Verocel-Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Verocel-Polska Sp. z o.o.

pracownik_1

również nie zgadzam się z opinią o kołchozie pracy. pracowałem w firmie kilka lat. praca jest faktycznie zorganizowana, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa, każdy wie co ma robić. można skupić się na programowaniu, a planowanie pozostawić liderom zespołów. można się dużo nauczyć. projekty są też bardzo różnorodne. doby pracownik jest zauważany i doceniany. niewątpliwym plusem są też naprawdę świetni ludzie - szczególnie Ci pracujący tam od wielu lat.

x

A ja z opinii swoich kolegów mogę stwierdzić, że to taki mały kołchoz pracy

Pracownik-od-2015
@x 08.08.2016 13:22
A ja z opinii swoich kolegów mogę stwierdzić, że to taki mały kołchoz pracy

Nie ma to jak merytoryczna opinia na podstawie "opinii kolegów"... Pracuję tu od kilku lat i nie czuję, że jest to praca w kołchozie. Praca jest zorganizowana (to chyba dobrze) i każdy wie co do niego należy, a atmosfera między ludźmi jest bardzo fajna.

Nick

można :)

Podzielam opinię kolegi wyżej. Dodam, że firma oferuje prywatną opiekę medyczną oraz darmowe, cotygodniowe lekcje języka angielskiego w firmie. Realizowane projekty są bardzo ciekawe, można się sporo nauczyć. Brak stresu, przyjazna atmosfera. Gorąco polecam!

virek

Swietna firma i swietny zespol kolegow chetnych w kazdej chwili pomoc. Elastyczne godziny pracy i rewelacyjne zarobki.

Zostaw opinię o Verocel-Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verocel-Polska Sp. z o.o.