Opinie o "Metalodlew" S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Metalodlew" S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w "Metalodlew" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Metalodlew" S.A. w Kraków

lechu

Ja teraz pracuje w Norwegii doświadczenie zdobyte w Metaodlewie teraz mi procentuje dużymi zarobkami . Ściągnąłem rodzinę i mieszkamy tu jest Ok. Nie ma co narzekać tylko trzeba się odważyć iść do przodu . Taka natura Polaka tylko narzekać rzad ci da 500 plus i co dalej nie ma NIC za darmo. Nic nikomu nie spada z nieba. Nie biadoliłem jak większość tylko trzeba było samemu podjąć życiowe decyzje. W norwegii place so wieksze bo maja swoj przemysł a w Polsce wszytko robimy dla zachodu . Wiec nich rzadzacy mniej rozdaja a wiecej inwestuja w POLSKE

zmiany na duzy plus

Zygmunt
@Piotr

Mozna powiedziec ze tak dalej i chcialbym sprostowac moje negatywne wczesniejsze opinie

Janek

Firma ok

Leszek

Jak na odlewni nie ma lekko pracuje tu już od 2000 roku było rożnie ale firma ciągle się rozwija .

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy "Metalodlew" S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista Ds. Handlu i Kooperacji. Jaki był jej rezultat?
AGATA

Pracuje sie ok . Płaca na czas wiec jestem zadowolona z pracy męża.

Tomasz

OK duży plus

piot

Pozdrowienia dla kierownika Tomka jest super szef

Rafał

Doświadczenie procentuje

andrzej

duzy plus

Kris

Doświadczenie było pomocne teraz procentuje w pracy w Anglii

Pracowałem i dużo z firmy wyniosłem jak w każdej pracy były upadki i wzloty . Teraz jestem na odlewni w Szwajcarii i praktyka zdobyta tu pod okiem specjalistów dużo pomogła i teraz zarabia sie dzięki temu

leon

negatywnie to musi konkurencja pisać Firma na duzy plusik

Romek

Jest ok

Miro

Firma ciągle się rozwija ciągle idzie do przodu mimo tak ciężkich czasów w branży metalowej

Pawel

Firma , gdzie jest stabilnie i wiele można się nauczyć jeżeli chodzi o branże odlewnicza .

Iwona
@Pawel

Możesz powiedzieć więcej? Jak wygląda ta nauka gdy kto przychodzi totalnie zielony w branży odlewniczej? Ta stabilność przekłada się na lepsze finanse dla pracowników?

Pawel
@Iwona

Wszystko w firmie jest poukładane , każdy możne liczyć na profesjonalność pomoc bezpośrednio od kadry kierowniczej wyższego jak i niższego szczebla . Dozór posiada duże doświadczenie jak i wspaniali koledzy na produkcji czy to na formierni na staliwie jak i na żeliwie , są to chłopaki naprane z klasa nie wspominając o innych odcinkach np. piece super kierownictwo

Były
@Pawel

Dopuki tam robią ludzie z proszowic i za nich to zawsze bedzie lipa z kasą i ze zgraniem.Zawsze tak bedzie i było jak robiłem

Redbull

Wszystko ok firma na duży plus .

Były
@Redbull

A z czym jest wszystko na plus?Jak z zapyleniem na hali?Czy wentylacja dzia£a wszędzie?Np.na spawalniach.I czy związki są za ludzmi?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie "Metalodlew" S.A.? Na Praca.gov.pl jest 8 maja kilka ogłoszeń.

Tomas

Wszystko przebiega sprawnie i jak na najwyższym poziomie .

Firma super

Krzys
@Piotr

Bo pracowałem i dużo się nauczyłem. Praca ciężka jak na odlewni ale ten kto podejmuje decyzje pracy na hucie to chyba wie ze to nie jest fabryka czekolady .

Damian
@Krzys

Dlaczego w takim razie już tam nie pracujesz? Z tego, co napisałeś wynika, że to praca głównie dla kumatych i pracowitych. Słowem ambitnych osób. A obowiązująca obecnie stawka godzinowa w Metalodlewie to 22 zł brutto na godzinę? Mam nadzieję, że zakład jest równie ambitny w stosunku do pracowników i oprócz stawki godzinowej można liczyć na możliwe do wyrobienia premie, czy inne dodatki?

Wladek
@Damian

Firma z na duży plus .

Zostaw merytoryczną opinię o "Metalodlew" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w "Metalodlew" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Metalodlew" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Metalodlew" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Metalodlew" S.A.