Opinie o Delphia Yachts w Olecko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delphia Yachts. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delphia Yachts o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphia Yachts w Olecko

farmer

kilka z opinii o delphia jest krzywdzących dla firmy. nie jest może idealnie, ale też nie jest źle czy coś. od początku wiadomo jak jest, bez wciskania kitu.

Xyz

Interesują mnie opinię na temat pracy jako magazynier w tej firmie. Atmosfera i zarobki.

donut
@Xyz

atmosfera spoko, zarobki niezłe.

Matyld

Pracowałem kilka lat, potem musiałem wrócić w rodzinne strony. Żałuję, bo to świetny pracodawca, pracowało mi się bardzo dobrze. Fajna ekipa, szefostwo w porządku. Polecam każdemu.

yollo

firma nie taka znowu zła. czasem cisną z robotą, ale nie jest najgorzej. muszą w końcu pilnować, żeby interes się kręcił.

Laminator

Ogolnie, kierwownik zapytal sie skad wiem o pracy tutaj, powiedzialem jedynie ze pracuje tu moj brat i ktos sie zwalnia, kierownik zapytal sie ktory to i czy chce pracowac z nim, rozmowa trwala 15-20 minut, 4 dni na zalatwienie badań.

Aneta

@Oni Wspomniałeś o wynagrodzeniu w brygadzie, czy próbowałeś pytać o to swojego przełożonego? Może warunki wynagrodzenia w tej firmie zależą od tego, co uda się wynegocjować na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy pytałeś swojego pracodawcę o możliwość zrezygnowania z dodatkowego ubezpieczenia albo zmniejszenie składek? Być może istnieje taka możliwość.

Dariusz

Zastanawiam się jak to jest, że dobrzy pracownicy generalnie nie narzekają? Idealnych firm nie ma!!!

Zbyszek
@Dariusz

Za to bardzo dobrych w Delphi nie ma ani jednego, bo wszyscy pracuja gdzie indziej.

Chętny do pracy

Witam chciałbym podjąc sie pracy w tej firmie jak się tutaj pracuje ? Ciekawią mnie bardzo jakie są zarobki

#&

Całkowita prawda...Nic dodać nic ująć.

Młody

Pracuje już ponad 6 miesięcy pracownicy fizyczni robią jak w innych firmach tj jeden robi inny udaje na zarobki jak na tak krótki okres pracy nie narzekam i widzę perspektywy. Jak ktoś zauważył opinie jak zawsze są podzielone ale nie ma idealnej pracy niestety :-/

nowy

Witam.Na jakim dziale najlepiej i jak zarobki? zastanawiam sie nad praca w tak dobrej i znanej firmie na cala Europe

Jakub

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Słyszałem sporo dobrego

Anita
@Jakub

A co dobrego słyszałeś?

To jest czysta prawda niedługo i ludzi z Nepalu zabraknie

Delphia

Kierownicy, mistrzowie i biurkowi dostali premie (niemałe) na Święta, a dla szarego pracownika zabrakło na talony na święta. (usunięte przez administratora)

Zuza
@Delphia

Pracuję w biurze i jakoś żadnej premii na święta nie było, nie wiem skąd takie plotki.

Koles

Tylko do wypłat brakuje bo to z naszych te premie

pracownica
@Koles

Przecież nie z Dyrektora pensji, ani szefów :)

Obiektywnie

Cóż mogę powiedzieć, tak się składa że też jestem pracownikiem fizycznym i po części rozumiem to co tu piszecie ale widząc niektórych współpracowników i to jak pracują naprawdę ręce opadają.

Aneta

@Z z forum kasowane mogą być tylko te wpisy, które naruszają jego regulamin. Jest on dostępny tu na dole strony - warto się z nim zapoznać. Niestety jak w wielu przypadkach, tak i tutaj - jego nieznajomość szkodzi. Widzę, że opinie (w zasadzie jak w każdej firmie) są podzielone. To naturalne. Jak widać jednak nie ma rotacji wśród pracowników, bo ofert pracy do Delphia Yachts nie widać. Z czego to wynika?

Olo
@Aneta

Oferty pracy są bez przerwy na PUP Olecko. Zawsze jest oferta tej firmy, co tydzień

Obiektywnie

Wielu z was (pracownicy fizyczni) komentuje przełożonych, wytyka im błędy w zachowaniu, obwinia za wszystko itp tylko dlaczego nikt nie mówi o zachowaniu właśnie pracowników fizycznych? Czy ktoś z komentujących może z czystym sumieniem powiedzieć że pracuje uczciwie i rzetelnie, ze angażuje się w swoją pracę? Wielu pracowników produkcyjnych kombinuje tylko jak tu się nie narobić, co pół godziny na papierosa jak nie na palarnie to w łazienkach, spacerując w tą i z powrotem, to na kawki to na coś innego. Aby tylko przechodzić te 8 godzin. Ale godziny są rozpisywane w ciągu jednego dnia tak jakby pracownik pracował z 15 godzin i jeszcze potem oburzenie że nie zapłacono. Wielu pracowników chyba zapomina po co przychodzi do pracy i zachowuja się tak jakby byli w przedszkolu a nie w miejscu pracy. Na akord jeszcze jakoś niektórzy pracują. Ale jak tylko mogą rozpisać godziny w pozaakordzie to już w ogóle nic nie robią. To co mogą zrobić w jeden dzień robią przez tydzień rozciągając to w czasie jak najbardziej mogą. Wszystko można zrozumieć bo człowiek jest tylko człowiekiem- może źle się poczuć, może nie być wydajny w jakimś czasie z różnych powodów, może mieć słabszy dzień, możebyc wolniejszy od innych w brygadzie itp. Ale mistrz czy kierownik też jest tylko człowiekiem. Nie dziwię im się ze czasem krzyczą i czasem brakuje im cierpliwosci. Skoro dorosłego człowieka który przyszedł do pracy a nie do przedszkola muszą prosić żeby z łaski swojej pracował, żeby przestał chodzić co chwilę gdzieś itp są też tacy pracownicy którzy przychodzą do pracy po to żeby pracować a w efekcie zarobić pieniądze i oni zarabiają nie mało. I nie narzekają. osoby które mają najwięcej do ponarzekania powinny wziąść się do pracy a nie tylko paplac językiem bez tolku. Bo ciągle coś nie pasuje. Bo najlepiej by było jakby firma płaciła za to tylko że ktoś stawił się w pracy. Ludzie zastanówcie się...

Sorry
@Obiektywnie

Oj, naprawdę? Nie chce się Ukraińcom pracować? Kawkę pija i papierosy palą? A ludzie z Giżycka, dobrze pracują? Czy już poodchodzili? Trzeba było szanować dobrych pracowników. Nie byłoby problemu z paletajacymi się po kibelkach z fajkiem. A tak, kto tylko mógł uciekł jak najdalej od tej żenady

&
@Obiektywnie

Pewnie bo lepiej swoje obowiązki zwalić na inną osobę a samemu pięknie wyglądać i komentować pracujących fizycznie. Ale tak czy inaczej ci fizyczni ( może nie wszyscy ) lecz jednak pracę wykonują i dzięki nim i ty masz swoje utrzymanie. Nie warto wszystkich wrzucać do jednego worka tylko każdego z osobna mierzyć miarą. Taka ocena obraża tych co naprawdę się starają i nie są za to doceniani.

Mistrz

Ryba psuje się od głowy

kurna, paszport w ręke i wyjazd, ja od 2003 opuscilem Olecko i pracowałem w Olsztynie, od 2006 do dzisiaj mieszkam w UK. Za 2,3 lata wracam i kupuje dom za gotówkę. Za granica urodziły mi się dzieici, za 2 lata ida do szkoły ale Polskiej szkoly bo wracam do PL.

Z

Kiedy ostatni raz zaglądałam na to forum ( jakiś tydzień temu), było 199 opinii, dziś wchodzę i jest 159. Kto usuwa te wszystkie niepochlebne komentarze i na czyje zlecenie? Inne firmy mają po 300, 500 i więcej opinii. A tu..... usuwa się??? Dlaczego?

jaaaaa

cos wiecej na temat ogloszenia o prace?

Q
@jaaaaa

Przyjmują każdego, a wejdź na stronę PUP Olecko i tam są oferty.

...nova...

Robol akurat ani nie protegowana ani biurowa tylko nowa na produkcji i też zmieniam firmy . Też różnie się pracuje ale jak mi nie pasuje to szukam czegoś lepszego. Jak nie to tu to gdzieś indziej. Jestem mobilna więc nie ograniczam się tylko do jednego. Jestem młoda więc się nie boję zmian. A ludzie jak wiesz w każdym zakładzie tacy sami .Nigdy nikomu nie dogodzisz . I zawsze znajdzie się ktoś kto Cię wkurzy. A tak w ogóle nie znam tych twoich mistrzów czy kierowników bo na żaglówkach robię u Benego. Też jest wesoło . Będzie źle to zmienię pracę i tyle. Pozdrawiam

...nova...

Jak tak czytam te wasze wypowiedzi to się dziwię, że jeszcze tu pracujecie. Tak źle to poszukajcie lepszej pracy, lepiej płatnej, lepszych kierowników czy mistrzów. Przecież jest tyle zakładów pracy poszukujących pracowników , bezrobocia prawie nie ma więc po co narzekać ...

Robol
@...nova...

a niby gdzie pójść? Do biedronki czy do prawdy na 3 zmiany? I w tym problem, firma wie że nie mamy w Olecku wyboru i będziemy pracować nawet w takich warunkach. Popracuj tam trochę ale nie w biurze i nie jako czyjaś protegowana, tak po prostu. Wtedy się wypowiadaj.

Aneta

@Czarna, odniosę się do Twojej odpowiedzi, czy masz na takie sytuacje dowody? To dość poważne zarzuty kierowane pod adresem Delphia Yachts i jej kierownictwa, więc dobrze mieć w miejscu publicznym, poparcie takiego zachowania. Co do relacji na linii kierownik-pracownik bo często o tym piszecie, jest to nagminne w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Delphia Yachts - Olecko

• Jak się pracuje w Delphia Yachts?

Zobacz opinie na temat firmy Delphia Yachts tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphia Yachts?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphia Yachts?

Kandydaci do pracy w Delphia Yachts napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphia Yachts