Opinie o "Metalodlew" S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Metalodlew" S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w "Metalodlew" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Metalodlew" S.A. w Kraków

Były

Dobrze że odszedłem z tego syfu bo na hucie odrazu dali mi 3 tyś. podstawy i dalej przyjmują

Kuba
@Były

3 tysiące ale 4 brygady. Do jakiej spółki poszedłeś?

Marzena

@Były, nie wiem, nie znam sytuacji firmy, stąd moje pytania. Długo pracowałeś w "Metalodlew" w Krakowie? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w tym miejscu! Każda z nich będzie cenną wskazówką dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w "Metalodlew".

Były

Pani Marzeno.Jak by były plusy w tej firmie to nie było by takich złych opini.

rury

Na 17 brutto na oczyszczalnie szukają chętnych bez dodatków za nadgodziny w takim sobie spoko zapyleniu:)Ale po takich wspaniałych opiniach to dają sobie spokuj.Na walcowni rur dają 20 brutto z dodatkami za nadgodziny.

@rury

Metalodlew sam sobie wyrobił taką kulawą opinie więc niech się nie dziwią że teraz nie mają chętnych i to jeszcze za 17

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy "Metalodlew" S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista Ds. Handlu i Kooperacji. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Marzena

@Major, pamiętaj proszę, że na forum GoWork.pl nie można używać inicjałów, nazwisk i danych osobowych osób trzecich. Na stronie internetowej firmy "Metalodlew" S.A. znalazłam kilka aktualnych ofert pracy - jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam: http://www.metalodlew.pl/ogloszenia/praca . Jesteście w stanie powiedzieć czy warto na te stanowiska aplikować?

Olek

Czy tak dobrze się pracuje i nie ma chętnych do pisania?

Metalmen

Dno dna i nie wiem co jeszcze mozna o nich pozytywnego napisać

nikt

O to nie ta odlewnia ale nazwa odobna

nikt

nawet podotykać sobie można taką jedną M.

gdegd

A nie lepije do Angli za praca pojechać?-na kombinacie zarobisz góra 3000 a w angli 4 razy tyle:)

2as

trochę sie dziwie zarobkom,ale jak wam za mało,to na kombinacie latem będa przyjęcia na suwnicowych,a tam mozna sporo zarobić.

erorr

Nie polecam tej firmy.Szukaja na sile pracowników.Porazka.

bongo la bango

czy polecam czy nie polecam nie wiem powiem tak pracowałem tam 3 lata na początku fajnie puki nie zwolnili świetnego kierownika a przyjęli innego i jeszcze jedna sprawa akord brygadziści za bardzo sobie tutaj zaczęli szaleć np tarcza chyba to była hamulcowa już nie pamiętam ci co pracują na żeliwie wiedzą o co chodzi na taką tarcze było 8 godzin i jeżeli ktoś zrobił dwie nawet dwie i pół pewnie ktoś zobaczy ten post i powie ile dwie i pół tarczy przecież to nie możliwe tak spokojnie dało się zrobić jeżeli miało się dobry dzień przychodzi brygadzista i mów no ładnie ale nie mogę wpisać ci 16 godz to po co ten akord skoro zarobić nie dadzą najlepsze jest to że jak zrobiłem jeden odlew więcej nie wpisywano mi go tylko jakiemuś pupilkowi swojemu gdzie brakowało mu godzin do wypłaty i co do wpisu PANA METAL robiłem dużo robiłem nawet więcej z kolegami jeżeli proszono nas np o to żeby zrobić coś szybko albo więcej bo to już potrzebne do wysyłki szybko bo auto podjeżdża a nawet nie chce mówić o wybijaniu spieków bo to też ciekawe historie są nie usłyszeliśmy nawet słowa dobra robota chłopaki więc co do tego wpisu PANA METAL "Trzeba swoją robotę wykonywać jak najlepiej,a na pewno zauważą twoje zaangażowanie i wypłata wzrośnie" to jest nie prawda może na pańskim kierowniczym stanowisko dajecie sobie premie ale tam gdzie ja pracowałem pracownik jest po prostu śmieciem

UMYSŁOWY

Robi sie w soboty i niedziele za gołe stawki bo psełdo związki na to sie zgodziły.A po za tym teraz wszędzie dostaniesz 13 brutto nawet w ochronie to dzie lepiej iść?:):)

q-wa
@UMYSŁOWY

W Zawierciu na odlewni to przynajmniej związki działają i są za pracownikami

OLO
@UMYSŁOWY

To lepiej w Biedronce zarabiają niż w tym Metalodlewie ze zwykłymi godzinami

FIZOL

Zawsze szukali oszczedności to przyjeli Ukrainców.Totalna porażka jesli chodzi o staliwo.Lepiej dwóch ich zwolnić i jedno wynagrodzenie dac stałemu pracownikowi w tedy będzie szybko,wiecej i tanio.

tur
@FIZOL

Czy to prawda,że robicie nadgodziny czasami za gołą stawkę?(bez "setek")

Macie swoje opinie...

Macie tu opinie o KRAKODLEW http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1027051 NIE PISAĆ Tu

znający temat

Okrajek faktycznie musiał się sam zwolnić> nie dostał żadnej odprawy.

pytam?

dlaczego krakodlew nie ma wlasnych opinii o swojej firmie tylko pisza na forum metalodlewu???

znający temat

Okrajek wcale się nie zwolnił,dostał 3-miesięczną odprawę więc musieli go sami zwolnić. A to,że P.Mikrut go wykorzystywał jest prawdą ale robił to z polecenia królowej.

Lukas

Hehe dobre tylko czy to prawda...

Zostaw merytoryczną opinię o "Metalodlew" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w "Metalodlew" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Metalodlew" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Metalodlew" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Metalodlew" S.A.