Opinie o Kobud S.A. w Łęczna

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kobud S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kobud S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobud S.A. w Łęczna

A co powiecie o kobudowskim doborze bo jeśli taki sam jak świnka Pepe która bije w Persie furorę to gratulacje

kb
@anonymous

zamknij już mordę bo twojego biedolenia słuchać się nie da pajacu.

miro

Ja dostałem zgodnie z tym, co było mówione, choć kasa pojawiła się w pt po 18:15

kobudziak
@miro

ja tez dostalem w piatek

Ale z kobudu?

kobudziak
@kobudziak

tak

qwerty
@miro

Nic nie dostałeś! czemu wprowadzasz ludzi w błąd! Kazali Ci tak pisać? hipokryto bezczelny.

Lysy

a nikt nie poruszy zachowania chińczyków kalifaktor wielki św krowy nigdy nic nie wolno bo się nie należy

Lysy

zachodzisz do chińczyka a tam kawka herbatka noga założona na nogę i luzik dniówki dolowe i marudzą zawsze powinno się zmienić tam

lol
@Lysy

Ponauczali bezkarności i nie wiadomo czego jeszcze!!! Czopiska (usunięte przez administratora) może zaraz jeszcze będzie trzeba pisać podanie o pozwolenie za pobranie wszystkiego tego co się należy do wielmożnego kalifusa... Niestety myślę, że teraz już nie trzeba nam dużo żeby nas doprowadzić do wściekłości za to co się stało i każda sytuacja będzie odbierana w bardzo doniosły sposób... a jak widać bać to nie musimy się MY zwykłe ryle tylko ci którzy niby mają władzę... hehehehe KONIEC PANOWIE KONIEC STRASZENIA...

J.r
@lol

Żal!

ony

I co Panie Sutkowski... po co był się tak napinać, i obiecywać!!!! zrobiłeś sobie z mordy du..., obiecałeś pieniąde z własnej kieszeni i GDZIE one są... nachapałeś się naszą krwią... ale oddasz, oddasz co do grosza!!!!!!!

piknik

To co teraz znowu będzie płacone alfabetycznie!!! (usunięte przez administratora) przecież przepisy mówią jasno, że wypłata ma być najpóźniej 10-tego na koncie, a jeżeli 10-ty wypada w dzień wolny ustawowo od pracy to muszą pojawić się na kontach w dzień poprzedzający ten dzień wolny... czyli w naszym przypadku WSZYSCY powinniśmy dostać wypłaty w piątek 08.12.2017 !!! każde opóźnienie w wypłacie wiąże się z dodatkowymi odsetkami za opóźnienie. A jeśli chodzi o KOBUD to przestańmy w końcu pieprzyć na tym forum co to powinniśmy zrobić!!! tylko zgłośmy się do prawnika i niech nam poprowadzi tą sprawę bo w końcu sprawa się przedawni!!! Są ludzie którzy ponoć rozmawiali z radcami, powiedzcie którzy to są i pójdźmy do nich niech się określą czy poprowadzą dla nas tą sprawę... a nie ja byłem, ja rozmawiałem,,, ja czytałem w internecie !!! (usunięte przez administratora) ludzie... to są nasze pieniądze...!!! które się nam należą!!!

hudy

Jest!

@Holous

co jest

Bolo

Powietrza bo siedzą w tym biurze jak sniete ryby w akwarium

ropuch

Lejdi żaba liczy wypłaty na liczydlach bo w kobudzie wyłączyli prąd. Może jej trochę zejsc

Normalny
@ropuch

To chwała jej za to bo żaden imbecyl z biura tego nie potrafi a taka nauka to nie są tanie rzeczy

tak
@ropuch

Tak naliczyła że ani pieniędzy ani kobudu szlag z tym syfem

Lysy

co na św przynieść do biura??? :)

Nie ma kasy nie ma zjazdów wojo z pizmakiem niech zjada na dół program uwaga się tym zajmie jest nagrane jak obiecuje na posterunku szowinistyczna świnka karmiona rybka

Tyy
@anonymous

Dobry pomysł. Pewnie dostali kasę to niech zjeżdżają na dół nieroby.

tt

Panie Piotrze gdzie są nasze pieniądze!!! Idą Święta, co powiemy naszym dzieciom? Pomyślał Pan o tym jak trwonił nasze pieniądze? Teraz co , Ci co zostali kasę dostaną? to jest dyskryminacja!!! może Pan spać spokojnie???

Kobud
@tt

A nie Panie Sutkowski ? To chyba Sutkowski obiecywał Pieniądze a Kubaszewski mówił że on osobiście nie może się pod tym podpisać bo nie wie kiedy będą zwolnione konta. Za to Sutkowski obiecywał wypłaty w jednej racie. I co?

klikklik

ejj ludziska!!! macie jakieś info.. na temat zaległych pieniędzy i flapsów>??? oddadzą nam NASZE pieniądze...

mmm
@klikklik

zbliza sie 10 Grudnia. Mieli do tego czasu uregulowac wyplaty.

goSc
@klikklik

Jak myślicie? Będzie wypłata?

Kobudziak
@goSc

Jak mają pójść wypłaty jak dalej są zajęte konta ? Pomyślcie trochę niż coś napiszcie.

prosiaczek
@Kobudziak

Skad wiesz ze sa zajete?

Kobudziak
@prosiaczek

Wystarczy śledzić wpisy bumechu. Dalej nie ma informacji o decyzji sądu w sprawie sanacji. Dlatego konta dalej są zajęte. Proste.

Czy ktoś już dostał wypłatę z Grupy Carbon?,czy wystarczą wam tylko obietnice.

FNATF

hahaha z tego co slyszalem ostatnio,to swiety rozdawal piwo przy barze w bogdance, aby tylko wracac do kobudu, zenada.mialy byc pieniadze za pazdziernik lacznie z flapsami i za kilka dniowek listopadowych. aha i dla ciekawostki pizmak i wujo dalej nsa w kobudzie. GDZIE NASZE PIENIADZE p.SUTKOWSKI?

He,he.

@567

będziesz miał hehe jak cię posadzą

@pito

Szanowny Panie pito. Niby za co mają mnie posadzić?.

Kumaty

Czapy tam gdzie n osiliscie sandacze i jekdanielsy tam na wigilię zobaczysz czy cię przyjmie jak sandacza

A PRS już zapłacił!!!. I to dobrze tak jak obiecywał. He, he

pito

co prezesi nie mają pieniędzy mają na swoich kontach niech niech jak są tacy uczciwi wyłożą dla ludzi a potem dochodzą praw sami a nie kosztem ludzkich nerwów na drodze postępowania sądowego

pito

jak było by tak jak piszą w sprawie kobudu że sąd ma wydać wyrok to nie wiedzieli o tym 5 dni temu tylko wcześniej a mimo to doprowadzili do tego stanu czyli mamy tu celowe działanie na szkodę ato podchodzi pod postępowanie nie cywilne a karne

Zostaw merytoryczną opinię o Kobud S.A. - Łęczna

• Jak się pracuje w Kobud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kobud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobud S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kobud S.A.?

Kandydaci do pracy w Kobud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kobud S.A.