Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Tomasz

Witam, czy znajdzie się ktoś kto napisze trochę o pracy na stanowiskach biurowych. Jaka panuje atmosfera, jakie są zarobki , itp. za każdą merytoryczną odpowiedź dziękuję.

N8k
@Tomasz

Atmosfera dobra, zarobki kiepskie 2,5-3 tys na rękę.

Phi
@N8k

Dobra atmosfera , serio???

Bułeczka
@Phi

Przecież było pisane ale oczywiście usuwają to co prawdziwe. W biurze jest fajnie ale jak nie masz styczności z dyrektorem albo innymi prostakami którzy potrafią tylko podkreślać jacy to oni są ważni hehe. Można byłoby to opisać kilka scenek.. ale zaraz to wszystko zniknie.

Paco

4.5 minus premia jaka ci zapewni (wspaniała) kontrola -boki zrywac- bez nich ledwie by CNC ciaglo

Czy ktoś w końcu ustawi zegary na hali ? Jak sobie nie radzicie, to może warto zasięgnąć porady u kogoś kto się na tym zna. A swoją drogą ciekawe dlaczego jest tak ustawiony, że wychodzimy dwie minuty później, a nie wcześniej. W skali miesiąca to się robi ok. 40 min. na każdym pracowniku. Prosty rachunek - 2 min. x ok. 20 dni ku chwale ojczyzny

Ol

Dobry wieczór. Czy ktoś ma kontakt lub adres e-mail dyrektora w Mysłowicach?

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

Hej dziewczyny ktora z was jezdzi bialym audi s3 ? Juz kilka razy slyszalam glupie teksty na moj temat ze parkujac zajmuje miejsce na 4 samochody, ze powinnam zielony listek przykleic na szybe ale to nie moje auto, to auto ma rejestracje sj…. Ja mam Forda s max.

Kierowca
@Monika

To nie kobieta(przynajmniej z wyglądu)jezdzi tym samochodem. To facet z Jaworzna z twarzą mamlasa.Parkuje tak jakby parking byl jego. Niestety brak umiejętnosci do kierowania samochodem wymusza u niego taki sposób parkowania by mieć co najmniej po 2 metry z każdej strony luzu. Nie wspomne o logicznym umiejscowieniu auta.

skosik
@Kierowca

Auta na środku powinno sie parkować na skos, wtedy więcej będzie miejsca,zwłaszcza teraz, gdy jest wiata na rowery.

parkingowy
@skosik

Wiata zajela max 5 miejsc postojowych,a taki SJ zajmuje tez 5 miejsc.Jesli bedzie takich kilku miszczów kierownicy jak ten z s3 to pół parkingu zastawione.

Kierownik magazyn

Dzień dobry, jakieś błędne informacje podawane są ...proszę nie szerzyć nie potwierdzonych informacji. Zapraszam na rozmowę bezpośrednio. Man nadzieje, ze posiadasz tyle samo odwagi... Pozdrawiam

No name

Praca lekka i przyjemna... Polecam. Jednak za 1 Jurka ((usunięte przez administratora)) bylo by o niebo lepiej ????

mleczuś
@Kierownik magazyn

1. Smsy do Pani w środku nocy 2. Wczesniejsze komentarze 3. L4 w momencie powrotu z urlopu drugiej osoby 4. Wypowiedzenie i szukanie afer 5. Wygadał się że to on pisał smsy 6. Wieczne zatargi z drugą osobą 7. Na wszystkich podnosił głos, nawet w rozmowie z Panią 8. Codzienne telefony do centrali z pytaniami o glupoty 9. Już dawno pokazywal smsa niby od tej drugiej osoby o jakiś paletach który dostał przez pomyłkę. Pokazywał to wszystkim tylko że numer się nie zgadzał... Wymieniać dalej ? Ile jeszcze można szukać i podchodzić do reszty ekipy z dystansem? Każdy z osobna i razem pokazał w p.oprzednim miesiącu swoje zaangażowanie wynikiem. Skończmy ta komedie.

gaudenty

Kierownik magazyn
@mleczuś

Aaaaaa, że "mleczuś"?? Hahahahaha dobre. Teraz dopiero skumałam. ????

parapet
@Kierownik magazyn

No i L4 w Międzyzdrojach zdjęcia są na Facebooku. W poprzednim tygodniu,przykład rozwodników .

edek

Co tam elektromechanik jest potrzebny to chyba mariola się zmęczył pod imadlem nie paniemaju a cnc potrzebuje gdzie znaleźć fachowca tego kalibru skoro nawet mariola nie daje rady

Jdjr
@edek

Remont nie będzie robił bo nie dostał frekwencyjnego.

Pm
@Jdjr

Nie dziwię się,roboty mają tyle że nie wiadomo gdzie ręce włożyć.Za mało ich a będzie jeszcze mniej. A nie wiem dlaczego zostali pominięci?

Angelika
@edek

Wszyscy tak piszą Mariola to Mariola tamto A ja powiem jedno, ostatnio był tydzień na naszej zmianie i przez tydzień zrobił więcej niż nasi mechanicy w rok,brudny od maszyny do maszyny cały czas dymal, tyle w temacie

Beton
@Angelika

I bardzo dobrze od tego jest, niech biega Mało mu nie płaca

Krystyna
@Angelika

Chyba od transportera do transportera…

Pm
@Krystyna

Bo na TAPL to tylko transportery jeszcze chodzą..haha

Af
@Pm

I te już nie dają rady

Filip z konopii
@Angelika

Dziwne rzeczy opowiadasz, bo mariola nie chodzi na inne zmiany, jest zawsze na swojej.

napój

to akurat prawda - nie ma ludzi niezastąpionych różnych zwalniali albo sami się zwalniali - kierownicy, operatorzy, ustawiacze, członkowie zarządu, dyrektorzy, liderzy a wszystko "jakimś" sposobem dalej trwa i się kręci trzeba iść do przodu, nie patrzeć na boki i robić swoje tu albo w innym miejscu.

Brw
@napój

Tak się kręci że zaraz z tylu przy dużej tokarce nie będzie jak przejść, tony pojemników z brakami, dobrze że wierni majstrowie utylizuja na bieżąco.

dar natury

Daj już małemu spokój, taka jego natura, tego nie zmienisz.

moby
@Filip z konopii

Może mariola w końcu awansowal ile można pod imadlem lezec

Aefowyzbólemgłowy

Śmiejesz się z brechmistrza a sam nie jesteś wart funta kłaków pana "Lokatego" hehe

@Aefowyzbólemgłowy

Znajome mnie to ktoś na CNC tak mówił.:)

@Aefowyzbólemgłowy

Przyjdę tam. Da się odzyskać zamianę K.S. Jakie szanse?

;)

Ja umiem szczęki wymieniać skoczę na TAPL tam są wielowrzecionowe i pod mienię. Ja chcę tylko op. cnc i właśnie go prawię mam ...

;)

Te swoje prywatne też nie długo będę wiedzieć (szczęki) Wykręcić szczęki jest szybciej niż wkręcać pojedyńcze tak więc z TAPL na CNC może się udać.

półwózek

półwózek

;)

Te automaty CNC nie na TAPL na złączach jeszcze działają?Czy maszyny wywieźli na złom a interes zamknięty. Są przyjęcia na nie?

Stary pracownik

Jestescie fajni lubie Was,l dobrze sie pracuje.

edek
@Stary pracownik

Przed emerytura wszyscy tak mówią

Szop pracz

Nareszcie jakaś normalna pralnia, ubrania suche ,czyste i pachnące, bez porównania do poprzedniej pralni gdzie wszystko było śmierdzące i tłuste.

Hehe
@Szop pracz

Bo w tamtej starej udziały miał kierownik J. I to dlatego. Wiesz, co dotknie to "kwitnie"..

Barnaba

Czy firma zapewni wreszcie pracownikom napoje w czasie upałów ? "Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 roku w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów pracodawca jest zobowiązany zapewnić swoim pracownikom napoje.Art. 232 Kodeksu pracy stanowi , że pracodawca przedmiotowe napoje powinien zapewnić nieodpłatnie. Warto podkreślić, że termin "napój" nie ogranicza się wyłącznie do wody, a rodzaj wydawanych napojów pracodawca ustala samodzielnie. W razie niedopełnienia tego obowiązku przez pracodawcę pracownicy mogą żądać zwrotu wydatków poniesionych na napoje. Niestosowanie się do przepisów prawa naruszanie praw pracowniczych. W takich przypadkach pracownicy powinni zgłaszać się do Inspekcji Pracy, która po rozpatrzeniu sprawy może postanowić o ukaraniu pracodawcy grzywną." Chyba ,że olej maszynowy wg.firmowych specjalistów nadaje się do picia ...

napój
@Barnaba

ca za inteligentna wypowiedź specjalisty

Janek
@Barnaba

Chociaż piwo bezalkoholowe mogliby zapewnić.

@Janek

A tobie Flak tylko jedno w głowie

Być może nowy

Witam Mam pytanie na jakie zarobki można liczyć na stanowisku ustawiacza maszyn krzywkowych z około 10 letnim doświadczeniem w ich ustawianiu?

Ed
@Być może nowy

Ten portal już dawno w mojej ocenie przestał być traktowany serio .Chcąc uzyskać jakiekolwiek sprawdzone informacje należy to zrobić u źródła czyli obecnie zatrudnionych , może być to trudne ale wykonalne . Formuła tego medium w mojej ocenie się wyczerpała , przeszliście od fazy totalnego hejtu na pracodawców w 99 procentach nieuprawnionego bo nie było tylu adminów , do fazy totalnej inwigilacji wypowiedzi i cenzurowania wszystkiego jeżeli pracodawca wykupi odpowiednie pakiety , nawet jeżeli wypowiedź jest sensowna i prawdziwa , gratuluję ........podzielicie los NK tylko że o wiele szybciej

Na bank
@Być może nowy

(usunięte przez administratora)to stawka podstawowa a po 10 latach dwa razy tyle..a serio to okazuje się że idąc do firmy za płotem dostajesz więcej niż tu po 10latach. Cała prawda o wysokich zarobkach w MANULI opiera się na nadgodzinach.Wysokość stawek to losowanie jak w kole fortuny (usunięte przez administratora) Więc sam pomyśl czy praca w takim miejscu jest mobilizująca i motywująca a przede wszystkim satysfakcjonująca? O innych "dogodnosciach" to nawet nie chce mi się wspominać bo setki razy było opisane na tej stronie

nadgodziny
@Być może nowy

Tutaj żeby zarobić to musisz cały czas robić nadgodziny. Bez nich zarobki są słabe, a przecież nie o to chodzi żeby cały czas zasuwać nadgodziny, w końcu człowiek nie samą robotą tylko żyje.

niewielkie
@Być może nowy

Niewielkie - dlatego czterech ustawiaczy się właśnie zwalnia. Żeby zarobić, to musisz chodzić 6 dni w tygodniu, i najlepiej po 12 godzin. Tylko jaki ma sens takie zarabianie, jak jesteś ciągle w pracy, a warunki są paskudne. Oprócz hałasu, oleju we wdychanym powietrzu, zdezelowanych maszyn nadających się na złom masz jeszcze zarządzających, którzy są zdania, że pracownik to zło konieczne i nie ułatwiają niczego, a utrudniają wszystko. Kiedyś jeszcze atmosfera była ok między pracownikami, znałeś wszystkich z imienia i nazwiska i to był plus, ale teraz polaków została garstka, ukraińcy są ciągle nowi i nowi. Padło wszystko na twarz i leży. Nic na plus się nie zmienia. Woda z kranu do picia, (usunięte przez administratora) brudne do wycierania, pula podwyżek dzielona jak zwykle.

Zarobki
@Być może nowy

Kwestia zarobków w Manuli to nie kwestia lat pracy, umiejętności itp dużą rolę w tym mają coroczne podwyżki, szybki awans lub ile razy rzucała dana osoba papierami i dostała podwyżkę a były osoby co po 3 razy papierami rzucały i dostały kilka stówek żeby zostać i tak nawet pracując tyle lat samo co twój kolega a nawet dłużej mozsz mieć stawkę o 1000 zł mniejszą, ja pracuje 10 lat i ukraińcy co pracują po 2 lata mają podobne stawki

nowy

ja mam pytanie odnosnie warunków pracy na zakładzie w K ce jako opertor tokarek wileowrzecionowych ? Byłem na miejscu i powiem ,ze nie wyglada to zachecająco ale moze to tylko takie pierwsze wrażenie ,które może byc mylne .

@nowy

Uwierz mi nie jest to mylne wrażenie...

Kierownik
@Marek

Marek ty to pewnie na myjce robiles a teraz psioczysz

Rama
@Kierownik

Ty zapewne jesteś hodowcą drobiu lotnego

uszy

Obiło mi sie o uszy, że pressetting będzie miał nowego kierownika. Prawda to ?

wdrażanie
@uszy

Na razie ma być podobno przez poprzednika wdrażany. Tzn. jak oklamywac i oszukiwać w perfekcyjny sposób pracowników i jak składać obietnicę pracownikom, której nigdy nie ma sie zamiaru dotrzymać. Poprzednik jest w tym fachu niedoścignionym mistrzem.

ulu

Trzeba mu kupić jajko niespodzianka za 2 zl

nienażekajcie

007 zgłoś się !!

@nienażekajcie

0 umiejętności 0 wiedzy 7 ludzi pod sobą

opinie

Wyrażcie swoje opinie o podwyżkach: uśmiechnięta bużka - zadowolony/a z podwyżki smutna bużka - niezadowolony/a z podwyżki

Mam nadzieję
@opinie

Mam nadzieję,że tych czterech na początku z uśmiechem to chlopaki ze wschodu,a nie nasi.

Mhm...
@opinie

I jaki zakres podwyżek??

Koperta

Podobno do koperty mają po 5 stów jeszcze dodatkowo dostać za majówkę. Kurde mogłem się zapisać.

@Mhm...

Od 70 zł brutto do nieskończoności podobno.

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 68 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.