Opinie o Delphia Yachts w Olecko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delphia Yachts. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delphia Yachts o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphia Yachts w Olecko

TikTak

Patrze, że nie które komentarze usunięto :D Pompa

kluseczka
@TikTak

Co w tym dziwnego? to forum publiczne na ktorym trzeba przestrzegac regulaminu inaczej komentarze out

Julek

Zatrudniłem się i nie żałuje. Trzeba sobie samemu wyrobić zdanie

ptak
@Julek

nie taki diabeł zły hahahha

Lucek

A jak praca na laminatach?

Bolek
@Lucek

Dosyc cieżka ale zarobki powiedziałbym proporcjonalne

@Bolek

@zainteresowany

Pup olecko

io
@Bolek

stawka wzrosła szczególnie na laminatach

Pako

wątek co jakiś czas sie przewija ale dalej nigdzie linka do ofert

Mario
@Pako

tez nie znajdywalem ale zawsze mozna zadzwonic/podjesc i zapytac sie, ja tak zrobilem.

Laminator

Ogolnie, kierwownik zapytal sie skad wiem o pracy tutaj, powiedzialem jedynie ze pracuje tu moj brat i ktos sie zwalnia, kierownik zapytal sie ktory to i czy chce pracowac z nim, rozmowa trwala 15-20 minut, 4 dni na zalatwienie badań.

Poconaco

Pamiętajmy że ta firma to złożony organizm, z wieloma skrajnościami, jednym jest dobrze jak u pana Boga za piecem, inni gnojeni za najniższą krajową. loteria jak i gdzie trafisz tak będziesz miał dobrze lub źle w wypłacie oraz pracy. Wielokrotnie nie proporcjonalne zarobki względem wykonywanej pracy. Robisz to samo co kolega obok, ale inny model łodzi a zarobki jednemu lepiej drugiemu gorzej. Jednak warto spróbować, bo możesz trafić fajnie, jeżeli po 2,3 miesiącach będziesz uważać że jest lipa, to najlepsza rzeczą będzie się zawinąć i tyle.

Ryk
@Poconaco

zgadzam sie w stu procentach, zdrowe podejscie do tematu

robin

zmiany sa ale mi tam dobrze zawsze jest z kim pogadac posmiac sie lzej sie czlowiekowi do pracy idzie

DrW
@robin

Atmosfera robi swoje, bo ze świadomością, że codziennie dobrowolnie musisz iść do pracy gdzie atmosfera jest tragiczna to jest dramat. Chwała, że tu w najgorszym przypadku jest przyzwoita.

Tikuri
@DrW

ludzie w porządku

RObin

wszędzie taki typ się znajdzie. Ale szukając pozytywów to wiadomo po co jest bhp i jakie skutki może przynieśc nie przestrzeganie, dobrze ze wy pzrestrzegacie i jest dobrze

RObin

No i wlasnie bo najwazniejsze mi umknelo dobrze ze normalni pracownicy przestrzegaja i ze jest pilnowane. Jasne ze wkurza ale jak patzre czasami jak jeden z drigim mądry nie to moze lepiej ze ktoś chodzi i sprawdza a z zalozenia ten co o kask sapie to sie o nim mysli cieplo

Janek

planuje zmienić prace i zastanawiam sie nad delphia slyszalem sporo dobrego stad pytanie czy nie szukaja kogos u was i na jakim dziale? co wogule myslicie o pracy u was, pchać sie w to?

Moreno
@Janek

Ja się podepnę pod pytanie plus jeszcze jakby mi ktoś podpowiedział gdzie w ogóle można znaleźć oferty Delphi

qwe
@Moreno

chcialem pomoc i znalesc wam jakies linki ale faktycznie ani na stronie ani na jakis innych nic nie znalazlem ale pewno szukaja ja na waszym miejscu bym podszedl ale na stronie tez bym wyslal nie zaszkodzi

Wolny
@Janek

Ja też słyszałem o delphi dużo dobrego i się zatrudnilem i była to najgorsza decyzja w moim życiu i powiem ci że jak się zwolnilem i z papierami w ręku opuszczalem teren zakładu czułem ulgę że więcej nie będę musiał przekraczać tej bramy

Big
@Janek

Do pracy potrzebuja. Wiem bo pracuje w delphi. Brygada spoko. Gorzej doprosic sie materialow do pracy tymbardziej przez to ze mistrz nas olewa. Nie sluchaja o potrzebach tylko siedza na stolkach i wymyslaja i zmieniaja. Chca udoskonalic prace, system na lepiej sprawniej a pracownicy widza ze zmienia sie na gorzej. Jeszcze troche to tylko klódka na bramie bedzie wisiec bo nikt nie bedzie chcial tam pracowac.

ana
@Wolny

Też odczułam ogromną ulgę po odejściu stamtąd, psychicznie czuję że się odrodziłam.. Dziś jak tamtędy przejeżdżam to nie mogę pojąć jak wytrzymałam tam 2 lata... Chyba najgorsza praca w moim życiu..

Garry

Zmiany są, nie każdemu na rękę, al dramatów nie ma. Raz lepiej raz gorzej

flis

kolejny rok z delphią rozpoczęty. no i dobrze

tak

nie ma co wieszac psow na ta firma, nie oszukuja no zwykla robota. Pozdrawiam!

Serdek
@tak

Nie wiem czego ludzie oczekuja od roboty no to nie wczasy ale tak czy siak nie czuje sie tu zle i jak tak wymienialismy doswiadczenia z poprzednich prac z kumplami to kazdy mowil, ze tu mu lepiej no i cos w tym jest.

Lary
@Serdek

też się pod tym podpisze

Jeremi

Nie aż tak dobrze jest na montażu łodzi motorowych u Ryśka,akord wychodzi po 8 pln,to nawet nie 2 euro.Nawet nasz motorek się zwolnił

jarko

pacuje dla Delphi i mogę polecic jako pracodawce

wolf
@jarko

Również nie mam jakiś większych zastrzeżeń, nie wszystkich lubię, nie ze wszystkimi decyzjami się zgadzam idealnie nigdzie nie jest ale stosunkowo na prawdę nie ma nic poważnego co by było nie tak. Myślę, że każdy rozsądny człowiek bierze pod uwagę polską mentalność, że musi być przymarudzone no i ludzką stronę mocy, co byśmy zrobili bez sensacji, zresztą widać to nawet po zwykłych wiadomościach, złe rzeczy obiegają świat ekspresem później jeszcze ulegają paru przeróbką z pozytywami jest nieco gorzej..

Waj

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, w Delphi i tak jest w porządku.

Michaś

Na laminatach jachtów, tak tak z kontroli jakości ;)

Ta

Prawie wszystkie wpisy to podstawka.

hehe

Ludzie wszedzie tacy sami, może w jakiejś małej firemce najlepiej jedoosobowej wszyscy są super a pewnie i tam jakieś kwasy wychodza hehe,jak na standardy tutaj jest dobrze

stary

Wypłata moim zdaniem niezła i na czas, trzeba brać pod uwage, że to nie warszawka więc tymbardziej no i też zależy jeszcze gdzie i z kim ale ja nie mogę narzekać bo pracuję od lat w podobnym składzie więc wiemy co i jak, jesteśmy zgrani więc tak jak mówiłem nie moge narzekać. Warunki pracy też zależy, np na laminatach przyznaje ze jest ciezko ale placa tez jest wyzsza .. ale ogolnie o calosci na pewno nie można powiedzieć, że są złe. Co by się nie rozpisywać za bardzo piszę tak jak czuję nie w imieniu wszystkich ale oprócz jakiś chwilowych kryzysów ale to chyba ma każdy czasami to napradwe chwalę sobie prace w delphi

Aneta
@stary

Dobre wynagrodzenie na pewno skłoni niektóre osoby do aplikacji. Piszesz, że już długi czas pracujesz w stałym składzie, czy zatem rotacja jest niska? To dobrze, że relacje między pracownikami są zazwyczaj przyjazne. Rozumiem, że praca na dziale laminowania jest najcięższa?

Anety
@Aneta

Rotacja jest duża . Są braki w ludziach z okazji ,,wspaniałej " atmosfery i w wielu przypadkach zarobków. Zdarza się że na pewnym dziale ludzie szukają swoich pieniędzy bo jakoś im się wypłata nie zgadza

Anety
@Aneta

Też zależy gdzie trafisz i na kogo trafisz. Pęsje są zróżnicowane. Klimat tworzy nie tylko kadra ale też ludzie a oni są różni. Gdzieś głęboko tkwi w niektórych mentalność narodowa : wypić coś przed pracą albo w jej trakcie, może coś wynieść z firmy itd. to jest po prostu smutne

otis

z ciekawości jakie są stanowiska ?

Pracownica

To jak ludzie wiedzą o co chodzi to po co to pisać na forum? Widać kogoś żółć zalała bo awans przeszedł koło nosa? Żal!

Ajj

To fakt. (usunięte przez administratora)

Lubi to
@Ajj

A ją samą duma rozpiera z tego powodu. Hah(usunięte przez administratora)

Ale
@Lubi to

Toć pani p wcale nie awansowała. O co wam chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Delphia Yachts - Olecko

• Jak się pracuje w Delphia Yachts?

Zobacz opinie na temat firmy Delphia Yachts tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphia Yachts?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphia Yachts?

Kandydaci do pracy w Delphia Yachts napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphia Yachts