Winiarnia Bartex

Nowy Tomyśl

Opinie o Winiarnia Bartex

Mazur

Witam byłem pH przez prawie dwa lata b Bartexie podobno naj Praca na własnej działalności rozbudowywałem region pozyskiwaniem klientów wykonywalem plany Jak odchodzilem z firmy zrobiono że mnie (usunięte przez administratora) zresztą nie tylko mnie każdy kto odchodzi zostaje obciążony czy to kierowca czy magazynier czy pH nawet po 12 tys za braki na magazynie gdzie każdy może wejść

marcin
@Mazur 04.11.2017 09:24

Kolego ja pracowałem w centrali jako kierowca przez prawie 10 lat i powiem ci ze jak się zwalniałem to zapacili mi wszystko to co zarobiłem. Jednak wracając do tematu obciążęń to w zupełności się z tobą zgadzam bo przez te wszystkie lata widziałem jak postępują z ludzmi sam niejednokrotnie płaciłem za stłuczki palety euro i braki w towarze jednak jak jest takie powiedzenie ze kij ma 2 końce i jak ktoś był bystry to i tak na swoje wychodził

Lidia

@Mazur z Twojego wpisu wynika, że zostałeś obciążony kosztami w trakcie odchodzenia z Winiarnia Bartex. Czy podczas podpisywania umowy z tym pracodawcą, wyszczególniono w niej jakieś wyjątkowe przypadki kar/obciążeń, które będzie musiał ewentualnie pokrywać pracownik? Czy to znaczy, że każdy pracownik ponosi odpowiedzialność finansową za towar? Kwoty, o których piszesz są dosyć duże i w związku z tym mógłbyś opisać szerzej tę sytuację? Użytkownicy zastanawiający się nad pracą w Winiarnia Bartex chętnie dowiedzą się wszystkich szczegółów.

Lidia

@Boss, to ogłoszenie wychodzi na to, że jest nieaktualne. Również mam prośbę do użytkowników, jeżeli ktoś z Was był na rozmowie kwalifikacyjnej to proszę napiszcie wszelkie informacje na ten temat, jak przebiega jakie są warunki. Bardzo długo nikt nie pisał na temat firmy ani panującej w niej atmosferze.

Boss

Witam Mam pytanko 10.04 ukazało się ogłoszenie o pracę Menedzer ds.rynku sieci handlowych . Czy ktoś wie coś więcej na temat tego ogłoszenia ....

usaman
@Boss 16.04.2017 20:36

BOSS, ty to jakiś specyficzny jesteś. Dziecko neostrady normalnie. Potrafisz na forum zadać pytanie o rekrutację ale napisać do firmy bezpośrednio to już nie?

Natalia krk

Czy konieczna jest własna działalność gospodarcza czy można pracować na etat? Jest jakaś podstawa czy pracuje się na samej prowizji? Dostałam zaproszenie na rozmowę na PH do Modlnicy i zastanawiam się czy nie s z modą czasu ;)

agentwawa

Praca w Bartexie to dno. Od pierwszego dnia traktowani jesteśmy jak złodzieje i oszuści. Pan Z każe robić wizyty i ciągle mu mało. Wozimy towar chociaż jest zakaz. Ciągłe pretensje( uzasadnione) od klientów bo dostawy spóźniają się o 2 tygodnie. Lepiej do Maca lub Biedry.

paweł
@agentwawa 08.01.2017 07:26

przynajmniej nie musisz tyle nosić bo połowa towaru wraca

akak

heej no widze ze szukaja na chwile obecna magazyniera do komplementowania zamówień w miejsowosci Niepruszewo do zadan takiej ososby bedzie nalezo m.in. kompletowanie zamówień na paletach przy użyciu ręcznego skaner foliowanie skompletowanych palet..

TylkoTu nie Pracuj

dziwne ze jeden i ten sam post o tej samej tresci , ze niby dbaja o atmosfere w pracy, co nie jest prawda, pojawia sie na kazdym portalu z opinia o firmie... ciekawe kto wysyla ten komentarz bo na pewno nie osoba ktora jest ciekawa i zainteresowana praca, bo niby skad by wiedziala jaka jest atmosfera w pracy

Monika

Stanowczo odradzam pracy na stanowisku PH. Wynagrodzenie przez pierwsze 3 miesiące 2500 netto na swojej działalności, później albo zarobisz na zus, albo nie. BRAK KOMPETENCJI - albo nie dostaniesz wynagrodzenia na czas, bo kadrowa ma dużo pracy, albo się pomyli i dostaniesz 2 razy w ciągu jednego miesiąca. Firma jest niesłowna, zasady premiowania są tak zawiłe, że nawet kierownik nie jest wstanie Ci wytłumaczyć za co i ile zarobisz... Uważajcie przy ostatnich rozliczeniach na wypowiedzeniu, mi i kilku innym osobom nie wypłacono kasy za ostatnie dni pracy!

Cyborg

Rekrutuj się chłopie szybko.Taka okazja się nie powtórzy (ale Cię ktoś chce "wpuścić).Daj se spokój

Pomorzanin

Podaj konkretnie, gdzie moja krytyka jest pozbawiona sensu ? Jako jeden z nielicznych staram się wam przedstawić obraz firmy poparty przykładami z różnych oddziałów, i gdzie moje komentarze były nienormalne ? Nie wytykaj mi specjalnie błędów których tu nie ma, bo wiesz, że piszę najkonkretniej z wszystkich tu się wypowiadających i jest to racja. A problem z firmą mam taki, że pracując tu tak długo i patrząc na to jak się ludzi traktuje i nie mogąc z tym nic zrobić "od środka" postanowiłem ostrzegać obiektywnie ludzi którzy chcą przyjść pracować. Czy uważasz, że stwierdzenie iż firma jest dobra na przeczekanie, 3 miesiące i uciekać nie jest obiektywnym stwierdzeniem? A może dla ciebie nie obiektywne jest to, że dwa oddziały generują zyski a reszta straty ?

Ja

Chyba pracujemy w różnych firmach. A co chcesz od katalogu? Jest i w formie papierowej a nawet można powiedzieć bardziej książkowej- bo nie w formie "g*wnianej " gazetki, i w formie elektronicznej. Bardzo ładne plakaty i multimedialne prezentacje też są.

Pomorzanin

Przeglądając Twoje posty też odnoszę takie wrażenie. To miło z Twojej strony, że starasz się pomóc wizerunkowi firmy i robisz im wygodny "PR". Jednak mimo wszystko uważam, że na próżno.

Pomorzanin

Wrocław, Kraków - najlepiej opłacalne, najlepiej prosperujące pod względem logistyki. Brak problemów z dostawami. Reszta pozostawia wiele do życzenia. Jeśli jesteś na dużym zusie, to do pozostałych się nawet nie pakuj.

Pomorzanin

Jeżeli Twoim zdaniem, chiński telefon z biedronki ala "smartfon" z zawieszającym się systemem i katalog papierowy to nowoczesne narzędzia pracy to do Bartexu nadajesz się jak najbardziej ;)

ja

Firma jest bardzo w porządku w obec pracowników, wynagrodzenie w terminie, zapewnia nowoczesne narzędzia pracy, miła atmosfera, dobre, rozpoznawalne na rynku produkty, szeroki asortyment, reklamy, promocje, trzeba tylko mieć chęć do działania ale jak wszędzie.

agent 007

nie zarobisz a dołożysz, nie bedziesz ich pracownikiem tylko agentem. dno i jeszcze raz dno. przestrzegam KAŻDEGO przed tą firmą...

Mnbv

Chyba u ciebie na wyspie.

Lolek

istny bałagan, brud smród i ubustwo... Wyzysk na Agentach (niby przedstawicielach)

Zxcv

Nie doszukuj się nie wiadomo czego. Nie rób niepotrzebnych sensacji. Firma ma się dobrze.

gti
@Zxcv 30.06.2015 21:52

No prawda! SZCZEGÓLNIE WŁAŚCICIELE I PRZYDUPASY, bo cała reszta NIEKONIECZNIE!!!!! hehehe

PNT

Czy na Paproci całą kadrę wymieniają? Bo w miejscowym brukowcu ogłoszenia o prace dla kierowników, laborantów, księgowych, mechaników, elektryków i szarych roboli. Może się siarą zatruli?

Fnatic

Witam, witam umowilem sie na rozmowe w sprawie PH Białystok w tej firmie. Moze ktos cos powiedziec jakie teraz tam panuja warunki, czy nadal tylko garba mozna sie dorobic? chodzi mi o oddzial białystok

pomorzanin

Drogi Radosławie, oczywiście, że są pewne zasady których należy przestrzegać,ale to powinno działać w obydwie strony. Uważam, że pracodawca powinien przestrzegać podstawowych zasad ujętych w kodeksie pracy, a tutaj tego nie ma niestety. Nikt nie będzie poważnie traktował takiego pracodawcy, jeżeli nie jest w porządku do pracownika, ludzie po prostu z takiej firmy uciekną a w podzięce za pracę jeszcze nakradną, rozbiją auto, narobią manka i przysporzą innych przykrych problemów... co też oczywiście nie jest podejściem godnym pochwały. Niestety, za takie stawki jakie proponuje bartex, nie można oczekiwać, że zatrudnią się osoby lojalne, profesjonalne, z doświadczeniem i wykształceniem, z pewnym poziomem kultury osobistej, bo dobrego kandydata szkoda zatrudniać...

pomorzanin

Kochana Jolu w tej winiarni to tylko i wyłącznie poszukują na stanowiska parobka.

jmd
@pomorzanin 12.01.2015 22:29

Tudzież na stanowiska zoologiczne np.JELENIA!!!

maximus

Dobrze płatne, to jest ale nie w tej firmie, a świadczy o tym rotacja na stanowiskach PH i nie tylko; musisz mieć działalność gospodarczą; jak klient, któremu sprzedałeś towar nie płaci, to Ty też na tym nie zarabiasz. Wiadomo pracować trzeba wszędzie, ale tutaj z zarobkami jest naprawdę kiepsko, lepiej poszukaj pracy u konkurencji, gdzie jest większa stabilizacja zatrudnienia.

maximus

Nie ma znaczenia ile minut trwa ta potrzeba, kiedy magazynier wyjeżdża z towarem rano i wraca popołudniu, to w tym czasie dostępu do kibelka nie ma, jaka firma takie warunki pracy, no chyba że w wiaderko:)

wielebny78

najleprzy odział jest w szczecinie fakturzystka musi w pampersie pracować bo niema kibla jak magazynier wyjeżdża

ghi

Byłem,pracowałem, odradzam każdemu , co tu piszą negatywnego to czysta prawda

zdołowany

zapomniałem dodać o fakcie, że jaja na magazynach wychodzą głownie z centrali, gdzie są robione przekręty w systemie i później na oddziałach niewinni ludzie którzy mają za najniższa krajowa odpowiedzialnosc materialaną muszą placic grube pieniadze za czyjeś z centrali czarne interesy.

zdołowany

Cyrk na kółkach, w centrali ( usunięte przez administratora )a na oddziałach jeszcze gorzej, ulubione słowo przodujące w firmie to "obciążenie", niech prezesi sami siebie obciążają za taki zarząd jaki tam sprawują. Szkoda ludzi na oddziałach którzy pracują za marne grosze, napieprzają nadgodziny ale i tak nie mogą ich sobie wpisać w karcie godzin, no bo przecież godziny pracy są stałe, a nadgodzin nie wypłacają tylko ew. trzeba odbierać, tylko kiedy jak w większosci ludzie od rana do nocy są w trasie..jakieś jaja, że im się jeszcze sanepid i PIP do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dobrał...ale sądzę, że to kwestia czasu. Szkoda pana B. który potrafił zarządzać firmą i nikt nie narzekał. Przykro patrzeć jak ludzie sie starają a i tak dostają po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

koniu

Odradzam jechać na rozmowę szkoda czasu i tak po miesiącu zrezygnujesz jeżeli cię przyjmą kiepskie zarobki chyba ,że nie traktujesz firmy jako twój główny dochód bo zapracujesz na ZUS ,podatek ,a żonie oddasz 700 zł na rękę.Plany wyrabiałem po 60% ale ciężko wyrobić więcej jeżeli sprzedajemy nasze produkty do innych hurtów i mają często niższe ceny niż my.

TakiTamKtoś

Zamiast sponsorować swoje produkty sponsorują (usunięte przez administratora)która ma kasy jak lodu. Ciekawy jestem jaki jest skok sprzedaży od czasu rozpoczęcia Sponsoringu tej gwiaździ. Pozdrawiam.

Marek

No nawet na Zetce się z tego wczoraj śmiali.Dziewcze opiło się pewnie Bartexowych win i nagrało piosenkę.DNO.Zamiast ją sponsorować i popierać dziadostwo ile można by zrobić pożytecznych rzeczy.A tak WIOCHA!!.

Tomek

Ludzie odradzam pracy ,Pracowalem przez jakis czas jako magazynier w warszawie,Totalna porazka obiecuja 2000zl na reke tak jest ale odpowiadasz a caly magazyn za towar itd ,zbijesz placisz na umowie 1600 brutto + premia uznaniowa i wychodzi 2tys do reki,Temperatura na magazynie 3 stopnie.Totalna porazka,Magazynierzy co chwile sie zmieniaja nikt tu dlugo nie wytrzyma.Odradzam wszystkim kierownik to istne dno rob tamto tamto.Premia uznaniowa jest za zlozone litry.Praca ciezka fizycznie

magazyn

BARTEX RULES!!! PRACOWNIK SIĘ NIE LICZY. NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH. NA TWOJE MIEJSCE JEST 5 INNYCH

?

MAM PYTANIE GDZIE MIEŚCI SIĘ MAGAZYN TEJ FIRMY?

T.K.D.M.

Witam. Po 1, odradzam wszystkim w tej foirmie,podejmowania jakiej kolwiek pracy. Czy to ma byc .ph. czy magazynier,kierowca. Tam tylko dorobisz sie garba i nic wiecej. Kierowcy potrancaja za przepal. Ph za kilometry prywatne a magazynierom za stluczki. Polityka tej firmy jest do bani. Adyrekcja niepowiem do czego. Na czele z (usunięte przez administratora). W oddzialach istny syf. I ubustwo. Tam nikt niewnika o pracownikow nie ten. to bedzie drugi i tyle.wspulczuje tym pracujacym tam. A zwlaszcza dla Bialegostoku.tam to dopiero.magazynier-kierowc a w jednym.za marne podstawe. Pozdrawiam

znający sprawę

zadowolony pracownik - 2010-05-20 20:40:47 a ja się z tym nie zgadzam,pracuje w firmie 2 lata i uważam że firma dba o dobro pracownika a opinie które przeczytałem to nieroby których okazje miałem poznac na moim pierwszym spotkaniu ogólnopolskim i dziekuje że już ich nie ma.Jeśli ktoś pracuje to zarabia a`te opinie to tylko złość tych którzy myslą że firmie się leży.Tutaj trzeba pracować i zarabiać i ja to robię.Pozdrawiamno tak panie (usunięte przez administratora). pana już też nie ma w tej cudownej firmie...

mirmur

(usunięte przez administratora)i tyle tutaj,wiadomo że ludzie przyjęci na sezon po nowym roku mogli się liczyć z tym że wylecą. Też poszedłem tam na sezon a zostałem 5 lat,jak ktoś chce pracować to będzie pracował. I nie piszczcie że jak butelki się potrzaskają to odciągają mi się cała paleta rozjechała na trójce i jakoś nikt mi nic nie upierdzielił z wypłaty. Ja mam ogólnie dobre zdanie na temat tej firmy,nawet był bym skłonny wrócić ,ale teraz to sobie śmigam ciężarówkami.Dziękuje

jan

Tak za które ci nikt nie zapłaci.Pozdrawiam

ETATOWIEC

xxx - 2013-05-18 22:15:08 nie znasz się na prawie i próbujesz ludzi namówić do czegoś ale to bez sensu...dokształć się kolego..To proszę obalić moje argumenty bo na razie to odpowiadasz jak dziecko w piaskownicy - nie bo nie. Odnieś się do każdego zdania i pokaż w którym miejscu nie mam racji a znajdę paragraf aby udowodnić, że jednak mam rację. CHCESZ SPRÓBOWAĆ CZY JEDNAK TO JEDNO ZDANIE TO WSZYSTKO NA CO CIEBIE STAĆ? CZEKAM!

xxx

ETATOWIEC

Poniżej fragment pewnej ekspertyzy prawnej. Od początku roku 2007 wszedł w życie paragraf 22 kodeksu pracy, który mówi, że bez względu czy jesteś na własnej działalności, umowie zlecenie, umowie o dzieło czy jakiejkolwiek innej lipnej umowie a wykonujesz pracę tak jak zwykły pracownik. Wydawanie ścisłych poleceń, wyznaczanie czasu i miejsca pracy, nakazywanie "pracownikowi" przedstawianie się, jako pracownik tej czy innej firmy itp, itd to masz prawo przed sądem pracy żądać podpisania umowy o pracę (wstecz) i zwrot wszystkich świadczeń (takich jak urlop, składki ZUS, nadgodziny, poniesione koszty pracy). Wpiszcie w wyszukiwarkę "samozatrudnienie a kodeks pracy" i dowiecie się więcej.” Zgodnie z art. 22 kodeksu pracy, świadczenie pracy w warunkach wskazanych w tym przepisie jest zawsze zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy, bez względu na nazwę umowy zawartej między stronami - przypomina Katarzyna Grzybowska-Dworzecka, prawnik z Kancelarii Michałowski, Stefański Adwokaci. Jeśli więc samozatrudniony zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy, pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie przez niego wyznaczonym, to firma powinna zawrzeć z nim umowę o pracę. PIP ma prawo wnoszenia powództw w sprawach o ustalenie istnienia stosunku pracy (a za zgodą osoby zainteresowanej w inspektorzy mogą też uczestniczyć w postępowaniu przed sądem pracy).

Darek otwórz

Niestety tam jeszcze pracuję co można powiedzieć? ... (usunięte przez administratora) każdego przedstawicieli handlowych, kierowców, pracowników produkcji, magazynierów, nie wiem jak jest z osobami wyżej posadzonymi. W całym wymiarze myślę, że kiedyś ta firma upadnie, cytuję słowa mądrej osoby "chytry dwa razy traci" a kolejne pokolenie państwa Bartol do takich należą. Nie szanując klienta, pracowników a nawet samych siebie państwo (usunięte przez administratora)dążą do tego, że okręt zwany "Bartex" utonie. Dobrze, że wiatraczki 7mln rocznie będą nakręcać. Tylko jak już ta firma upadnie co będzie robił (usunięte przez administratora) ? Odp. kręcić wiatraczki.

Ja

Witam Mam propozycje pracy w tej firmie, chcialbym sie dowiedziec jak tu jest bo czytajacte opinie to jakas masakra nie firma. Czy jest umowa o prace czy dzialalnosc gospodarcza ile mozna zarobic w tej firmie ? dzieki za wszelkie info

anonimowy

W tej firmie panuje jak już wspomniano burdel na kółkach i nazwę tej firmy powinno sie zmienić na "(usunięte przez administratora)". Tą firma zrządzają ludzie którzy totalnie nie mają pojęcia o zarządzaniu a jedynie im sie tylko tak wydaje.Pracowałem tam bardzo niedługo bo tylko "na sezon". No bo jak, trzeba takiego "(usunięte przez administratora)" wykorzystać do roboty w najlepszym okresie dla tej firmy podczas "żniw" dając im jedynie podstawe bo po co wiecej?. Po zakończeniu sezonu większości świażaków jest wywalanych na bruk! Człowiek namęczył sie niesamowicie, bał sie kiedykolwiek wziąśc jakieś wolne by nie stracić tej pracy, robił wszystko co mu kazano, pokazywał swoją ambicje że czasem potrafi zrobić coś pozytecznego bez wydania polecenia, że stara sie bardziej niż inni a na samym końcu zostaje mu wytknięte wszystkie stłuczki które niby mu się zdarzyło ( co defakto prawdą było iż bład pracownika był taki że zanosił na odpis stłuczone butelki za kolegów bo reszta sie bała że będzie miała to doliczane na konto... tez czasem człowiek głupi i nie wie jak na siebie pętle zaciska..) i każdy bzdet który niby to naraził firme na straty oraz dziękuje mu się soczystym "(usunięte przez administratora)" i kopem w tyłek. Szef firmy, Pan (usunięte przez administratora) postawił od zera ta firmę i rozkręcił do takiego stanu w jakim jest dziś, natomiast "Panowie prezesowie" czyli dzieci wzięły sie do odpowiedzialnej roboty jakie jest zarządzanie firmą udając wielkich właścicieli. Na końcu mała dygresja odnośnie magazynu. Burdel, burdel i jeszcze raz burdel... magazyn jest zarządzany przez totalnie niekompetentną osobe od wielu lat. Trzyma sie ją tylko dlatego że jest totalnym lizusem szefostwa, robiąc wszystko co mu sie każe nie wykazując ani krzty człowieczeństwa wobec swych pracowników zapominając już jak to było być na ich miejscu przed laty. Chore... brak temu człowiekowi wiedzy logistycznej. Decyzje wydaje na podstawie swojego osobnego świata w którym zyje, najpierw jego słynne "dalej, ryń ryń ryń!" mówiące że masz robić więcej i szybciej po czym zostajesz zjechany za coś co robisz na polecenie innego kierownika... i te ciągłe przestawianie palet z miejsca na miejsce... Najlepsze na koniec... człowiek starał sie do ostatniego że dnia w pracy by sie wykazać że nadaje sie na przedłużenie umowy po czym do ostatniego dnia mami sie go tekstem że decyzja w sprawie o przedłużeniu umowy czy tez nie, nie zapadła jeszcze, po naciskach ze strony pracownika wciska mu sie kit że "panowie kierownicy zmianowi nie zyczą sobie przedłużenia Panu umowy, także dziękujemy bardzo" ze zdziwieniem że wogóle jeszcze o to człek sie pyta... Chora firma, na chorych zasadach, którą zarządzają totalnie chorzy ludzie.. trzeba też pamietć że poza tą firmą jest nie jest wiele innych lipnych firemkek w tym kraju bo gdyby ktoś bardzo chciał napewno by znalazł więcej firemek podobnie działających... ale w tym poscie nie jest mówione o tych "innych" tylko właśnie o Winiarni Bartex w Paproci. Szczerze bardzo odradzam tą firmę a w szczególności prace na magazynie w niej jeśli nie chce sie stracić kolejnych nerwów...

ciekawy

Ostatnio wiele ogłoszeń było, na produkcję, do działu handlu, kierowców, czyli zakład zatrudnia. Ale słyszałem też opinię że te ogłoszenia to ściema, tylko po co?

PAWEŁEK

BARTEX TO TOTALNY BRAK KOMPETENCJI KADRY WŁASCICIELSKIEJ I KIEROWNICZEJ...TRZY DECYZJE W 5 MINUT KAZDA KOMPLETNIE NIESPÓJNA I ZAPRZECZAJĄCA SAMEJ SOBIE. ALE PRZECIEŻ SZEFOSTWO KAZAŁO.JESTEM W KRAKOWIE DZWONIĄ KIEDY PODJADĘ POD ZAŁADUNEK.KAŻĄ PRZYJECHAC POD ZAŁADUNEK JAK NAJSZYBCIEJ O 7 RANO ŁADUJA MNIE O 17:30.Wykończony nerwowo i czekaniem jadę w trasę.10 telefonów dziennie gdzie jadę i kiedy wrócę i za każdym razem to samo pytanie.Totalna paranoja pracy.Przyjeżdzam na firmę po trasie a (usunięte przez administratora) wyżywa się na mnie żeby uwolnić swoją flustrację a ja stoję jak osłupiały bo nie mam zielonego pojęcia o czym ona mówi.Pozdrawiam firmę i właścicieli życząc powrotu do zdrowia.

babcia`

(usunięte przez administratora) słyszałem od pewnej osoby że (usunięte przez administratora) przychodzi co dzień nawet przed 6 godziną i wszystkimi pracownikami rozkazuje a naj lepsze jest to że robi to co inni pracownicy no to jest żałosne ciekawe jak długo jeszcze tak pociągnie!!! a pracowników ma głęboko w(usunięte przez administratora) zero szacunku dla każdego!!! co to jest za zakład masakra pozdrawiam

Zostaw opinię o Winiarnia Bartex - Nowy Tomyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Winiarnia Bartex