Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

Rychu

Jakie są wasze opinie o stałych pensjach

Rumcajs

Jestem zadowolony

Operator
@Rychu

Ja jutro ide do HR z białą karteczką. Potem L4 i już mnie nie zobaczą. Pewnie trzeba będzie swoje odstać w dłuuuugiej kolejce

Ziemia jest płaska jak opona?
@Rychu

Biorąc pod uwagę jak "firma" nas chce wy. Dy. maĆ stałą pensyją...mnożniki, dzielniki, uśrednienia, roczne przeliczenia i związków zawodowych na to przyzwolenia... po 16 latach czas złożyć wypowiedzenie i Ciao Bella :-))) Szanujcie operatorów...bo tak szybko...odchodzą ha ha ha!!!

Ryś
@Ziemia jest płaska jak opona?

Niech AGVy dokładają mieszanki do leja i stabilizują procesy. Niech jeszcze same szpule wymieniają i same wkładaja opony do Tira hehehe.

Juras
@Ryś

Jeżeli ten wózek agv na kogoś najedzie pewnie i tak firma nie bedzia chciala slyszec o rezygnacji z tych wózków, bo wiadomo przecież winny będzie operator, bo lewitowal, wszedl pod wózek. A wiadomo ze wózki automatyczne agv zawsze mają pierwszeństwo.

Szystyis

Koniec z tą firmą nie mam zamiaru ładować aut ręcznie i jeszcze na czas co kim ja jestem , maszyna która ma (usunięte przez administratora) i nic więcej ? Każdy pisze o fabryce a magazyn mysliscie że fajnie ładować ręcznie opony na tira dźwigać setki ton miesięcznie ? Nigdy więcej szukać innej pracy i tyle .

Janek

Chyba czas się zacząć uczyć ukrainskiego, bo firma nawet nie chce myśleć o rezygnacji z brego, które nie daje rady. Wychodzi na to ze to my musimy się dostosować do nich bo dogadać się z nimi po polsku jest naprawdę ciężko, a nie długo pewnie będą na każdym dziale. Pewnie za chwile w wymaganiach do przyjęcia do pracy będą wpisywać ze dodatkowym atutem będzie znajomość języka ukraińskiego.

Lester

Witam, czy w zakładzie występują warunki szkodliwe? Czy pracodawca daje odzież ochronną? Czy pracownicy noszą maski tam gdzie śmierdzi gumą?

Tiptop
@Lester

Warunki szkodliwe ? Wszędzie unoszą się opiłki spalonej gumy, którą wdychasz. Opiłki maja do 2mm.pracodawca zapewnia odzież. Ale czy ochronną ? Ochronne są tylko buty twarde z twardą podeszwą i czubkiem. Do tego zwykła koszulka i spodnie. Maski tam gdzie śmierdzi gumą ? W całym zakładzie i poza nim śmierdzi gumą. Jak tam pracuje to nie widziałem nikogo kto by miał jakąkolwiek maskę. Na maszynach też tego nie ma. Jedynie okulary ochronne.

Dark Age
@Tiptop

Z tymi opiłkami gumy 2mm to przegiąłeś, raczej chodziło ci o PM2,5 μm. Nie zmienia faktu, że węglowodory aromatyczne unoszą się w całej fabryce (tak, te od "raka"). Można je podziwiać na PCI przy prasach, taka czarna maź z oparów powulkanizacyjnych, które wdychamy. Obuwie ochronne i okulary firma daje, bo w razie wypadku od razu mają podkład, że "firma dba". A (usunięte przez administratora) wdychany i dziury w płucach i wątrobie wyjdą po latach; firmy być może już nie będzie, a my zostaniemy z ręką w nocniku...

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

To nie wina Japończyków tylko chciwych karietowiczów z Polski. Pracowałem przed Bridgestonem w 3 różnych firmach. W jednej dopóki byli Niemcy wszystko było pięknie, w drugiej gdzie byli Szwedzi wszystko było pięknie, w trzeciej gdzie byli Francuzi wszystko było pięknie. Zarządy się pozmieniały. Stery przejęli Polaczki, chcący sie wykazać i wszystko zaczęło się (usunięte przez administratora) Podobnie jak tutaj. To nie wina Japończyków tylko karierowiczów z Polski, krórzy obcinają pensje, tną koszty i redukują przywileje do zera. Podobnie jak na zachodzie Europy. Kto cie wydyma w Anglii ? Wiadomo, że nie Anglik, a w Holandii ? Wiadono, że nie Holender, a w Niemczech ? Przecież nie Niemiec. Tylko Polak Polaka wydyma. Elita zginęła w II wojnie światowej. Rządza nami niewiadomo jacy intelektualiści w cudzysłowie a Wy oczekujecie od jakiejś firmy cudów ? Wszędzie gdzie Polaczek po studiach doszedł do koryta zaczyna się (usunięte przez administratora) Tu takiego (usunięte przez administratora) jeszcze chyba nie ma aczkolwiek dobrze też nie jest....

Worek -korek po winie od głowy uniesionej do góry nie wiedzieć dlaczego, po korpus....

!

Worek -korek po winie od szyi po korpus....

Edyta

@Lester, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w BRIDGESTONE. Czy masz już doświadczenie w pracy w podobnej firmie? Jakie warunki zaproponowane przez pracodawcę byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Tiptop, a długo już pracujesz w BRIDGESTONE? Czy pracownicy podejmowali jakieś próby zwrócenia uwagi na te kwestie pracodawcy? Myślę, że warto, gdy chodzi o swoje zdrowie!

Fizyczniok

Cześć, powiedzcie panowie czy w firmie są nadgodziny? I czy one są dobrowolne czy przymusowe? Są płatne normalnie tak jak powinny być czy w kulki lecą?

WolnyFI

Firma chyba trochę upada co? Nikt nie chce tam pracować takie słabe warunki! Szef hr powinien za to dostać to samo co codziennie przynoszą pracownicy z tym że od pracodawcy

NIKT
@WolnyFI

Podziękować Rumcajsowi!

Ciao bella

Jest jakaś lista kolejkowa do HR w celu zwolnienia się 10 października po pierwszej wspaniałej wypłacie miesięcznej ? Wpisalbym się tak na zapas

Wytłaczanie
@Ciao bella

Nawet teraz musisz się na listę wpisać. Zresztą to widać po maszynach, że od groma maszyn stoi bo nie ma pracowników. Teraz zatrudnili nawet faceta 64 lata na jeden z trudniejszych działów w Bridgestonie. Ci powiem, że po zmianie wygląda jakby miał zaraz odlecieć. Masakra. Ukraińcy nawet tu robić nie chcą. Tą podwyżką 1.30 brutto do godziny strzelili sobie mocno w kolano. Ba, chyba nawet w 2 kolana. Ja też do października i dziękuje. Człowiek wychodzi tak stetrany po robocie, że nie ma nawet siły bzykać się ze swoją babą... Reklamują się co chwila na epoznan.pl.

Syndicate

Panowie czy w firmie działają jakieś firmy podwykonawcze?

Bbb
@Syndicate

Tak dużo jest firm podwykonawczych na produkcji jakas firma brego.a naprawy jakieś tam konserwacje spawanie wózków do materiałów firmą Karsto ta firma ma siedzibę na terenie Bridgestone

Edyta

@F***** bez chorobowego, rozumiem, że ta premia była obiecywana wszystkim pracownikom, którzy spełnią warunki, tak? Długo już pracujesz w BRIDGESTONE? Czy na przestrzeni tego czasu, który spędziłeś w firmie, zachodzą w niej jakieś zmiany? @Kieras, @Byly RTB, jesteście w trakcie odchodzenia z BRIDGESTONE, tak? Czy ten pracodawca nie robił Wam w związku z tym żadnych problemów?

WMP

O kim piszesz?

Król R'n'R

Podobno ktoś za "Love me tender"

Karma wraca

Nosił wilk razy kilka ,ponieśli i wilka

Kieras

Witam szanownych obozowiczów ! ! ! nwm jak wy ale ja odchodzę,a wy siedźcie i wmawiajcie sobie, że lepszej pracy nie znajdziecie. Lepiej za trochę mniej ale normalnie żyć.Ja weekendy wole spędzać czas z rodziną niż stać jak taki łeb przy maszynie i się wkur... w ładne słoneczne dni.Pozdrawiam wszystkich mądrych którzy odeszli.

Byly RTB
@Kieras

Ja też mam (usunięte przez administratora) odchodzę mam dość pracy w tych saharyjskich klimatach i na tych nowoczesnych maszynach

Frajer bez chorobowego

Rok temu obiecywali premię za brak chorobowego w okresie letnim .Dostało trzech z naszego działu .Mistrz tak uznał a teraz płacz że ludzie na chorobowym . Tak samo będzie z premią przy stałej pensji .Pazerność przekracza zdrowy rozsądek .Powiem nawet że to brak instynktu samozachowawczego po to szczuli ludzi żeby ich potem olać i śmiać się w twarz .Żal na to wszystko patrzeć

Edyta

Ponawiam swoją prośbę do osób wypowiadających się poniżej: bardzo proszę o kulturalne i merytoryczne wypowiedzi na forum. Wasze komentarze zostaną usunięte przez administratora. Jestem pewna, że nawet negatywną opinię można napisać w sposób nienaruszających obowiązujących nas tu wszystkich zasad: https://www.gowork.pl/regulamin

Gejok

Jestem gejem. Czy znajdzie się praca dla mnie?

Tibo
@Gejok

Jak już takie pytania zadajesz to se daruj. Spróbuj może poszukać pracy jako roznosiciel ulotek albo parkingowy.

K
@Tibo

Jako parkingowy zarobisz więcej niż w bridgestone. Dobrze się rozejrzyj!

C.M

(usunięte przez administratora) ,KIŁA i Mogiła

Edyta

@Gejok, czy Twoim zdaniem orientacja seksualna ma jakieś znaczenie w kwestii podjęcia pracy? Jakie stanowisko interesuje Cię w BRIDGESTONE? Myślę, że zawsze warto wysłać swoje CV. @Tibo, a czy Ty pracujesz w tej firmie? Jak oceniasz pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Chętnie dowiem się też, na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w tym miejscu. Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum!

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE