Count Euro Consult

Opinie o Count Euro Consult

sita

a co w takim razie jest nie tak, bo skoro starzy pracownicy stażem, pracują już tyle lat to faktycznie muszą być dobrzy i szefowie powinni być zadowoleni, jednka nie rozumiem Kama' dlaczego niby szefostwo mialoby miec cos do pracownikow, skoro sa raczej zadowoleni.

Kama

Jak najdalej od tego pracodawcy. Jako nowy pracownik będziesz wyzyskiwany przez współpracowników, którzy zrzuca na Ciebie swoje obowiązki i jeszcze powiedzą, ze masz za mało roboty. I wchodząc do biura nigdy nie wiesz, o której wyjdziesz. Szef nic z tm nie robi bo o niczym nie wie, ciagle w rozjazdach, jedyne co do niego dociera to skargi starszych stażem pracownikow, ze sie obijasz. Szkoda nerwów i zdrowia psychicznego.

jkl

najgorsze biuro rachunkowe na świecie, porażka!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Count Euro Consult - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Count Euro Consult