraz sie admin przyczepi firma jak firma praca jak praca zawsze sie znajdzie ktoś niezadowolony ale to co tam niektórzy piszą to już lekka przesada.. wiecznie niezadowolonych przybywa.

Czy jak posty łamiące regulamin mogą być opublikowane po moderacji?

QQłK

tutaj juz nawet nie chodzi o kodeksy regulaminy itp ale najciekawsze jest to ze hejterek hejtuje firme a jak powiesz dobre slowo to jeszcze bardziej hejtuje ciebie :) niezbity dowod na to, ze jest to hejt dla samego hejtu i nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. do spowiedzi!

@QQłK

Ty i Fireball piszecie o jakiś dziwnych rzeczach. W regulaminie nie znalazłem nic o czym pisze Fireball, chyba ze chodzi o zapisy KK w sprawie dobrego imienia itp. Ale trzeba coś napisać, nie? :) A ty QQłk o czym piszesz? Bo takie łebki jak Rastaman i Złośliwy obrażali tych którzy ośmielili się wyrazić swoją opinię. Wystarczy poświęcić 5 min na czytanie jednej chociaż strony. Ponad to Rasta i Złośliwy nadal nic sensownego nie napisali, niczemu zaprzeczyli...

zyczliwy
@123

temu pierwszemu chodziło chyba o to że gowork nie ma wplywu (przynajmniej oficjalnie) na publikowane treści? nie wiem skąd mi to przyszło na myśl ale chyba na większości forów jest coś takiego. Ooo znalazlem chyba to o czym firebal pisal §4. Zasady korzystania z Serwisu 6. Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6. tam wyżej jest też napisane jakiego rodzaju treści nie można zamieszczać ale on na pewno miał na myśli kodeks karny bo to o czym pisał było na pewno z kk

@zyczliwy

Załóżmy, ze ktoś coś napisał. Nie ważne czy było to kłamstwo czy prawda. Gowork nie będzie oceniał czy to co zostało napisane to prawda, pozwoli na to firmie po uprzednim uiszczeniu abonamentu. Firma o której piszą ma prawo coś skasować, bo w końcu za to zapłaciła. Firma kasować może wzystko, bo znikały tu już posty mówiące o kasowaniu postów :) więc może stąd zniknąć zarówno brzydkie kłamstwo jak i niewygodna prawda.

zalosne
@123

jak niewazne czy klamstwo czy prawda? nie wnikam w to co robi gowork to juz kwestia ich etyki sami sobie odpowiedzcie czy cos takiego w ogole istnieje w ich przypadku. czyli co. nie wolno pisac obelg i nazwisk i to wszystko?:D klamac wolno?

fireball

z tego co wiem jest gdzieś taki zapis że jak się pomawia osobe czy firme na zasadzie że ta osoba czy firma może utracić zaufanie w opinii publicznej ze wzgl na piastowane stanowisko to podlega to karze takiej lub innej polecam poszukać. Jak się komuś wydaje że gowork gwarantuje jakieś bezpieczeństwo za chlapanie jezykiem na lewo i prawo to sie grubo myli. oni nie maja wplywu na to co ktos napisze i jest to w regulaminie czy ktos z was przeczytal regulamin serwisu przed 'wielkim oburzeniem' ze jakis wpis usuneli? proponuje wyjasnic z goworkiem.

fireball

Bolek

Widzę, że na tym profilu trwa regularna pyskówka tych za i tych przeciw. Zapytam zatem najbardziej obiektywnie jak się da i taką proszę odpowiedź . Jak jest z tym Fibarem. Jakie są warunki pracy, wynagrodzenie i benefity. NIe interesują mnie czyjeś miłe czy niemiło odczucia, tylko fakty.

Pracus
@Bolek

Firme tworzą ludzie. Więc masz tu pięknie pokazane jak jest w firmie skoro pracują tam Ci sami ludzie co tu piszą

Złośliwy

Ja też słyszałem, że jak ktoś cokolwiek powie dobrego o firmie to jest ktoś z działu HR. Jak powie natomiast coś złego to jest swój chłop któremu firma złamała życie :). Co za debilizm, rusz głową chłopie. Może powiesz, że ja też z działu HR ?

Pytający

jakie wynagrodzenie jest przewidywane na stanowisku c++ dev. ?

Mateusz

Jako że miałem "przyjemność" pracować w tej firmie, chętnie sobie czytam opinie innych ludzi i porównuję z moimi odczuciami. Z jednymi się zgadzam z innymi nie, jednak jest coś co mnie przeraża: Mianowicie serwis GoWork. Drodzy moderatorzy/administratorzy serio myślicie że ludzie nie zauważą że nagle znika komentarz jednego z użytkowników? Komentarz który w rzetelny, trochę subiektywny sposób (po to jest ten serwis - żeby wyrazić swoją opinię) opisywał sytuację w firmie FibarGroup? Ja głupi myślałem że mogę tu zorientować w opiniach o pracodawcach. Szkoda drogi GoWorku, żeś tak nisko upadł....

Tadeo
@Mateusz

A czy kiedykolwiek stał wysoko? Za kilkaset zł kupisz sobie pakiet w ramach którego możesz usuwać komentarze. Tyle w temacie

Rastaman
@Mateusz

może łamał regulamin?

Aneta

@Złośliwy czy mógłbyś w merytoryczny sposób opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Fibar Group S.A.? Powyższe wpisy niewiele mówią o warunkach zatrudnienia. W sieci pojawiło się klika aktualnych ofert pracy, między innymi na stanowisko Managera ds. Komunikacji - czy ktoś z forumowiczów mógłby podzielić się swoją opinią na temat tego stanowiska? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Złośliwy
@Aneta

A co chcesz wiedzieć moderatorze goworka o zatrudnieniu w firmie Fibar. Czy możesz merytorycznie zadać pytanie? Bo jak narazie jest ono na tyle ogólne, że czuję jak byś mnie pytała/pytał "powiedz nam coś o tej geografii bo chcemy się dowiedzieć".

Zostaw merytoryczną opinię o Fibar Group S.A. - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Fibar Group S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibar Group S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibar Group S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibar Group S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibar Group S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibar Group S.A.