Opinie o "Metalodlew" S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Metalodlew" S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w "Metalodlew" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Metalodlew" S.A. w Kraków

fuker

Podobno ten miktut chciał włożyć okrajkowi hoooja do buzii dlatego okrajek się zwolnił, jaja w tym KRAKODLEWIE się dzieja

T. MIKRUT

KRAKODLEW PRZYJMIE ROBOTNIKÓW NA SUWNICE Z METALODLEWU DOBRA ATMOSWERA I PIENIONDZE TEŻ OKEJ.

niewolnik

1700 na reke to i tak jest niezle jak ktoś nie posiada mózgu,takich tu trzeba,tepych,bez szkoly jesteście idealemi! Nasz kraj kiedys będzie potężny tak jak kiedyś był starożytny Egipt.

KPR

Jak to czego wymagają na wstępie wulka?Żebyś zapi.....ał za 1300 na reke a potem przez kolejne 10 lat za 1500.No chyba że jesteś dyskretnym konfidentem lub w sezonie przyniesiesz papryczki lub ogóreczków lub niewinną kaczuszke to będziesz ułożony.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy "Metalodlew" S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista Ds. Handlu i Kooperacji. Jaki był jej rezultat?
omg

bożee, 4 lata i nic sie nie zmienia. hahaha

frank

Na okresie próbnym 13złbrutto za godz.to jest jakieś 9zł.na rękę.Moim zdaniem tragedia.Najlepiej zadzwoń do kadr i sam zapytaj.Od dłuższego czasu szukają suwnicowych nie tylko Metalodlew ale też i Profil.Krakodlew też ale przez agencje pracy Adecco.

1600-1700 w przemyśle ciężkim to jednak mało... Nawet jak na pomocnika umówmy się. Problem jest ogólnie tego typu, że wiele zatrudnień idzie przez wyzyskujące firmy pośredniczące. Pamiętam, gdy pracowałem u nas w cukrowni to była przepaść między tymi zatrudnionymi przez cukrownię a tymi przez wieśniacką cwaniacką firemkę z Lublina. Cukrownia - etat, firemka - zlecenie, cukrownia powiedzmy 2000 netto, firemka połowę tego... Obowiązki, ryzyko, odpowiedzialność TE SAME!

anonimowy

Ja jak się przyjmowałem w 2003r(pracowałem tylko 3 lata,operator suwnicy)to dawali 5zł brutto na godz.po 2 albo 3 miesiącach podnieśli mi na 7zł.dzięki Panu Wyrwasowi,bo innym podnosili o 1 zeta albo wcale.Zdobełem tam tylko doświadczenie i uciekłem do innej firmy.

anonimowy

Na emeryturze już jest. Jego syn przejął pałeczkę po nim i ma takie samo stanowisko jak ojciec.

Pan Wyrwas, hmm, chyba Zdzisław? Jakieś 10 lat temu nagrał mi robotę, jestem z zawodu inż. metalurgiem, ale po rozmowie z ówczesnym Prezesem odpuściłem... Proponowali wtedy jak pamiętam 11 zł brutto/h podstawy. Pan Wyrwas pracuje nadal?

martini

Jako pomocnik formierza 1550 zł? No, ale może da się wyszkolić i zarabiać więcej? Nie ma dodatków, premii do pensji?Jaki tam jest system pracy - czterobrygadowy, czy pon -piątek?

fdgfd3

im głupszy tym lepszy, bo nie musi myśleć. A Balicki bedzie zadowolony. Takich potrzebują zwłaszcza syndromem ADHD. Gratulujemy wyboru, i na tym polega działalność firmy

sadsa3

pracowałem tam 18 lat, odlałem serce Zygmunta w 2001r. bo wszyscy dygali.. Byłem wtedy młodym suwnicowym razem z Wyrwasem, a jak to odlałem nikt tego nie docenił, tylko moje umiejętności się liczyły. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi, bo 10 lat spędziłem na flagowej suwnicy Q30.. Proszę o komentarze

Umysłowi

Z uprzejmą prośbą prosimy o zainteresowanie się nowym pseudo-majstrem z angażem brygadzisty na oczyszczalni staliwa ponieważ gość nie ma żadnego pojęcia o tym co robi. Z nim miało byc lepiej a jest gorzej. Lepiej już było jak był brygadzisty zwany "Tatą" bo chociaż umiał wypełniać kwity i prowadzić zmianę. Wiemy że plecy robią swoje ale mamy dość robić za niego. Ludzie na hali maja większe doświadczenie od niego i się marnuja. Codziennie się spóźnia a jak jest coś poważnego to chowa się gdzieś z tym swoim elektronicznym przyjacielem jakby był na jakiś lękach alkoholowych. Nie na darmo rzucano go po całym metalodlewie i długo miejsca nigdzie nie zagrzał. Po prostu zajmuje miejsce ludziom mającym pojęcie o odlewni. Jeżeli czyta to osoba decyzyjna z zarządu proszę o zajęcie stanowiska w tej kwestii. Z Poważaniem Umysłowi.

Fizol
@Umysłowi

Co do psełdo majstra to macie rację ją nie dał bym mu nawet obsługiwać miotły jedynie co to może do udeptywania piasku na formierni

uy

informacja z ostatniej chwili-jak pomocnik formierza za pełny miesiąc zarobisz, dokładnie 1550 złotych.

bez nika

tak, dzwoń do krakodlewu

lh

szukam pracy w odlewni jak oformierz ręczny-czy zarobięu 3000 zł?

flower78

W odlewni w Skawinie przyjmują. Ja pierwszej pensji wziąłem 2700. firma vesuvius.Tylko trzeba dobrze znać się na rysunku technicznym

kljht

czy tam w ogóle chodzą JAKIEŚ kontrole? zapylenie gorsze niż w cementowni!!!!

nie prawda , woda eden jest dostępna cały czas niestety ma niewiele minerałów, podczas wysokich temp jest przyznawana dodatkowa woda pracownikom - niestety tylko 1 litr na 8 h .

ozon
@pracownik

To na jakim stanowisku ty robisz ze dali ci 1 litr na 8h?Robie na oczyszczalni i przez cały tydzien raz dawali pół litra kingi a woda eden to tylko sie nadaje do kibla.

Zostaw merytoryczną opinię o "Metalodlew" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w "Metalodlew" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Metalodlew" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Metalodlew" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Metalodlew" S.A.