Lambertz

Opinie o Lambertz

Robia tu i tam

Czy wy jesteście normalni!!! Pomyślcie co 5 Niemców zdziała!!! Straszą i straszą roboty nom nie zabierą!!!! Trzeba się trzymać i róbmy dalij swoje!!! Głupa dziura obiecała ze w poniedziałek wszystko ruszy i teraz wymyślo 50 Niemców Brygadzistki z Niemiec szkolace żal A jeszcze te co się wydygaly godaja ze szkola brygadzistki z Niemiec nie wierzą co ta dziura wom obiecała ale pamiętaj ona nigdy nie zrobiła tego co objoecala ona patrzy tylko na siebie Łazi płacze u nos na palarni i obiecuje Dzwoni i mówi co kto ma pisać , napewno do swojej rodzinki żeby nos wszystkich przestraszyć Nie dajmy się jesteśmy razem pamiętajcie iRUda i Katowice mamy moc i ona się boji Bo nie będzie tak jak obiecała Nie dejcie się zastraszyć bo to jej gra na naszych głowach misimy być modrzejsi

Nie poddawać się! Brawo dla walczących! Jedna osoba nie może tyle osob pokonać ! Straszą pewnie lizusy od e.d co sami plotki wymyślają! Walczyć do końca!

pracowity
@1

ta jedna mała osoba E.D. właśnie pokazała ile potrafi i jaką ma moc skoro wróciła,dodatkowo leci produkcja bez tych najbardziej potrzebnych,na hali jest spokój,nie ma krzyku i zwad,a uciekinierzy skończą w Zusie na komisji,dodatkowo przyjadą z Niemiec w poniedziałek do pomocy,i kto jest tu wygranym ????

Pokorny

Widzę nowy pracownik i ma kwalifikacje. Na pewno za kulturę osobistą został zatrudniony przez nowego przełożonego.

Pokorny

To tych 50-ciu z Niemiec uczy takich rymowanek ? Nowy język służbowy :-)

wolny
@Pokorny

a co ci żal że ciebie zastąpi skoro nie chcesz przyjsć do pracy

@wolny

Nie ma ludzi niezastąpionych a jeszcze taki zdolny na pewno sobie poradzi. Dwa rymy i trzy taśmy ruszymy.:-)

@wolny

Wszyscy chcemy pracować! Każdy z nas normalnie i rzetelnie! Nikt nie uchyla się od swojej pracy i obowiązków! Bo to co do nas należy robimy jak najlepiej! A jeśli myślisz,że siedzimy w domu bo nie chce nam się pracować to jesteś mało inteligentny!i wszystko było by normalnie gdyby niezrozumiała i absurdalna dezyzja Niemców!Chcemy pracować ale w normalnej atmosferze bez mobingu, zastraszania czy wyzywania! A z p. Dziura nie da się tak pracować I nie będziemy! I to jest Nasze nie wobec niej. A Ty skoro chodzisz do roboty to chodź i nie wypisuj bzdur! Bo my walczymy o to żebyś nie miał znów zabieranych premii o byle co bo przecież trzeba ciąć koszty. Bo my walczymy o godność naszą i Waszą. Więc następnym razem zanim coś napiszesz to się zastanów! !!! Bo dla nas to też nie jest komfortowa sytuacja Ale będziemy walczyć do końca! Ruda &Katowice trzymajmy się na przekór wszystkim a zwłaszcza jej !

########

Bzdury próbują nas zastraszyć. Wiemy jak ciężka pracy jest na kademie.długo będą czekali na chętnych do tej pracy.powodzenia dla szkolących. Bubu może się wykazać. My się niepoddamy!!! Będziemy walczyć ile trzeba będzie. Ruda& Katowice głowy do góry.

nick
@########

o co chcecie walczyć skoro was już tam nie ma

@nick

W pracy się nie walczy tylko wykonuje rzetelnie swoje obowiązki ale pod nadzorem kompetentnego przełożonego, który powinien być zawsze wzorem dla każdego pracownika.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lambertz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Forum Katowice skąd ty te bzdury bierzesz..? Nie plotkuje

Pic na woda

Powodzenia z tym szkoleniem...a chętnych już macie?...

Forum Katowice

a teraz znajdzcie mi prace I idzcie za mnie do zusu na komisje bo jedzie 50 osob z Niemiec na wsparcie ktorzy beda szkolic nowych pracownikow na nowe stanowiska

Ona

CYTUJE WYPOWIEDZ PRACOWNIKA FIRMY FM. Z Wroclawia poprzedniego miejsca pracy E.D. "ZATRUDNIONA ZOSTALA NOWA PANI DEREKTOR E.D.i w tej firmie nie chce pracowac nikt,na dzien dobry chce zabrac premie i za dojazdy,i szuka osob z ukrainy za 9 zl.starych pracownikow ktorzy wiele oddali tej firmie chce usunac jak zwykle śmieci brak slow a najgorsze ze wlasciciel ma to gleboko gdzies." Ona zastapi pakowaczki brygadzistki i wiele innych stalych pracownikow na umowach na Ukraincow wtedy nie musi placic wysokich kosztow utrzymania pracownika.

nie odpuścimy - PRECZ!!!!!!!
@Ona

Też tak myślę, ona ma na pewno całe stado ukraińców i po prostu chce na tym konkretną kasę czesać. A że Lambertz jest tak skryklany na całym śląsku, że nikt normalny nie chce tam robić to znalazła sobie fajną metę. Chyba wszyscy pamiętają te autokary jej ludzi ze wsi, które przyjeżdzały na weekendy - bez książeczek sanepidu, stare zniedołężniałe baby od pługa oderwane a autokar wracając ciorał po ziemi - tak był obciążony wynoszonymi na pamiątkę ciastkami. STRAJKUJĄCY - błagam, róbmy to dalej!!!!!!!!!!! Minęły 3 dni i cała góra już kwiczy z rozpaczy, edzia beczy na nocce krokodylimi łzami. TO SIĘ MUSI UDAĆ!!! a AGENCJAMI DŁUGO NIE POJEDZIE, tam też się ludzie rzucają pracą bo jeżdżą do roboty nadaremnie. I nie dajmy się sprowokować wpisom popierającym edzie - to chyba pisze ona sama i jej dupowłazy. I NIE WIERZĘ, PO PROSTU NIE WIERZĘ, ŻE ZARZĄD, KADRY I OSOBY DECYZYJNE nie siedzą na necie i nie czytają tego na goworku co myślą pracownicy!!!!!!!!!!!!!!!

eliza

Ludziska jak się to czyta to się rzygać chce ,bierzcie się do roboty a nie głupoty Wam w głowie.Czy E.D zabiła kogoś?Wstyd to czytać co Wy tu piszecie.A Jabol lepszy szacunek daje pracownikom?. A przez jego konkubinę też ludzie odeszli z kademy. Co mam podać nazwiska? tych których gnębiła wielka znawczyni czekolady.Powiem Wam czemu E.D robicie na złość bo ma własne zdanie i nie pozwoli tak jak poprzedniczka podejmować decyzje pod Wasze dyktando.Daliście sobie po1000 zł podwyżki więc do roboty.Ci co zapieprzają dostali zero.Więc do roboty bo teraz zapieprzają podwójnie ,zapieprzają za Was.

*******
@eliza

Ludzie z kademy nie odeszli przez Jego konkubine tylko najwyraźniej nie nadawali sie na te stanowisko...no cóż nie każdy potrafi używać mózg a na kdm on jest niezbędny...zresztą mieliście okazje przekonać sie wczoraj na nocce jak wszystko stanęło. A jeżeli chodzi o szanowną p.dyrektor to nikt jej nie robi na złość, gdyby na siłę nie pchała się tam gdzie jej nie chcą to by nie było w ogóle tematu.

@eliza

Nie , nie zabila tylko kradła a ty prawdopodobnie pakowaczka zapomnialas ze kiedys osoby na l 4 dostawaly tyle samo wyplaty co te ktore uczciwie pracowały. I PRZYPOMNIJ sobie kto walczył o to zeby pakowaczki miały dobrze .Kto karku nastawial.Uwazasz ze tej osobie sie jej stawka nie nalezy.Zastanow sie czy ci sie wtedy rzygać nie chcialo .Nikt nie mowi że jest u nas super,ale nie mozemy pozwolic zeby bylo jeszcze gorzej.Nie mozemy sie bać i pozwolić na to że niemcy nie szanuja zdania 200 osob.Mogli zatrudnic innego menadżera mało jest ich w Posce.Wiec zastanowmy sie wszyscy przez chwile dlaczego właśnie ona.E.D.Co ona im obiecala.Jesli niewiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniadze .Ciecie kosztow itp.

Smichu warte
@eliza

Szczera prawda,brawo,przynajmniej stresu nie ma,zobaczycie sami niedlugo jak tu zyc za 2500

jedna.z.nielicznych

Wasza solidarność do niczego nie prowadzi czy wy tego nie widzicie? Od momentu waszego strajku mimo zamieszania lekkiego jakie jest widoczne pracuje się świetnie! Na zakładzie Niemcy chodzą i nikt nie biega nie panikuje nie straszy. Katowice radzą sobie dobrze aż chce się tam chodzić od momentu jak nie pojawia się środkowe biuro ! A ludzie jak to ludzie nie jesteście jedynymi ludźmi na świecie i z czasem znajądą sie osoby na wasze miejsce... Macie uraz do niej nie chcecie z nią pracować ok bądźcie na l4 nikt wam nie każe wracać ale skoro tak chcecie szacunku to miejcie go też do tych co zostali i pracują bo jedni ją znają i pracują dalej bo nie mają wyjścia a inni jej nie znają i po prostu chcą się przekonać na własnej skórze co to dalej będzie! Szacunek wielki dla Pani Agnieszki z Katowic która walczy codziennie z garstką innych pracowników którzy chcą dalej pracować! Dużo siły i cierpliwość !!! Trzymam kciuki i wiem że kto jak kto ale Wy dacie radę i będzie dobrze na tym zakładzie!

\\\

Ciekawe że najgłośniej tutaj o godności, uczciwości, honorze krzyczą ci, którzy pochwalają tą cała akcje z nieuczciwymi L4.

@\\\

Przychodząc do pracy pracownik musi rzetelnie wykonywać polecenia przełożonego, pracownicy dotknięci mobingiem wiedzą że udowodnienie tego procederu nie jest łatwe, sprawy w sądzie trwają latami ja na samą myśl pracy z taką osobą dostaje palpitacji serca.

zolty

Mom nadzieja ze kierownictwo co poszlo nie wroci bo nie ma zjebek za wszystko i robienia z ludzi (usunięte przez administratora) na produkcji. Godocie ze my zdradzili a wy co nom robicie ? Harujemy za was bo wam sie robic nie chce czy boicie sie ludzi kiery nas szmacili. Dobre ino to ze w koncu nie kiere czepki skoncza robic z siebie specjalistow albo znawcow

Ziomek

Brawo zielona brygado pokazałaś jak należy walczyć. Gdyby każda zmiana tak sie zachowala to Niemcy na pewno by zmienili zdanie a jak nie oni to pani E zmieni. Pani E wszyscy widzieli w jakim stanie psychicznym była z zapłakanymi oczyma. Mogę tylko powiedzieć KARMA WRACA dużo osób przez panią płakała teraz niech pani cierpi !!!

WielbicielE

Halo E! Ponoć straszysz ludzi, którzy chorują zwolnieniem! Bardzo dobrze! Zwolnij!!!! Zwolnij całą setkę! Ta!! Najlepiej od razu! Strzel tym samym sobie w kolano!!! A najlepiej ..... od razu strzel sobie w ten PUSTY ŁEB!!!! I bedzięmy wreszcie mogli zrobić PARTY!

Nikt

Fałszywość bez granic za wszystko i za nic.

&

No właśnie więc i za e.d ktoś się znajdzie kto ma pojęcie o tym stanowisku

Julian

Lambertz i tak pojedzie na czele E.D,obojętnie co będziecie robić,czas pokaże niebawem,nie ma ludzi niezastąpionych

Obserwator

Ludzie, czytajac wszystkie te wpisy mozna to podsumowac jednym slowem " PROPAGANDA" W tej calej waszej dziecinnej pyskowce daliscie sie poniesc emocjom a zapomnieliscie o tym ze to wlasnie dzieki waszej przyjazni i wspolpracy tworzyliscie ten zaklad. Jesli przetrwaliscie juz rzady tej Pani to tym razem tez byscie to zrobili. Nie ma ludzi nie zastapionych a dzisiejsza technologia pozwala na udowodnienie wrecz nie mozliwego i to w sposob nie obrazajacy pogladow swoich kolegow. Jestescie tylko marionetkami w ich rekach i wierzcie mi ze wasze tylko "zdanie" i sytuacje opisane sa dla takiego zarzadu czyms bezwartosciowym. Jesli kobieta jest winna wszystkiemu czym ja obsmarowujecie to dajcie tym na gorze nie zbite dowody a siedzac w domu tego nie dokonacie niestety. Dostawajac od was mase nagran nie beda mieli duzego pola do manewru... Przemyslcie czy warto kogos zmieszac z blotem za to ze chce przezyc godnie kolejny dzien i charuje. Historia pokazuje ze to co teraz wyczyniacie tyllko was pograzy i utworzy mur ktory za przeproszeniem (usunięte przez administratora) to co zbudowaliscie przez te lata. Trzymam za was kciuki abyscie otwarli oczy i zawalczyli jak zolnierze o swoje bo za te dzialania niestety w moich oczach jestescie dezerterami

fredom
@Obserwator

Witam jak dotąd najlepszy wpis. To nie p.E zniszczy ten zakład lecz wy właśnie napisaliście zakończenie. Teraz walczycie? A gdzie byliście wcześniej. Powiedzieć gdzie? Ma jej łasce mości panowie jak ujadające psy czekając na ochłapy z pańskiego stołu. Tylko że miejsce psa jest w budzie. Tak więc do budy lub nogi kundle.

kiki
@Obserwator

Dobrym jesteś obserwatorem .Brawo obserwator mądrym jesteś człowiekiem.

@Obserwator

Masz prawników?. Oni mają i jeszcze do tego olbrzymie pieniądze. Oczywiście można walczyć, ale takie sprawy ciągną się latami. Afery które pokazują w telewizji ciągną się w nieskoñczoność. Bardzo szybko skończył by się ten problem. A mianowicie zabrać im to co dla nich najwżniejsze- napływ pieniędzy. Dla pracodawcy nie jest ważny człowiek jak produkcja będzie, to i kasa będzie. Nie ważne że ludzie będą płakać.

@Obserwator

Jestem oburzona twoim wpisem sytuacja jest taka ze tak naprawde nie mamy prawa nagrywac E.D.Zarzad obiecal sledzic jej kazdy krok tymczasem ona porusza sie po fimie sama. Pakowaczki sa stawiane na kademach i placza bo sie boja.Wiec chociaż mamy 21 wiek to tak naprawde nasze uczucia,zdanie itd.sie nie licza wazne sa tylko pieniadze i dopoki wlasciciel "nie poczuje tej sytuacji po kieszeni"dopoty pani E.D. będzie na zakladzie. E.D.prosze poddaj sie.bo my sie nie poddamy.

200nanie

karma wraca ! E.D siedzi w palarni i płacze na rudzie wszystko stoi!!! Chcesz się dalej kompromitować ???? My się nie poddamy! Edytko DOWIDZENIA!!!!!! Brawo walczący!!!

Prawda jest taka że jedynym i niepowtarzalnym dyrektorem, człowiekiem który zasłużył sobie na takie stanowisko i którego będzie wiele osób bardzo dobrze wspominać jest Krzysztof Matusiak. Za jego rządów każdy pracownik czuł się potrzebny, godnie wynagradzany i szanowany. Było rozliczenie 3-miesięczne, wypłacane nadgodziny, każdy mógł się ich doliczyć. Pani Edyta zlikwidowała nam wypłacanie nadgodzin, ale można było dorobić w wolny dzień pod firmę leasingową. Reszty zasług tej pani nie będę komentować bo wszyscy wiedzą! Kolejna jest pani Agata która zabroniła pracownikom lambertz pracować w firmach leasingowych bo niby przemęczeni są co nie przeszkadzało jej zmuszać pracowników do przychodzenie w swoje wolne dni ( w okresie letnim) na dodatkowe dniówki. Jeszcze trzeba wspomnieć że wprowadzono rozliczenie roczne. Nie sposób się doliczyć nadgodzin, oczywiście do wybrania w zimę .

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lambertz?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambertz