Opinie o Draxton Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Draxton Wrocław. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Draxton Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Draxton Wrocław w Wrocław

Jak tam atmosferka ?

Czy pracodawca Draxton Wrocław organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odlewnik

Tak szkołą cię na innych stanowiskach żebyś mógł robić na 3 naraz.(usunięte przez administratora)

Warto przypomnieć, że firma EBCC to lider zaawansowanych komponentów bezpieczeństwa dla sektora motoryzacyjnego. A więc jest to branża bardzo specyficzna. Co jednak nie zmienia faktu, że zapewne są na forum osoby, które chętnie podjęłyby się pracy właśnie w takim miejscu. To idealny moment na takie działanie, bowiem firma EBCC w chwili obecnej prowadzi proces rekrutacji na kilka interesujących stanowisk. Mam na myśli stanowiska na wydziale odlewni: kontrolera gratowacza, odlewnika oraz operatora linii odlewniczej. Jeśli jednak dział odlewni nie spełnia Waszych oczekiwań, zawsze możecie swoje CV złożyć na stanowisko automatyka w dziale utrzymania ruchu. W każdym przypadku pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz rodzaju wykonywanej pracy, czy nawet możliwości poszerzenia kwalifikacji zawodowych. Dla zainteresowanych podaję link: https://www.ebcc.pl/kariera/aktualne-oferty-pracy/ Czy kogoś z Was zainteresowało któreś stanowisko w sposób szczególny?

Gienek

Jakie zarobki netto

Rick James
@Anna

W czym są "możliwości poszerzenia kwalifikacji zawodowych" u was? W pisaniu poezji flamastrem na szafkach i w kiblach?

@Gienek

Marne

sobota
@Rick James

nie ma szans

Hanna
@sobota

Czyli nie ma żadnych szkoleń zawodowych itp? Dopytam jeszcze o te zarobki, o które ktoś pytał wyżej - czy można prosić o konkretne stawki? Mile widziane są również jakiekolwiek inne informacje co do Waszych doświadczeń w pracy z Draxton we Wrocławiu.

Odlewnik

Nie ośmieszają się.

Bronisław

Przypominam Ci, że na publicznym forum nie można podawać nazwisk innych osób. Obowiązuje ochrona danych osobowych. Jeśli według Ciebie przepisy BHP nie są przestrzegane powinieneś zgłosić to do odpowiedniego działu, który się tym zajmuje. Czy próbowałeś rozmawiać o tym z przełożonym?

Bocian kra kra
@Bronisław

siema Bronek ! Co tam słychać jak obraz bednarka ? w nowym mieszkaniu

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Draxton Wrocław?

Kaliflałer

Całość wpływa na konto.

DAREK

Witajcie pracowałem w tej firmie i naprawdę nie polecam z głównych powodów... 1. Dyrekcja szczyci się niewiadomo czym, a ludzi ma za nic... 2. Z tego co słyszałem paczki na świata dla dziecka nie przekroczyły 30zl... 3. Nie muszę wam mówić ile ludzi juz tu zmarło na raka... Dalej bym wymieniał nieskończoność ale po co z tego co widzę niewygodne komentarze są kasowane...

Żądamy!

Żądamy: zamiast zwalniać ludzi, zwolnić tempo i skrócić czas pracy!

Patologia is the best
@Żądamy!

zwolnić to powinni ale koordynatorów.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Draxton Wrocław?

striko

Żaden, tam jest tylko poezja w toaletach pisana markerem we wszystkich językach świata i nic więcej, osobiście nie polecam tam nawet CV składać, ponieważ połowa biura to rodziny z dziada pradziada i synowie byłych mistrzów.

Sobota

Nie warto sobie zawracać głowy tą firmą, praca jest monotonna, wymagają od pracownika bycie uniwersalnym na każdym stanowisku. Jeżeli ktoś chciałby awansować w tej firmie to kompetencje nie wystarczą, jedynie trzeba wiedzieć z kim utrzymywać dobre stosunki i komu prawić nieustannie komplementy. Pracowałam ponad rok w tej firmie i zwolniłam się,(usunięte przez administratora) Lepiej poszukać pracy w innej firmie, zdecydowanie odradzam. Praca na długą metę jest ciężka, kręgosłup wysiada i nadgarstki, a płaca jest śmieszna.

Żądam!
@Sobota

Potwierdzam,(usunięte przez administratora) płaca fatalna, 3 zmiany i 4 brygady - jak na kopalni i wszystko przez agencje "pracy". Nie warto.

Rick James

Ja jestem w stanie podać przykłady: alkoholizm, dragi, pyskówki, fałszywe oskarżenia, rzucanie zwiniętymi zużytymi rękawiczkami, chowanie się we wnęce i granie na smartphonie oraz palenie fajek, wsadzanie ludziom dłoni pomiędzy pośladki od tyłu (dosłownie). "Cenne" doświadczenia w tej firmie były dla mnie dobrą nauczką na przyszłość: zawsze nosić smartphone z kamerką i zawsze nagrywać gdy coś się dzieje. Nie zostałby po was kamień na kamieniu gdybym zawczasu zebrał twarde dowody. Szkoda.

Fredi

Zawsze można zmienić dobrą firmę na inną tylko czy znajdzie się taka w której będą płacić za mniej pracy?

Hanna

Wpis mówiący niewiele, przebija z niego tylko niezadowolenie, brak za to uzasadnienia, skąd się ono bierze. A ja bym się chętnie dowiedziała, dlaczego jesteś niezadowolony. I czy są jakieś plusy zatrudnienia w Draxton Wrocław? Jeśli tak, to jakie i dlaczego? Pytam, bo znalazłam ich aktualne oferty pracy (dla operatora wózka, inżyniera, mechanika i automatyka). Może ktoś skorzysta: https://pracodawcy.pracuj.pl/ebcc-sp-z-o-o-european-brakes-and-chassis-components,17316

kołodzij

Kto tam teraz rządzi?

Wybielacz umysłu
@kołodzij

(usunięte przez administratora)bez zmian od wielu, wielu lat.

dzik na dziko
@Wybielacz umysłu

TAK!!! chodzi o(usunięte przez administratora) brawa dla administratora

Lo

Zadzwoń w kadry :)

Mick

Do tego kompletu powinni dołączyć główni liderzy (usunięte przez administratora)zawsze tak było i będzie ludzie odchodzą bo pracują za marne stawki nowa gratowaczka ma 3100 brutto a stara 2700 brutto,liderzy dają podwyżki swoim(usunięte przez administratora) wkręcają swoje rodziny,zakład już tak podpadł,powodzenia i siłydla tych co zostali :)

Bogdan

Wiesz może, czy firma Draxton Wrocław poszukuje obecnie nowych pracowników? Starałem się znaleźć informacje na ten temat w internecie, jednak nie widzę żadnych aktywnych ogłoszeń. Czy to oznacza, że obecnie nie jest prowadzona żadna rekrutacja? Odpowiedz, proszę, czy coś o tym wiesz.

palec w tylku
@Bogdan

ja sie boje o tym myślećnawet. (usunięte przez administratora)

TW Bogdan

(usunięte przez administratora) Do roboty! Bez dyskusji!

OnOnowski

Czy to prawda, że nie dostaniemy nic dla dzieci na dzień dziecka bo "państwo dało 500plus" :P

Fryzjer
@OnOnowski

Prawda jest taka, że po prostu zakład szuka oszczędności na każdym kroku. Coraz mniej zamówień to trzeba ciąć koszta....

@OnOnowski

Zakład podgląda ludzie uciekają za lepszą pracą i lepiej płatną... a tutaj socjal to schodzi na psy

@Mick

Wcześniej było tak, że pracownicy zatrudnieni w firmie Draxton Wrocław otrzymywali różne dodatki socjalne nawet w przypadku dnia dziecka? Napisaliście, że obecnie firma szuka oszczędności. Czy w związku z tym redukowane są etaty? Jest to ciekawa kwestia, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz.

MM warehouse
@Bogdan

tak jest redukcja etatów, ze względów oszczędnościowych.

@Fryzjer

Pmi spadł ponizej 50 punktów to wiadome że jest mniej zamówień i przemysł zwalnia

Kadry
@OnOnowski

Dostaniecie nowy regulamin. Za darmo!

Grad
@Nowy

Kazali wam kręcić cyfrę dla szatana, wy jak porządni niewolnicy wykonaliście rozkaz, no to się rynek demoniczny napchał i zwalnia. Może przymkną oko na ludzkie odruchy, co...?

Pracujesz w EBCC z Wrocławia? Twój komentarz na forum jest nie do końca jasny dla osób, które z firmą nie maja wiele do czynienia, a chciałyby wiedzieć coś więcej na jej temat. Wspomniałeś coś o konsekwencjach prawnych - kogo miałyby one dotyczyć i dlaczego? Napisz proszę więcej na ten temat.

Żuk piekielnik

Nie, z piekła.

Bogdan

Przypominam Ci, że wypowiadasz się na publicznym forum Gowork.pl i tego typu sformułowania nie powinny mieć tu miejsca. Zachęcam Cię do zostawienia obiektywnej i merytorycznej opinii o pracodawcy na temat warunków pracy i wynagrodzenia. Nie znalazłem żadnych aktualnych oferty rekrutacyjnych. Piszcie, czy pracodawca szuka pracowników, a jeśli tak to na jakie stanowiska?

burg
@Bogdan

No cóż, Bogdan... Nadeszły czasy prawdy. Korporacja krwiopijców ebcc- drugston szuka świeżej krwi do wyssania, bez względu na nazwy "stanowisk". Prawdy nie da się wykasować.

Pan Nikt

Jakie zarobki dla pracownika z doświadczeniem na odlewni Pozdrawiam

DRUGSTONE
@Pan Nikt

Poniżające. Ale jak jesteś "nikt", to składaj papier, potrzeba takich bardzo. Szybko dowiesz się gdzie jest twoje miejsce i kim jesteś.

Zostaw merytoryczną opinię o Draxton Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Draxton Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Draxton Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Draxton Wrocław?

Kandydaci do pracy w Draxton Wrocław napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Draxton Wrocław