Opinie o Delphia Yachts w Olecko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delphia Yachts. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delphia Yachts o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphia Yachts w Olecko

Blabla

Skoro jest tak dobrze to czemu program Delphia 500+ nie działa i dalej brakuje ludzi?

Kogut
@Blabla

Ludzi nie brakuje. Za to nie każdy nadaje się do tej pracy lub/i siebie w niej nie widzi. Stąd ciągle poszukiwania.

szylko
@Kogut

Dokładnie

Amonit
@Kogut

Nie jest to praca dla każdego, więc to zrozumiałe, że może nastąpić zmiana decyzji. Ale chętnych nie brakuje tak czy siak, z tego co mi się wydaje

Sylwia
@Amonit

Program Delphia 500+? Coś takiego naprawdę działa? Na czym to polega?

xyz
@Blabla

Prawda jest taka że jak zadzwoni się w sprawie pracy na podany numer w ofercie ,pani pojedzie cię kim ty jesteś i po co dzwonisz,przepraszam mości panująca więcej nie zadzwonię.

derek
@xyz

Gdziekolwiek byś nie dzwonił, spytają cię kim jesteś i po co dzwonisz, nie można tego od razu nazwać pojazdem...

Kogut

Nie takie "figury" usuwano. Na każdego przyjdzie czas.

Suzi

Ale rodzinka ma jak u Pana Boga za piecem czego nie można powiedzieć o reszcie załogi!

Hgthhg
@Suzi

Już nie długo

Mala
@Suzi

Najwięcej do powiedzenia pewnie mają te osoby co miały dwie lewe ręce do pracy

Śmierć

Jak zmienia (usunięte przez administratora)to ludzie powrócą do pracy. Słownictwo i podejście nie jest na miejscu. Pracownicy mają dość takiej atmosfery.Dyrekcja powinna zastanowić się nad tym (usunięte przez administratora)!

Hmmm
@Śmierć

Chyba juz zmienili jednego kierownika

Czarna
@Śmierć

Jak się nie chciało pracować to teraz nie trzeba winy szukać w kierowniku bo akurat kierownik jest w porządku

Czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą podjąć pracę w Delphia Yachts?

Wycio

Na jakim stanowisku np?

dymek
@Wycio

szkutnik np

Laminator

Ogolnie, kierwownik zapytal sie skad wiem o pracy tutaj, powiedzialem jedynie ze pracuje tu moj brat i ktos sie zwalnia, kierownik zapytal sie ktory to i czy chce pracowac z nim, rozmowa trwala 15-20 minut, 4 dni na zalatwienie badań.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Phill

Nie wiem kiedy pozmieniało się na stronie ale jest lepsza, ładniejsza taka mi się wydaje. Widzieliście?

colo
@Phill

szczerze, to nawet nie pamiętam jak wyglądała wcześniej, ale możesz mieć rację

Dan

Co tak dużo ofert do was nagle?

pinkponk

raz są raz nie ma

pigeon

niesamowite

krokiet

gdzie one są?

Jak to rozumieć?

@krokiet

Na kadłubie, w okolicy dziobowej

@pigeon

No...

Łucja
@Nordic

@Nordic Obecnie widzę cztery aktualne oferty pracy w Delphia Yachts https://pl.delphiayachts.eu/oferty-pracy. Firma się rozwija, czy rotacja jest spowodowana odejściem pracowników?

krokiet
@Łucja

dzięki

@Nordic

Oferty pracy są na kadłubie w okolicy dziobowej? ;)

Warto
@Dan

Ofert dużo bo dużo zamówień

Kokot
@rong

Przecież wiadomo, że chodziło mu o post, który napisał poniżej

Otto

@Airon

No właśnie nie :)

@Kokot

Wiem, ale się zgrywam.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Delphia Yachts?

Error

spełniać wymagania na konkretne stanowisko... tylko tyle i aż tyle

anana

co to za pytanie w ogole?

heheszek

To oczywiste, trzeba być brunetem, wzrost 187, waga 86 kg, oczy piwne, numer buta 43...

Były robotnik

To prawda brak słów wiem że jak zmieni się zarządzanie tych ludzi to wrzucę do pracy bo jest fajna ale nie w tej chwili

były

słyszałem ze nowi pracodawcy nie do końca interesują sie planem i pracą czy t oprawda i jakie są zarobkina laminatach

Warto

Od jakiegoś czasu zmienione zostały zasady wynagrodzenie. Uważam, że jest to w tej chwili jeden z najuczciwiej płacących zakładów pracy. Niestety pracownicy tak uczciwie do tego nie podchodzą. Za 60 zł/ godzinę w soboty potrafią naprawdę niewiele zrobić. 15euro stawki jak na zachodzie. Na start w tej chwili 20zeta. Jeżeli ktoś się przykłada po 2-3 latach spokojnie ma 30zł. Do tego uczciwie płacone 50tki i setki.

Jolobolo
@Warto

Czyli,, zawód Polak". Kombinowanie we krwi

Nordic

Dlaczego 3 letnia Delphia 47 ma osmozę wielkości patelni na kadłubie? To na pewno dobra firma?

Wieloletni pracownik

Ja mam nadzieję, że nowy prezes poprostuje pewne tematy. Rozsądnie podchodzi do spraw które zawsze stały na głowie w tej firmie. Pożyjemy zobaczymy. Pracy wokół dużo.

Kastor
@Wieloletni pracownik

Zobaczymy, ale nadzieję warto mieć

gienio
@Kastor

będzie dobrze trzeba w to wierzyc :)

Casu
@Wieloletni pracownik

Każdy nowy chce wprowadzić swoje zmiany jakie uważa za słuszne więc sie pewnie pozmienia, tylko czasu.

neron
@Casu

no wiadomo to nie jest tez takie hop siup.

Ryszard
@Wieloletni pracownik

Delphia Yachts ma teraz nowego prezesa, tak? Jakie zmiany zaszły w firmie od tego czasu? Zmieniło się coś w zakresie warunków pracy/zatrudnienia? Napisz proszę jak na tę chwilę wygląda współpraca z tą firmą.

kargo
@Ryszard

a co ty taki ciekawski?? czyżby konkurencja robiła rozeznanie jak się u nas wewnątrz dzieje???

edyp
@kargo

Nie, spokojnie, to tylko moderator goworka ;D

Ryszard
@kargo

Warto dodać informacje o warunkach pracy w firmie, szczególnie jaki jest poziom wynagrodzenia i możliwość uzyskania benefitów. Takie komentarze bardzo przydadzą się na forum, więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

cho
@Ryszard

Przyjdziesz to sam zobaczysz

pyt

na stronie w faq jest podany adres, na który z miejsca można wysłać cv, czy można liczyć na odpowiedź nawet jak nie ma obecnie ogłoszeń o pracę?

Genio
@pyt

Spróbować możesz, ale jaki będzie skutek to trudno powiedzieć

Totek
@pyt

hmm, ciężko powiedzieć, dużych szans pewnie nie ma, ale jak pisze Genio spróbować zawsze możesz nic do stracenia nie masz

pyt
@Totek

no dobra, myśle, ze spróbuję w takim razie

Byly

Pracowało się w Delphii kiedyś. Nie było źle, raczej dobrze wspominam. Pozdrawiam obecnych pracowników

@Byly

pozdrowionka stary ;) jak dawno pracowałeś?

Byly
@123

No dłuższy czas temu, ponad rok

Sam

Szkoda że z tych ogłoszeń o prace ze strony nie wiele idzie się dowiedzieć. Może ktoś przybliżyć jak to wygląda w realu?

Pillo
@Sam

najlepiej doprecyzuj o które stanowisko ci chodzi

Aneta
@Sam

Podbijam Twoje pytanie. Delphia Yachts poszukuje obecnie pracowników na kilka stanowisk, np. szkutnika i konstruktora: https://pl.delphiayachts.eu/oferty-pracy Ciekawa jestem, jak kształtują się zarobki na różnych stanowiskach, czy są satysfakcjonujące? Może ktoś z pracowników odpowie tu, na Gowork.pl, czy jego zdaniem warto starać się o pracę w tej firmie?

porki
@Aneta

przyzwoite, jak zdaje sie sprawe ze specyfiki pracy to warto

Bolo
@Aneta

właśnie nie mamy pewności czy są aktualne te ogłoszenia

NickraM

Witam, jestem posiadaczem Waszej łodzi wiosłowej - nagroda w maratonie pływackim 2017 . Na łodzi nie ma tabliczki znamienitej i nie mogę nic znaleźć w sieci na jej temat. Może ktoś posiada wiedzę o wyporności, jedno - dwu płaszczowa, jaki silnik można podczepić moc i długie. stopy

@NickraM

kurde, nie pomogę ci, ale napisz może meila, albo zadzwoń bezpośrednio?

Jolobolo
@NickraM

Ta łódź wiosła została zrobiona...z przerobionej formy od żaglówki. Więc o wyporności się nie wiele dowiesz.

Luigi

raz lepiej raz gorzej, jak to w życiu. grunt, że idzie do przodu i jest całkiem w porządku

asdf
@Luigi

No wiadomo

Ada

Jak wygląda praca w biurze, jakie są relacje, czy jest duży stres?

quil
@Ada

jakiś stres na pewno jest, wszędzie jest coś do stresowania

montes
@Ada

nie wiem czy tu sie biuro wypowiada nikt chyba nie narzeka

Wojo
@Ada

A szukają w ogóle kogoś do biura??

@Wojo

Chyba nie, ale to nie szkodzi, żeby ktos mógł zapytać o warunki.

pingpong

podobno nie robicie już jachtów żaglowych, prawda to?

Rataj
@pingpong

Od 1 września wstrzymana jest ich produkcja. Ale nie dziwi mnie ta decyzja

@Rataj

hm, a czemu?

Rataj
@.

Nie ma już takiego popytu jak kiedyś. Lepiej skupić się na dopieszczaniu tych, na które popyt jest.

@Rataj

hm, no dosyć logiczne w sumie

Muga

Trzeba zacisnąć zęby będzie dobrze.

loco
@Muga

zawsze zdarzaja sie gorsze momenty i zawsze wychodzi sie na prosta

ghostrider
@loco

Ale przecież nie jest jakoś źle, o czym wy gadacie? mowicie akby conajmniej firma upadała...

byk
@ghostrider

zdarzają ale tu już lepszych dni nie będzie wystarczy poobserwować co się dzieję dobrzy fachowcy podchodzili i już lepszych nie biedzę za takie stawki jak są bez premii nikt Rospondy nie będzie pracował

Kokos
@byk

takie sytuacje są dobrym zapalnikiem do wyciągania wniosków, więc jest szansa, że wynikną z tego dobre rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Delphia Yachts - Olecko

• Jak się pracuje w Delphia Yachts?

Zobacz opinie na temat firmy Delphia Yachts tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphia Yachts?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphia Yachts?

Kandydaci do pracy w Delphia Yachts napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphia Yachts