BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Kq

Rozumiem, że po okresie próbnym wymagają od pracownika działalności gospodarczej? Jakieś kursy i oczywiście umowy lojalnościowe są w tej firmie także?

Ktos

Firma beznadziejna, przepływ informacji miedzy innymi działami kiedy się trafi na wolna chwile to jest ok, dużo obowiązków - no kiedy ne ma ludzi z powodu no choroby to nowy pracownik musi ogarniać wszystko!!mała pensja, obiecane złote góry z których nic nie wynika bo sprzedaż opłakana ,;kierownik regionu który zna sie tylko na produkcie, w przypadku problemu lub pytania co do systemu trzeba radzić sobie samemu. Ogromna rotacja pracowników !!! Widza to nawet klienci, w pewnym punkcie warunki sanitarne śmieszne Tj. połączenie kuchni z WC!!

Roteiro

Każdego nowego pracownika zatrudniają na 3 miesiące, w sklepach pytają się tylko jak długo wytrzymasz. Nie polecają pracy w tej firmie. Pierwsze 3 miesiące wynagrodzenie podstawowe 3 tysiące. Starasz się pozyskujesz nowych klientów ( sklep musi zamówić za 600 PLN towaru). Z tego powodu jest już na pół roku zatowarowany. Hurtownie zamawiają bezpośrednio od kierownika, bo nie chcą już oglądać kolejnego przedstawiciela handlowego. Czwartego miesiąca dostajesz 1000 PLN opłacasz składki ZUS i księgowa, po czym zamykasz swoją działalność i kończysz współpracę. Ps w międzyczasie robisz za dostawce, bo kierowca już wcześniej się zwolnił i nie ma kto dostarczyć Twoich zamówień do sklepów. Ogólnie praca spoko jak ktoś chce popracować tylko kwartał. Pozdrawiam

@Roteiro

Jak to zatrudniają na 3 miesiące? A później? Nie można liczyć na przedłużenie umowy czy coś źle zrozumiałam? :P Jak wobec tego wygląda umowa? Jakiego jest rodzaju? Co po tych 3 miesiącach? Ahh dużo pytań :D

PH DW
@Aneta

Po trzech miesiąca idziesz na własną działalność. Odradzam każdemu.

LB
@Roteiro

otoż teraz nie ma umów o prace na stanowisku PH masz mieć własną dzialalność wystawiasz fakturę na 4600 zł ale uwaga!! po1 miesiącu zabierają Ci 10% czyli 460zl !! wiesz po co?? a po to żebyś później robiił wyniki cały miesiąc i dostać ze swojej kasy PROWIZJE.(czesto dostaniesz 200-300zł )Tak kochani,taka to firma,serio ludzie szkoda czasu na tę firmę.Ja straciłem tam kilka miesięcy.Wy swoich kilku miesięcy tam nie traćcie.

Lubelskie

Mega dziwna firma, pracuje rok w tej firmie mega dużo klientów dostarczyła firmie i praktycznie nic nie mam teraz z tego.Koordynator mega na początku był wporzo,a teraz jest ch...

Magda
@Lubelskie

Czy mogę się z tobą jakoś skontaktować ?

Księgowa

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na główną księgową. Współwłaściciel - Pan Grzegorz (chyba z wadą wymowy) w mojej ocenie przyszedł na rozmowę bez żadnych pytań merytorycznych oraz z już podjętą decyzją na NIE. Po co tracił czas swój i mój? Wspomniał jedynie o tym, jak to przedstawiciele go okradają (chodziło chyba o utargi). A co z rozliczeniami bezgotówkowymi? Rozmowa łatwa i o niczym.

A co z akcyzą?

Zbigniew

Wymieniłeś sporo minusów pracy w BARTEXie. A co z kolei uważasz za pozytywne aspekty? Co zapamiętałeś dobrze z pracy w tym miejscu? Czekam na to co mi powiesz. :)

Kama

Potwierdzam wszystko co jest napisane o tej firmie rejon zachodniopomorski też leży ,co 3 miesiące roszady pracowników ,tragedia nie polecam pracy w tej firmie.

Zbigniew

Widzę że nie masz najlepszego zdania o firmie BARTEX. Co musiałoby się zmienić w tym miejscu, żeby Twoje nastawienie było nieco lepsze? Myślisz że pewne aspekty da się zmienić na lepsze w krótkim czasie?

Shif

A jak teraz w 2021 wyglada sytuacja w firmie ? Jakie plany i mozlowosci rozwoju i jaka kasa ?

Kicia
@Shif

Lepiej ale czekamy na zmiany. Podobno idzie lepsze

@Kicia

Hej, a jakie zmiany mają nadejść w Bartexie? Wiesz coś więcej na ten temat? Chodzi o warunki zatrudnienia dla pracowników czy o co konkretnie? :) Jak oni na tym zyskają?

Nieznajomy

nie polecam tej firmy szczególnie pracy Magazyniera pod Krakowem zacznę od tego nieprzyjemna kierownik oddziału, Opryskliwa , zaniżają umowę inna na papierze inna do ręki, czepianie się o byle co jakieś chorę inwentaryzację co 2 tyg i traktowanie pracowników jak intruzów jeszcze nie płacenie za nadgodziny .

Aneta

Z czego wynika ta rotacja pracowników i jakie to są najczęściej stanowiska? Co konkretnie jest nie tak i z czego pracownicy są niezadowoleni, że odchodzą? Mógłbyś napisać coś więcej na temat warunków? Co byś zmienił w Bartexie?

Sebastian

Do maruderów, przed ewentualnym podpisaniem umowy są przekazane standardy w zakresie których porusza się firma, świadomie decydujemy się czy ja podpisać czy szukać innej pracy, dlatego nie rozumiem osób które tak "szczekają", gdyż nikt na siłę nie zmusza nas do podjęcia pracy jezeli jej warunki nie są dla nas korzystne... Chcecie aby standardy dla ludzi były według Waszej woli, załóżcie własną firmę.... Pozdrawiam Sebastian

Odpowiedź
@Sebastian

Wszystko fajnie, ale informacje przekazane na rozmowie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Ja na start miałem mieć 120 kontaktów. Okazało się, że 10 z nich nie istnieje, 30 nie było odwiedzane od dwóch lat lub więcej, kolejne 40 nie chce mieć nic wspólnego z firmą zwlaszcza od czasu podniesienia minimów logistycznych, następne 20 nie widziało przedstawiciela od roku. Z tego aktywnych zostaje może 20.

Leszek Miller
@Sebastian

Panie Sebastianie czemu pracujesz u kogos a nie masz własnej firmy?? Tam u was na wsi ludzi terroryzujecie i boja sie co kolwiek powiedziec (usunięte przez administratora)

Była PH
@Sebastian

Widzę że pod tym loginem pisze koordynator bo jak bym słyszała jego wypowiedzi - ale dobrze mu zapłacili by tak pisać.

@Była PH

Pewnie już na dobrej bani był.....jak ktoś taki może sie nazyeać koordynatorem????? A Bartex zatrudnia takich ludzi..... Dramat

Czy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Były ph

Nie

Bronisław

W ostanim czasie nie pojawiły się żadne opinie nt. pracy w Bartexie, dlatego sam postanowiłem dodać wpis. Zagląda na forum ktoś z pracowników i mógłby napisać parę zdań jak się pracuje? Głównie chciałem się dowiedzieć jaki system pracy jest przyjęty w firmie, czy są nadgodziny i nocki. Jeśli ktoś wie, to poproszę o info. Dzięki! :)

ph

Prawda i tylko prawda, w tej firmie nie działa kompletnie nic, kwota logistyczna z kosmosu żaden klient z mniejszej miejscowości bądź wioski nie weźmie na tyle alkoholu który jest niepewny w sprzedaży, CAŁKOWITY brak zaufania do pracownika przez ciągłe kontrole, kary za wszystko co się da, totalnie nielogiczne podejście do wszystkiego, telefon ledwo działający plus trasy są tak po rozrzucane, że dramat.. wstyd.

Frytka

wszystko się zgadza, jeszcze trzeba dodać że jak już jesteś na swojej działalności to najlepiej jakbyś dokładał do firmy - oczywiście nie swojej tylko do Bartexu np za banie o samochody służbowe: mycie, odkurzanie, płyny do spryskiwaczy. Kierownik ma kilka dużych hurtowni gdzie pcha towar, Twoi klienci tam kupują bo Ty masz za drogi towar a kierownik Cię posyła do tych sklepów żebyś sprzedawał - ciekawe qrna jakim argumentem można ich przekonać. a czytając takie wiadomości z firmy ręce opadają : Założenia dla PH na umowach o pracę ze stałą ( najniższa krajowa + premia za standardy pracy): Dzienna ilość wizyt min. 20 Czas trwania wizyty min. 15 minut - to jest średnio 2 lub 3 wizyty na godzinę i doliczyć należy dojazdy do klientów. PH który po 6 miesiącach nie osiągnie minimum 80 PSD w stałej obsłudze miesięcznej do zwolnienia . PH który w ciągu 10 miesięcy nie przejdzie na pełen akord - do zwolnienia

smolny844

Potwierdzam, dodam jeszcze ze po płyn do spryskiwaczy trzeba było latać do Modlnicy pod Kraków, stal w wielkiej beczce nie działała pompka i trzeba było ryjem zaciągać do butelek KTORE MUSIALEM PRZYWIEZC ZE SOBA, w obecnych czasach Panie Prezesie można wrzucić na Flotę max dwa opakowania albo uzgodnić z Intercarsem dwie butelki na miesiąc, mycie samochodu za prywatny hajs itd itd OGOLNIE KRÓTKO, NIE APLIKUJ SZKODA CZASU

Niedawno uczestniczylem w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Rozmowa odbywala sie telefonicznie. Pan prowadzacy spotkanie wypytywal mnie m.in. o szczegolowa znajomosc alkoholi i co wiem o firmie, gdzie skaldalem aplikacje na to stanowisko kilka tygodni wczesniej. Na koniec dostalem zapewnienie, ze po kilku dniach dostane telefoniczne zaproszenie na spotkanie bezposrednie do poznania. Minelo 2 tygodnie i zero kontaktu. Jednak po przeczytaniu komentarzy o firmie ciesze sie, ze do spotkania nie doszlo, jednak takie zachowanie osoby prowadzacej rekrutacje jest niepowazne, nieprofesjonalne i utwierdza w przekonaniu, ze rozmawialem z osoba niekompetentna.

phxx

Nic tutaj nie działa. Zaczynając od samochodu na lysych letnich oponach podczas zimy ktora była, przez ciagle zacinająca się aplikacje (oczywiscie odbierane pieniądze przez to) kończąc na braku jakichkolwiek katalogow, pomocy, dodatków. Jak pracować bez katalogów? Jak wykonać 20 wizyt na terenie gdzie wszystkie firmy maja podpisana umowe z jedną siecia ktora nie chce wspopracowac z BARTEXEM od X lat? 15 minut logistyczne w danym miejscu - w jednym zejdzie ci pol godziny, w drugim godzinę w następnym 5 minut. Dlaczego nie może być to wyśrodkowane? Po co PH ma siedziec w samochodzie w którym nawet nie może odpalić silnika? Przeciez jeśli kierownik nic nie chce a będzie u niego kilka PH to nie ma czasu rozmawiać z tobą 15 minut! Minusów duzo, w sumie nie widzę tam żadnych plusów.

Gregor

Mam dobrą opinię o pracy w firmie, szanują ludzi którym chce się pracować i widać, że robią to dobrze, polecam

Ciekawa

Dzień dobry, Niedługo idę na rozmowę rekrutacyjną jako referent ds. handlowych. Jakieś opinie o tym stanowisku i atmosferze?

Były PH
@Ciekawa

Nie polecam współpracy z firmą bartex. Nie szanują człowieka na żadnym stanowisku, na którym zatrudniają. Zawsze będziesz robił za mało i zawsze znajdzie się powód aby zabrać Ci kasę z wypłaty. Także, jeśli nie masz noża na gardle to daruj sobie.

cassis
@Były PH

witaj były PH co masz na myśli ? za co zabierają kasę ?

Patryk

Witam,znów w Szczecinie robia rekrutację na przedstawiciela handlowego i referenta ds.handlu ,to chyba o czymś świadczy jeśli w oddziale pracuja 4 osoby i co kilka miesięcy jest nowa rekrutacja.

Geniusz

Witam Wszystkich jest ogloszenie: Menager ds. Sieci Handlowe Wiecie coś więcej na ten temat Tzn kasa, dodatki, samochód itp Warto Spotkać się z Zarządem

Kanapka Diany

100% racji , plus jako byly PH mam wrazenie ze jest jeszcze gorzej . Klienci nie chcą Cie znac smieja sie z firmy , dostawy po 2-3 tyg , wysokie ceny , brak płynu do spr. , myjni . gratisów , logistyki ,organizacji,ciecie kasy.

Piter26

W środę mam rozmowę ba PH. O co spytać kierownika, by zweryfikować to o czym piszesz? jaka podstawa?

Zostaw merytoryczną opinię o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.