Opinie o Ebcc Spolka Zoo w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ebcc Spolka Zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ebcc Spolka Zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ebcc Spolka Zoo w Wrocław

Dominika

Poniżej widzę w komentarzu zarzut o (usunięte przez administratora) Ktoś może potwierdzić czy tam faktycznie takie zachowania mają miejsce? Z czyjej strony? Monotonia w pracy mi kompletnie nie przeszkadza, ale na niepotrzebny stres i brak szacunku raczej się nie piszę.

@Dominika

(usunięte przez administratora) ze strony liderów za cichym zezwoleniem kierownictwa i pani dyrektor ( jeśli nadal tam pracuje ).Pracowałem w 2016 - 2018

Gosc Nowy wpis
@Dominika

Po kilkuletniej pracy w tym zakładzie mogę potwierdzić. Wyglada to tak. Jak jesteś potrzebna to skaczą wokoło i chwalą itp. A jak nie to zmieszają z błotem i zero szacunku. Niestety nie zespół się liczy tylko konkretne jednostki które „donoszą” informacje wyżej.. Zdrowiem pracownika nikt się nie przejmuje co widać we mgle na halach produkcyjnych.

nas Nowy wpis
@Gosc

Niewstety musze to potwierdzic, Atmosfera jest daleka od idealnej. Zajechac pracownika to motto i faktycznie pracuje sie w oparach

Karolina Nowy wpis
@nas

wow smutne jeśli chodzi o atmosferę. Ja widziałam że teraz poszukują pracownika na pozycję Młodszy Specjalista ds. Zakupów. Dopytać chciałam o kantynę, bo o niej napisali w ogłoszeniu. Faktycznie zaplecze socjalne i nowoczesne miejsce do jedzenia?

nas Nowy wpis
@Karolina

Zwykla stołowka (w niej telewizor z ogloszeniami i dwa automaty napoje/batoniki- to pewnie ta nowoczesnosc)i obiady część do kupienia ,część pracownicza za darmo tzw posilek regenaracyjny. Jedzenie szykuje firma ktora żywi studentow na ul Skłodowskiej

Agata

Ktoś tu w sierpniu pisał, że zakład stoi, sytuacja wróciła do normy? Zastanawiam się skąd ten przestój i jak to wpływa na zatrudnienie, były jakieś większe zwolnienia w związku z tym?

nas
@Agata

To byla zwykla przerwa urlopowa. Ciagle przyjmują

Były pracownik widziałem pożar

Robiłem tam kiedyś 2 lata jestem ciekawy waszej opinii tych co wiedzą kto to podpalił bo widziałem pożar o 8,30 pod Kauflandem legnicka i to na żywo wyglądało to na pożarna jakis paliw kopalnianych ropa?benzyna?tak wyglądał ten grzyb z pożaru..a przecież tam nie ma nic chyba że na drugiej hali jest trochę goracego aluminium wygląda to dla mnie na podpalenie... jestem ciekawy waszej opinii szczególnie tych starych pracowników kto to podpalił?pracownicy którzy nie do stali podwyniowejzszki czy góra która chce pieniądze z firmy ubezpieczeniowej...pozdro blizna Wrocław kiedyś na bolesławieckiej...

Jak długo czekaliście na odzew z Ebcc Spolka Zoo? Oddzwaniają zawsze?

nas

U mnie to było okolo 2 tyg, Teraz jest sezon urlopowy zaklad stoi do 7 sierpnia wiec nie ma co liczyc ze ktos zadzwoni. Moze warto podejsc osobiscie ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ebcc Spolka Zoo się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Nicola

Ile firma jeszcze będzie na postojowym?

Rick James
@Nicola

Oby na zawsze.

Pola
@Rick James

Amen

Czy w Ebcc Spolka Zoo panuje luźna atmosfera?

Fryzjer z powołania

nie,firma jest na postojowym, brak roboty

Konrad

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakąś rekrutację?

Sobota

Nie warto sobie zawracać głowy tą firmą, praca jest monotonna, wymagają od pracownika bycie uniwersalnym na każdym stanowisku. Jeżeli ktoś chciałby awansować w tej firmie to kompetencje nie wystarczą, jedynie trzeba wiedzieć z kim utrzymywać dobre stosunki i komu prawić nieustannie komplementy. Pracowałam ponad rok w tej firmie i zwolniłam się, ponieważ dochodziło do mobbingu, gdy sprawy były zgłaszane do kierowników i wyżej, starano się zamieść wszystko pod dywan. Lepiej poszukać pracy w innej firmie, zdecydowanie odradzam

A jak jest aktualnie? Warto szukać pracy w firmie? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Asia
@Zainteresowany

2700 brutto

Baca

Praca przez agencje pośrednictwa pracy (usunięte przez administratora)na nadgodzinach !!!!

kolodzij

kiedyś tam pracowałem była zgrana ekipa

Zofia
@kolodzij

Pisząc o zgranej ekipie, masz na myśli zapewne bardzo dobrą atmosferę pracy. Dlaczego wobec tego zdecydowałeś się odejść z tej firmy? Czy nie żałujesz swojej decyzji z perspektywy czasu?

szanowne szefostwo - ss
@kolodzij

zgrana bo było (usunięte przez administratora)

w-koło-mir
@Zofia

odszedłem, bo przestałem pić alkohol i ogólnie - odbiłem się od (usunięte przez administratora) jestem dumny z mojej decyzji

Zofia

@Obywatel Dlaczego tak uważasz? Skąd wynika Twoja negatywna opinia dotycząca EBCC? Pracowałeś tam może? Dobrze byś pamiętał, że piszesz na forum publicznym i tym samym powinieneś respektować regulamin Gowork https://www.gowork.pl/regulamin , z którego wynika, iż nie wolno posługiwać się wulgarnym słownictwem.

Obywatel

(usunięte przez administratora) kiła, mogiła. ebcc to kibel, omijaj to z daleka.

Ivan

Wszystko w porządku polecam tą firmę.

jarek

na pewno nie oszczędzają :) Jak dla mnie to jedyne co mogliby zrobić, to podnieść nieco zarobki

boski

powiedzcie mi jak mam sie nie wyrazac na temet tej pracy ruina na kturej prubuje sie zdobodz szczyty z posdro dla (usunięte przez administratora)z K2 ogarnij ten syf to kupa zlomu nie linia produkcyjna

Zostaw merytoryczną opinię o Ebcc Spolka Zoo - Wrocław

• Jak się pracuje w Ebcc Spolka Zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Ebcc Spolka Zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ebcc Spolka Zoo?

Ebcc Spolka Zoo