BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Dusia Nowy wpis

Jest aktualnie rekrutacja otwarta na kierownika produkcji rozlewni win i szukają kogoś kto mieszka do 30 km od rozlewni więc pomysłałam że cv złożę bo pracowałam już jako kierownik w spożywce. Niestety nie ma w ofercie stawki, zaciekawiły mnie też te szkolenia, z czego one mogą byc? Można samemu sobie jakieś zewnętrzne szkolenia zaproponować ?

Administrator Nowy wpis

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. szukała niedawno pracowników w mieście Nowy Tomyśl. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Adam Nowy wpis

Co ja mam powiedzieć? Około rok temu zakończyła się moja przygoda z firma Bartex. Wynagrodzenie słabe, progi są nierealne do zrealizowania, zero wsparcia sprzedaży od „kierowniczki”. Wizyty z Panią „kierownik”wyglądały tak, że brało się paragon gdzie klienci nie chcieli nawet go dać i szybciej do domu. Pani „Kierownik” brak pojęcia o handlu, pilnuje tylko swojego stołka.

były na szczęście Nowy wpis

Najgorszy koszmar to praca w tej firmie..... Zarobki najniższe z możliwych na poszczególnych stanowiskach, magazynierzy / odpowiedzialność materialna / to skutkuje po krótkiej przygodzie windykacjami komorniczymi..... Jeżeli ktoś sądzi że to opinia byłego sfrustrowanego pracownika, to zapraszam do prześledzenia jak częsta jest tam rotacja personalna...odradzam !!! omijajcie tą firmę szerokim łukiem - to rada byłego pracownika

Księgowa

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na główną księgową. Współwłaściciel - Pan Grzegorz (chyba z wadą wymowy) w mojej ocenie przyszedł na rozmowę bez żadnych pytań merytorycznych oraz z już podjętą decyzją na NIE. Po co tracił czas swój i mój? Wspomniał jedynie o tym, jak to przedstawiciele go okradają (chodziło chyba o utargi). A co z rozliczeniami bezgotówkowymi? Rozmowa łatwa i o niczym.

A co z akcyzą?

Nieznajomy

Mam pytanie odnośnie zakładania tej swojej firmy , dlaczego tak jest ? Na jakiej zasadzie to działa ? Ja mam z nimi umowę agencyjna i tam jest jakaś stawka stała tak ??

@Nieznajomy

Ale jak to, to trzeba mieć własną działalność żeby pracować w tej firmie? Na każdym stanowisku tak jest?

Julia

tak jest napisane na umowie i każdy to wie podczas podpisywania jednak? bo jeśli tak no to może i ryzyko ale nie zawsze musi się to tak skończyć? po ile średnio ludzie tu są?

Ivo

Jak wygląda praca na magazynie ile godzin jakie zarobki

@Ivo

Praca na magazynie wyrobów gotowych w Centrali Firmy odbywa się w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14 i 14-22. Magazynierzy na oddziałach pracują na jedną zmianę w godz. 7-15. Warunkiem koniecznym przyjęcia do pracy jest posiadanie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych wydanych przez UDT. O wynagrodzeniu kandydat do pracy jest informowany na rozmowie kwalifikacyjnej. W chwili obecnej nie posiadamy wolnych miejsc na stanowisko magazyniera. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń i aplikowania.

Ange

Jak obecnie wygląda sytuacja PH w firmie? Jakimi samochodami jeździ PH ,I czy można użytkować prywatnie? pozdrawiam

@Ange

Przedstawiciele handlowi otrzymują niezbędne narzędzia pracy, tj. telefon służbowy oraz samochód - Citroen Berlingo, flotę staramy się wymieniać co 5 lat lub po przekroczeniu 200 000 km przebiegu. Użytkowanie samochodu na terenie obsługi PH w godz. 6-21 bezpłatnie, w weekendy użytkowanie jest płatne, natomiast przy odpowiedniej realizacji planu sprzedaży można liczyć na dodatkowe bonusy związane z użytkowaniem pojazdu. Zachęcamy do złożenia CV, a także zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną w celu omówienia szczegółów i rozwiania wszelkich wątpliwości.

Potencjalny PH
@BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Jak jest tak dobrze to dlaczego jest tak zle? Czy cała masa poniższych negatywnych opini jest niezgodna z prawda i stanem faktyczym? Czy ewentualnie zostały wprowadzone zmiany i jakie które zmieniły standardy pracy w Państwa firmie.

@Potencjalny PH

Dzień dobry, Widzimy pojawiające się niezadowolenie oraz frustracje niektórych byłych pracowników. Praca handlowca jest pracą, która wymaga zaangażowania i posiadania konkretnych umiejętności interpersonalnych. Nie każda z osób z nami współpracujących chęć takowego zaangażowania posiadała. W naszym zespole jest wielu zaangażowanych i od lat lojalnych pracowników, którzy pokazują nam, że wyniki są możliwe do osiągnięcia. Wiele sytuacji tu opisanych jest przekazywana subiektywnie, w nerwach i nagina prawdę. Z psychologicznego punktu widzenia łatwiej jest nam wyrażać negatywne oceny i frustracje, aniżeli zadowolenie. Z naszej strony pracujemy nad usprawnieniem systemu wynagrodzeń, planujemy szkolenia z tego zakresu, ponieważ zauważyliśmy, że jest on nie do końca przez osoby pracujące ze nami rozumiany. Wraz z otwarciem nowego biura w Poznaniu planowane są również szkolenia z wiedzy o winie i produktach. Postawiliśmy również na poprawę komunikacji na linii marketing/promocja - dział handlowy. Od przyszłego roku będziemy prężnie wprowadzać nowe technologiczne zmiany systemowe - w tym dedykowaną aplikację dla handlowców, która będzie miała za zadanie ułatwiać im codzienną pracę. Z wyrazami szacunku

Potencjalny PH
@BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Dziekuje za ta ogólna informacje ale po lekturze zawartych tu opini i przy ewentualnym podjęciu współpracy co wiarze się z założeniem działalności gospodarczej i ponoszeniem stałych kosztów typu ZUS ,ksiegowosc ,podatki rodzi się pytanie jakie jest przeciętne wynagrodzenie osób „zaangazowanych i od lat lojalnych osiągających wyniki” oraz jaki jest np. procentowy udział osób ze stażem powyżej jednego roku w tym zespole?

@Potencjalny PH

Dzień dobry, Platforma gowork nie jest odpowiednią do tego typu odpowiedzi. Narusza to bowiem tajemnice handlową, na wyżej wymienione pytania można uzyskać odpowiedź na rozmowach rekrutacyjnych. Z wyrazami szacunku

Bombel

Jak wyglada praca pH na terenie pruszcza gdańskiego ? Czy opłacalne jest ?

Były PH
@Bombel

Firma lekko (usunięte przez administratora) ale normalny kierownik który przynajmniej stara się ucywilizować tu prace i powalczy o kasę dla swoich PH.

Teresa
@Były PH

A to super, że taki kierownik, tylko doceniać! A ile da się zarobić w takim razie po tych walkach? Możesz rozwinąć myśl z czego jesteś niezadowolony? Bo jednak potrzebuję więcej konkretów niż domysłów. Dzięki.

Jaki jest wkład kierownictwa BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Firma dokłada największych starań w poprawę komunikacji, która jest bardzo istotnym elementem, ponieważ daje poczucie bezpieczeństwa i jasności reguł. Pracownik ma dostęp do odpowiednich informacji związanych z działalnością firmy, przyjętych założeń oraz strategii. Kładziemy nacisk na jasność struktur i podziału obowiązków, gdyż zatrudnione osoby czują się dużo pewniej, kiedy przydzielone im zadania są jasno sprecyzowane. Mają też swobodę działania w trakcie wykonywanych obowiązków, a w razie konieczności mogą w pełni liczyć na pomoc od pozostałych członków zespołu, a przede wszystkim kierownictwa.

Aga

Hej byłam dziś na rozmowie na pH , rynek Podkarpacie . Powiedzcie mi coś o zarobkach w tej firmie ???? Powiedzcie mi na jakiej zasadzie zakładaliście te działalności swoje ?

Jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w tej firmie?

Czytamy ze zrozumieniem. Umowa b2b, brak jakiejkolwiek podstawy. Pensja co miesiąc inna a na jakiej podstawie ustalają to pytanie do tych ułomów u góry. Wyjaśnienia nie doczekasz.

Bart

Na własnej działalności nie ma stałej podstawy.

@Bart

I tylko taka forma umowy jest realna czy umowa o pracę też moze być jak się dogadam?

Były ph
@Irena

Tylko b2b

@Były ph

A opłaca się to chociaż?

Od czego uzależniona jest premia w firmie BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.? Jakie są progi premiowe? Dodali 9 marca na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Referent.

Karma wraca !

Premie byś chciał kolego hahaha to dobre weź to omiń szerokim łukiem ! Nawet wynagrodzenia godnego nie otrzymasz ! Nie warto! Uwierz

Teresa

A czemu nie ogólnie? Możesz napisać?

tomo

Jakieś pół roku temu dostałem na maila zaproszenie na rozmowę o pracę w tej firmie, na szczęście starym zwyczajem zapytałem wujka google co myśli o Bartexie. Po zapoznaniu się z opiniami grzecznie odpisałem na maila, że dziękuję, ale podjąłem już pracę w innym miejscu. Do napisania tej opinii skłoniło mnie jednak co innego. Wczoraj moja żona została namówiona przez panią w sklepie do zakupu produktu tej firmy, teoretycznie "wina". W pierwszym podejściu udało jej się wypić 1/3 lampki, następnie dolała do pozostałości wodę, ale niewiele to pomogło. Z ciekawości powąchałem ów trunek. Po odzyskaniu przytomności zawartość butelki została natychmiast wylana do zlewu, a żona stwierdziła, że "to zalatuje wódą, taką zwykłą ordynarną wódą". Tak więc firmie Bartex już podziękujemy.

Jaś
@tomo

Te "wina" to dramat. Wiadomo że to napoje dla przeciętnego Polaka Janusza który w życiu nie napije się dobrego wina gdyż nie będzie miał okazji. Ale litości, czy właściciel myśli, że ludzie się nie zorientują że leje w to wody? Dramat, fee.

Agnieszka

co to znaczy według Ciebie? możesz to wytłumaczyć?

Dorotka

Hej Co to za ogłoszenie. Menager ds Sieci Handlowe KK już nie robi ale checa...

Easydoor
@Dorotka

Nie ma menedżera do kluczowych klientów ? Omg

Czy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedź

Tylko własna działalność gospodarcza.

Czikita

Witam, a jak wyglada sytuacja na terenie Warszawy? Jaka jest atmosfera pracy i jakie zarobki, czy warto rekrutować bo widzę, że szukają przedatawiciela. Jest sens iść na rozmowe?

TOMATO
@Czikita

Wszędzie wygląda tak samo. Na początku złote góry, później rzeczywistość wygląda tak że nie masz praktycznie żadnych aktywnych klientów, dlatego że ph zmieniają się jak rękawiczki. Najlepiej milion wizyt na dzień robić. Sklepy się z Ciebie śmieją bo dają Ci max 3 miesiące. Generalnie jesteś traktowana jak ekskrementy. Daruj sobie i omijaj z daleka. Szkoda czasu a przede wszystkim zdrowia psychicznego!. Wszystkie opinie jakie są, są w stu procentach prawdziwe. Jeśli któraś jest pozytywna tzn że pisał ją ktoś z samej centrali. Odpowiadając na Twoje pytanie: Nie, nie ma sensu iść na rozmowę.

Nicola

Czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko ds. handlu ? Jak wygląda rekrutacja ? Czy darować sobie to stanowisko ?

TOMATO
@Nicola

Daruj sobie pracę w tej firmie. Ja byłem ph na dolnym ślasku i nie polecam żadnego stanowiska w tej pożal się boże firmie. Rotacja ogromna, zero szacunku do pracownika a wynagrodzenie takie że więcej zarobisz jako sprzątaczka niż w tym czymś. Kierownik oddziału z przerośniętym ego który na koniec okazuje się zwykłym (usunięte przez administratora) Jeszcze raz daruj sobie pracę w tej firmie, szkoda Twojego czasu. Omijać z daleka!

Były ph
@Nicola

Nie idź ta drogą. Wszystkie negatywne opisy pracy w Bartexie są w 100% prawdziwe.

Zostaw merytoryczną opinię o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.