BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.

ciekawy

czy ktoś wie jaka jest kondycja na dzień dzisiejszy odziału W-wa ? kto tam dowoodzi ? warto tam sie zatrudniać ?

Były PH :))

Pracowalem w tej śmiesznej firmie prawie 5 lat wiec chyba jestem osoba wiarygodna w opinii.Firma ta to juz dno totalne utrzymuja sie tylko dzieki sprzedazy Vodki.Pl do Chile :) Kadra zarzadzajaca nie nadaje sie do tego to ludzie sila od pluga odczepieni przyklad [usunięte przez moderatora] nie wiem kto go powolal na to stanowisko dla mnie to czlowiek nie zaslugujacy na miotle.No i dzialalnosc gospodarcza to istne (usunięte przez administratora) ludzie nie pchajcie sie w to bo naprawde narobicie sobie problemow.Zreszta po pracy w Bartexie i byciu tam PH nowi przelozenie woleliby zeby nie wpisywac tej firmy w cv :DD bo juz sami wiedza ze to [usunięte przez moderatora] a nie firma. Nie polecam tej firmy nawet na przeczekanie. Ja osobiscie zaluje zmarnowanych tam lat. Zenada Panie [usunięte przez moderatora] po co bylo synkowi udziały dawać ?

...ja...

witam, wszyscy którzy mówią że firmę omijać,mają rację.Nie doceniają pracownika,jak zrobi coś źle to obniżą pensję, jak zrobi dobrze to nie ma żadnych korzyści. Ktoś napisał o strajku, nikt tego nie zrobi, bo większość ludzi boi się stracić tą nędzną robotę. Panowie dyrektorzy, zamiast zmieniać kierowników powinni zmienić pensję na wyższe,a nie zwalniać kierowników, którzy dobrze pracują.Najlepsi pracownicy odeszli, albo za chwilę odejdą bo ile można pracować za grosze.

były ph

kolega ma racje, juz nikt nie chce z nimi wspolpracowac, w kazdej firmie jest ciezko i kazda firma ma ciezsze okresy gdy towar gozej sie sprzedaje ale ta firma ma nie ustajacy ciezki okres. ostatnio raz w miesiacu pojawia sie ogloszenie na ph. o o czyms swiadczy-rotacja na potege. firma przynosi wstyd swoim ph i nie mozna w niej duzo zarobic bo nie ma zamowien. a wiadomo jak jestes na dzialalnosci to bez mrugniecia okiem wyrzuca cie na bruk.ja mimo tych negatywnych opini sprobowalem i podjolem wspolprace z bartexem. teraz zaluje. 3 miesiace pracy, tyrania i upokorzenia. i gwasrancja ze z innej firmy juz do tych samych klientow nie pojedziesz bo bedzie ci wstyd a oni itak nie beda chcieli z toba rozmawiac.

Księgowa

Jakiś czas temu brałam udział w rekrutacji na główną księgową. Współwłaściciel - Pan Grzegorz (chyba z wadą wymowy) w mojej ocenie przyszedł na rozmowę bez żadnych pytań merytorycznych oraz z już podjętą decyzją na NIE. Po co tracił czas swój i mój? Wspomniał jedynie o tym, jak to przedstawiciele go okradają (chodziło chyba o utargi). A co z rozliczeniami bezgotówkowymi? Rozmowa łatwa i o niczym.

A co z akcyzą?

Gargamel

Totalny bajzel, pracowałam 7 lat jako PH, ale czegoś takiego nie widziałam. Jeszcze jakieś pare miesięcy podobno miało to ręce i nogi, Teraz to totalna lipa niby dostawy w 48 godzin a dojeżdżają po tygodniu a nawet dwóch. Sytuacja trwa już 3 miesiące a opinia jest to coraz gorsza, coraz mniej ludzi chce jeszcze współpracować z Bartexem. W listopadzie przyjechał góru robić porządki w oddziale i zrobił. Wszyscy są niezadowoleniu, magazynierzy robią jakieś strajki kierowcy zarabiają jakieś marne pieniądze wystawiając faktury nawet po 1700 złotych, po odliczeniu zusów i US zostaję jakieś 1200 kpina za taką robotę. A przedstawiciele żeby jakoś jeszcze ciągnąć sami jeżdżą z dostawami, tracąc na realizacji planu i marży. Pensje spadają z miesiąca na miesiąc faktury niższe do poprzednich kwartałów poprzedniego roku, kwartalnie straty nawet po 1500 zł. PH podobno w samym grudniu rozwieźli 4 tiry towaru. Statystyki zamówień spadają a dlaczego mądra władzo? Ponieważ czasem zajeżdżasz do klienta po tygodniu jeszcze przed dostawą z poprzedniego tygodnia. Ludzie niezadowoleni nikt na tym nie panuje, a Pan co robił porządki nie chce się już pokazać w oddziale i odgraża się że się weźnie za PH Warszawskich, ponieważ napisali meila w którym były tylko fakty i prawda i nikogo przy tym nie obrażając. To jest tylko dowodem na to jak prości ludzie rządzą tą firmą. Powodzenia dla Wszystkich Nowych PH obyście nie musieli pracować dobroczynnie, bo dla Bartexu nie warto

byly ph

Ze wzgledu na ogloszenie na przedstawiciela ktore pojawilo sie na gazeta praca po raz kolejny zreszta- 3 miesiace i znowu szukaja nowego PH- czuje sie w obowiazku napisac kilka slow prawdy o firmie zeby kolejne osoby nie zostaly oszukane.Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie-sprostowanie-jesli masz rodzine na utrzymaniu to nie jest atrakcyje, jesli placisz wysoki zus tez nie. jesli jestes osoba samotna i mieszkasz z rodzicami to moze cie zadowola takie zarobki. Samodzielnosc w realizacji zadan- niestety nie. Firma ogranicza, duzo rzeczy po prostu nie zalatwisz bo firma ci to uniemozliwi, nie dostaniesz gratisow, wymian i jeszcze po tobie pojada ze wogole na cos liczysz. Samochod sluzbowy dostaniesz w takim stanie ze bezpiecznie bedzie wogole do niego nie wsiadac. Zajezdzone z duzym przebiegiem. Dadza ci auto ktore nie nadaje sie do uzytkowania wiec uwazaj na kontrole policji. A po za tym po co isc do firmy ktora ma drozesz niz w hurtowni-wiadomo ze klient wezmie z hurtowni bo ma taniej a nie od ciebie- z hurtowni towar dostanie na nastepny dzien z bartexu moze za tydzien moze za dwa a niekiedy sam bedziesz musial po niego pojechac do firmy i go zawiesc klientowi. Zamiast sprzedawac bedziesz rowiazywal problemy i wstydzil sie za firme swiecac oczami. A w firmie nic nie zalatwisz bo baby w biurze to takie wydry czy mozesz dzwonic caly dzien i albo sie dodzwonisz albo nie. Jak odbiora to ci powiedza ze nie maja czasu i sie rozlacza. Zreszta malo kto z nimi wspolpracuje ze sklepow, a co 3 miesiace jest kolejne ogloszenie na PH bo szefostwo szuka ZAPCHAJDZIURY. Po pracy w tej firmie bedziesz czul wstyd upokorzenie i staniesz sie glupi jak but bo tak ci zryje glowe ta firma. Co do zarobkow to koledze ktory miel wysoki zus nie raz zostalo 400 zl po oplaceniu wszystkiego wiec przy niskim zostaloby okolo 800. Wiec nie warto.

gucek

Prosze napiszcie jakie sa zarobki w tej firmie.Widzę, że wszystko jest usuwane więc zostawię maila [usunięte przez moderatora]

gumis

z problemami zostajesz sam, najczęściej stosowana technika przez przełożonych - spychologia, klienci tygodniami czekają na proste korekty,

ktos

pracuje w branzy juz 15 lat i w zadnej firmie nie spotkalem sie z takim przedmiotowym traktowaniem pracowników, pracujesz 11 godzin dziennie a potem sie okazuje ze płacą (usunięte przez administratora) za cały miesiąc ciężkiej pracy!!! pracę w Bartex-ie proponuję sobie darować, ewentualnie jeśli ktoś chciałby sobie w wakacje dorobić, osoby, które muszą odbyć praktyki szkolne lub emeryci dorabiający do świadczeń.

nic dodać nic ująć

Oczywiście płyn do spryskiwaczy i żarówki to też przedmioty eksploatacyjne, ale mające istotne znaczenie dla bezpieczeństwa pojazdu i osób w nim przebywających. Prawo w polsce wymaga sprawnych żarówek i płynu do spryskiwacza w zbiorniczku, tak więc mając auto bez tych sprawnych elementów, dostajecie w użytkowanie od pracodawcy pojazd, który nie spełnia warunków pojazdu dopuszczonego do ruchu po naszych kochanych drogach...

nic dodać nic ująć

Pamiętajcie aby nigdy nie pozwolić sobie obciążyć siebie za zagubiony lub zniszczony element zestawu telefonicznego w firmie Bartex! (usunięte przez administratora)obciąża pracowników (usunięte przez administratora)każdy element i nie ważne czy jest to uszkodzona ładowarka czy folijka na ekranie warta(usunięte przez administratora) Firma nie ma prawa obciążać pracownika takim zawyżonym kosztem, ponieważ może tylko obciążyć kosztami poniesionej straty, odszkodowanie nie może mieć formy zarobkowej dla przedsiębiorcy! Podobnie jest w sytuacji szkody komunikacyjnej. Za uszkodzenie pojazdu służbowego pracodawca nie ma prawa obciążać pracownika (usunięte przez administratora), pracodawca ma prawo tylko i wyłącznie obciążyć Cię za koszty pozostałe wynikające z likwidacją szkody, za które ubezpieczalnia nie wypłaciła pieniędzy, a które musiał ponieść pracodawca! Za wycieraczki i elementy eksploatacyjne nie ma prawa też was obciążać. Pracodawca ma obowiązek wyposażyć pracownika w niezbędne narzędzia, a wycieraczki są na tyle istotne, że odpowiadają za bezpieczeństwo na drodze i wasze! Pracodawca ma OBOWIĄZEK wymienić na swoj koszt wycieraczki, jeżeli zużyły się przez normalną eksploatację ich! Poznajcie swoje prawa jako pracowników! Pomagamy osobom poszkodowanym przez bezprawne działania pracodawców!!! Piszcie na email: (usunięte przez administratora) Powodzenia w walce z bezprawiem!!!

Mnich

Witam Państwa, a jak z oddziałem na War-Maz?(Olsztyn) Ktoś już tam pracował jako PH?wrażenia?

ktos

Twoje wynagrodzenie jest wyliczane na podstawie wielu niewiadomych, Twoja marża pomniejszana jest na podstawie wielu czynników, dostajesz rozliczeniowy arkusz excel, z którego nic nie wynika, szukajcie pracy gdzieś indziej, zaoszczędzicie wiele niepotrzebnego stresu i siwych włosów

dzięki a jak jest u was??

sławek

mam pytanie jak tam zarabiają kierowcy bo słyszałem z na wypłatę składają się 3 składniki stawka za km+za tonę wywiezionego towaru+zdany punkt

oddział kraków - trasa zakopane, nowy targ, krynica, zywiec

darek

a na jaki rejon to ci powiem czy warto

chca mnie zatrudnić nie wiem co zrobić czytając wasze opinie mam wielkie obawy masakra!!! naprawdę jest tak źle???

pehowiec

w tej firmie nie ma nawet środków na promocję, brakuje podstawowych katalogów, katalogi promocyjne na kwartał dostajesz pod jego koniec :), nie polecam tej firmy

teromitolotto

Więc jak i reszta byłych pracowników (usunięte przez administratora) zgadzam się z moimi przedmówcami, ta firma to jedna (usunięte przez administratora) Godzisz się na własną działalność gdy zbliża się 10-go (ZUS do zapłaty) to połowa PH w Bartexie musi przetrzymać kasę klientów by zapłacić ZUS jak ci łaskawie puszczą przelew okazuje się że dali Ci na szarą maść na [usunięte przez moderatora]. Najlepsze jest to że gdy siądę wieczorkiem przed TV i widzę reklamę ich śmierdzącego produktu to mnie krew zalewa że to za moją i innych robotę dla tej bandy wyzyskiwaczy człowiek się żyłował a po co ? Wystarczy zmienić pracę lub nie godzić się na nią w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k.