Opinie o loombard.pl - Loombard.pl Sp z o.o. Sp. K. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Abcd

Widać że w Warszawie jest jeden wielki (usunięte przez administratora) i każdy robi co chce. Większość negatywów z Warszawy- źle wam to sobie zmiencie. Slabe zarobki?? Trzeba wziac się do roboty a nie większość czasu spędzać na Fb lub innych stronach.!!! (usunięte przez administratora)

Bub
@Abcd

Dokładnie tak. Zgadzam sie z tym w 100% Jak chce się mieć pieniądze to trzeba sie wziąć do roboty a nie tylko plaszczyć (usunięte przez administratora) przed komputerem i przeglądać fb bo moja najlepsza psiapsi napisała i jak nie odpisze to sie obrazi. (usunięte przez administratora) ludzie do roboty!!!

@Bub

No wlanie to jest mowa do wszystkich kierownikow i szefoe. Za co wam placimy? Pracownicy daja z siebie duzo a nasza rola jest jak najlepsze wyszkolenie zadbanie o jak najlepsza atmosfere i warunki pracy. Bycie szefem to duzo wieksza odpowiedzialnosc i maja te 7 lokali wiem jaka to ciezka praca. Jesli widze ze niektore kierowniczki jak ta kara swoim aroganckim zachowaniem pokazuje glupote, brak empatii i hołd lenistwa to przykro mi ale nasza firma szybko padnie. Poprosze właściciela aby zareagowal na takiegoo kierownika bo,przynosi wiecej zlego niz dobrego. Do roboty chłopaki i dziewczyny w tych trudnych czasach musimy dbać o siebie a nie sie klocic. Filarem firmy sa pracownicy nie zalewa pilar mucha bąk czy inni. I nie zaden kierownik tylko wy moi drodzy pracownicy zawsze na sluzbie. Dziekujemy wam :)

@Abcd

Troche szacunku czlowieku we wroclawiu wszystko sie sypie dzieki warszawie nasza firma jako tako ciagnie..

@Abcd

Weź się zamknij psie prezesika. Pytał cie ktoś o zdanie. Jak ci pasuje, to siedź i rób na tą bandę ch... Za chwilę się okaże że praca w lombardzie to szczyt marzeń. Może dla takich pseudo inteligentów jak ty, to w sam raz. Lubisz sponsorować kierowniczka? Super! Tylko nam nie wmawiaj że to w porządku!

Mistrz

Kolego pokazujesz właśnie jaka patologia pracuje w lombardach. Zamilcz i nie ponizaj juz sie wiecej wstydu oszczędź.

Inter

A tobie zle? Won na bazarek do roboty? Jak sie nie podoba opinia wolnego czlowieka to nie trzeba było tu przychodzić wypadku swojej brzydkiej matki którą każdy jechal

Warszawiak
@Abcd

Widac ze ktos ma kompleks i gula ze u nas wszyscy powyzej 5maja a za 4 k to ukrainiec nie robi. Mojej opiekunce place 3250 a wy tyracie za grosze z taka klientela w takich warunkach i z taka odpowiedzialnoscia. Na uberze 4 k w same weekendy w wawie zrobisz. W lidlu masz na dzien dobry 3500 ehhhh niewolnicy zakompleksieni

Mzzzz

Tak? To podaj swoj nr ja jestem cwany poza internetem. Chodz dzbanie!!! Bedziesz przepraszal !!! Lombardowa pało.

Mistrz

Mistrz 22.03.2020 17:53 @Kara_mika Sluchaj gowniaro przez takich jak dziwakow mamy problemy wraz z innymi wlascicielami ze znalezieniem pracowników. Przezstan pisac ze na miejsce jest 100 innych, bo tak nie jest. Trzeba wielu miesiecy aby znaleźć kompetentnego pracownika z wykształceniem. W duzych miastach jest ogromny problem plus czas szkolenia bhp i lekarz medycyny pracy. Koszta sa ogormne. Szkodzisz firmie swoimi wpisami i dajesz nam zła opinie. To w kompetencji szefa i kierownika jest o zadbania standardow bhp jesli jestes nie doinformowana to przestan pisac steki bzdur. Zajrzyj do kodeksu pracy gowniaro. I tak pracownicy maja obowiązek przyjmowac kosiarki rowery telewizory wierze agregaty i musza otwierac drzwi tak jest w moich lokalach i pozostalych. Sadze ze jestes trolem i nie masz żadnej wiedzy na temat pracy w loombard.pl. moi pracownicy pewnie i narzekaja ale ja wymagam i z siebie daje wszystko. Do zadnego kierownika sie nie mowi per pan w naszej sieci wiec przestan klamaf i pisać (usunięte przez administratora) Mam 4 dzieci i jest piekna niedziela sadze ze Ty skoro siedzisz w telefonie i wypisujesz swoje żale w koncu zastanawisz sie kad swoim zyciem i znajdziesz jakas prace w ktorej cie docenia. Przykro mi ze ci sie nie udaje w zyciu glowa do gory i do roboty gowniaro.

Mistrz

No wlanie to jest mowa do wszystkich kierownikow i szefow. Za co wam placimy? Pracownicy daja z siebie duzo a nasza rola jest jak najlepsze wyszkolenie zadbanie o jak najlepsza atmosfere i warunki pracy. Bycie szefem to duzo wieksza odpowiedzialnosc i maja te 7 lokali wiem jaka to ciezka praca. Jesli widze ze niektore kierowniczki lub pseudo pracownicy jak ta kara swoim aroganckim zachowaniem pokazuje glupote, brak empatii i hołd lenistwa to przykro mi ale nasza firma szybko padnie. Nie nie . Nie na tym polega nasze motto. Poprosze właściciela aby zareagowal na takiegoo kierownika bo,przynosi wiecej zlego niz dobrego/ pracownika. Do roboty chłopaki i dziewczyny w tych trudnych czasach musimy dbać o siebie a nie sie klocic. Filarem firmy sa pracownicy nie zalewa pilar mucha bąk czy inni. I nie zaden kierownik tylko wy moi drodzy pracownicy zawsze na sluzbie. Dziekujemy wam :)

Ktos
@Mistrz

To by się przydało wziąć za kiero z lubuskiego. Co tam się wyprawia, przechodzi ludzkie pojęcia.

Mistrz

No wlasnie to jest mowa do wszystkich kierownikow i szefow. Za co wam placimy? Pracownicy daja z siebie duzo a nasza rola jest jak najlepsze wyszkolenie zadbanie o jak najlepsza atmosfere i warunki pracy. Bycie szefem to duzo wieksza odpowiedzialnosc i maja te 7 lokali wiem jaka to ciezka praca. Jesli widze ze niektore kierowniczki lub pseudo pracownicy jak ta kara swoim aroganckim zachowaniem pokazuje glupote, brak empatii i hołd lenistwa to przykro mi ale nasza firma szybko padnie. Nie nie . Nie na tym polega nasze motto. Poprosze właściciela aby zareagowal na takiegoo kierownika bo,przynosi wiecej zlego niz dobrego/ pracownika. Do roboty chłopaki i dziewczyny w tych trudnych czasach musimy dbać o siebie a nie sie klocic. Filarem firmy sa pracownicy nie zalewa pilar mucha bąk czy inni. I nie zaden kierownik tylko wy moi drodzy pracownicy zawsze na sluzbie. Dziekujemy wam :)

Rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze, wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Problemy pojawiły się w momencie, kiedy przyszło pracodawcy oddzwonić do mnie w celu potwierdzenia naszych wcześniejszych ustaleń. Najpierw musiałam sama zadzwonić, później się okazało, że szanowni państwo dadzą znać w ciągu kilku dni. Tak oczywiście się nie stało, po czym nagłe olśnienie i dostaje telefon z propozycją rozpoczęcia pracy. Uwaga to nie koniec, gdyż niecałe 24h później dostaje telefon, że muszą mi podziękować, iż zmieniły się okoliczności w firmie XD. Kompletny brak poszanowania człowieka. Ta sytuacja pokazała, że albo sami nie wiedzą co się w firmie dzieje, albo pracują tam po prostu niekompetentni ludzie. Nie polecam

Doświadczenie, edukacja, dyspozycyjność

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy pracownik ogólnobudowlany
Mielno
Arche S.A.

Nudy jakieś niesłychane. Apropo - tak zupełnie neutralnie. W piątek po południu dostaliśmy info ze jak chcemy to możemy wziąć urlop, jeśli ktoś się źle czuje lub obawia to zwolnienie lub zmienić godziny pracy na 8 godzin dziennie. Do was też to dotarło czy tylko mój kierownik tak to nam przekazał?

Krom

Pamiętam jak się przymierzałam przez 4 miesiące z wypowiedzeniem, to ze się zdecydowałam było najlepszą decyzją pod słońcem. Piszę to do osób które się zastanawiają, wąchają... dopiero kiedy już tam nie pracujesz widzisz jak Cię robią w balona, widzisz ze nie miałeś ŻADNYCh praw, widzisz ze zrobiłeś ten krok dużo za późno. Nie oszukujmy się w tej robocie pracują ludzie po kilka lat ale tylko dlatego ze robią boki na przedłożeniach, złocie, nie rozliczają w systemie zabranego towaru na punktach swoich kolegów na zastępstwach, dopisują kwoty do kupionego towaru od meneli i ćpunow, itp.... Teraz jak jest ten wirus nie rozumiem dlaczego osoba która się boi siedzi tam dalej. Ludzie narażacie siebie i innych !!!

???
@Krom

Jakie to dziwne że zabierają tutaj zdanie ludzie, którzy już nie pracują. I do tego jeszcze pokazują jakie mają charakterki - (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Może jeszcze parę pomysłów jak sobie dorobić na boku? Jak nakraść a Fish niech za to odpowiada zmiennik. Ładnie ładnie. Może jeszcze trochę oszczerstw i pomówień. Może parę słów do koleżanek i kolegów którzy pracują tutaj i jakoś nie mają zamiaru zmieniać pracy. Może to wszystko pisze konkurencja? Może piszą to nieudacznicy, zwolnieni za kradzieże i przekręty. Łajzy i tyle.

Beka z Ciebie
@???

Ooo Kierownik odpisał bo chyba szef się obraził XD

@???

A może piszą Ci, którzy właśnie się nie zgadzają na wałki kierownictwa? Zapraszam do Warszawy, jak co miesiąc będziesz musiał zwrócić kilkaset zł, bo szanownemu kierownikowi Ł. znowu się coś do łapy przykleiło, zobaczymy jaki będziesz mądry.

Włocławek

Piszę jako pracownica sieciówki Loombard.pl we Włocławku . Pracę którą wykonuję w kontakcie bezpośrednim z klientem(klient przynis towar który my sprawdzamy dotykamy itp,dajemy i bierzemy pieniądze danej osoby) jest niezabezpieczona przez kierownika/właściciela. Pracujemy po 10 godzin.Brak rękawic lateksowych i zeli antybakteryjnych,a potrzebujemy ich do zabezpieczenia siebie. Nie czujemy się bezpieczni, bo różni klienci do nas przychodzą i nie wiadomo z kim oni mieli styczność...tym bardziej że nie mamy przerwy w pracy bo cały czas punkt jest otwarty i nie ma możliwość jego zamknięcia...Proszę o interwencję,lub pomoc. Jeżeli nic się nie zmieni przestaniemy przychodzić do pracy. Z poważaniem Kociara

Kaja
@Włocławek

A JA ZŁOŻYŁAM WYPOWIEDZENIE. NIE WARTO BRAĆ NA SIEBIE TAKIEGO RYZYKA. WOLĘ PRZECZEKAĆ TO W DOMU. PÓŹNIEJ COŚ WYMYŚLĘ.

Cz
@Kaja

Długo pracowałas? Złożyłas i z dnia na dzien przestałach chodzic? Tez o tym mysle pracuje 2 lata i mam dosc ale słyszałam o miesiecznym wypowiedzeniu:((( jak to działa? Ps: to moja 1 praca Mam juz dosc tych stresow klientow i małej wyplaty 2350zł Warszawa

Kaja
@Cz

Wypowiedzenie za porozumieniem stron. Powiedzialam ze sie boje. Nie robili problemów.

@Cz

oooooooo widzę że płacą coraz lepiej! który taki mądry Damianek, czy Karolek?

@#$
@Cz

Zarabiałaś 2350? to chyba nic nie robiłaś bo to minimum ... Przeciez wypłatę masz od wyniku. Jak nie ma wyniku to nie ma premii. A podstawe zawsze masz. Ja mam (miałam, teraz nie wiem jak to będzie) ponad 4 koła na rękę i nie było problemów do tej pory. Fakt że nie mam czasu się czasami podrapać

@@#$

Co Ty prdl? Chyba pod stołem te 4 tysiące robiłaś, u kierownika. Podstawa to najniższa krajowa, czyli ok 1800 na rękę. Weź się nie ośmieszaj!

@#$
@WarszawoMa

To chyba ty pod stołem robisz. Ja ciebie nie obrazam to czemu ty to robisz. Wez sie dokształć bo chyba coś ci sie pomyliło. Kiedyś było 1800 zł dzisiaj minimalna krajowa to prawie dwa kola a i takt nikt normalny za takie pieniądze nie będzie pracował.

Tak
@@#$

1900 podstawy plus 600 premii razem 2500 netto. Gdzie na rozmowie taka pensja miala byc 3 miesiace a po nich spokojnie 3tys na reke i wiecej. Minał prawie rok pensja taka sama. Zwalniam sie Kierownikom i Prezesom zycze Korony za taka zabawe nami Pracownikami Ps: byłym pracowniku.

lool
@Tak

Dokładnie. Ja mam taką samą sytuację. Mówili, że będę mogła zarobić po jakimś czasie nawet 4000 zł a pracuję prawie dwa lata i ledwo 2800 wyciągam. I ciągle czapiają się że coś jest nie zrobione. Wole poszukać czegoś innego niż tutaj być manioną niewiadomo czym. Dobre były tylko te zmiany dzień na dzień ale gdzie indziej też bedzie dobrze.

Bolo
@@#$

Tak czytam te Wasze komentarze i zastanawiam się czy oby na pewno pracujemy w tej samej sieci. Pracuję ponad 2 lata i za 15 dni pracy (czyli 187h w miesiącu spędzonych w pracy, nie koniecznie przepracowanych) mam lekko 3200-3500zł. Połowę tego czasu spędzam przed komputerem robiąc rzeczy nie związane z pracą i z wszystkim sie wyrabiam. Raz w miesiącu przyjedzie szef i coś tam ponarzeka, bo to szef i już tak musi. Do tego mam jakieś tam dodatki i zniżki pracownicze i dzięki temu jestem jakieś 300-500zł na plusie. Jak potrzebuję zarobić więcej pieniędzy, to idę na zastępstwo. Za zastępstwa mam płatne 20zł/h. Do tego mam 15 wolnych dni w miesiącu. NIKT WAM NIC NIE DA ZA DARMO. Trzeba zapracować na swoją wypłatę. Nie zawsze bywa fajnie, bo faktycznie czasami ciężko wyliczyć swoja wypłatę, no i wiadomo jednej na 10 czy 15 osób nie spodoba się wycena przedmiotu jaką zaproponowaliście i odburknie cos przy wyjściu. Czasami męczące jest pracowanie 3 dni z rzędu w ciągu weekendu, ale moim zdaniem te 15 dni wolnego w ciągu miesiąca to rekompensuje. Są plusy i minusy w pracy, tak jak wszędzie. Jak się ma łeb na karku, lubi się pracować z ludźmi i nie traktuje się pracy jak kary do odbycia, to myślę że można tu spędzić kilka lat i fajnie sie dorobić :) Kolejnym minusem który zauważyłem jest to że CZAS strasznie szybko leci...Mam wrażenie że za szybko. Tak, tego maila piszę z pracy, bo można się opierdzielać :)

niebezpiecznie i bezesnownie

Ja natomiast jakies cholerstwo złapałem od tych brudasów którzy przychodzą nieumyci i cholera wie gdzie mieli ręce i ile czasu sie nie myli. Byłem już o kilku specjalistów dermatologów i nie wiedzą co to jest. Wydałem około 3 tys. nie wspomne o czasie przeznaczonym na te wszystkie wizyty. Zastanówcie się gdzie chcecie pracować i za jaką cenę. Nie polecam lombardu i gdyby mnie ktoś zapytał za 20 lat to nadal zdanie moje bedzie identyczne.

wojtek z konkurencji

ksiegowa robi laske na zalewy i jacka ch. a arturek ch ciągnie hurkota !

warszAfka

@WarszawoMa ja również złozyłam wypowiedzenie i donos do PIP. Po jednym dniu już są. :) zgłaszajcie tutaj link do odziałów PIP : https://www.pip.gov.pl/pl/kontakt-inne/57468,aby-przejsc-do-strony-formularza-nalezy-wybrac-odpowiednia-jednostke-panstwowej-inspekcji-pracy.html

Xxxxx

Również podziękuje tej firmie za współpracę. Banda (usunięte przez administratora) Tylko trzeba (usunięte przez administratora) po 13h. Ostatnio zauwazylem duży problem z wyplatami. Co miesiąc też sam problem. (usunięte przez administratora) A to 200 a to 100zl! I nikt nie potrafi odpowiedzieć za co !!! Ta firma to porażka. Banda (usunięte przez administratora) Wymagań od Ciebie milion ale Tobie to nie nic nie należy . Najlepiej zamknąć ryj i (usunięte przez administratora) takich właśnie pracowników szukają. Ale zapomnieli, że to nie te czasy .

stary pracownik

witam Widzę,że coraz więcej osób widzi w jakie gów.... wdepnęli zaczynając pracę w tej firmie. Moi "mili z Brylantowej" mam nadzieję, że w końcu zauważacie,że pieniądze to nie wszystko, liczy się szacunek, zaufanie i wspieranie! Nie tylko wymaganie i robienie w chu....Im więcej ludzi będzie działało zgodnie z prawdą i zgłaszało do odpowiednich instytucji ten hłam jakim jest loombard.pl Tym szybciej zaczną normalnie traktować pracowników na punktach, bo to przecież dzięki ich zaangażowaniu wIELKIE szefostwo ma co do garnka włożyć...Jazda z nimi w grupie siła!

Wawa

Nigdzie nic nie zamknęli, też nie ma skróconych godzin co już każdy pewnie wie z maila :) Konkurencja tez zielona mogla skrócić godziny, mają od 9 do 18, skoro i tak jest mało klientów to po co mamy siedziec po 13 godzin. Niektórzy mieszkaja z rodzicami, dziadkami więc nie narazamy tylko siebie. Nikt nie zapyta pracowników czy my chcemy pracować. Biedronka, żabka, poczta wszyscy mają skrócone godziny, a my jak osły siedzimy. Jest jedyny sposób na to L4.

No
@Wawa

Dokładnie,(usunięte przez administratora)tym emailem poczta działa krocej wszystko ale tu nie Kasa Zalewie musi sie zgadzac.

Haha
@Wawa

Pamiętajcie o porządkach na punktach w czasie epidemi Aby PO zasówac Jak mróweczki za 2,5-3,0 pln ręke.

Hieny
@Wawa

Chyba musiałby punkt się spalić, żeby zamknęli! Założę się, że wielmożne Państwo Ł., nosa z chałupy nie wystawia. Zalewa hieno, obyś koronkę załapał!

jatoja
@Wawa

jak chcą to niech tak robią. ja tam mam to gdzieś. biorę urlop i tyle. nie będę sie narazac

@Wawa

Ja bym założyła grupę z całej Polski i zgłosiła podpis wszystkich pracowników, i wysłała do PUP, jako wyzysk 13 godz w pracy bez przerwy, (usunięte przez administratora)

Kujawsko pomorskie
@Włocławek

Wiem,że ludzie z Bydgoszczy coś działają, sęk w tym,że przez sytuację jaką mamy, troszkę zejdzie , ale jak tylko się uspokoi na pewno pip zgłosi się do odpowiednich osób, które jawnie mobingowały I z tego co od nowych pracowników wiemy nadal to robią, nie będziemy podawać z imienia i nazwiska główną niby mafijną ekipę z Wrocławia, ale wiem ,że zainteresowane osoby to czytają, więc napiszę w waszym stylu :) pozdrawiam serdecznie :)

WarszawoMa

w stolicy bez zmian, D.Ł jak zwykle niezainteresowany , podobnie jak wielmożny Zalewa! Ćpuny grasują, dopóki ich wirus nie powali, a przy okazji i nas. Klientów wcale nie jest mniej. Sporo ludzi straciło robotę, więc zastawiają się i sprzedają. A ja tylko słyszę, że słabo, żeby myć ręce-w czym??? Zimnej wodzie? U mnie na punkcie warunki są straszne, ale kogo to obchodzi? Czas zwijać się z tej firmy, niech szanowne Państwo Ł. samo sobie pracuje!

Bravo
@WarszawoMa

Święte Słowa też sie od nich zwijam. Wymagania i oczekiwania z ich strony Zawsze ale w druga stronie Nigdy Zero.

Miki
@WarszawoMa

Ja też się boję. Pierdykam to. Schodzę z pokladu.

@Miki

Ja się nie boję, ja po prostu mam dość takiego traktowania, ciekawe na ile Damianek mnie podliczy, zaraz się okaże, że pół lombardu brakuje...ale mnie ze mną te numery, mam udokumentowane jego wałki, więc nawet mu nie radzę...

Włocławek

Ja też juz wysłałam skargę di PIP

Dziś umarła 27-latka na koronawirusa, ale wg ich danych nadal jesteśmy bezpieczni, nie ma się co bać nadal trzeba hajs robić.

Stolyca

W Warszawie bez zmian jak by nic sie nie działo, kasa od meneli do łap, normalne godziny pracy 8-21 , reczawiczek srodkow do dezynfekcji brak. Kierownicy nie przyjerzdzaja. Stolica działa pełna para epidemia nie dotyczy looombarduwwwww.

Niepo
@Stolyca

No nie gadaj ze nie masz nic? Z którego punktu jesteś? Ja mam wszystko.

Do Wrocławia

Te wasze pokrzepiające mejle i wywody na temat koronavirusa jeszcze bardziej nas wk...iły niż miały dodac otuchy. Wszystkie biznesy i firmy moga byc zamkniete lub pracowac krocej tylko Nie wy bo bedziecie stratni. Ola Boga kilkaset tysiecy mniej na waszych kontach nic wam sie nie stanie.

@Do Wrocławia

Podać ich do PIP, za brak BHP w pracy.

Dzbany.
@Do Wrocławia

Haha mail ratujący życie XD Żadnego słowa otuchy typu jesteście świetni dziękuję Wam. Tylko zimne i suche wskazówki od pancia co siedzi w domku. Prostaki najlepiej by napisali że jak się nie podoba to wypad że na wasze miejsce jest już kolejka. XD

@Do Wrocławia

Tak będzie im potem brakować na kobiety lekkich obyczajów i koks !!!

mydlorski toamsz

U Was tez zamykają lombardy ? mazowsze, lubelskie, wielkopolskie, lombardy maja skrocony czas pracy ? tez dostaliscie podwyzki ??? za nadgodziny premie? podobno Inspekcja dobrała sie do brylantowej :) :) :)

Odp

A w jakim województwie?

myszka
@Odp

mazowieckie, wiem ze wielkopolskie kalisz, jarocin tez, lubelskie tez

Odp
@myszka

A do której wam skrócili? Bo w jednym z tych województw jest bez zmian, żadnej informacji dlatego dziwię się, że taka informacja w ogóle powstała.

prutek
@Odp

przeciez kazdy lombard działa inaczej. Niektore pracuja 24 h. niektore tylko do 18 (np. moj) i bez sobot i niedziel. Najlepiej mow klientom ze zle sie czujesz i kaszl, zakropl sobie oczy. szef sam Ci skroci czas :) :) albo zamknien a 2 tyg. simply )

Nie.
@mydlorski toamsz

Nic takiego nie ma. Kazali zakładać rękawiczki,maksymalnie jeden klient w lombardzie i wietrzyc co jakiś czas. Środków do oskarżeń brak. Godziny pracy te same. Kasa ta sama. Mam nadzieję że ktoś strzeli w kalendarz to może coś się zmieni.

Korona

Wrocław powinien zaopatszyc lombardy w srodki dezynfekujace maseczki rekawiczki. Nie słac mejle ze mycie Łap nas uchroni. A my mamy siedziec jak na bombie.

JJ
@Korona

A robiłeś/łaś kiedyś zamówienie na MediaOffice? Od lat są tam dostępne i płyn do dezynfekcji bardzo dobrej jakości, i rękawiczki gumowe. Każdy punkt od dawna powinien używać tych środków. Nie tylko w czasie zagrożenia tym konkretnym wirusem. A jeżeli nie umiesz korzystać z platformy MediaOffice, bo intelekt nie nadąża, to zawsze można skoczyć do najbliższej apteki, prawda? Zdrowy rozsądek jest najlepszym antidotum na zarażenie się.

Bu
@JJ

To prawda, na każdym Punkcie koło Pracownika stał.

Zj3b
@JJ

A pomyślałeś mądralo, że i tam już się skończyły zapasy? Poza tym, te pożal się Boże biuro, w sytuacjach kryzysowych nie potrafi nic innego tylko maile słać. Mistrz ciętej riposty się znalazł. Siedź tam i narażaj swoje zdrowie, przyjmując walony towar od ćpunów, w nagrodę dostaniesz odznakę pieseczka kierownika.

Loogika
@Zj3b

1000ml się skończyło? A gdzie druga, zapasowa butelka? Nie zamawiasz sobie materiałów zapewniających komfort i bezpieczeństwo pracy? A może ktoś sobie wziął do domu, bo w sumie czemu nie, co? Zamknięcie biznesu na czas nieokreślony z powodu epidemii to realne straty dla przedsiębiorcy. Straty, które odbiłyby się również na jego pracownikach. Ale to chyba nie jest żadne novum. Większość branż oberwie w przypadku czasowego zakazu prowadzenia działalności.

debilka
@JJ

Jak mnie (usunięte przez administratora) takie Lizodupne Lamusice ktore na wszystko maja odpowiedz. Podpaski tez w media office zamawiasz? To Psi k.....a obowiazek tych z (usunięte przez administratora) kierownikow w takim stanie dostarczyc takie zeczy, a nie media office gdzie kazdy robi zamowie to co najpotrzebniejsze nie rekawiczki i odkarzacze. To nie komentuj madralo jak sie to ciebie nie tyczy.

Korona 2
@Korona

Oni wszyscy powinni nam albo skrócić czas pracy albo nas zamknąć. Nadal przychodzi dużo klientów więc wszyscy jesteśmy narażeni na kontakt z wirusem. To jest śmiech na sali, że funkcjonujemy normalnie, dla mnie jest to przerażające. Słyszymy "zostańcie w domu" a my narażamy siebie będąc tam w pracy, a jak każdy pracownik wie przychodzą najróżniejsi klienci. Powinna zostać wniesiona jakaś apelacja odnośnie skrócenia czasu pracy albo zamknięcia na czas pandemii!

Epidemia

Dziękuję za odpowiedź :) ale chyba nie w każdym mieście to weszło bo u nas jest bez zmian.

Świadomy

Gołąbek na Ciebie też przyjdzie czas, tfu na twoja żonę bo przecież Ty nigdzie nie widniejesz dachowy Obsra...

lalamido

a co z zalewą?

Allo

Hahaha to pisał jakiś kierownik albo właściciel ze że by inni myśleli że tak jest. Na pomorzu zasowaja dalej 8-22 albo 8-23 XD myjcie dokładnie rączki w zimniej lodowatej wodzie po każdym kliencie. Może jak odpadna wam palce to zmadrzejecie xD

Zostaw merytoryczną opinię o Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Loombard.pl Sp. z o.o. sp.k.