Opinie o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona) w Frankfurt nad Menem

To az tak zle jest??? a duzo osob tak samo twierdzi???

Wiesiek

wiesz co 789, czy dobra firma czy nie to ci każdy co innego będzie gadał. ja ci powiem, że pracuję tu od dwóch lat i wychodzę na swoje. Mam co miesiąc wypłatę na koncie, teraz mam wolny weekend i na wtorek wracam na Stuttgart do roboty. Pracowałem też w innych firmach w niemcach i w holandii i musiałem sie prosić o kase a tu mam co miesiąc. A abzugi to całe nic, jak bierzesz vorschuss to ci to na koniec miesiąca z pensji biorą tak jak w innych firmach, nie chcesz to nie bierz zaliczek ino wszystko na koniec to będzie więcej na końcu.

to jest to dobra firma czy nie bo chce do nich do nich dzwonic w sprawie pracy. Jak sa ludzie traktowani tam ??

mario99

to nie wszystko jeśli chcesz szkoły życia to coś dla ciebie

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk Niemcy wyjazd od zaraz? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Witam ja pracuje w tej firmie i jest ok.owszem sa dni kiedy chce sie to wszystko zostawic ale sa dni kiedy ci sie w firmie podoba.owszem sa dni kiedy szef cie ochrzani ale co byl by to za szef ktory zawsze jest dobry??? nie moze byc zle skoro firma jest na rynku 18 lat.

otto67

Bzdury wszyscy gadacie.Jest to bardzo dobra Firma.

lukasz

witam a mianowice ile bylo tych odtracen ? bo ja wlasnie wniedziele wyjezdzam do pracy do tej firmy

mario

czesc ja pracuje w tej firmie i nie podoba mi sie jedno ze jest tak duzo potroncen , po za tym jest ok wyplata na czas mila atmosfera i szefostwo ok

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)
2.6/5 Na podstawie 236 ocen.
  • Frankfurt nad Menem

Zeitkraft Sp z o.o. (działalność zakończona)