Opolgraf S.A.

Opinie o Opolgraf S.A.

Buński

Profesjonalna firma sympatyczni Ludzie zawsze służą pomocą i radą. Potrafią sprostać wszystkim problemom

wojtas

Stabilna umowa, praca jak praca, dni luzniejsze i bardziej zapracowane. No i nie ma problemu z urlopami

Mikołaj

Serio nie można liczyć na nic więcej niż minimalna? A może dzięki nadgodzinom i premii można sobie trochę dorobić?

matylda

Terminowo i profesjonalnie. Bardzo dobra jakość wydruku. Miła i pomocna obsługa. Polecam.

Stanisław

Mariuszku przestań w końcu pisać głupoty.

Ex pracownik
@Stanisław

Zdziwilibyście się kto to pisze ;-)

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona w miłej atmosferze, ale pozbawiona wartości merytorycznej. Kandydat otrzymuje mnóstwo prywatnych pytań dotyczących jego zainteresowań, sposobu spędzania wolnego czasu, co nie ma żadnego znaczenia w odniesieniu do stanowiska pracy (można to określić jako casting na osobowość). Przy okazji jest zmuszony do wysłuchiwania superlatyw na temat zupełnie obcej osoby, zatrudnionej w tej firmie na podobnym stanowisku. Osoba przeprowadzającą rozmowę odgórnie zakłada, że każdy kandydat może mieć trudności z komunikowaniem się z zespołem, co pewnie wynika z jakiegoś pojedynczego przypadku. Weryfikacja znajomości j.angielskiego była upokarzająca:(P. Kierownik działu eksportu wydrukowała kilka stron ze słownika Oxford English Dictionary i prosiła o tłumaczenie słówek). Zachęcam do refleksji czy takie zachowanie jest właściwe. Mogę tylko zasugerować, że w większości firm odbywa się to zupełnie inaczej i z większym profesjonalizmem. Po procesie rekrutacyjnym kandydat nie otrzymuje żadnej odpowiedzi zwrotnej, pomimo tego, że na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej (specyficzna branża) poświęcił swój czas.

Zdecydowana większość dotyczyła zainteresowań i sposobu spędzania wolnego czasu.

Beata

Świetna współpraca z tą firmą. Szybkie projekty, dotrzymują terminów. Naprawdę polecam

Pracownik w tej firmie jest postrzegany jako niewartosciowe zło konieczne, manipulacyjne wpisy o rzekomej fantastyczności firmy, tylko potwierdzają stosunek przedsiębiorstwa wobec drugiego człowieka.

Jolanta

o co chodzi z tym, że pracownik jest postrzegany jako niewartościowe zło konieczne? możesz to jakoś wyjaśnić jaśniej?

Olga

skoro piszesz o nich negatwynie jako o pracodawcy to skad tyle ostatnio pozytywnych komentarzy od podwykonawcow ? tutaj firma do nich ma inny stosunek ?

Ex pracownik
@Olga

Nie widzę żadnego pozytywnego komentarza od podwykonawcy. :)

Charles

Zdecydowanie najlepsza drukarnia. Wykorzystują bardzo dobrej jakości materiały, wszystko zawsze dopilnowane i rzetelnie wykonane

Isiek

Profesjonalni, realizują skomplikowane zlecenia. Godni polecenia

kontrahent

Współpraca przebiega bezproblemowo. Firma godna polecenia .

JaKA

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wszystkie zamówienia zrealizowane na czas. Polecam

Andzia

Bardzo przystępne ceny,przesymatyczna obsługa.Polecam

Daria

Profesjonalny personel, służą fachową wiedzą, bardzo dobra jakość druku, zawsze miła obsługa.

pablo

całego serca polecam! Wszystko zgodnie z zamówieniem. Ekspresowa realizacja i przystępne ceny!

Czarek

Bardzo szybko, bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wielkie brawa za doskonały kontakt z klientem.

Mojra

Profesjonalne podejście. Szybko sprawnie no i oczywiście wysoka jakość. Firma warto zauważyć działa też na rzecz srodowiska!

Lila

Spoko drukarnia, jakość wydruku bez zastrzeżeń, poczułem się profesjonalnie obsłużony, ceny standardowe, polecam serdecznie

tora

Bardzo profesjonalna i ogarnięta obsługa. Szybko i sprawnie, a wydruki w dobrej jakości.

merio

Posiadają ogromne możliwości produkcyjne, wykonując zlecenia szybko. polecam!

aa

drukarnia pierwsza klasa.! polecam

aa

drukarnia pierwsza klasa.! polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Opolgraf S.A. - Opole

• Jak się pracuje w Opolgraf S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Opolgraf S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opolgraf S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 41 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Opolgraf S.A.?

Kandydaci do pracy w Opolgraf S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Opolgraf S.A.