BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

okradziony

to prawda, mi też nie zapłacili wypracowanej marży, człowiek dla nich tyra, a oni na koniec jeszcze go oszukają, to nie jest w porządku

zawiedzony

masakra. gratisy dla ph rozliczane bez żadnych potwierdzeń, efekt jest taki, że jak już wszyscy przełożeni "nabiorą" butelek tobie przywiozą 2 butelki miesięcznie. niestety, konkurencja gratisów ma full, klienci będą się domagać "za dziękuję", "za przepraszam", "za wyrównanie" itd.

zawiedzona

Umowa agencyjna, jest po to aby płacić pracowniokowi "widzi mi się", nie masz wtedy żadnych praw pracowniczych, nie chroni cię kodeks pracy i sąd pracy, nie masz prawa do płatnego urlopu ((usunięte przez administratora)

ulik

siódme przykazanie nie kradnij !!! najgorzej trafić na bandę złodzieji!

Księgowa

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na główną księgową. Współwłaściciel - Pan Grzegorz (chyba z wadą wymowy) w mojej ocenie przyszedł na rozmowę bez żadnych pytań merytorycznych oraz z już podjętą decyzją na NIE. Po co tracił czas swój i mój? Wspomniał jedynie o tym, jak to przedstawiciele go okradają (chodziło chyba o utargi). A co z rozliczeniami bezgotówkowymi? Rozmowa łatwa i o niczym.

A co z akcyzą?

nowy

nie polecam firmy, po miesiącu pracy poinformują cię, że wynagrodzenie jest płacone z miesięcznym opóźnieniem!, będziesz musiał pożyczyć pieniądze na życie, dodatkowo będziesz musiał pozyczyć gdzieś na składkę(usunięte przez administratora), aby mieć prawo do pełnych świadczeń. Niespodzianką będzie również dla Ciebie kończenie współpracy z firmą. Z wypracowanej marży za poprzedni miesiąc oraz ten "z przesuniętą płatnością" nie dostaniesz grosza. Pieniędzy nie wywalczysz, ponieważ jesteś na tak sformuowanej umowie agencyjnej, że nie muszą tobie niczego płacić(usunięte przez administratora)

nic doać nic ująć

W firmie Bartex Bartol niestety wszystko się sypoie tylko przez Zarząd, który swoje niepowodzenia i błędy zrzuca na pracowników... NIe dorobisz sie tam pieniędzy, tylko siwych włosów, wysłuchując raz jaki to jesteś (usunięte przez administratora)

ziko

Wszystko to prawda, może trochę poza cenzurą ale prawdziwa. Słabe zarobki połączone z elementami mobingu. Jeden ze słynnych cytatów "na twoje miejsce jest 20 chętnych". W tej firmie zatraca się poczucie własnej wartości, człowiek staje się zastraszoną myszą, która zastanawia się za co znowu mnie opierd.....

anoinm

szkoda mi tylko dziewczyn z oddziału warszawskiego, i jak są traktowane!!

Zgadzam się to firma dla wieśków. wykorzystują jak tylko mogą, firma faktycznie zatrudnia tych którzy wiecznie potrzebują kasy bo muszą długi spłacać albo Bóg wie co jeszcze!! (usunięte przez administratora).. przez swoich pracowników ze daje im się tak wkręcać!! (usunięte przez administratora)

agent - 2010-08-18 23:07:28Takie głupoty piszą tylko nieroby dla których nie ma miejsca w zadnej fi rmie.Ja pracuje juz 4 lata jako PH i jestem zadowolony i z firmy jak i z przełozonych (usunięte przez administratora) jego zastępcy.Co będzie jak zachorujesz, złamiesz nogą albo szefostwu się znudzisz? Jesteś na własnej działalności wiec dostaniesz (usunięte przez administratora)? Starałeś się o kredyt? Nie dostał byś nawet żelazka na raty z taką umową jaka proponuje Bartex. To jest dobre dla młodych którzy chcą (muszą) zrobić doświadczenie albo dla zawodowych bankrutów którzy szukają jakiejkolwiek pracy.

agent

Takie głupoty piszą tylko nieroby dla których nie ma miejsca w zadnej fi rmie.Ja pracuje juz 4 lata jako PH i jestem zadowolony i z firmy jak i z przełozonych(usunięte przez administratora)ego zastępcy.

skuuubert

Ogólnie chciałem wysłać CV ale sobie odpuszczę, wolę aktualną firmę :) Niech spadają!

Kodeks Pracy - 2009-12-13 22:53:44No bo widzisz kolego jak firma zatrudnia Umowa jaką Bartex proponuje swoim agentom n(usunięte przez administratora) Umowa mówi, że firma może (usunięte przez administratora)Twojej winy odbędzie się na koszt agenta- i tak można by długo. Biorąc pod uwagę, że musisz założyć działalność aby być agentem Bartexu może się okazać, (usunięte przez administratora) a szkoda bo firma na prawdę swego czasu nieźle wymiatała!

Kodeks Pracy

No bo widzisz kolego jak firma zatrudnia "na działalności" to znaczy że chce robić rzeczy które w myśl kodeksu pracy są nie do pomyślenia. I takie firmy powinno omijać się szerokim łukiem. Szkoda, że nie ukrócono (usunięte przez administratora)czego kiedyś się przymierzano i w sytuacjach kiedy masz służbowe auto, telefon itp itd lub są inne przesłanki, że twoje zobowiązania w stosunku do pracodawcy są podobne do zatrudnienia pracodawca miałby obowiązek dać Ci umowę o pracę WSTECZ!!! (usunięte przez administratora)

uuu

zgadzam się z przedmówcą,zero wsparcia ajak się zwalniasz (usunięte przez administratora)

Bartex ole

Firmę proponuję omijać bokiem.Płaca kiepska,inne ustalenia są podczas rozmowy o pracę..Co do wypłaty i stanowiska..następnie okazuje się w praniu ,(usunięte przez administratora)(na działalności tzw(usunięte przez administratora)Stanowisko-PH,zmienia się w stanowisko agenta.Wypłata uzależniona nie wiadomo od czego..(podobno od wyników ).Atmosfera(usunięte przez administratora)Jak władze firmy postępują z ludźmi którzy przepracowali 10 lat(usunięte przez administratora).Pozdrawiam

Zarobki zadowalające. Solidna firma. Ogólnie rzecz biorąc: GODNE POLECENIA!!!!!

artur931

a jak z kasa?

Zostaw merytoryczną opinię o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.