BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

były Pracownik

Moja sugestja jeżeli już ktoś zdeterminowany i chce pracować w tej firmie to na rozmowie niech dokładnie wypyta o system płac - czyli to co kierownik na rozmowie obiecuje czyli podstawę co najważniejsze + premię jak i system kar i koniecznie poproście na piśmie tak by później mieć jakieś podstawy do wyegzekwowania jak nałożą kary - nic na słowo bo na słowo to wam obiecają wszystko by tylko znaleźć jelenia na PH bo tu kierownik jak nie zakoloryzuje to nikogo nie pozyska więc wszystko na piśmie a jak nie da na piśmie to sprawa jasna czy jest sens się wiązać.

Karol

Dzień dobry, ile zarabia kierownik regionalny w Bartexie, pojawiła się oferta pracy w Wielkopolsce czy warto składać cv?

Poinformowany
@Karol

Nie warto. Firma traci rynek, a szefostwo obwinia o to regiony i handel. Nie rozumieją, że absurdalne minima logistyczne w połączeniu z możliwością zamówienia produktów z kilku różnych kanałów (główne pozycję są w każdej hurtowni, do tego sieć handluje bezpośrednio z sieciami handlowymi) powodują systematyczną utratę rynku. Przedstawiciele nie są w stanie utrzymać starych miejsc lub wejść do nowych, gdy często konkurują z podstawowymi produktami ze swojego asortymentu, które sprzedawane są w innych hurtowniach po niższych cenach. Tym sposobem tracą jedyne realne argumenty w kontakcie z klientami.

PH

Witam wszystkich zainteresowanych współpracą z ową firmą... Za żadne skarby świata nie przychodzicie tu do pracy. Na stanowisko przedstawicieli szukają robotów, a nie uczciwych ludzi. Wykorzystają wasz zapał do pracy, znajomości i umiejętności. A za waszą pracę, starania i chęci dadzą 2tysiace zł i nie macie co liczyć na więcej. Najgorszemu wrogowi nie życzę takiego pracodawcy.

Mam pytanie , co aktualnie dają dla PH / umowa o pracę , samochód , telefon , laptop , jakieś karty np. multisport , prywatna opieka , konkursy z nagrodami wyjazdy itp. Może ktoś odpowiedzieć ? bo widzę ,że rekrutują

Ola
@Zainteresowany

Dostajesz auto, oraz telefon i tyle żadnych multi sportów ani prywatnej opieki medycznej. W konkursie to będziesz brał udział 3 miesiące jak zdobyć premie aż w końcu zrezygnujesz.

Księgowa

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na główną księgową. Współwłaściciel - Pan Grzegorz (chyba z wadą wymowy) w mojej ocenie przyszedł na rozmowę bez żadnych pytań merytorycznych oraz z już podjętą decyzją na NIE. Po co tracił czas swój i mój? Wspomniał jedynie o tym, jak to przedstawiciele go okradają (chodziło chyba o utargi). A co z rozliczeniami bezgotówkowymi? Rozmowa łatwa i o niczym.

A co z akcyzą?

Witam.Mam pytanie do Was. Dostałem propozycję pracy jako kierowca na własnej działalności w obrębie mazowieckiego.Czy warto podchodzić do tej firmy czy darować sobie.Jakie są naprawdę realne zarobki będąc na własnej działalności i jak praca wygląda w praktyce.

zaciekawiony

Witam Byłego pracownika. Powiem szczerze ze zaciekawiła mnie oferta pracy w Firmie Bartex - Firmy dotąd nie znałem- czytając opinie widzę że nie wygląda to ciekawie. Mam pytanie do Ciebie - czy jak pracownik rzetelnie przykłada się obowiązków jest uczciwy robi swoje i wyniki są sprzedaży to Firma jest uczciwa do Niego też ? docenia nie utrudnia ??? nie interesuje mnie praca na krotką metę chciałbym zakotwiczyć gdzieś na dłużej....

Bandy

Dzwonili do mnie i zaprosili na rozmowe....ale jak to czytam to mam wątpliwości czy nie marnuje czas....

Janusz

Na jakim stanowisku pracowałeś? Co konkretnie sprawiło, że wytrzymałeś tam jedynie 2 miesiące?

Natalia

Jak wyglada praca PH w rejonie łódzkiem ? Może ktoś wie jak wyglada sytuacja zarobkowa ? Czy po wyrobieniu planu wynagrodzenie jest odpowiednie względem ustaleń ?

Jak tam na podlasiu sytuacja wyglada?

A co się teraz dzieje w oddziale Szczecin? Żyje tam ktoś jeszcze? Działa oddział?

Yasi

Koldzy I kolezanki ... Co sie stało ze szukają kier na rejon podkarpacie

byly PH

Już dawno w tej firmie powinna być kontrola bo przy tym co się wyprawia z pracownikami to już dawno powinno być ukrócone , przychodzisz do firmy i na rozmowie było kolorowo i jak fajnie w firmie i musisz być wdzięczny że kierownik chce cię zatrudnić bo aż tylu było chętnych a ty jesteś tym wybrańcem z wielu, następnie kierownik jeździ z tobą przez 3 dni jak było ze mną i cię szkoli opowiada bajki jak to masz sprzedawać i sporo zarabiać a jak już sam jedziesz do klienta i w co drugim sklepie słyszysz znowu nowy i pytanie jak długo zamierzasz w tej firmie pracować bo przed tobą było sporo że trudno się połapać to wykonasz kilka telefonów do pozostałych przedstawicieli i się dowiadujesz jaka cała prawda że rotacja to norma co chwilę nowy przedstawiciel bo nie masz co liczyć na żadne premie i dopiero widzisz gdzie trafiłeś. Może są przedstawiciele co dobrze zarabiają ale z tymi co rozmawiałem to raczej każdy pracował ale składał CV do innych i traktował Bartex jako na przeczekanie do czasu jak czegoś nie znajdzie . Człowiek może być chętny do pracy ale po dwóch pierwszych tygodniach jazdy samemu i wysłuchaniu ile to przed tobą tu było nowych to entuzjazm i zapał do pracy spada do minimum a po pierwszej wypłacie się dowiadujesz czy było warto się starać i też jak pozostali zaczynasz wysyłać CV .

Daniel

Podpowiedzcie jakie wyposażenie otrzymuje przedstawiciel handlowy?

ph

i tu się nie zgodzę. Pracuje w B już 5 mies. Mam nowe auto (80km na liczniku), płyn każdy ph odbiera w odpowiednim dla miejsca zamieszkania oddziale InterCars, owszem auto myję za swoje ale na myjce samoobsługowej jest to raptem koszt 10-20 zł mies. Na wynagrodzenie nie narzekam...wszystko zależy od tego czy sie starasz czy nie, ja mam nowego kierownika, który docenił moje starania... Wiele zależy od samego ph, na chwilę obecną nie mam powodów do narzekania, no chyba że na fakturzystkę, która wali babole jeden za drugim

Tymoteusz

Stabilna firma i dobry pracodawca więc ludzie nawet już nie pracujący żałuj,ą straty pracy?

Były KRS

Jestem już poza ta firma ale widzę ze nic tu się nie zmieniło.Diametralna rozbieżność pomiędzy tym co usłyszałem na rozmowie kwalifikacyjnej a proza życia.Wymuszanie podpisywania odpowiedzialności materialnej na kierowcach za magazyn na kierowniku za sklep ,ludzie Bogu ducha winni ścigani za manka magazyniera na grube pieniądze ,handlowcy wozacy towar bez wynagrodzenia przy całkowitym braku kierowców No i system wynagrodzeń absolutnie nie pozwalający zarobić jakikolwiek rozsądne pieniądze .Praktycznie wszyscy kierownicy przy rozliczeniu kwartału są na minusie czyli powinni dopłacić do swojej wykonanej pracy,pełna patologia.prmanentna rotacja PH kończyłem jedna rekrutacje a już zaczynałem następna.Calkowicie oderwane od realiów a wręcz niewykonalne polecenia służbowe z komentarzem Pana prezesa od czego tam Pana mam.Goscie zarządzający całkowicie oderwani od rzeczywistości oszukujący ludzi w temacie wynagrodzeń .Zostalem zwolniny za rzekome przekrety ,będąc na etacie odwołałem się do Sądu Pracy gdzie bez większych problemów wygrałem sprawę i odzyskałem należne wynagrodzenie do czego gorąco namawiam osoby pokrzywdzone przez ta firmę tak jak ja.

Magazynier

Zdecydowanie odradzam pracę w bartexie. Słabe zarobki, ciężka praca i kierownik, z którym nie da się współpracować. W dniu podpisania umowy okazało się że ustalona kwota składa się z podstawy i z premii, z której kierownictwo zrobi wszystko aby coś uciąć. Nadgodziny są konieczne, lecz nie są płatne. Czasem warto poświęcić trochę więcej czasu i znaleźć pracę w której jest się traktowanym z godnością.

nikc

nie masz aktywnych 40 PSD ? 40 sklepów nie umiesz w miesiąc zrobić ? i Ty się nazywasz PH ? żałosne

Tomek PH

Opinie wystawiła osoba która pracowała około roku i obsługiwała średnio miesięcznie 40 PSD. Jeżeli jest tak źle to czemu tak długo pracowała? Prawda jest inna, Ja pracuję 6 miesięcy i zarabiam 2500 miesięcznie + 40 - 50 % premi za realizację planu. Samochód 2 letni a talefon jak telefon nowy jest na wystawie. Także spokojnie można zarobić 3500 jak ktoś chce pracować.

Sławomir

Czy myślisz, że rotacja o której wspominasz wynika z niskich zarobków? Czy faktycznie te obiecane premie są nieosiągalne? Chętnie poznam więcej szczegółów.

Były pH

Witam pracujących i zainteresowanych praca w firmie Bartex Bartol jako PH w kanale hurtowo-detalicznym ./Nie dotyczy sieci bo to jak narazie „inna firma” gdzie jeszcze ... panuje normalność /. Tutaj niestety mamy do czynienia z patologia najgorszego sortu gdzie obowiązuje hasło damy im etaty i weźmiemy ich za „ryja”.Cytat ten był obowiązujący ok. dwa lata temu kiedy była pierwsza wersja zatrudniania na etaty i nie potrwała zbyt długo a wyglądało to tak ze jak PH nie wychodziła przez dwa miesiące kwota do wypłaty pokrywająca kosztów wypłaty i Zusu był poprostu zwalniany ,finał był taki ze spora cześć PH i KRS była na zwolnieniach i Bartex miał wiele spraw w sądzie pracy przegranych i szybko z tego zrezygnował. Aktualna wersja etatów dla PH jest jeszcze piękniej udoskonalona ,dzisiaj tylko w skrócie: mega rozbudowany katalog kar za które Pani w centrali która jest na prowizji i patrzy żeby tylko obciąć Tobie wynagrodzenie np. za notatke w wizycie bez zamówienia „brak osoby decyzyjnej w sklepie”????jak ktoś myśli ze żartuje niech się zapozna ze standardami pracy PH co można porównać do tresury psa!!!/Przepraszam psy za porównanie ale właściciele lepiej traktują swoje zwierzęta niż Bartex swoich PH/. I jeszcze jedna rada dla PH w związku z tym ze jesteście na etatach obowiązuje Was 8 godzinny dzień pracy wiec dokładnie w MAHU wpisujcie rozpoczęcie i zakończenie godzin pracy ponieważ za nadgodziny będzie Wam przysługiwał dzień wolny lub dodatkowe wynagrodzenie na które dobrowolnie w Bartexie napewno nie liczcie ale w sądzie pracy będzie to potwierdzenie Waszych roszczeń. Przekonała się o tym już inna firma z tej samej branży. Narazie trzymajcie się i nie dajcie się (usunięte przez administratora)

Aragine
@Były pH

Dokładnie teraz jeszcze trzeba miec 20 sklepow dziennie na sklepie 15 min a trasy tak ustalone ze po 12 h trzrba by bylo pracowac bo są kary 25 zł i jest 17 pozycji za każdy nie wykonany punkt jest 25 zł kary czujemy się jak w zakładzie karnym A nie w firmie .... A pan kierownik ciągle powtarza "ja nic nie mogę przekonaj dyrektora " to po co wogole ten kierownik na Rzeszowie??? w biurze dziewczynie wszystko na głowę zwala .... aż brakuje czasu ale najlepsze jest to że jak coś jest nie tak zawsze zdali winę na kogoś innego pomimo że sam zawala dużo potrafi tak zrobić że on jest czysty A ktoś zawsze winny ...

Zostaw merytoryczną opinię o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.