Opinie o "Metalodlew" S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "Metalodlew" S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w "Metalodlew" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Metalodlew" S.A. w Kraków

Danuta

Dziwna sprawa z tym, ze jak mówicie na każdym odcinku inaczej wygląda sprawa z premią, stawką i wypłacaniem za soboty. Bo to zniechęca kiedy inni mają lepsze warunki pracy, tak sobie myśle. A ktoś napisał o ubraniu roboczym, jest one zapewnione przez firmę?

Yyyy
@Danuta

Człowieku 22 brutto, jak patrze to żenada. Ty o ubranie robocze pytasz? Hahahaha teraz to już standard. Nie wygłupiajmy się!

Emilia
@Yyyy

Śmiejesz się z tego ubrania roboczego, ale wiesz, że mimo wszystko wiele firm dalej tego nie zapewnia? Co ciekawe zdarza się, że ludzie na to przez zęby przyzwalają i sami się w nie zaopatrują. Ile w sumie za godzinę być tak rzetelnie chciał?

PL
@Yyyy

Załóż sobie firmę zarób na siebie później zatrudnij sobie pracownika a następnie podyskutujemy

Num

Widząc ogłoszenie na operatora suwnicy z stawką 22 brutto uważam że to jakiś żart prima aprilisowy. W Lidlu idzie zarobić 4400 brutto w górę hahaha Ludzie co Wy tam robicie!!!

Student

Witam, Jak wygląda sprawa z opłacaniem faktur a Metalodlew ? Czy zalegają z płatnościami?

stary
@Student

nie płacenie faktur to ich specjalność

Natalia
@stary

Długo już zalegają z płatnością? Zgłaszał to Pan gdzieś?

Były

Nie polecam.Brak zgrania na niektórych odcinkach.Brygadziści niektórzy konfidenci.Ludzie tam robią po 15 lat i zarabiają po 2400.Mniej niz w biedronce.Premie są ale jak zrobi sie pare dodatkowych.Lekko mobingiem zalatuje z tą premią.Zrobisz dodatkowe bedzie premia.Za soboty i niedziele brak dodatków.Puki tam robią Proszowiczanie zawsze bedzie tam lipa.

Iwona
@Były

Dzięki, że napisałeś o tej firmie. Po twoim nicku i komentarzu wnioskuję, że jesteś byłym pracownikiem Metalodlewu. Dużo piszesz o premii u tego pracodawcy. A czy mógłbyś opisać, na jakiej zasadzie jest przyznawana?

Hooooy
@Były

Na którym odcinku jest ta premia? Bo napewno nie Na wszystkich

@Hooooy

No nie na wszystki pewnie.Tak samo jak nie na wszystkich odcinkach są podobne stawki.Na formierni np. zawsze wieksze stawki były niż na oczyszczalniach.Tak jak na obróbce inaczej płacą za soboty i niedziele niz na inny odcinkach

Antoni
@Były

A czemu na formierni pracownicy mieli wyższe stawki niż chociażby na oczyszczalniach? Robota tam jest po prostu ciężka, czy ma na to wpływ inny czynnik? Widzę, że sporo wiesz.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy "Metalodlew" S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista Ds. Handlu i Kooperacji. Jaki był jej rezultat?
gosc

Może trochę nie w temacie, ale chciałam zapytać czy skupują akcje pracownicze?

Bartosz

Fajna firma i załoga więc jeśli kogoś interesuje praca w firmie to warto polecam!!!

Jaki dress code obowiązuje w "Metalodlew" S.A.?

gal

Ubranie robocze

Ola

Nasza firma znowu zmienia zasady gry. Teraz "dzięki" związkom zawodowym będziemy mieli obniżone stawki godzinowe o 20%.

Pitu pitu Zofia śpi tu

No a jak to jest, gdy w całej firmie jest 4/5 etatu, a większość odcinków pracuje przez 5 dni w tygodniu? Czy nie kłóci się to z Tarczą Antykryzysową? Co na to ZUS? US?

Wypłacają dodatkowe nagrody w "Metalodlew" S.A.?

simon

Może.Ale fizycznym napewno nie od 15 lat

Na prudukcij jest (usunięte przez administratora) i bałagan na dzień dzisiejszy i brak pieniędzy na materiał i ścigają pensje pracownikom 20 procent z pepsi wynagrodzenia to jest śmiech na sali

UT Wieczorek

Nie płacą! Faktura już 5 miesięcy po terminie i nie raczą nawet odebrać telefonu.

@UT Wieczorek

to po co im dajesz na przelew?

Marzena
@Marek

Współpracowałeś z nimi na zasadzie B2B, czy jakiej faktury nie opłacili? Z Waszych opinii wynika, że "Metalodlew" zalega z wypłatą dla wielu osób. Uregulowali w końcu te płatności?

kontakt
@UT Wieczorek

W sprawie uregulowania płatności proszę o kontakt- 504 979 098

Czy w firmie "Metalodlew" S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Były

Są szkolenia BHP.Co z tego że robią zakładowi BHP-powcy szkolenia jak tu szkolą a na hali przymykąją oko na nieprawidłowości związane z BHP.Jak by inspekcja pracy niezapowiedzianie tam weszła to by to zamkneła to ze względu na BHP.

Gaba

Widzę bardzo dużo wiadomości ,że firma nie jest wypłacalna. To prawda ?

Pochłaniacz syfu

W końcu po 15-stu latach pracy tam na szlifierce i po zmianie w polsce rządu zarabiam 2350.I nie ma to nic wspólnego z wydajnością

Lolo

Jak firma nie placi to poszliscie.do.sadu z tym?'

Kolejny raz firma nie wypłaca pieniędzy za przepracowany miesiąc! Radzę dobrze przemyśleć zatrudnianie się w tej firmie

Odlewnik

Zgadzam się już po raz 2 pod rząd nie wypłacili wynagrodzenia jak tak dalej pójdzie to podziękuję

Jest 13.08.2018, godzina 12:20, a pieniędzy na kontach pracowników za miesiąc lipiec nie ma!

Marzena

@Pracownik, jeżeli jest tak jak piszesz i już po raz kolejny nie nie otrzymałeś wynagrodzenia w "Metalodlew" to faktycznie jest to poważny problem. Jak pracodawca tłumaczy tę sytuację? Jeżeli coś wiesz na ten temat, to proszę Cię o pozostawienie wpisu na forum.

Miałem zamiar aplikować i teraz zastanawiam się.

Zostaw merytoryczną opinię o "Metalodlew" S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w "Metalodlew" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy "Metalodlew" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Metalodlew" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Metalodlew" S.A.