Opinie o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Unilever. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unilever o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unilever w Poznań Al.jerozolimskie 134

as

Nadal wam tak dobrze jak operator ma stawkę 2800 netto po 15 latach pracy a w innej firmie na dzien dobry tyle dostaje.

Abcd1234

Witam . Na jakie zarobki można liczyć na start jako operator wózka widłowego?

dj

Wózkowy
@Abcd1234

Na 4 brygadach z nockami 2.6-2.8 Na start. Po 3 miesiącach teraz bodajże podwyżka do 3k+. Dodatkowo premie, nadgodzinki bo wakacje idą. Są tacy co średnio dostają ponad 4k na rękę. Dodatkowo... nie przepracujesz się.

Justyna
@Abcd1234

Super, że jesteś realnie zainteresowany pracą w tej firmie. Unilever jest bowiem jednym ze światowych liderów w branży towarów konsumpcyjnych. Produkuje i sprzedaje około 400 marek w ponad 190 krajach. Przypuszczam zatem, że praca w tym miejscu może być inspirująca. Czy wobec tego zdecydujesz się ostatecznie na aplikowanie? A może już jesteś w trakcie rekrutacji? Opowiedz nam o swojej aktualnej sytuacji.

@Wózkowy

chyba w innej bajce jestes 3k ale brutto chyba. 4k z nadgodzinami operator zarabia 3k z doswiadczeniem po 10 latach pracy

@Justyna

Praca w tej firmie to jedno wielki nie porozumienie . Pracuje tu 14lat zero poszanowania dla pracownika przez tą firmę , człowiek robi za 3osoby a zarobki jak za jedną ,teraz zaczęli zwalniać ludzi chodź przez 3ostatnie lata kierownictwo trąbili że nie ma ludzi do pracy (kim pracować) a teraz nagle zwalniają to jest żałosne .do pracy linii są np. potrzebne 4osoby a na obecną chwilę są 3 a jak ktoś zachoruje pójdzie na urlop hmm... Otym nie myślą kierowniczki wstrętne .największemu wrogowi nie polecam tej firmy!!!!!!

baran

3200brutto !!! jak chcesz zostać baranem w logistyce to zapraszamy

@dj

a mozeniecałe2 tys

Edward
@baran

Obrażanie innych osób nie jest w najlepszym tonie i chyba wiesz to najlepiej. Obecnie Unilever nie szuka nikogo do działu logistyki. Są inne oferty rekrutacyjne na stanowisko mechanik, automatyk i do działu finansów. Więcej można znaleźć na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/unilever-polska-sp-z-o-o,31/oferty-pracy. Czy ktoś z Was był na rozmowie rekrutacyjnej i może przybliżyć jej trudność i etapowość?

Rts
@Justyna

Co za brednie kobieto wypisujesz

@dj

2200 ale z nadgodzinami

@Abcd1234

ale jakiego wózka typu choć za mną czy jade na nim choć zamną 2000 zł,jade na nim 2300 zł

paula

Ciekawe po ile dostaniemy w bonach na swieta i czy jakas premia roczna będzie bądź 13 pensja jak w innych zakładach.

Oni widziani w monotoni
@paula

Z funduszu socjalnego dostaniemy od 200zl do 600zl zależy ile zarabiasz i członek Twojej rodziny ....a tak nie dostaniemy NIC od firmy ....na to wszystko co się dzieje w tej żałosnej firmie to jest brak słów....a najlepsze jest to że firma nie da Polakowi pracownikowi żadnej podwyżki tylko zatrudnia 10ukraincow na próbę a jeszcze lepsze to że pezposrefnio przez unilever..... To jest normalnie cyrkkkkk!!!!!!!

madzia
@Oni widziani w monotoni

A premie kwartalne tez dostajecie bo mam znajomego co u was pracuje i mi mówił a to tez się liczy.

@madzia

Dostajemy ale to wszystko zależy od wielu współczynników zwanych słupkami ....a one są tak wymyślone przez kierownictwo żeby były jak najbardziej zaniżane żeby tej premium nie dostać..... To są poprostu ochłapy!!!!!

venus
@Xxxx

Ja pracuje 15 lat w gumach Wrigley i my premii swiatecznej mamy od 3 tys zł w gorę zależy ile lat kto pracuje ale 3 tys jest najmniej i zarobek mam ponad 3 tys zł na produkcji.

@venus

Oszukuje was w hoooooj żeby tylko wam gól skoczył.

Anka
@Venus

Ja tam wierze bo mam znajomą co tam pracuje i wiem po ile zarabiają i jaki socjal maja i po ile na swieta dostają .

Pan Ukrainiec
@Oni widziani w monotoni

Czemu nie? Jesteśmy dobrymi pracownikami. Kto chce pracować ten pracuje, kto nie chce, ten narzeka.

z gumy
@venus

To jest nie prawda co wypisujesz. Pracuję w gumach i mam 4000 na rękę. Premii świątecznej jaką podajesz nigdy nie było i nie będzie. W 2019 na święta w grudniu pracownik może liczyć na max 50% podstawy, ale to ma zależeć od kierownika czyli na pewno będzie mniej. Nagrody roczne krojone byle by mniej wypłacić. Mamy dostać za rok 2018 ok 5% rocznej podstawy.

@z gumy

A i tak masz więcej niż tu nam płacą a te 4 tys zł to operator mechanik bo zwykła dziewczyna zarabia 3 tys zł bądź z hakiem.

z gumy
@unia

Tu nie chodzi czy mam więcej czy mniej, tylko o nie prawdziwe informacje zamieszczane przez niektóre osoby. To ma wzbudzać zazdrość, czy co? Ja swoją stawkę wypracowałem latami, lekko nie jest i nie było. Wy też w Uni nie macie lekko, wiem bo kiedyś pracowałem jako sezon.

zus daje 1100 na reke

13 dawno już niema w amino

ona

Ja pracuje tutaj 12 lat i nie narzekam 2700 zł mam na rękę na 3 zmiany a faceci maja więcej i tak płaczą.

Ufo
@ona

2700 na rękę . I wszystko jasne... 10 lat temu bylo więcej kasy niz teraz tak prawda .

chyba z nadgodzinami

@ona

tapicer jeszcze pracuje na mealkit i łapie za tyłki

Tapicer Pierdziel Mistrz
@ona

2700?To masz "wygórowane"wymagania,pewnie adekwatne do umiejętności.

na jakim stanowisku

Firma Unilever poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
zły

A co myślicie o naszych związkach zawodowych może pora się wypisać jak oni nic nie robia

Dzin
@zły

A co mają robić lepiej zajmować się pierdolami. Jak np. dlaczego koordynatorzy parkują na parkingu dla pracowników.

@Dzin

Bo koordynator to też normalny pracownik jak ty !!!

Sraka
@kura

No nie zgodze sie z toba. Bo jesli chodzi o Majewskiego tak zwanego Rudym to zwykla swinia jest a nie pracownik

@zły

po co się zapisywałeś

Kpina

Ciekawe jak daleko pan AU z Matadorem dojadą na tym swoim Porsche ????????

hahaha
@Kpina

noooo racja :) teraz ludzi do roboty nie ma ,a ich nowy system porsch mowi, ze trzeba zwolnic jeszcze ludzi blahaha ....na to sa pieniadze na bzdety na jakies dennne systemy ktore i tak o tylek rozczasl ..dlaeko na nim nie zajada ....dajcie pracownika wieksze pensje !!!!! OCZYWISCIE dla pracownikow nie ma ,ale nie zapomnijcie o tym ,ze my robimy dla was nie wy dla nas .....bo wy nie robicie nic zebysmy mieli ciut lepiej w tej firmie tylko martwicie sie o wlasne tylki o jakies dennne systemy zamias porozmawiac z ludzmi !!!!!!!!!! a Pan AU zmienil sie masakrycznie kiedys byl za pracownikami, a teraz hmmm....by oddal zycie za ta robote!!!!!!

@hahaha

Praca na majonezach najgorsza nie polecam atmosfera tragiczna

olka
@hahaha

Po co ci podwyżka jak zaraz rząd da na wszystkie 500plus na wszystkie dzieci a singiel (usunięte przez administratora) lepiej żeby dali o 500 zł każdemu zarobić więcej .Jak ktoś ma dwójkę dzieci tys zł więcej a tutaj wypłata na 3 zmiany 2500zł na rekę bo ja taka mam.

Ukasz
@Kpina

Nie ważne czego chcą ludzie . Podwyżką nie zmotywujesz ludzi do pracy . Tylko karą i ciągłym strachem że stracą pracę z byle powodu . Był ostatnio przykład na W 2 , jak pozbyć się dwóch pracowników w 30 sec , a resztę (usunięte przez administratora) tak że odechce im się kupkę robić. Pamiętajcie nie po to zmienili (usunięte przez administratora)żeby wam było lepiej. Tylko żeby firma zarobiła jeszcze więcej wy jesteście po to żeby robić i siedzieć cicho , a jak nie pasuje to brama jest otwarta.

KURA
@olka

LUDZIE PROSZĘ WZIĄĆ SIĘ DO PRACY PRACOWAŁEM TAM TO WIEM ŻE TRZEBA PRACOWAĆ A BĘDĄ WYNIKI

Xxx
@KURA

Do czego hmmm..... Mam w nosie brać się do pracy za taką wypłatę ... Przychodzę obijąm się 8h i do chaty jak większość ludzi by tak robiła towar by nie wyjeżdżał na czas i może wkoncu oczki by się otwarły dyrekcji kierownictwo że coś nie tak jest w tej dennej firmie!!!!!!!!

Logistyczne marzenie szefuńcia
@Ukasz

Hehe że niby kogo wywalono dla przykładu? Żeby zastraszyc? Tych z logistyki? Hahaha

Sebastian Bat
@hahaha

Gdyby wszyscy pracowali a nie lecieli w ch... To by moglo byc inaczej. Niepotrzebne bylo by porshe. Wez sie wreszcie do roboty!

@Kpina

tak długo aż cię nie zwolnią

rudy

Ta praca to praca moich marzeń. Codziennie przychodzę do U z uśmiechem na twarzy i z takim też wychodzę. Atmosfera miła koleżeńska zarobki też niezłe 2700 netto mi wystarcza. Nie dziwię się nowemy dyrektorowi , że nie chce dać podwyżej bo po co i tak będziemy dalej pracować z uśmiechem na twarzy i cieszyć się , że mamy gdzie przyjść do pracy. Zobaczymy co będzie dalej jak bedziemy pracować za 2 lub 3 osoby... Póki co jest to świetna firma w której często brakuje logiki i myślenia analitycznego co wywołuje u mnie uśmiech podobnie jak i pensja nie pozwala mi przestać się uśmiechać. :)

@rudy

przychodzę tu bo mogę z uśmiechem dać buzi giermachowi i to mnie trzyma w pracy buzi loda

Sławek Tapicer

Ale dzbany tu robią,żałosne.

On
@Sławek Tapicer

Największy to tyyyyy

@Sławek Tapicer

(usunięte przez administratora) tapicer tu robi

Piko

Wyrzucają wiarę jak grzyby po deszczu

Babka
@Piko

Z jakich działów i jak i powód podają

AUByczekMatadorEl
@Babka

Redukcja Etatów po Porsche.

Harry Potter

Porsche zmieni Unilever na gorsze (pieniądze były ale do Porsche się ulotniły) i dalej pracój za 2700 człowieku

Lolo

Ludzie jak już musicie wypróżniać się na "Małysza" to chociaż posprzatajcie po sobie, a nie zostawiacie ubrudzony kałem cały sedes, deskę klozetową a nie raz i ścianę, chciałbyś żeby ktoś tak wyprózniał się u ciebie w domu? Chyba że tak robisz i tak zostałeś wychowany żeby wszystko (usunięte przez administratora) dookoła, przyznaj się to wykopiemy ci dziurę i będziesz do niej walić skoro obsługa kibla jest dla ciebie nie zrozumiała. Człowiek uczy się całe życie naucz się wreszcie korzystać z WC albo zakładaj pieluchy i wdomu zmieniaj. Nie utrudniaj życia innym. Pozdrawiam

Prezes Józef
@Lolo

Kupa kaka :-)

Sy
@Lolo

Przyjmują takich,z wiosek do fabryki,to srają po ścianach.

Madafaka

Po pierwsze to nie jest chęć „zemsty” za ostatnie wydarzenia które miały miejsce w Unilever. Zarzucono nam, ze mścimy się na jednym z pracowniku, ze chcemy się go pozbyć. W tym ostatnim jest trochę racji bo ile można poprawiać błędy po innych? Zgłaszaliśmy nie raz swojemu koordynatorowi, ze mamy z nim problem. Były przeprowadzane nieefektywne rozmowy, które kończyły się zawsze tym samym, poprawą na kilka dni, a później wszystko wracało do normy. Na koniec nasz, były już, koordynator wyparł się w twarz, że do niego żadne wiadomości nie dochodziły i on o niczym nie wiedział, wszystko po to by nie ponieść odpowiedzialności. Po naszym zwolnieniu dowiedzieliśmy się, że było ono już planowane wcześniej (a konkretniej w momencie, gdy zaniepokojeni swoim bezpieczeństwem na hali M&F wysłaliśmy zdjęcia hali do działu BHP mając nadzieje, że odpowiednio zareagują). Dla niektórych z naszych przełożonych miało to przykre konsekwencje. Skoro wiec ludzi, którzy pracują, którzy poświęcają swój wolny czas pracując ponad normalna ilość godzin traktuje się w taki sposób to nie do końca jestem przekonany o waszych wartościach. Wszystko jest na chwile: 1: tylko 4 oktabiny przygotowane na hali do produkcji? 2: tylko dwie palety z kartonami do producji JOKER? 3: swobodny dostęp do wyjść ewakuacyjnych? 4: bezpieczeństwo na wózkach czołowych? 5: palety na hali ustawiane tylko do pierwszego rzędu kolumn? Wymyślając zasady powinno się ich przestrzegać przez cały czas, a nie tylko wtedy jak schodzi na obchód BHP czy jest wizytacja. Rysując na marketach pasy, gdzie powinny stać palety tez powinno to dłużej trwać niż tydzień. Albo trzymacie się swoich zasad przez cały czas albo ich w ogóle nie wprowadzajcie. My już z Wami nie pracujemy, a szkoda, praca nie była zła, ale większość przełożonych nie nadaje się na swoich stanowiskach: 1: brak przestrzegania, ostatnio wprowadzonego, RODO? 2: szantaż o to, ze jak nie zostanie na nadgodzinach to nie dostanie urlopu na imprezę urodzinowa dzieci? 3: naśmiewanie się i głupie minki za plecami obgadywanych pracowników? 4: brak przerw śniadaniowych, jeść musieliśmy w ukryciu przy śmietniku albo przy komputerze. A jak już napisaliśmy maile o to ze chcemy przerwy to powiedziano nam ze nie ma ludzi przeszkolonych na nasza maszynę i ze po cichu możemy jeść na hali (tylko, ze dostając notatkę za to, przełożeni nie potwierdziliby, ze nam na to pozwolili) Myśle ze nie tak chcieliście być postrzegani jako międzynarodowa firma. Mam nadzieje, że w logistyce zwolni się sporo dobrych chłopaków i wtedy otworzycie na oczy i pożałujecie tego, ze nas straciliście. Bo często o tym zapominacie: my jesteśmy dla Was, a nie Wy dla nas.

Mike

Popieram cała prawda w 200000000 %. Mike

Cappy
@Madafaka

Panowie pamiętajcie że dział BHP pracuje w interesie pracodawcy, nie pracownika! Dział BHP nie może działać przeciwko interesom firmy której jest częścią! Jedyna osoba która może zadbać o nasze bezpieczeństwo to Zakładowy Społeczny Inspektor pracy (zsip). Społeczny inspektor pracy ma prawo do wstępu w każdym czasie do pomieszczeń i urządzeń zakładu pracy, a także otrzymywanie od osób kompetentnych niezbędnych informacji oraz okazania mu dokumentów w sprawach wchodzących bezpośrednio w zakres jego działania. Środkiem prawnym, jakim dysponuje społeczny inspektor pracy jest zalecenie. Może ono dotyczyć usunięcia w określonym terminie stwierdzonych uchybień bądź też wstrzymania pracy urządzeń lub określonych robót w przypadku bezpośredniego zagrożenia mogącego spowodować wypadek przy pracy. Zalecenie nie jest decyzją administracyjną, lecz jest to forma władczego działania zakładowego społecznego inspektora pracy wobec pracodawcy, który ma obowiązek zapewnić jego wykonanie.

Obiektywny
@Madafaka

Batowy przestań się wyczasać... Jeździłeś wozkiem pod wpływem nie raz i nie dwa i nie pięć.... Przychodziłeś wczorajszy i do tego wszystkiego miałeś duży problem z higieną. To , że Cię wyrzucili to wyjdzie wszystkim na dobre, no bo kto normalny podkłada drugiemu świnie... Nie nadawaleś się do tej pracy powiedzmy to sobie wprost... A co do działu logistyki, to przyznam Ci nawet rację, że koordynatorzy to ludzie pokroju Mareczka L. Którzy przez kolesiostwo zostali koordynatorami mają gdzieś pracowników, ich opinie i zaangażowanie.

Łubudu
@Madafaka

Brawo Kadra - tępic patoli :):)

Srajtaśma
@Madafaka

A co u Tapicera Pierdziela?

Xyz

Jak dla mnie to trochę słabe ze strony takiej firmy, że pomimo dwóch etapów rekrutacji, w której brałam udział i mimo obietnicy, ze strony hr nie dostałam nawet informacji (minęło ponad 2.5 mies od pierwszej rozmowy), jaki jest wynik rekrutacji... a kilka godzin straciłam

Oni
@Xyz

Ciesz się że Cię nie zatrudnili bo ta firma to.jedno wielkie DNOOOOOO !!!!!

Qwerty
@Oni

Zgadzam się ta fabryka to dnooooo. Dyrektor przeją fabrykę i ani razu nie spotkał się z pracownikami

ica
@Oni

Jakos ludzie tu pracują x lat i w miare zarabiają bo kolo 3 tys zł na reke.

Oni
@ica

Ci pracują co mają plus 45lat bo ciężko będzie im znaleźć nową pracę a większość się boji zaryzykować zmianę pracy na nową ..... Ale na taką korporacje jaka jest unilever to te pieniądze to śmiech

ya
@Oni

Zatrudnij się w kimbalu to będziesz mieć lepiej.

fin
@Oni

Niektórzy maja 35 i mniej również pracują .

Xxx
@ya

Skończ już z tym kimbalem !!!!

@Qwerty

To powiedzcie swojemu przełożonemu że chcecie się spotkać z dyrektorem niech zorganizuję taką rozmowę i mu powiedzcie co wam leży na wątrobie :) napewwno przyjdzie ..... Czym więcej ludzi działów będzie tak robić to może wkoncu zrozumie jaki jest problem w tej firmie a tak nie wie nic bo kierownictwo mu nic nie przekazuje!!!!

ulka
@Oni

Chyba jesteśmy dorosłymi ludzmi i brama jest otwarta nikt nikogo tu nie trzyma na siłę. Prace można zmienić jak nie coś nie podoba .A nie ciągłe narzekania bo mało płacą itp.

Dziwna jestes
@ulka

Po co zmieniać jak można walczyć o swoje .....większość tu pracujących powie to samo co ja ,że mało zarabiamy to jest największy problem tej firmy w stosunku co do innych korporacji zarabiamy mało,więc jak Tobie odpowiadają zarobki to albo siedzisz gdzieś u kierownika pod biurkiem albo z księżyca spadlas i nie wiesz co się dzieje !!!!!

Dziwna jestes
@ulka

Potwierdzam .

ona
@Xxx

A dlaczego dużo osób stamtąd przyszło i pracuje tutaj większość dziewczyn i jakoś nie narzekają bo maja porównanie .A jak ktoś pracuje tylko tutaj to nie wie jak kto jest w innych firmach itp.

Realista

W firmie pracuje pewnie kilkaset osób, a wypowiada się kilka, co jest dość typowe dla takich organizacji, gdzie jest kilku frustratów siejacych zamęt . Wszędzie dobrzeee gdzie nas nie ma. Dziwi mnie tylko, źe w takiej firmie, gdzie możliwości rozwoju jest cała masa ktoś narzeka. Rozwijać się i języków uczyc

ty
@Realista

W tej firmie nie liczy się co umiesz i co ukończyłeś tylko liczą się znajomości

Ivona

Kotlet ? Co ? Ty !!!! Kuro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xD

Zwalniać zwalniać . Za pierdoły

Ciekawy

Witam...mógłby mi ktoś powiedzieć ,czy to prawda ,że na MEAT END FISHA-CH ludzie byli zatrudniani jako operatorzy ale ze stawka pieniężna multioperatora ....?????

To co piszecie tutaj (pomijając personalne wycieczki i obrzucanie się (usunięte przez administratora)) to jakiś dramat fryzjera. Aż dziwne, że jeszcze ktoś chce tam pracować. 2700 po wielu latach pracy?? Niech ktoś normalny się wypowie, bo nie mogę w to uwierzyć. W tym tyg mam rozmowę u Was. Na ten czas zarabiam ponad 3k bez nadgodzin. Jest szansa na utrzymanie takiego poziomu, po przejściu do Unilever? Tylko normalnie piszcie, w miarę możliwości.

On
@Paweł

Witam ... Pracuje tu 15lat i mówię Ci szczerze zarabiam tu 2700zl na rękę ....a atmosfera w tej firmie hmmm.....żenada !!!więc jak zarabiasz ponad 3tys to tam zostań......jak pójdziesz na rozmowę te baby z biurowca powiedzą Ci to co chcesz usłyszeć nie to co źle....

@On

Dzięki za info. Może niedyskretne pytanie, ale co Was tam - takim razie, jeszcze trzyma? Przyzwyczajenie, czy coś innego? Nie mogę tego ogarnąć...

kama
@On

Chyba zartujesz 2700zł na jakim stanowisku pracujesz ja pracuje na produkcji w nivei koło tez 15 lat jestem zwykła pracownica na 3 zm u nas kobiety maja 3 koła na reke w granicy a ja 3200zł mam na reke bo chodze w 4 bryg tylko ze u nas jest po 12 godz na 3 dni do pracy 3 dni wolnego jak robia czesem 4 bryg do tego niezły socjal dwie premie jedna swiateczna druga od wynikow i 400zł bony na swieta prywatna opieka medyczna i siłownia nivei za 25 zł msc.

Okonamaroko
@Paweł

Wszystko co tutaj napisali odnośnie zarobków i atmosfery to szczera prawda.Niestety ta firma to już wrak. A ludzie pracują tu jeszcze bo .....W Amazonie też pracują,bo mają obiad za złotówkę?

izka
@Okonamaroko

TE 2700ZŁ NA REKE to chyba dziewczyny tak zarabiają bo operatorzy bądź multi i mechanicy zupełnie inne maja zarobki większe na 3 zm bądź na 4 zm i jeszcze jak macie premie kwartalne to tez się liczy w zarobek i dużo osob w tamtym roku jak ktoś wspomniał przyszli z kimbala i pracują tu.

@Okonamaroko

obiad za1zł ale za 10 godzin pracy

Wsiur z Unilever
@kama

3 koła to masz przy taczce.

z gum
@On

Zarabiasz tylko 2700zł na rekę ja pracuje w wrigleyu na produkcji i zarabiam 3500zł na reke w 4 bryg i jestem kobieta .

@On

Witam. Zapytam trochę o inną sprawę. Pracuje w firmie Graf Bydg. Mamy system 4 brygady, 4 dni pracy, wygoda to tak... Raz 4 dni rano, 4 dni pp 4 nocki.. Pomiędzy wolne zawsze po 4 rano, dzień wolnego, nocka Od 2 miesięcy rozpętała się burza. Część ludzi tych co już pracuje X lat chciała zmian i aby zrobić system 7 dni, tz 2 dni rano, 3 pp, 2 nocka, wolne itd. Wychodzi ze w mies zawsze będzie weekend wolny. Zatrudniając się tam byłam w obecnym systemie, mam mieszane myśli jak to będzie. Zarobki kiepskie i zastanawiam się bo tak czytam, szukam porady czy przenieść się do Unilever Bydgoszcz. Jaki państwo macie system?jak się w nim pracuje, bo słyszę bynajmniej u mnie w Unilever tak pracują i żyją... My nie mamy socjalu, itd tylko możemy nadgodziny. Byłabym wdzięczna za naprawdę szczere podejście.

@Anonim

Przeniesc się bym chciała dlatego że skoro ten sam system to wasza firma jest znacznie bliżej niż moja obecna. :)

@Anonim

Zapytaj na forum Unilevera Bydgoszcz . Tutaj mamy Unilevera Poznań Birkenał .

Antoni
@z gum

Czytając dodany przez Ciebie komentarz, zastanawiam się, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia za pracę w firmie Unilever zatrudnione osoby mogą liczyć na ewentualne dodatki bądź premie? Pracodawca dba o kwestie motywacyjne podległych pracowników? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda w rzeczywistości.

Realista
@On

Paweł jesteś operatorem maszyny, czy może pracujesz na innym stanowisku. Aż trudno uwierzyć w podaną przez Ciebie kwotę, bo to niewiele więcej niż zarabiają osoby zatrudnione przez agencję?

@Realista

Zgadza się . Zdaża się tak i to często nawet bym powiedział że osoby zatrudnione przez agencję mają większe zarobki niż Operator maszyny . Jakieś 300 stówki więcej . Z paroma nadgodzinami różnica jest już diametralna .

więty

Chodzą słuchy,ze mają zakładać kamery na W2 w kiblach. Uważajcie co wypuszczacie do toalety.

Lepszy Świat
@więty

Niech sobie w gaciach zamontują kamerę ????????

Li
@więty

I bardzo dobrze moze znajdą te świnie co obsrywają wszystko dookoła kibla

Srajtaśna
@więty

Tapicer pierdziel już sie boi.

Zenada

SWIETA BORZEGO NARODZENIA Z TA FIRMA SA WSPANIALE TAK BARDZO AZ CHCE SIE WYMIOTOWAC NIE DOSYC ZE ZARABIAMY TU SMIESZNE PIENIADZE W POROWNANIU DO INNYCH KORPORACJI TO PROSZĘ ..... MACIE SWOJA WSPANIALA FIRME KTORA PRACOWNIKOM DALA OCHLAPY Z FUNDUSZU SOCJALNEGO 550ZL ZABRALI PIKNIK TO DALI TERAZ ,A OD FIRMY ILE DOSTALISCIE JENDO WIELKIE NICCCCC. .... TO JEST SMIECH NORMALNIE !!!!!! DZWIE SIE WAM PRACOWNICY ZE NIE ROBICIE Z TYM NIC TYLKO PODWIJACIE OGON .... A FIRMA ROBI Z WAMI CO CHCE!!!! MILYCH I SPOKOJNYCH SWIAT ZYCZE WAM PRACOWNICY ZEBY STARCZYLO WAM NA KARPIA I PREZENTY DLA DZIECI!!!!!!!

@Zenada

Bez przesady a premie tez sa kwartalne itp nie tylko 550zł sa firmy ze zarobki sa nizsze niż tu ktos tam wspomniał o kimbalu ze ludzie stamtąd poprzychodzili i sa zadowoleni w tej firmie i jakos ludzie autami tu jezdza wiec biedni nie sa a dużo osob jeszcze pozmieniało na nowsze wiec skad to maja i nie widać żeby masowo ludzie składali wypowiedzenia.

Poznan
@unia

Ludzie auta zmieniają bo po kilka etatów mają z pracy do pracy żeby coś mieć ....przez takich ludzi jak Ty nie będzie lepiej w tej firmie i wiesz co wejdź sobie na unilever Bydgoszcz hmmm.... Tam jest taki sam (usunięte przez administratora) jak tu .... Poczytaj sobie może oczy się tobie wkoncu otworzą że ta firma to jest DNOOOOOO!!!!!!!

@Poznan

Akurat wszyscy chodza do następnych prac jasne i jak tak uważasz ze to dno to czemu jeszcze tu pracujesz odejdź i pokaz ze jest praca za 5 tys zł na reke na produkcji na 3 zm .

Xxxxx
@unia

Polski trudny język coooo ?!?!naucz się pisać ,a potem pisz blahaha niezly z Ciebie gamoń no i tacy jak Ty tylko w tej firmie widzą przyszłość!!!! Zainteresuj się poszukaj jest kilka korporacji na rynku co dają 5tys brutto na start plus lepszy niż tu socjal .... Właśnie jestem na okresie wypowiedzenia :) a Ty gamoniu tu gnij jak Ci dobrze !!!przez takich jak Ty nigdy w Polsce nie będzie lepiej idź lepiej na kasę do Lidla więcej dostaniesz niż tu i praca na 2zmiany .... Co za typ brak słów!!!!!!

osa
@Xxxxx

A ty nie obrażaj ludzi ok żebyś czasem nie wrócił do tego unilevera jak inni poszli i wrócili.

Bocian
@osa

Nie piernicz bzdur leserze . Zejdź na dół czasem a nie kawki srawki i gadu_gadu w biurze.

izka
@Xxxxx

Na jakie stanowisko mechanik itp. chyba bo kobietom na produkcji tak normalnie nie płaca po tyle .

@Zenada

Widzę że nie Masz bladego pojęcia o sytuacji na rynku pracy. Dziwisz się że pracownicy nic nie robią tylko podwijają ogon. A co Ty robisz z tym? Napisz co Ty robisz i to tak konkretnie bo tylko potrafisz bzdety pisać i tyle. Nikt cię tu nie trzyma na siłę. Nie podoba się to pa pa.

@Poznan

Ile znasz takich ludzi w firmie co ciągną kilka etatów???

@Zenek Bembenek

Tu muszę Cię zaskoczyć ,bo mam obserwuje rynek pracy od dłuższego czasu i powiem Ci teraz jest czas pracownika nie pracodawcy ! Jest wiele korporacji i nie tylko co dają większe wynagrodzenie na początek niż my tu zarabiamy np.po 15latach pracy (szanują pracownika nie jak tu)co robię już Ci mówię rozmawiam z ludźmi nakłaniam ich żeby zapisali się do związków ,ale tylko słyszę po co jak one nic nie robią tylko kasę biorą ostatnio co było ??tyle postulatów o podwyżkę itp. NIC NIE OSIAGNELI podwinęła tylko ogon bo dyrektor powiedział NIE ,byłem w związkach pytałem co zamierzają czemu nie rozmawiają z ludźmi co by trzeba zmienić czego chcą hmm... Nie umieli odpowiedzieć ,bo się boją o własne tylki że dyrektor ich zwolni .....a Ty coś zrobiłeś ??? Raczej nie bo widzę Tobie w tej firmie się bardzo podoba to gnij tu dalej!!!!! Miłego!!!

@Zenek Bembenek

Nooo powiem Ci tak u mnie na dziale jest 3 co z pracy do pracy chodzą ,a obok na dziale 2 taryfiarzy .... A na innych napewno też się znajda,!!!! Ty chyba jest sam i mieszkasz z mamą ,że te pieniądze Ci starcza!!!

@Zenada

Ja mieszkam sama i zarabiam 2700zł na reke i mi starcza na opłaty i jedzenie itp wiec nie obrazaj innych .

@kuna

Co znaczy itp. piwo papierosy haha:) ??! No mieszkasz sam i Ci starcza ,a teraz sobie wyobraz jak byś mieszkał z żoną i dwójką dzieci ????nooo i tu zaczyna się problem coooo???? No właśnie nie starczyło by Ci ..... Na życie ,a nie mówię już o przyjemnościach!!!!

@Xxxx

NIE JESTEM facetem mam swoje mieszkanie bo uzbierałam rodzice ode mnie nie brali kasy jak tak już pytasz i nie mam dzieci a chyba sa czasy ze oby dwoje musza teraz pracować a ja mam faceta co zarabia 5 tys zł wiec nie musze się martwic.

@Xxxx

Nie zapominaj ze 500 plus jest.

@kuna

No to masz cudownie jak uzbierałas na mieszkanie ,nie masz dzieci i faceta co zarabia 5tys .....żyć nie umierać :) lecz nie każdy ma jak Ty ..... Większość na odwrót !!! Ok ....jak się Tobie tu podoba to siedź zresztą nie wiem na jakim stanowisku robisz może gdzieś w biurach a nie na produkcji.....bo te pieniądze co my dostajemy to kpina np.po 15latach pracy ...teraz na start w większości firm tyle się dostaje .....chcesz to tu gnij dalej miłego życzę!!!!

Chętnie Ci oddam te 500plus

@Zenada

Wnioskuję z tego co Piszesz że tylko Namawiasz ludzi do zwalniania się z tej firmy. Może sam Musisz podjąć męską decyzję i się zwolnić?

@Zenek Bembenek

Człowieku ty już za dużo nie wnioskuję bo coś dobrze to ci nie idzie..... Nikogo nigdy nie naklaniakem do zwolnienia ludzie e sami podejmują taką decyzję i odchodzą z tego syfu.....a jak byś umiał czytać ze zrozumieniem i dokładnie to byś wiedział że jestem na wypowiedzeniu które sam złożyłem .....a unilever takich gamoni jak ty niech trzyma dalej a wkoncu pójdzie na dno!!!!!

@Zenada

No i super, bo zasiedziałeś się w tej firmie. Powodzenia

a byłych zwolnionych przyjmują

Zanada
@Zenek Bembenek

Masz rację!!!!a Ty gnij tu do ustmranej śmierci za 4020brutto ....żałosny jesteś i tyle!!!!!

Kloaka
@Xxxxx

Tapicer (usunięte przez administratora) ma dobrze

reksiu
@Zanada

No jakos ludzie za tyle robia i tez w innych zakładach pracy i niektórzy przyszli tu z kimbala i pracują .

Zostaw merytoryczną opinię o Unilever - Poznań

• Jak się pracuje w Unilever?

Zobacz opinie na temat firmy Unilever tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unilever?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 14 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Unilever
2.3/5 Na podstawie 433 ocen.

Unilever