Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

pito

prokuratura w Warszawie czeka na doniesienie a wy po pipach biegacie

pito

zamiast siedzieć gadać pozew cywilny i do odpowiedzialności pociągnąć daremniaków na stołkach

pito

Ludzie na co wy liczycie na kasę zapomnijcie

Krys

Znów nie ma pieniędzy?

Górnik
@Krys

Ale beka !

Kol

(usunięte przez administratora) gdzie są pieniądze!!! A tak po za Kobudem, to z Carbonu coś wpłynęlo???!!!

Sianko
@Kol

Coś przyszlo

Lysy
@Kol

nie ma kasy zaczyna się znowu

Czy ktoś miał wypłatę z kobudu

@anonymous

Nie

OldSchool Kobud

Słuchajcie podobno Prs płaci jeszcze więcej od GC za przejście. Ktoś z was coś wie na ten temat. ??? Nie wiem na co się zdecydować

@#$%
@OldSchool Kobud

Najlepiej będzie jak założysz własną firmę i sam będzesz panem i bogiem .

@@#$%

Te złośliwości są słabe. Czuje tutaj z daleka piżmaka albo wsz

@#$%
@OldSchool Kobud

Jak dla mnie to jesteś żałosny ,a jak się kładziesz ze swoją kobietą to co czujesz i też się pytasz kolegów co masz robić .

@@#$%

Ja się nie pytam co mam robić.Pytałem się tylko czy coś ktoś na ten temat słyszał. Pewnych umiejetności jak czytanie ze zrozumieniem nabywa się w szkole podstawowej. I martw się o swojego faceta a nie moja kobieta nieuku

ByłyKobudziak
@OldSchool Kobud

Co Ty ciągle z tym PRS. Wiadomo że to post z tej firmy. Gowork jest dla osób poszukujących pracy, a Ty akurat piszesz o PRS wszędzie gdzie się da. Płaćcie tam dobrze to ludzie sami do was przyjdą. Czyny mówią więcej niż słowa. Ja monitoruje co będzie z Kobudem i jak unormują sprawy to wrócę bo Kobud płacił najlepiej. Ale póki co nie mogę sobie pozwolić na poślizgi w płatnościach. Może nie jest to fair ale mam rodzinę na głowie i muszę kombinować. Trzymam kciuki za Was chłopaki i w razie czego wracam. Zresztą odchodząc mówiłem o tym. Pozdr

Realia

Ten mniej, tamtej więcej itd - czy te wypowiedzi są realne?

Rsfh

Dac fraszkę 60 zł zobaczyć twoją minę przy wypłacie bezcenne. Ha Ha.

Cgfdg

Zazdroscisz że skubi ciebie za czoła nie wziął, załuj wiesz jak jest super. ......... a ty jeb.... dalej .

klikklik

Ludziska co się dzieje!!! bo ktoś coś o jakimś przecieku coś mówi, ale nie wiem o co chodzi... A z czopami to się skończy szybciej niż się wam wydaje... ponoć to pewne info!!!

Benny

Wychodzą teraz kwiatki. A taka prawda, że większość ludzi posluchala się wuja i poleciała do Carbonu... pytanie tylko dlaczego dla 500 zł ? Teraz razem z pizmakiem będą kręcić w carbonie... u nich czopy mają jak pączki w maśle..

Pietrek
@Benny

Dlatego że nie dostaliśmy całego wynagrodzenia, nie dostalismy kasy za święta i z łpg i gdzie są nasze flapsy? Każdy jest dorosły idzie tam gdzie chce żeby utrzymać siebie i rodzine. Ty poszedłeś tam gdzie chciałeś twoja decyzja. Żal (usunięte przez administratora) ściska że dostali 500zł ich sprawa

Benny
@Pietrek

Chodzi o to że raz oszukany człowiek nie popełnia tych samych błędów. A 500 zł to nie jest kwota za którą oddam duszę diabłu. .. mam swój honor i nie dam się wykorzystywać przez takich ludzi jak wspominałem

Pietrek
@Benny

W każdej współce jest jakieś oszukanstwo.

OMNIX
@Benny

ej. chłopaczki co się dzieje!!! o jakim przecieku piszecie??? bo (usunięte przez administratora) może faktycznie trzeba sprawę jak najszybciej zgłąszać do prokuratury!!! Piszcie co wiecie...

Skubi w łecznej dostanie (usunięte przez administratora) to jest pewne kwestia czasu

Kumaty

Pisali dniówki na kmeflu a chłop Tyral w przodku prokuratura tym się zajmie

Nieudacznicy muszą odejść i ci co im nosili nabiał ryby i alkohol

Jest przeciek jak ujrzy światło dzienne do się działo i jakie machloje były piżmak i reszta są skończeni

KK

Hiena - bezwzględny, agresywny padlinożerca o upiornym śmiechu i karykaturalnym wyglądzie, nie dość że zwierzę dosłownie żeruje na cudzym nieszczęściu, to jeszcze się przy tym „śmieje”. No wypisz wymaluj.

To był przekręt wyciulali ludzi pirzmak z wujem dalej mają umowy z kobudem w csrbonie są na1/4etatu ludzi oszukał na dniuwkach czopom pisal przodkowie a innym zwykle do zapia z nim

xyz

W kobudzie siedzi PIP to może wypłaty będą

ojoj...
@xyz

PiP nie ma takiej mocy żeby nakazać wypłatę zaległych pieniędzy. Tylko sąd i to chyba raczej postępowanie na drodze cywilnej. No niby prawdopodobnie do 10 mają płacić. HEH ciekawe kto nas zrobi w huhuhu....

Dostaliscie barborke????????

J.r
@123

Boże jaki ty jesteś pazerny

MIchał

tak 5 000 zł

@MIchał

a ja tylko 850 zl

lutek
@123

Ciekawe w której firmie dostałeś pochwal się

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.