Benefit Systems S.A.

Opinie o Benefit Systems S.A.

byly

kierownik sprzedazy? zalezy do jakiego projektu szukaja... pewnie do multisportu. tez sprzedajesz i masz ludzi pod soba - o ile dobrze pamietam niektorzy maja nawet okolo 10 osob pod soba. ale nie wiem czy aby na pewno to takie stanowisko. samochodow nie ma sluzbowych. sa takie wspolne dla wszystkich. (usunięte przez administratora)

snack

*były* dzięki za komentarz. Możesz powiedzieć coś więcej o specyfice pracy Kierownika ds. sprzedaży (w kompetencji również zarządzanie zespołem handlowców - ok 5 osób)?

snack

W Internecie ostatnio trafiam na oferty Kierownika ds. Sprzedaży i Kierownika Kluczowych Klientów. Zastanawiam się nad aplikowaniem. Możecie podpowiedzieć jak w rzeczywistości wygląda zakres obowiązków, atmosfera, narzędzia pracy? Będę wdzięczny za podpowiedź.

yolo

nie ma zleceń, są normalne umowy, ale czy umowa o prace to gwarancja dozywotniego zatrudnienia? Tutaj raczej chodzi o to,że ktoś oświadczy że ma jakieś niesprecycowane zastrzezenia do twojej pracy i otrzymujesz papierek.

lornec

Popieram przedmówcę, atomsfera super, ale ją tworzą tylko pracownicy, sam klimat w firmie jest..nieco niepewny, nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień. (usunięte przez administratora) To wielka organizacja, z miesiaca na miesiac coraz większa, dział handlowy przechodzi ciągle zmiany-stad te rotacje, jednak w handlowym pensje są już nieco inne, no i można mieć jakieś prowizje. Można spróbować, to firma dobra na pierwszą pracę - socjal bardzo fajny, młodzi ludzie, duuuzo obowiazków, lecz w dalszej perspektywnie to nie to.....

JK

Jak to nie widać??? Skoro jesteś taki rozgarnięty to lepiej nie aplikuj do BS bo odpadniesz bardzo szybko a innym tylko zajmiesz czas na szkolenia itp.

byly

Ja w BS pracowałem kilka lat, i teraz z perspektywy kilku msc jak już mnie tam nie ma, mogę tę firmę polecić. Fakt, jest rotacja, bo jest dużo zmian, wiele projektów w tym samym czasie. Jednakże, tak jak napisał już przedmówca - nigdzie nie jest idealnie. Ja odszedłem również dlatego, że praca w korpo mi nie odpowiada. Ta struktura mnie przerosła, zbyt wiele zmian. Zbyt duże ciśnienie, stres. Dla osób, które odnajdują się w korpo, praca ta będzie wymarzona. Jeżeli chodzi o finanse ... hmmmm, ja zarabiałem świetnie, ale fakt to był dział handlowy. W tym momencie jest z pewnością sporo gorzej. Do tej pory nie spotkałem firmy, która mogłaby mieć lepszy socjal. Co do DOKU - aktualnie jest tam dużo zmian, starają się go usprawnić, maksymalizować zyski poprzez dosprzedaż, ale spokojnie, myślę, że w perspektywie wszystko się ustabilizuję. Z perspektywy czasu - tak, polecam tę firmę.

były

jak ktoś lubi korpo i dobrze sie czuje w takim srodowisku, procedurach i procesach to bedzie zadowolony. ja od korpo kiedys ucieklam do bs i nie czuje sie dobrze w takim korporacyjnym srodowisku. to nie dla mnie. nie lubie byc anonimowym slupkiem, kwota straty czy przychodu. chce byc czescia firmy, zespolu. chce byc czlowiekiem, a nie wykresem. ja przyszlam do bs 4 lata temu, jak jeszcze wszystko wygladalo inaczej. bylo super, aczkolwiek nie idealnie - dziecinada, donoszenie, podsluchiwanie, ploty... ale gdzie jest idealnie? nigdzie ;) jednak po odejsciu prezesa zaczelo sie zmieniac i to bardzo. zaczely sie dziac takie rzeczy, ktorych ja osobiscie zaakceptowac w koncu nie moglam, bo juz praca tu nie dawala mi satysfakcji a wrecz przeciwnie - meczyla, stresowala... dlatego zmienilam prace.

PS

Tak, tak... przez rok nie miał/miała prawa nic zauważyć - procesów, zasad itd-potrzeba co najmniej dwóch lat. a czemu nie 10?

Mała

(usunięte przez administratora) Duzo mówią - mało przekłada sie na realne działania. (usunięte przez administratora)

Dok ok

A ja jestem w dok i jest fajnie. Mlodzi ludzie, fajny zespol. Gdybysmy tylko mieli (usunięte przez administratora) . Chyba infolinia ma problemy jakies tylko. Poza tym fajnie. Nowy dyr chyba bedzie ok. W koncu ktos chce to poukladac i pokazac ze te zmiany to zmora ktora uderza w klientow a nie nasza niekompetencja.

kolin
@Dok ok

Dok jest OK? (usunięte przez administratora) młodzi i wartościowi ludzie, którzy nierzadko ratują pewne sytuacje i siedzą po godzinach trzymają to wszystko w jednej kupie. Oczywiście są też pozytywy, ale tych negatywnych aspettków w ostatnich miesiacach jest coraz więcej. Sam socjal - super, większośc współpracowników - extra, ale to nie wystarcza, by dobrze czuć się w miejscu, w kórym spędza się te 8 godzin dziennie (ci obładowani zadaniami spędzają ich 10-12)...... Zawsze można iśc na rozmowę, ale osobom, które zainteresowane są pracą, proponowałbym znaleźc opinie wśród znajomych lub znajomych-znajomych, bo możecie rozpocząć prace na tykającej bombie...

Dok ok
@kolin

Oj chyba troche przesadzasz. Rozmawiałeś z kimś o tym? Kiedy miałam problem poszłam do kier i załatwiliśmy problem... Miałeś / masz odwagę powiedzieć to czy tylko,piszesz?

lolo
@Dok ok

Miałem odwagę i powiedziałem. Bezskutecznie. Co jeszcze proponujesz poza szukaniem innej pracy w międzyczasie (jak większość znajomych z BS)?

Ben

Firma rośnie w tempie bardzo szybkim. Nie jest to już mała rodzinka ale raczej giełdowa spółka z zatrudnieniem ponad 500 osób. Zmiany są nieuniknione, sama ich forma może być dyskusyjna. Jest sporo fajnych, młodych ludzi dla większości to pierwsza praca, wiec sądzę, że trudno im się porównać do rynku. Wynagrodzenia nie są złe, biorąc pod uwagę ostatnie zmiany i premie. Masa konkursów i innych aktywności gdzie można zarobić. Jak na początek to bardzo polecam. Polityka jest, ale na samej górze, widać że się tam mocno gimnastykuja.

karolina

dobra, wartosciowa firma, pracuje wiec wiem - jakby bylo tak zle to by sie nie rozwineli, ludzie by tam nie pracowali a klienci nie kupowali produktow, tak wiec mysle ze warto przyjsc i zobaczyc realnie jak to wyglada.

BSiowiec od lat

Szkoda ze tyle osob wylewa tu swoja frustracje. Kazdy potrafi anonimowo gadac a kiedy przychodzi do konfrontacji to juz brak cywilnej odwagi. Uwazam ze BS jest fajna firma. Owszem zmienil sie przez ostatnie lata ... Ale tez troche sie powiekszyl jakbyscie nie zauwazyli ... Moze moglaby byc lepsza komunikacja, pensje faktycznie nie sa najwyzsze. Z drugiej strony sa isoby ktore starajac sie i ciezko pracujac przeszly dluga droge. Szefowa DH, w DOK kilka kierowniczek. Mysle ze gdyby kazdy marudzacy jasnonprezentowal swoje oczekiwania ale i podejmowal odpowiednie w tym kroki, mialby szanse na awans i rozwoj. Latwiej jest pisac tutaj co to by pip nie zrobil. A kontole sa i specjalnie nic nie wykazuja ...

PS

Zastanów się, co piszesz. To jest naprawdę ciężkie oskarżenie, i to kłamliwe. W necie nie jesteś anonimowy/anonimowa.

Bsowiec

Tego to chyba niktnie wie. To raczej prawda nie jest

Fredry 6

Pracuje w tej firmie prawie rok. Czyam Wasze wpisy i nie moge uwierzyc. Piszecie (usunięte przez administratora) kiedys, luz. Teraz to gigantyczna firma ktora musi sie zmienic. Ma super lprodukty, fajnych ludzi tylko brak jej doswiadczenia. Ktos musi przyniesc je do firmy. Czy nowoczesna firma moze nie miec (usunięte przez administratora) ? Czy duza firma moze pozwolic sobie na brak zasad? Mysle ze nie. To wasze kiedys to czasu kiedy trzy osoby obslugiwaly klientow. I znaly wszystkich. Dzis to duza firma. Tylko nikt tego nie bierze pod uwage. Aba i czy ktos zastanawial sie na czym wielu tych ludzi sie zna skoro to ich pierwsza praca? Wyznajecie zasade nie matura kecz chcec szczera?

hyhy
@Fredry 6

pracujesz rok? to co Ty wiesz o zasadach i procesach jakie tam funkcjonują? Od dwóch lat panuje rotacja jak w prawdziwym korpo. Tutaj nie licza sie ludzie tylko cyferki. Popracujesz jeszcze z rok to moze zrozumiesz. Popytaj ludzi którzy odeszli z tej firmy po latach pracy dlaczego to zrobili...

zawodolony

Zgadzam się, że firma ma bogaty socjal.Ewentualne potrącenia wynikają właśnie ze spraw podatkowo - zusowych i się nie ma co dziwić tak nakazuje prawo. Nie dziw się również, że za twoją osobą towarzyszącą nikt nie zapłaci. Jak widać masa ludzi nie wie co pisze, a potem inni to powielają. Ja polecam gorąco i polecać będę pracę w BS.

lula
@zawodolony

Widzisz... Ja po wielu latach pracy odeszłam z ulgą. Na początku było świetnie, pod koniec - koszmarnie. Jasne, socjalu mi brakuje bardzo, ale nie jest on wart zdrowia, które straciłam dotychczas i straciłabym go jeszcze więcej zostając. (usunięte przez administratora) Muszę przyznać, że faktycznie jest grupa fanów firmy, która zawsze stanie za nią murem i obali wszelki negatywne teorie, kompletnie nie wiem co ich tak zachwyca, może po prostu nigdy nie spróbowali czegoś innego. Ciężko to ocenić.

@lula

no,no... po 16 latach na rynku pracy ciekawej rzeczy się o sobie dowiaduję :-)

PS

Chyba pracujemy w dwóch różnych organizacjach.... (usunięte przez administratora) . Jedyne, co odprowadzamy, to koszty podatkowo-zusowe, ale tu już nie ma co mieć pretensji do firmy, lecz do ustawodawcy. oczywiście za świadczenia dla swoich osób towarzyszących płacisz osobno, ale dlaczego niby za Twojego chłopaka ma płacić BS?

Haha

Popracuj trochę w (usunięte przez administratora) albo w (usunięte przez administratora) ... to dopiero zaczniesz narzekać.

hahaha
@Haha

Jeśli pracownik narzeka i ma ku temu argumenty to nie ma sensu wartościować czyje cierpienie jest większe. Jeśli praca zmusza pracownika do pracy po godzinach (nagminne), jeśli pracownik nie ma wsparcia w przełożonym, jeśli podejmowane decyzje nie prowadzą do pożądanych zmian to znaczy, że powinieneś szukać czegoś innego.

to prawda

Finansowo na tle innych firm ze stanowiskami biurowymi Benefit wypada słabo. Kierownictwo boi się walczyć o swoich pracowników, słabej jakości szkolenia i nacisk na raporty, załatwianie spraw "na wczoraj" i oczywiście bezpłatne nadgodziny. Jedyna pocieszająca rzecz to atmosfera, ponieważ spółkę tworzą młodzi i ambitni. Niestety ambicja ta i w większości przypadków debiut na rynku pracy powoduje, że brak jest siły przebicia czy przeciwstawienia się praktykom, o których szepcze się w korytarzach. Benefit to fajna firma na start, pokazanie w CV spółki, którą wiele innych firm doskonale rozpoznaje. Na tym plusy się kończą. Presja, naciski kierownictwa, brak reakcji na zgłaszane problemy to niestety tradycja w tej firmie.

Były Pracownik

W każdym dziale kiepsko czy to Handlowy czy Obsługa Klienta czy Dział IT. Jedyne co mnie cieszyło przychodząc do pracy w BS to ludzie, mimo duzej rotacji. (usunięte przez administratora) Kasa słaba, a sama praca najlepsza dla osób prosto po studiach. Jeżeli ktoś chce sie zdecydować na pracę tam to po roku radzę szukać nowej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Benefit Systems S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Benefit Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Benefit Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benefit Systems S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Benefit Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Benefit Systems S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Benefit Systems S.A.