ERONTRANS SP. Z O.O

Opinie o ERONTRANS SP. Z O.O

Kierowca międzynarodowy

Pracuję tu od ponad 3 miesięcy, zaczelo sie od kontaktu z babka z Hrów, zadzwonila bo przesłałem cefałkę, bardzo konkretna kobieta, nie owijala, nie bylo koloryzacji rzeczuwistosci. Powiedziala jak jest, zdaje się,.ze to jakas szycha w kadrach. Nazywa sie Marta. Szybko wyjaśniła co i jak jak, już tam mnie w sumie ściągnęła,.bylo tak, ze za 4 dni wyjechałem. Ja tam z pracy jestem zadowolony, kierownik od transportu konkret i uwaga to tez kierowca woec nie złapie sie na ściemy. I tez mówi co i jak. Polecam prace, wyplata zacna, ekipa tez pozdrawiam chlopaki :)

Pingu

Czy to naprawdę tak ciężko napisać , że za taki to a taki okres firma zapłaciła tyle a tyle.Jest to zgodne bądź nie zgodne z tym co na umowie.Firma obciążyła mnie za to czy za to.Kontakt z biurem taki a taki.Wymagają tego i tego .Ktoś napisał ,że słaby socjal.Co to znaczy? Brak tego , tego i tego .To jest opinia a nie jakieś emocjonalne wpisy że to takie (usunięte przez administratora) Jeśli naprawdę firma jest taka ,że wrogowi być jej nie polecił to opisz to człowieku .Może twoja opinia pomoże komuś w podjęciu decyzji na "tak" bądź na "nie".A opinie typu " nie polecam ,bo "nie" wogóle nic nie wnoszą do tematu

Kiero

NIE POLECAM NIKOMU. Firma (usunięte przez administratora) na wypłatach...

Leszek
@Kiero

Miałeś problemy z prawidłowym rozliczeniem należnej Ci wypłaty? Tak na chwilę obecną rozumiem Twój wpis, dlatego chciałbym poznać bliższe szczegóły całej sytuacji.

Jacek

Jak są już Ukraińcy to wiadomo jak jest, a są bo widziałem jak zlewał swojemu ziomkowi paliwo ze zbiornika ???? i chyba się zbytnio nie ma co dziwić. Jak szef Ukraincowi, tak Ukrainiec szefowi, wiadomo co.

@Jacek

Czy fakt że pracują tam ludzie o innej narodowości znacząco wpływa Twoim zdaniem na jakość pracy? Daj znać co sądzisz na ten temat, jestem ciekaw.

Jacek
@Ryszard

Nie wiem jak jest jakością pracy i nawet mnie to nie interesuje, ale "oni" pracują na wizerunek wszystkich Polaków a i waszej firmy Nie twierdzę też że nasi też nie kradną, ale chyba się lepiej ukrywają, gdyż nader często widać naszych wschodnich sąsiadów z baniaczkami.

@Jacek

Ukrainiec, Polak nie ma różnicy. Przykre podsumowanie ale tak jest, wszystko zależy od człowieka. I nie wiem, czy zwróciłeś uwagę na fakt, że firma istnieje na rynku prawie 30 lat i ma się dobrze bez względu na to kogo zatrudnia. Ludzie są jacy są i niestety ich mentalności nie jesteśmy w stanie pojąć, powiem więcej nie warto próbować kogoś zrozumieć, lepiej zaakceptować.

Gal Anonim

Najgorsza firma z jaką przyszło mi współpracować. Wynagrodzenie śmieszne, pracodawca wymaga czasami niemożliwego. Zero jakiegokolwiek socjalu, o benefitach można pomarzyć. Szczycą się , że oferują super premie, których przy wypłacie ani widu ani słuchu, a kierownik nic nie wie i nie ogarnia. (usunięte przez administratora)

@Gal Anonim

W jaki sposób wyglądała Twoja współpraca z firmą ERONTRANS? Negatywnie oceniłeś poziom wynagrodzenia, który otrzymywałeś w ramach współpracy, dlatego chciałbym zweryfikować, jak ono dokładnie wyglądało? Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź i dodasz szczegółowe informacje.

1.Firma dla osób początkujących - słabe wynagrodzenie (usunięte przez administratora) 3. Telefony po pracy i w nocy 4. Brak socjala 5. Brak szkoleń

@123

Pracownik zatrudniony w firmie ERONTRANS musi być do dyspozycji pracodawcy również po zakończonej pracy? W jakiej najczęściej sprawie dzwoni pracodawca? Chciałbym dobrze zrozumieć Twój wpis, dlatego proszę o odpowiedź na moje pytania.

porzadnyobywatel
@123

Znalazłem ogłoszenie w ktorym jest napisane "atrakcyjne wynagrodzenie" hm. czyli z 8/10 tys idzie wyrwać ? ktoś cos wie na temat zarobków w tej firmie?

@porzadnyobywatel

Dobre pytanie. Poziom wynagrodzenia to podstawowa kwestia, dlatego również mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która przedstawi, jak on wygląda. Ja dodatkowo chciałbym wiedzieć, czy można liczyć na nagrody bądź premie, które automatycznie zwiększą atrakcyjność wynagrodzenia. Ktoś może pomóc?

mag1

gdzie mają magazyny mroźnicze w Polsce?

@mag1

Zastanawia mnie, dlaczego chcesz to wiedzieć? Twoje pytanie ma jakikolwiek związek z pracą w firmie ERONTRANS? Zauważyłem, że obecnie poszukiwani są nowi pracownicy na kilka wolnych stanowisk. Wśród wymienionych przez pracodawcę stanowisk zainteresowało mnie stanowisko pracownika magazynowego. Ktoś mógłby napisać, mniej więcej czego można się spodziewać, aplikując na to konkretne stanowisko?

Radek

"Erontrans to jeden z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej", ... świetna reklama samego siebie tylko pracownika mają za nic pensja jw ogóle nie jest wypłacana wykorzystują na maxa jak potrzebują to mili aż do przesady a jak upomnisz się o swoje to najlepiej się nie pokazuj bo nic nie dostaniesz pracujesz jednym słowem jak wolontariusz i na tym bazują NIE POLECAM!!!

Wiktoria
@Radek

Jak rozumiem - nie zgadzasz się z takim opisem firmy. Oczywiście, masz do tego całkowite prawo. Twój komentarz można uznać za trochę chaotyczny, ale udało mi się z niego wywnioskować, że - według Ciebie - firma ERONTRANS nie wpłaca swoim pracownikom należnego wynagrodzenia, a to już poważna sprawa. Czy nie myślałeś wobec tego, by zgłosić ją osobom, które mogłyby realnie wpłynąć na zmianę tej sytuacji?

Opentany

1.brak socjalu (usunięte przez administratora) 3. brak podwyzek zarobki na poziomie mniejszym niz gdzie indziej ( magazyn) 4. sprzet w oblaganym stanie nie dlugo beda jedzic na drewnianych kólkach ( magazyn) 5. W porządku Kierownictwo

@Opentany

Mimo wszystko, jeśli wypowiadasz się na forum o charakterze publicznym, to powinieneś mieć na uwadze, że tutaj zawsze posługujemy się kulturalnym słownictwem. Zapoznaj się proszę z regulaminem serwisu GoWork, gdzie o tym przeczytasz: https://www.gowork.pl/regulamin Cieszę się, iż doceniłeś chociaż Kierownictwo firmy ERONTRANS. Znalazłam informację, że Erontrans uruchomił nowy terminal kontenerowy w Strykowie, 20 km od Łodzi. Czy w związku z powyższym firma planuje powiększenie swojego zespołu o nowych pracowników? Wiesz coś o tym?

Kemo

Zarozumiali wyzyskiwacze

xxx

forum pisane głównie przez osoby z biura erona namawiające do pracy !!!!!!!!

@xxx

namawiające? a to dobre, czyli ludzie nie mający własnego zdania, każesz im cos zrobić i idą w ciemno?

Edyta

@Krzysztofa Mogłabyś może podpowiedzieć gdzie szukać aktualnych ofert pracy w ERONTRANS SP. Z O.O. Na swojej stronie internetowej aktualnie firma nie publikuje żadnych ofert. Jest tylko ogólny formularz aplikacyjny do wysłania CV do tzw. bazy kandydatów. Czy obecnie firma ma otwarte jakieś procesy rekrutacyjne?

Krzysztofa

Ogolnie w biurze nie jest zle. Mila atmosfera. Wyplata średnia... szalu nie ma ale nie jest zle. Zawsze na czas. Strasznie ubogi socjal. Brakuje dodatkow np. Multisport itp. Na tym troche ta firma traci w konkurencyjności na rynku pracodawców... Jesli mialabym drugi raz sie zatrudnic w tej firmie to bez wahania bym to zrobiła.

Karol

Idealnie to nie jest nigdzie ale jak się dobrze pracuje to z całą pewnością nikt nie narzeka

Gutek

Na jaką umowę na początek można liczyć? Czy coś z socjalu jest w firmie?

Aplikant

Hej, szukam nowej pracy i chciałbym zapytać ile na magazynie w Jaworznie zarabia magazynier tak średnio? Z góry dzięki za odpowiedź.

Edyta

Firma ERONTRANS nie udostępnia na swojej stronie żadnych informacji na temat obecnie trwającego naboru na pracowników. Może ktoś wie, czy obecnie prowadzona jest rekrutacja? Jeśli tak - na jakie stanowiska? A może ktoś z pracowników zechce podzielić się swoją wiedzą na temat tego, jak przebiega proces rekrutacyjny?

Edyta

@Brat Możesz napisać coś jeszcze na temat samych warunków zatrudnienia w firmie ERONTRANS? Jaka jest oferowana umowa na początek nowym pracownikom oraz czy taka osoba może liczyć na jakieś benefity? Jeśli mógłbyś mi odpowiedzieć to będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Malik

Zastanawiam się nad złożeniem papierów do magazynu Erontrans w Jaworznie. Kolega, który tam pracuje jest zadowolony. Możecie napisać klika słów. Warto? Jakie zarobki?

Łysy
@Malik

W Eronie w Jaworznie jest OK. Nie zastanawiaj się tylko Skalski dokumenty. Naprawdę nie ma na co narzekać. Jasne, że trzeba pracować ale wynagrodzenie jest w porządku, atmosfera dobra a kierownictwo przyzwoite. To naprawdę oddział way polecenia.

Brat
@Malik

Jest Spoko, osiem godzin i do domciu a robota jak się patrzy. Czysto, ładnie, kulturalnie. Ciepło w zimie chłodno w lecie. Kasa lepsza niż w okolicy a Pan Grzesiek nie jest złym szefem. No, pod warunkiem, ż robisz co do ciebie należy. Magazyn godny polecenia.

Arek

Podpowiedzcie coś o pracy na stanowisku-pracownik flotowy?

Zostaw merytoryczną opinię o ERONTRANS SP. Z O.O - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w ERONTRANS SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy ERONTRANS SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERONTRANS SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERONTRANS SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w ERONTRANS SP. Z O.O napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERONTRANS SP. Z O.O