Lambertz

Opinie o Lambertz

obserwator od początku

Problem macie 1 - protestujecie po cichu, tylko Wy i go work, nikt spoza firmy nie wie o co chodzi. Użyjcie mediów - przecież nikt nie każe iść do telewizji i nadawać przed kamerą. Każda telewizja (TVP Info, TVN, POLSAT czy zwykła TV3 Katowice), RMF, Wiadomości Rudzkie mają swoją skrzynkę typu "kontakt" gdzie można nawet anonimowo wysyłać tematy godne podjęcia. Wystarczy wysłać parę słów-kluczy z tym co się dzieje, a dziennikarze sami podłapią i będą drążyć aż do skutku. Lada chwila skończą się L4, urlopy, i pozostanie żal że Wasze wysiłki poszły na marne. Trzymam kciuki!

Qwink

Moi drodzy. Wypowiadałam się już na forum Katowic. Pani Edyta jest człowiekiem jak każdy z was i należy się jej szacunek. Ciężka praca doszła to stanowiska na którym się znajduje od sprzątaczki po Panią dyrektor. Należy jej się na tylko szacunek a nawet podziw. Każdy człowiek popełnia błędy i zasługuje na kolejną szansę. Taka właśnie pani Edyta dostala od zarządu. Wasze strajki przechodzenie na L4 jest tylko dowodem braku waszej inteligencji. Może warto byłoby porozmawiać z Panią Edyta powiedzieć co leży na sercu, spróbować zrozumiec. Znam pania Edyte od wielu lat znam jej wady ale wiem że jest członkiem z którym można się dogadać. Szkoda że wy nie macie na tyle odwagi żeby spróbować. No tak łatwiej jest pójść na L4 i uciec od problemu..

@Qwink

Takich nie inteligentnych pracowników wybrał sobie pracodawca więc nie wiem od kogo teraz czego wymagać.

@Qwink

Człowieku ogarnij się ???? i szacunek masakra przytul ???? ja i i bawcie się dobrze

Czarnula słuchaj

Kto z kim był , z kim trzyma ha ha ha to pani Edyta musiałby sama przed sobą się przestrzegać :) :) :) Ona to wie najlepiej !

Czernula

Lecimy dalej,malo tego,kto z kim byl,z kim trzyma,jak wyglada,co ukradl,co robil,czym sie zajmowal i.t.d. Popularnosc rosnie.Na koncu tego pani Agata przynajmniej prawdy sie dowie co sie dzialo za jej czasow I z kim pracowala a pani Edyta zobaczy przed kim sie pezestrzegac,brawo !!!!!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lambertz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
bolek

Czytam to i nie wierzę ale się porobiło ha,ha, jak dobrze że już tam nie pracuję.

Ruda i Katowice

Ruda i Katowice pamiętacie !!! :) Musimy trzymać się dalej razem Ruda & Katowice nie możemy się poddać! I nikt nie jedzie bzdury!!! Jutro mają przyjechać ludzie z zarządu A nie nowi do szkolenia kto takie ploty sieje! Nie poddawany się tyle już razem osiągnęliśmy.A zwolnić nikogo nie mogą bo i za co? Że jest chory i poszedł na L-4? Każdy ma do tego prawo! Ona robi wszystko żeby nas zastraszyć i żebyśmy pekli i się poddali i ona znów będzie górą. Nie pozwólmy na to! Nie pozwólmy żeby znów nastały czasy tyrani! Nie dajmy jej tej satysfakcji! Przeczekajmy damy radę zobaczycie I niech sobie piszą co chcą!!! A tak naprawdę to lepiej myć te haźle jak to napisała, niż z nią pracować lub na nią. Wszystkie i tak nasze zasługi lub wyniki poszłyby na jej konto. Nie damy Ci tej satysfakcji !!!!! Zbuduj sobie jak jesteś taka mądra nowy zespół, Z takim doświadczeniem jak my mamy. pani kierownik ny się nie damy!!! pokaz wyniki bez nas jak jesteś taka dobra. A i jeszcze weź swoją rodzinkę bo sama nic nie potrafisz! Zreszta oni bez nas tez niczego nie osiągną. Wiele lat przed tobą aby taki zespół mieć ! Życzymy powodzenia !!! Do ciebie nie przyjdziemy i z tobą pracować nie będziemy !!! To jest teraz nasz Cel - koniec Tyrani

@Ruda i Katowice

To złóż wypowiedzenie a nie naciągaj państwa na straty

@toto

Tak się martwicie o państwo. A co ono wam dało minimalną 2000 zł chyba po to żeby NIEMIEC miał tu tanią siłę roboczą.

lila
@Pokorny

Pokorny albo i nie pokorny nie rób sobie jaj z ciężko pracujących .No ale cóż ty chyba za puszczanie bąków w stołek dostawałeś 6000.

@lila

Każdą pracę trzeba szanować i nie wszyscy możemy być górnikami. Wszyscy ludzie na całym świecie mają pracować fizycznie ? Zastanów się. A co do zwolnień lekarskich osób chorych wybacz ale to jest ich prywatna sprawa.

@Pokorny

Bez sensu.Nikt nie każe Ci być górnikiem, Ale nie myśl sobie ,że na hali pracują tylko ludzie o niskim stopniu intelektualnym,i mają klapki na uszach i oczach.Nie jedna z nich wiecej wie i rozumie więcej jak wy wszyscy niebiescy razem. A co do waszych L to jest jak by nie było przestępstwo.W ZUS już podejmują odpowiednie decyzje w tej sprawie.Bo to naprawdę jest niepoważne żeby tyle osób z jednego zakładu na L-4 poszło.A toże nie chcecie pracować z Panią Dziurą to nie jest wytłumaczenie.

Do wek
@wek

Oj mylisz się. A co do ZUS nie masz racji, my jesteśmy chorzy. Nikt za piękne oczy L4 nie wystawi. A co do zastraszania, będziecie mieli problemy ze straszycie nas na l4 . Też podjęliśmy już odpowiednie kroki. Być chorym to nie przestępstwo!!!

@wek

Oczywiście przecież kto powiedział że na hali pracują ludzie o niskim stopniu inteligencji, źle to zrozumiałeś po prostu ten świat jest tak poukładany -wszyscy mamy być kierownikami:-) Niektórzy myślą że tylko praca fizyczna to praca. Pracownik sam nie powołuje się na stanowisko pakowaczki, brygadzisty czy kierownika o tym decyduje pracodawca chyba tego nie trzeba nikomu tłumaczyć.

@wek

To czy zwolnienia lekarskie są zasadnie wystawione niech się może tym zajmą specjaliści. A z jakich powodów zostały wystawione to już są dane chronione ustawą o ochronie danych osobowych.

@Pokorny

Nie filozofuj coś mi śmierdzi,że skończyłeś filologię polską a może ty po historii jesteś?I nie tłumacz mi jak to jest z zatrudnieniem na poszczególne stanowiska.Bo to dzięki DZiurze zajmujecie te stanowiska.

@wek

A jakie to ma znaczenie. To że ktoś mnie powołał na jakieś stanowisko to nie znaczy że może mną pomiatać A tym bardziej przełożony, który powinien być wzorem do naśladowania dla wszystkich pracowników.

@Pokorny

Jak już ktoś Wam pisał nie jesteście lepsi.Utworzyliście klikę w zakładzie daliście sobie wysokie podwyżki, tylko nie mów mi ,że sobie je wywalczyliście bo na podwyżkę trzeba zapracować.Zapomnieliście o ludziach na hali one dalej pracują na Was za psie pieniądze.Przy awarii maszyny jeden zapierdziela a pięciu niebieskich stoi nad nim i pogania zamiast pomóc. A Wy jeszcze macie odwagę buntować się? Uciekliście zostawiając ich samych i jak by nie było oni dalej zapierdzielają na Was.Komu zrobiliście na złość Dziurze? No chyba raczej nie .tym właśnie ludziom i właścicielom .Wstyd tchórze .

toto

Ta fotoreporterka to dobra fucha bo trzeba zrobić zdjęcia czy są dobrze hażle umyte.A jak brudne to fotoreporter musi umyć je sam.No w Lambertzie było trochę inaczej tam goniono ludzi od taśmy do mycia.

lucek

z dala od Pani Edyty Dyrektor Naczelnej na dwa zakłady !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeszcze pracuje ale tracę nadzieje
@lucek

@lucek, ty chory jesteś czy co!!! Jaka naczelna ??? Kartki nie widziałeś ??? Kierownik zakładów !!! Widziałeś co na tych kartkach wypisali ? Jakby była naczelną to by już dawno popuściła, Nic dobrego się nie dzieje ze przyszła, tylko same straty!!! Ogarnij się chłopie, zacznij patrzeć realnie co jest grane. Ona to chyba celowo robi, już się zastanawiam, celowo doprowadza zakład do ruiny!

@lucek

Nie ma co się martwić o nich fotoreporterki szukają w Silesji a przy segregacji śmieci też płacą 13 zeta na godzinę. więc bez pracy nie zostaną.

Do byk

byk - to, to jest kropla w morzu. W takim razie nie znasz Dziurowej. Ona to nie tylko Sabinki wykończy, tylko Was wszystkich. Jak poczuje się juz pewnie, i zdobędzie podstępem wasze zaufanie!!! Ona to pojemnikami i bezmózgimi was nazwie jak nie będzie szło po jej myśli. Odnośnie nagrywania, nie wiem czy wiesz, nagrywać możesz tylko wtedy jeżeli osoby nagrywane o tym wiedzą, w innym przypadku nawet sie nie chwal że coś masz, albo mógłyś/abyś mieć ponieważ to karalne i w sądzie nigdy nie wygrasz !!!!

@Do byk

Ha,ha nie strasz.Pracowała z Dziurą i nie zmienię zdania. I nigdy nie widziałam takiego zdarzenia.Być może goniła leni do roboty bo takich jest pełno na zakładzie ale to miała chyba słuszną rację czyż nie?Przecież za siedzenie nigdzie nie płacą.

Do byk
@byk

Jak to nie płacą??? Skoro pracowałaś z Dziurą , to powinnaś wiedzieć właśnie ze płaca. Bo ona nic innego nie robiła tylko cały czas siedziała na warsztacie, I knuła intrygi, a jak wychodziła to właśnie po to aby (usunięte przez administratora) wszystkich w koło. Hm co z ciebie za pracownik od niej chyba następna podszyta osoba :)

Mikey
@Do byk

Witam ile wynosi stawka godzinowa netto w Rudzie śląskiej?

@Mikey
@Mikey

Musisz zapytać Dziurę ona wie! Jej płacili za nic ! Za siedzenie na warsztacie, I jej intrygi, teraz płacą jej za doprowadzenie zakładu do upadłości !!!

byk

I jeszcze jedno Jabol nękają psychicznie Sabinę najprawdopodobniej był na dragach i żałuję do dziś ,że nie wezwałam policji.Bo normalny człowiek tak nie postępuję , A Dyrektorka Agata ,która wszystko robiła pod Wasze dyktando też szarpała brygadzistkę na linii nr5.Są świadkowie ,którzy to widzieli .Czemu o tym nie piszecie ?

Luis nazzario re Sacramento

Ale co jest najlepsze każdy najeżdża na e.d że jaka to ona jest ale każdy kurw......ma ja na Facebooku w znajomych to się pytam co jest kurw....z wami grane do (usunięte przez administratora) pana do roboty a nie zalic się na forum jaka wam to krzywda sie dzieje nie roby jedne i tak większość czasu byliście widziani w palarni a na nockach to w biurze się kawe piło dopiero jak co się działo nie tak to wielce przychodziliscie teraz zobaczycie za co dostaniecie wynagrodzenie bo za ciul......walenie to raczej nie !!!!!!!!!!!!!

@Luis nazzario re Sacramento

A co oni chcą od Edyty ?. Pytam się jeszcze raz,Czy oni byli lepsi dla Ludzi? Fotoreporterka w parzyła o piątej rano porobiła zdjęcia wkurzyła ledwie żywych z przepracowania ludzi i wlazła do biura.Jabol zrobił sobie spacer po hali pooglądał z nie domytymi łapami z jednej i drugiej strony ciastka i wlazł do biura.To była ich cała praca przez całe 8 godzin. A Dziurową zeszmacili jak się tylko dało.Przypisali jej wszystko.Słyszałam rozmowę jabola i Chudego , Myśleli ,że w palarni nie ma nikogo a ja stałam za palarnią i w jaki sposób ją załatwili.Szkoda,że tego nie nagrałam,A co zrobił z Sabiną to też dobrze wszyscy wiedzą.Puścił jej pół taśmy nieoblanych ciastek stał przy nie i kazał wybierać krzycząc ; Wybieraj bo Ci (usunięte przez administratora) na myjkę"Wy co ją tu szmacicie nie możecie stanąć sobie nawet tam gdzie dziura się wysra.Koniec kropka.

lucek
@byk

prawda ich boli widać i to jak a jeszcze się boją że do pracy nie wrócą,a takie zarobki mieli

Jeszcze pracuje ale tracę nadzieje
@lucek

@lucek , takie zarobki jak wszędzie. Nie oszukujmy się. A nawet gdzie indziej są lepsze. Lambertz to nie jedyny zakład, powinni uszanować tych co ich nie ma, bo ich upartość do niczego dobrego nie doprowadzi. Jeszcze będzie tak ze i nam się skończy ochota chodzić do tej pracy. Oni maja swoje racje, wiedzą co było i nie chcą z nią pracować. Powinnismy się zastanowić. Wszystko leci do przerobu, to nie jest dobre. Nie walczmy z nimi, bo widać co jest grane, takiej produkcji nigdy nie było :( po co to puszczamy, zaraz będziemy mieli po głowie za te straty wszystko do przerobu :( to nie jest dobre. Co z tego że obiecuje nam że będzie dobrze, jak sami w to nie wierzymy. Wszyscy tu na nich siedli a tak naprawdę bez nich nic dobrego nie produkujemy:(

Stringi

Mają być nowi brygadziści bo tym starym co nie którym w głowach się popierd........

Nie damy się
@Stringi

Aby byli nowi, to najpierw musza być ci starzy ha ha Bo pani nowa kierownik to nic nie wie :) Trzeba mieć to w głowie nie na papierku Wiecie co rozum !!!!!

Jajo

Dobra jedziemy dalej

Małoważnekto

Fałszywi ludzi ukryci pod kamuflażem...

Małoważnekto

Obraże cie nie raz, bo na to zasługujesz.!

ABC
@Małoważnekto

KOGO TY CHCESZ OBRAZAC NIE ROZUMIE.POWYZEJ PISZESZ CHODZBYS BYL NA KAZANIU W NAJGORSZYEJ SEKCIE A SAM NIENAWISCIA PLANIESZ!

ABC

KOCHANI BYLISMY JEDNA ZALOGA CHODZI MI O PRACOWNIKOW FIZYCZNYCH A TERAZ SZCZUJECIE SIE NA ZMIANE RAZ TAK RAZ TAK ZASTANOWCIE SIE CZY WARTO .TAK CZY SIAK BEDZIEMY RAZEM ZA NIEDLUGO RAZEM ZNOW PRACOWALI I JAK BEDZIEMY SIE CZULI SAMI ZE SOBA . IMPREZA TUZ TUZ .!!!! KTO SIE PRZEKONA SAM TO ZDECYDUJE CZY PRACOWAC CZY NIE CZY PRZYJSC Z L-4 CZY NIE KAZDY NIECH ZADECYDUJE SAM. POZDRAWIAM PRACOWNIK RUDY SL.

Prawda boli
@ABC

Brawo !!!!!! Niech kazdy mysli sam za siebie I niech nie slucha innych,zrobcie to co wam sumienie podpowie

Małoważnekto

Ludzie fałszy­wi,siejący zamęt w sze­regach nasze­go pry­wat­ne­go życia,upo­karzający w sposób per­fidny nasze uczu­cia,pękają w szwach zaz­drości ze szczęścia innych. Są jak in­sekty,a naj­gor­sze jest to,że każdy z nich,wygląda inaczej w tej ludzkiej tyl­ko skórze,z duszą ro­bac­twa,na które­go nie ma detergentu.

jakieś prochy czy co?

Swoją drogą ciekawe co te dziewczyny z kato biorą że dają radę robić codziennie..czyżby Edyta dawała im jakieś wspomaganie? Ciekawe skąd mają tyle siły i energii...

Rodzina
@jakieś prochy czy co?

zalosne bo juz nie macie co wymyslac,tak ,w nagrode jezdzi po nich do pracy,robi im 6 godzinne przerwy,przyjezdza do nich posilek z hotelu golebiowski,na samym koncu jada do spa do hiszpanii zeby godnie odpoczac ze pracuja za was,stawki tez juz maja za was,na samym koncu bedzie wyjazd w nagrode na Karaiby dla calych ich rodzin,dajcie sie juz spokoj a kto cpa to kazdy o tym wie

Niech wróci stare

Boże co za brednie, chyba specjalistki uszlachetniania znalazły nowe powołanie. To w ich stylu, taka inteligencja podobno. Jednak na innych zmianach dali radą i to nawet Panie z pakowalni co tak nie gwiazdorzą i zapierdal...za najniższą. Tylko tchórze uciekają i się boją wojny na argumenty z aktualną (niestety) dyrektor. Ktoś kto ucieka i nie chce walczyć to nie ma honoru!! Coś jak wojna, a niebieskie berety to politycy i uciekli...... tchórze

Jedyne wyjście

Jedno, jedyne wyjście !!! precz z ED !!!! niech odejdzie jeżeli ba za grosz ambicji jeszcz, jak zależy jej tak bardzo jak to mówi na dobru Lambertz.

@Jedyne wyjście

Nie ma szans Edyta nieodejdzie musicie się z tym pogodzić.

@wek

To już na pewno nie problem tych którzy nie wrócą.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambertz - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lambertz?

Zobacz opinie na temat firmy Lambertz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lambertz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 18 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lambertz