BARTEX - Bartol Sp.J.

Nowy Tomyśl

BARTEX - Bartol Sp.J.
2 215

Opinie o BARTEX - Bartol Sp.J.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@ja, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Pracujesz aktualnie w BARTEX - Bartol? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w BARTEX - Bartol? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

Agata

@daj zyć, a długo pracowałeś w BARTEX - Bartol? Co Twoim zdaniem powinno się zmienić w tej firmie? @zzz, widziałam, że pytałeś o pracę w BARTEX - Bartol. Zdecydowałeś się finalnie na wysłanie swojego CV do tej firmy? @trzymaj się z daleka od nich, czy jedyna opcja na współpracę to otwarcie własnej działalności? Czy można negocjować formę zatrudnienia w BARTEX - Bartol?

ja
@Agata 18.05.2018 21:15

Pewna osoba z Poznania musiałby się przestać zajmować sprzedażą. Dostał zabawkę i robi eksperymenty na osobach na własnej działalności, sprawdzając do jakich granic można ich demotywować swoimi głupotami. Około połowa etatów nie obsadzona, ponieważ nikt dla niego nie chce pracować.

daj zyć

JA ZACZOŁEM kariere w tej firmie ok 2 lata temu (na szczęście nie trwała ona zbyt długo) Jezeli 95% klientów mi mowi że jestem 10 czy 15 ich handlowcem w ostatnim kwartale to daje do myślenia... Omijać ten ursus z daleka...

zzz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie człowieka na przedstawiciela handlowego?

Aro
@zzz 18.03.2018 20:33

PEWNIE ZE TAK ! Idz zanieś Cv napewno cię zatrudnią jesli bd miał chociaż 10% predyspozycji. Tylko potem gwarantuje Ci że tu wrocisz i bd powielał nasze zdanie za to że zmanowałeś na nich swoj czas...

trzymaj się z daleka od nich

telefon, samochód zniszczony (chyba ze już flotęwymienili). Pracowałem tam 2 lata temu (o ile mozna nazwaćpraca 4 tygodnie) Własna działalność której nie warto było otwierać. Ogolnie bałagan !!!! od 3 lat widze non stop ich ogłoszenie na PH... to daje do myślenia Pojedz do ich klientów (np. bardzo ogarniete stoisko alkoholowe na marywilskiej) a dowiesz się co sami klienci o nich mówią.... Potrzeba tam cudo twórcy............. Radze ich omijać, szkoda czasu..

niezależny

Jeśli naprawdę jest tak źle w tej firmie, to jakim cudem prosperuje ona od 1990 roku !!! a na dzień dzisiejszy jest obok Ambry liderem na krajowym rynku winiarskim ? Poza tym jest firmą rodzinną od początku tylko i wyłącznie w rękach właścicieli polskich i bazuje tylko na ich kapitale. Ciekawe jest to, że posiada w swojej ofercie nie produkty, tylko dobrze rozpoznawalne marki, z których większość jest tzw. samograjami.

Znany
@niezależny 18.04.2018 16:22

Prosperuje ponieważ, właściciele zarabiają na "swoich" pracownikach, pracownik jest na wlasnej dzialalnosci, niestety firma nie oplaca skladek zus, przy zarabianiu w tej firmie 1500 zl gratuluje utrzymania siebie, swojej rodziny jak i działalności

Daniel

Podpowiedzcie jakie wyposażenie otrzymuje przedstawiciel handlowy?

Agata

@Ph, dlaczego po okresie próbnym wynagrodzenie spada o połowę? Czym jest spowodowana taka sytuacja? Czy to, że później nie masz żadnej podstawy oznacza, że po okresie próbnym wynagrodzenie jest wyłącznie prowizyjne? @ABC, dlaczego uważasz, że "porażka"? Napisz bardziej merytoryczną wypowiedź popartą konkretnymi przykładami. Zapewne dla wielu osób na tym forum Twoja wypowiedź jest niejasna, a chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie pracy w BARTEX - Bartol. @OLX, dlaczego jak napisałeś/aś na umowę o pracę mogą liczyć tylko magazynierzy? Czym jest to spowodowane? @AAA, napisałaś, że słyszałaś, że zatrudniają na umowę o pracę. Gdzie słyszałaś takie informacje oraz czy są one zweryfikowane? Na jakie konkretnie stanowiska w BARTEX - Bartol są zatrudniane osoby na umowę o pracę?

prawda
@Agata 06.04.2018 13:51

Jezu Darek przestań. Teraz piszesz pod nickiem "Agata"

Ona

Witam Dostałam pracę jako PH. Nie proponują całkiem mało. Jedyny minus to tak działalność gospodarcza...nigdy jej nie miałam Proszę powiedzcie mi czy praca na samozatrudnieniu jest straszna? Trochę jestem przerażona tym....

AAA
@Ona 09.03.2018 18:36

Z kasą szału nie ma, dużo pracy, o urlopie zapomnij jeśli na działalności, Ale słyszałam, że teraz na umowę o pracę zatrudniają. Na jaki rejon idziesz? Pracowałam jako ph przez dłuższy czas...

Ciekawski

Witam :) czy praca w Bartexie się opłaca ? Jest szansa na umowe o prace ? Polepszyło się coś?

OLX
@Ciekawski 14.03.2018 12:00

Tak opłaca się ale tylko dla nich... Umowę o pracę jest szansa ale tylko dla Magazynierow....

Wolny....

Witajcie, Jeszcze kilka dnia a uwolnienie się od tej firmy. Można by było dalej pracować, ale od kiedy odszedł jeden z ważniejszych ludzi z najwyższej kadry kierowniczej ZR, większości ludzi PH i pewnie KR z regionów północnych i centralnych straciła motywację do pracy. To był jedyny człowiek który próbował ucywilizowac Bartex. Dla wielu ludzi był on autorytetem i umiał motywować i super tłumaczyć wszystkie zadania. Szkoda że go już nie ma. Zarządzanie firmą wróciło do Pana D, totalny dramat i bałagan. Powodzenia dla wszystkich pozostających w tej firmie.

iks
@Wolny.... 20.01.2018 10:34

A gdzie to taki ktoś był?

Kuba

BARTEX - Bartol to dobra firma i sądzę, że konkurencja mocna dopinguje do pisania jakichś bzdur.

iks
@Kuba 06.01.2018 19:55

hahaha ..... żenada

Alee

takie warunki: Wlasna działalnosc gosp. Brak podstawy, brak zwrotu za zus, wyplata zalezna od wykonania wizyt i zadan-jest duzo skladowych, duzy teren, auto sluzbowe z kratka dwoosobowe. Na weekend trzeba zostawic pod domem.Zakaz jazd prywatnych i weekendowych jest Gps.

Uwolniony

Witam wszystkich Znów szukają jelenia na rejon Lublin (Lubelskie) Poprostu porażka Ilu tam juz pracowało w ostatnim roku. ... Przestałem liczyć Heh

Kierowca

Czołem. - na jakie zarobki może liczyć kierowca-dostawca? - jakie godziny pracy? - jakie auta (chodzi o stan tech., wyposażenie itp.)?

@Marek, Kraków 01.12.2017 00:51

Ty chyba kolego jesteś po swiezej rozmowie z kierownikiem o pracę na stanowisko Kierowca-dostawca. Bo takie głupoty jak piszesz to tylko wciskaja na rozmowach o pracę

PH

Firmie nie zależy na klientach i ich nie szanują ani trochę, nie dbają o to, by ich utrzymać, przeciwnie. Wytyczne, to 20 wizyt dziennie oraz 2 nowych klientów w miesiącu. Nawet, jeśli dostaniesz region, w którym jest właśnie 20 klientów (więc akurat na jeden dzień), a resztę sam musisz sobie znaleźć (lub odzyskać, ponieważ zrażonych i nienawidzących firmy jest sporo), to i tak musisz wizyty zrobić. Nie wskażą Ci dokładnie Twojego rejonu, prześlą nieaktualną listę klientów, na której 70% firm nie leży w Twoim regionie lub już nie istnieje, ale nie powiedzą Ci tego, jedynie otrzymujesz naganę, gdy już się na nie swoim terenie pojawisz, bądź gdy pojedziesz do punktów, które nie istnieją. Panuje tam ogromny mobbing, szczególnie na terenie Poznania. Brak wystarczających informacji, brak chęci do pomocy, gdy prosisz o coś, co jest Ci do pracy potrzebne. Jesteś wyzywany za byle co, w zasadzie to za coś, o czym kompletnie nie miałeś pojęcia, ponieważ nikt z firmy nie raczył Ci tego powiedzieć, czy pokazać. Objeżdżając te punkty, które okazują się być nieistniejącymi, marnuje się sporo czasu, dodatkowo odzyskiwanie klientów, czy zdobywanie nowych, czasem wymaga dłuższej rozmowy, nawiązania pozytywnej relacji z klientem, przez co ciężko te 20 wizyt jest zrobić w takim wypadku. A korki? Nawet nie wspomnę ile czasu potrafią zająć... Firma nie docenia handlowca za umiejętności, nawet gdy pozyska klientów, którzy ją już dawno przekreślili... Bartexu to nie obchodzi i zwolni handlowca tylko dlatego, że nie wypełnił ilości wizyt. Absurdy straszne. Dodatkowo mnóstwo problemów z realizacją zamówień, za co później przedstawiciel musi świecić oczami. Kierownik dopisuje ilość towaru, gdy opuszcza lokal, co nie jest w porządku, byle tylko zwiększyć ilość i napędzić sprzedaż. Wciskanie towaru na siłę. Jedna z firm zraziła się przez to, ponieważ otrzymała towar, którego nie chciała i Bartex nie chce tego towaru przyjąć do zwrotu... od 2 miesięcy. Sporo można się o firmie nasłuchać od dawnych klientów, co niestety jest prawdą i nic nie wskazuje na zmianę. Jedynie Maciej z działu handlowego jest bardzo zaangażowanym i zawsze pomocnym człowiekiem - tutaj plus. Firma nie inwestuje także pieniędzy w rozwój swój, ani pracowników. W zasadzie nawet wizytówki ciężko jest zorganizować. Mnóstwo obietnic i słów rzucanych na wiatr. No i przede wszystkim, co najważniejsze, więc wspomnę po raz kolejny - okropny mobbing. Na szczęście posiadam prawnika i odpowiednią wiedzę, by nie pozostawić pracowników samych sobie - Panie Darku, mam nadzieję, że Pan to czyta, ponieważ radzę lepiej się przyjrzeć kierownictwu z Poznania. Mobbing, który tam panuje może przynieść Wam spore szkody - może czasem warto zmienić kierownika niż narażać firmę na przykrości sądowe związane z mobbingiem i pracownikami, którzy go doświadczyli. Pozdrawiam

były PH przez 6 miesięcy

Jednym słowem - TRAGEDIA A szczegółowo: - własna działalność i 700 gwarantowane - trzeba z tego ZUS i podatek opłacić ;) wychodzi że lepiej iść na zasiłek dla bezrobotnych - wymagania wygórowane czyli ilość wizyt, ankiet i marnowanie czasu na bzdury a jedziesz na prowizji - użytkowanie samochodu do celów prywatnych - taniej wyjdzie taksówka - pakowanie zamówień na magazynie i dostawy to norma - dziewczyny w biurze wiecznie obrażone na cały świat ( Artur dawał radę ale pewnie już tam nie pracuje ;) - sklepy w Warszawie w związku z fatalnym serwisem "spalone" Na rozmowie rekrutacyjnej wyglądało teoretycznie fajnie a faktycznie najgorsze 6 miesięcy w karierze przedstawiciela.

PHh
@były PH przez 6 miesięcy 04.10.2017 00:50

Co do wypowiedzi powyżej się w 100% zgadzam, ale zaskoczę Cię - Artur dalej tam pracuje i wiele się zmieniło dzięki niemu na lepsze, także tragedi nie ma- trzeba się naharować, ale nigdzie lekko nie ma...

Natalia

Nikomu nie polecam a szczegolnie oddzialu we wroclawiu!obiecuja cuda nie widy a realia inne.Natyrac sie trzeba odpowoedzialnosc duza a zarobki smiech na sali do tego kierownictwo dno

manio

Witam Mam rozmowe w sprawie pracy PH w Warszawie Prosze o informacje czy warto jechac Pozdrawiam

@manio 17.10.2017 13:37

Masz odpowiedz wyżej hehehe 100% Racji...

Beata

Konkrety proszę :) pensja pH na umowie o pracę ?? Ktoś odpowie dokładnie jak to wygląda bo opinie typu jw to u każdego pracodawcy mozna znaleźć:)

Dr No
@Beata 25.09.2017 09:16

Nie ma umowy o pracę jest działalność

Były PH

Odradzam pracowałem znowu szukają jelenia na Radom.Nie aplikować szkoda Waszego czasu i wycieczki do Warszawy. Banda oszustów

dyr

Panie dyrektorze D. ile pan już tu wpisów zrobił

Uwolniony od Bartexu

Na wstępie chciałbym życzyć powodzenia dla firmy z taką polityką, chęć robienia obrotów na dziesiątki/setki tysięcy, a zero zainwestowania w pracownika/pracowników. Każdy z zatrudniających się tam powinien charakteryzować się brakiem kreatywności i prostotą porównywalną do budowy cepa. Wymagania kolosalne, a przede wszystkim nieadekwatne do wypłacanych pieniędzy. Zawód - "syn" powoduje brak empatii i szacunku do wykonywanej pracy przez osoby zatrudnione, a ponoć najlepszym "szefem" jest się wtedy, kiedy samemu ma się do czynienia z takimi obowiązkami, jakie narzucasz osobom niższym w hierarchii. Na zakończenie dodam, że wśród wieloletnich pracowników (których można ze świecą szukać, bo zazwyczaj team zmienia się z miesiąca na miesiąc) można spotkać się z opinią, iż "stary" Bartex był o wiele lepszy.

Go
@Uwolniony od Bartexu 12.09.2017 19:19

Mądre słowa przyjacielu a zwłaszcza zakończenie x lat temu .....

Paprotka

również nie polecam :D kłamią w żywe oczy na rozmowie co do realiów trzeba sobie wyjaśnić jedno jak szef mówi że kierowcy zarabiają od 3 do 4000 zł to pamiętaj że nie ty tyle zarobisz tylko ... TAK kierowcy jeśli jest was 2 lub 3 to podzielcie tą kwotę na wszystkich . I to niestety nie żart .Pozdrawiam i Odradzam :D

Agata

@Nowy - jakich informacji chciałbyś się dowiedzieć konkretnie? Warto pytać o szczegóły, ułatwi to innym użytkownikom forum przybliżenie wizerunku firmy jako pracodawcy.

Nowy

Witam, Czy ktoś obiektywnie potrafi opisać warunki pracy w firmie?

Agata

@misk skąd taka opinia? Pracowałeś w Bartex- Bartol sp.j. ? Jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą?

misk

Banda oszustów, to delikatnie mówiąc. Oni powinni wszyscy trafić do więzienia za swoje złodziejstwo.

Milka

Najgorsza firma ma świecie!!! Pracowałam tam krotki okres czasu bo to co sie tam dzieje to jakas pomylka . Na rozmowie obiecuja super zarobki a przychodzi wyplata i zabieraja kase za byle co :o szok normalnie . Teraz wiadomo na czym i na kim caly ten prezes sie dorabia !!! ODRADZAM KAZDEMU !!!!!

gaga
@Milka 12.05.2017 19:01

Czesc ,nigdy nie wchodzilem na forum ,ale kolega powiedzial mi o wpisach. Zgodze sie ze szalowych zarobkow tu nie ma , ale nikt mnie tu jescze nie osxukal!ja pracuje ponad rok i wkurzaja mnie goscie ktorzy pracuja w Bartexe ,jak sami pisxa "krotko" pewnie w kazdej firmie pracuja krotko ! Podpisz sie imieniem i nazwiskiem napisz w jakiej firmie pracowales dluzej niz 2 lata .system premiowy jest faktycznie archaiczny ale jest pewien powiew dobrych zmian , i jeszcze jedno atmosfeta w pracy jest ok

ABC

Szanowni ukazało się ogłoszenie o pracę Menedzer ds.sieci handlowych Czy ktoś może wie na jakich warunkach.....

Warkus
@ABC 17.04.2017 11:04

Zapomnij o tym i nawet z nimi nie zaczynaj robilem tam dla nich i nigdy wiecej nie dorobisz sie tam a tylko stracisz .

Zostaw opinię o BARTEX - Bartol Sp.J. - Nowy Tomyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BARTEX - Bartol Sp.J.