ERONTRANS SP. Z O.O

Opinie o ERONTRANS SP. Z O.O

Infor

572369699 Kontakt dla wierzycieli

Czy firma ERONTRANS SP. Z O.O kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

ola158

kobiety mniej zarabiają niestety

Swieżak

Dzień dobry :) Jakie jest podejście do kierowców bez doświadczenia można się czegoś nauczyć ?

Omikron

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, omijać z daleka

@Omikron

Dlaczego tak uzawazsza

Cześć. Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w oddziale w Gdyni jako spedytor morski? Jak wyglądają zarobki/atmosfera/praca w weekendy?

Dav
@Kandydat

Mogę śmiało polecić oddział w Gdyni. Nieduża placówka, wiec można się szybko przystosować. Firma daje możliwość kreatywnego rozwijania swoich kompetencji. Zawsze nowe pomysły mile widziane. Pracy dużo, ale tak jak wszędzie. Czas przynajmniej leci jak strzała. Mają owoce w poniedziałki, raz w miesiącu coca cola. Wzajemna pomoc na spedycji, także wszyscy o 16:00 kończyliśmy prace. W każdej sytuacji możesz liczyć na pomoc drugiej osoby, ja bynajmniej tak miałem. Także, jak tylko chcesz się rozwijać, dają możliwość. Organizują imprezy integracyjne :-) Pracowałem tam co prawda 2 lata, jednak zdobyłem bogate doświadczenie w planowaniu, dokumentacji morskiej, proces spedycyjnych nawet z project cargo. Moje drogi osobiste nie pozwolił na kontynuowanie pracy w Polsce, ale będę mile wspominał tam prace.

Wikser

Mając rozeznanie we wcześniejszej pracy w innych firmach transportowych mogę obiektywnie powiedzieć co myślę o tej firmie. Miejsce pracy dobre do zebrania pierwszych szlifów. Co rzuca się tutaj w oczy, pracuje tutaj dużo ludzi młodych. Pomimo dość młodego wieku w swoim dziale byłem jednym z najstarszych. Występuje duża rotacja ludzi. Przez kilka miesięcy przewinęło się tutaj tyle ludzi jak nigdzie dotąd wcześniej nie widziałem. Dużo osób nie zostaje tutaj na dłużej bo firma nie jest ich w stanie zatrzymać. O podwyżkę tutaj bardzo ciężko. Dziwny model rozliczania premii. Nikt nie jest w stanie ci wytłumaczyć dlaczego twoja premia jest obcięta. Praca w weekendy nie jest płatna a pod telefonem trzeba być i weekend trzeba poświęcić. Brak świadczeń socjalnych. Brak szkoleń. Docenić można to, że zatrudniają osoby nie mające żadnego pojęcia o logistyce- dają szansę. Dużo firm logistycznych jednak wymaga doświadczenia w branży. W dziale panowała dobra atmosfera i ludzie byli w większości w porządku. Gdyby połączyć tak dobrą atmosferę jaka była oraz lepsze wynagrodzenie zostałbym na dłużej. Jest to miejsce, które można potraktować jako przystanek.

Po złożeniu wypowiedzenia moja wyplata ulegla uszczupleniu i to w wysokości bardzo zauważalnym. Pracowałem przez rok, nie wykorzystałem ani dnia urlopu a na świadectwie pracy ekwiwalent za 2 dni. Dorabiają się na kierowcach. Nie polecam.

Zarobić można jednak każdy ma inna stawkę. Pieniądze nie sa odprowadzane od całej wypłaty tylko od części. Podsłuchy w kamerach , i maszynach to norma. Prowadząca firmę chce wiedzieć wszystko co się dzieje w firmie a nie ma pojęcia o danym temacie. Można mówić co się podoba a co nie a i tak wyjdzie na wierzch jej. (usunięte przez administratora)

Podobno pracując w firmie ERONTRANS SP. Z O.O można liczyć na zarobki 9000 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

chyba bedac kierownikiem

Barbara
@ja

domyślam się że pracownik raczej tyle nie zarobi :) a kierownik to jakiego działu może liczyć na taką pensję? w ogóle, ciężko tutaj awansować? raczej na wyższe stanowiska awansują pracownicy czy sa rekrutacje zewnętrzne?

Kierowca

Tak. Zgadza się. Liczyć można i tylko tyle. Nigdy się wypłaty nie zgadzają. Nie zrobisz limitu kilometrów to odciągną Ci od wypłaty jakby była to Twoja wina. Jak jesteś ( ugadany ) ze spedytorem to może będziesz miał kilometry

Myszka Miki

Po 15 miesiącach praca w firmie zakończona z wielkim niesmakiem. Chciwość doprowadziła po nielegalnego potrącania ciężko zarobionych pieniędzy, w przypadku niezrealizowania przez załogi podwójnej wymysłu firmy przejechania miesięcznie 17 tys km , potrącenia rzędu kilku tysięcy złotych. Pomimo zgłaszania niesprawności i awarii sprzętu naciski na kontynuowanie jazdy. Dla załogi podwójnej zdecydowanie NIE POLECAM.

qqqqqq

praca w Erontransie to prawdziwa szkołą życia dla każdego kto chce rozpocząć przygodę z transportem dla kierowców : - sam jesteś odpowiedzialny praktycznie za wszystko - dostajesz obciążenia za co się tylko da (usunięte przez administratora) - generalne podejście do sprzętu (ciągniki i naczepy) jest takie żeby byle wypchnąć z bazy na drogę i niech kierowca się dalej martwi - dużo zależy na jakiego spedytora się trafi - i jak będzie pomocny - preferowane zatrudnienie na własnej działalności dla spedytorów : - w czasie rekrutacji możesz usłyszeć że np. jesteś praktycznie za stary na pracę u nich bo np. zatrudniają tylko ludi do 30 roku życia - pracujesz 24h/dobę 365 dni w tygodniu (usunięte przez administratora) - spedytor bez doświadczenia , będący 24h pod telefonem może liczyć na (usunięte przez administratora)pln/rękę miesięcznie, czyli obecnie (04/2021) - mniej niż pracownik lidla, a minimalnie więcej jak pracownik biedronki (usunięte przez administratora) - rzadko kiedy dasz rade wyrobić wszystkie swoje sprawy w standardowych 8h dzienne, standardem jest siedzenie po 9-10 godzin na dobę.(usunięte przez administratora) - GIGANTYCZNY przemiał pracowników, średnio co pół roku wymienia się ponad 1/3 stanu osobowego firmy - ludzie dzielą się na 4 rodzaje, tych co odchodzą odrazu, tych którzy wykruszają sie przed upływem pierwszego roku(usunięte przez administratora) - w firmie można zarobić przyzwoite pieniądze, ale trzeba umieć je wyrwać dosłownie z gardła zarządowi (usunięte przez administratora) generalnie POLECAM tam prace każdemu - chociażby jako eksperyment (usunięte przez administratora)

morski
@qqqqqq

he to tak jak ja w Essers,nic może się skuszę

@qqqqqq

Kolego skończ (usunięte przez administratora) jazda 100% tacho kasa też Ok a jeżeli chodzi o sprzęt wiadomo auta i naczepy w miarę nowe ale jak coś się zepsuje to mają mobile serwisy już to przerabiałem w tej firmie a jeżeli nie mogą sami dojechać podaje adres gdzie otrzymasz pomóc widziałem kilka aut pseudo kierowców kabiny w środku brakowało Tylko żeby się tylko zesrac na środku oczywiście nie wszyscy bo są też tacy co można z podłogi jeść ale to moze byc w każdej firmie tu jak narazie pensja zawsze punktualnie i kasa jak najbardziej polecam

HansJorgButt

Wszyscy tak narzekają, ja powiem tak: jak ktoś chce pracować i potrafi się dogadać z kierownictwem i spedytorem to będzie miał ok. Ja osobiście jedynie półtora roku, ale poznałem wielu Kiero z 10 letnim i wyższym stażem. Ja bym nie oceniał firmy aż tak krytycznie, fakt walka z obciążeniami ( mi zawsze zwracali zabrane pieniądze) dość trudny system rozliczeń ( do wyliczenia sobie pensji samemu) czy co mi najbardziej przeszkadzało, zmienianie naczep. Na plus to większość ludzi z którymi współpracowałem naprawdę w porządku. Po nie całym roku od zmiany firmy z wieloma mam kontakt. Pieniądze w porządku, zjazdy do domu jak ustaliłem na początku.

drajwa
@HansJorgButt

Jeździłeś po kraju? Jak z przestrzeganiem czasu na tacho? (Włącznie z pracą nocną). Dzięki.

HansJorgButt
@drajwa

Polska i cała Eu. Jest człowiek od tacha, i w razie potrzeby dzwonisz i ci wszystko sprawdza co jak kiedy i ile mozesz. Na koniec miesiąca podpisujesz wydruk z przegięcia i jak jakieś będą. W moim przypadku było z tym ok

@drajwa

Tacha nie ma po Polsce spedytor oszołom Tadek wie że czas ci się kaczy a i tak daje ci w nocy załadunki generalnie okropna firma

Jazda pi kraju 100% tacho nikt się nie bawi w jakieś magnesy itp

EP

Za pracę w piątki, soboty na magazynie w Piotrkowie nowi pracownicy dostaną 200-300 pln podwyżki!!

Jadźka the best
@EP

Ta a 300-400 pln zabiorą za cos innego i tak będą na minus :D Takie praktyki w tej firmie. Ps. i taksie nie doliczycie bo firma nie rozlicza sie z pracownikami na jasnych regułach więc oficjalnie nie wiecie na jakich warunkach pracujecie !

Team
@EP

Na magazynie w Piotrkowie to ładna jest patologia !

@Team

oj tak

Barbara
@EP

a czemu w piątki akurat? przecież to normalny dzień pracy. no chyba że pracujecie tutaj w innym trybie??

Logiczny
@Barbara

Bo w piątki i soboty dużo pracy i nie chodziło o podwyżki tylko o nadgodziny ,że będą płacone .Bo ogólnie w tej firmie nadgodzin się nie płaci ,a jak płacą to nie wiadomo jak :)

Były pracownik biura

Rekrutacja zorganizowana fachowo, z pomocą Centrali - która jak się później okazało niewiele ma wspólnego z oddziałem terenowym. Zrezygnowałem ze stabilnego zatrudnienia na rzecz rozwijania się w kierunku spedycji (jestem w trakcie obrony Logistyka inż.). Zostałem przyjęty na okres próbny 3 miesięcy. Od niemal początku nie były mi przydzielane obowiązki przedstawione na etapie rekrutacji. Oddział terenowy nie za bardzo spieszył się do realizowania planu Centrali - lub nie udało mu się odnaleźć w nowych zadaniach. Wraz ze mną zatrudniony został były pracownik magazynu. Większość obowiązków które miały być przydzielane również mi (stanowisko młodszego spedytora) kierowane były tylko do byłego pracownika magazynu. Ja natomiast miałem zajmować się telemarketingiem i pozyskiwaniem nowych klientów, przygotowywaniem bazy do obdzwaniania - prowadziłem również pojazdy do 3,5T (super sprawa - zdobyłem nieco doświadczenia). Byłem również zadysponowany do pracy zmianowej - o której wcześniej nie było mowy. Wśród przełożonych nie było widocznych chęci do "wdrażania mnie". Obserwując co dzieje się dookoła mnie - uznałem że coś jest nie tak. Po dopytaniu kierownika - otrzymałem informację iż nie przewidują kontynuować ze mną współpracy z racji "braku mojego zaangażowania". Nie pisałbym tego komentarza jednak gdybym nie 2 fakty. Pierwszy - otrzymałem masę ciepłych słów od reszty pracowników - wielu także nie kryło zdziwienia i zaskoczenia, że nie zostanie mi przedłużony "stosunek pracy" ( bo to było zlecenie...) . Drugi fakt - dowiedział się "pocztą pantoflową" od reszty pracowników, że od początku nim zostałem zatrudniony wśród niektórych osób było wiadome, iż moje stanowisko nie będzie potrzymane. Sytuacja bardzo nieprzyjemna... Reasumując były pracownik magazynu bez matury pozostaje w biurze - natomiast ja... Pracuję gdzie indziej - w miejscu gdzie struktury organizacyjne firmy i "znajomości" nie krzywdzą młode, ambitne i niestety przypadkowe osoby.

@Były pracownik biura

Nie trzeba mieć matury, żeby być dobrym pracownikiem. Matura w tych czasach chleba Ci nie da, tylko zdrowe łapy do pracy.

Leon

Gość się szanuje i za to mu chwała. Ma rację, że w ogłoszeniach piszą cuda byle tylko znaleźć kogoś do pracy a po podpisaniu umowy masz wrażenie, że to zupełnie inni ludzie którzy muszą jeszcze długo się uczyć tego, że aby utrzymać dobrego pracownika trzeba być szczerym, uczciwym i dobrym pracodawcom . W Polsce jeszcze daleka droga ku temu

gościu
@Leon

Prawidłowo, zatrudnianie młodych dla wypełnienia kadrowych roszad, ew dla wyciągnięcia dofinansowań aby kogoś później kopnąć w (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) i wodorosty. Niejednokrotnie widziałem jak "kierownicy" robią (usunięte przez administratora) w kadrach... Niestety gdyby dotknęło to ich był by sztuczny szum w firmie. Ale są równi i równiejsi... KOLESIOSTWO

Dzień dobry, bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację. Pana sugestie zostały przekazane do odpowiednich osób, które zajmą się tematem niezwłocznie. Proszę o chwilę cierpliwości. z poważaniem Erontrans

xxxxx

Oto ogloszenie z Gdanska (usunięte przez administratora) "Gwarantujemy także 3 500 zł na rękę miesięcznie podczas 2-miesiecznego okresu szkolenia. Szkolimy pod okiem doświadczonych Kierowców Trenerów w podwójnej obsadzie. Szkolisz się pracując międzynarodowo. Pracujesz 19 dni w miesiącu. Oferujemy: A po szkoleniu: Najwyższe stawki w Polsce."

Jaka umowa obowiązuje w ERONTRANS SP. Z O.O podczas okresu próbnego?

Ja zaczynając pracę w tej firmie beż doświadczenia dostałem umowę zlecenie na 3 miesiące. Po tych 3 miesiącach umowa o pracę.

Dj

Witam dostalem oferte pracy w Strykowie na stanowisko Reachstacker przeladunek kontenerow , widze tutaj nie ciekawe opinie czy moze ktos sie wypowiedziec na temat terminala kontenerowego w Strykowie ?

Żurek

Cześć. Czy wie ktoś może czy za pauze płacą jakoś czy nie? Chodzi o jazdę po Polsce i często bywa tak, że 9h lub 11 trzeba wykręcić w aucie. Jest to umowa o pracę (płatne od godzin jazdy).

Haha

Omijać z daleka. Dla nich tylko kasa się liczy. Brak służbowych pieniądzy, brak dyspozytora. W przypadku awarii pojazdu pozostawia cie samego w obcym kraju. (usunięte przez administratora)W zeszłym roku przewinęło się z 20 kierowców. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ERONTRANS SP. Z O.O - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w ERONTRANS SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy ERONTRANS SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERONTRANS SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERONTRANS SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w ERONTRANS SP. Z O.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERONTRANS SP. Z O.O