Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

cccccccppppp

Do pana gbura technika. Sie moze myjesz w co tez watpie a jesli chodzi o smrod z geby to zrob cos z tym chlopie moze idz do lekarza bo naprawde niemozna z toba gadac.

@cccccccppppp

JAK CZASEM CZYTAM TE KOMETARZE TO WYDAJE MI SIE ZE POMYLILAM FORUM

aaaaaa

czasem samo mycie nie wystarcza, bo problemy tkwią gdzie indziej, np w chorobach gastrycznych. Ale dajcie spokój z tym pisaniem, bo jak by tak każdemu wypomnieć jaki jest, to by rozpętało się piekło.

Pan Technik

Rozczaruję cię, myje się codziennie, używam także szczoteczki i pasty. Lustra też nie muszę zmieniać. Ale po co ja się tłumaczę duchowi, który nie ma odwagi się przyznać kim jest. Jeśli nie masz mądrzejszego do powiedzenia niż obrażanie mojej osoby to daj sobie spokój, szkoda mojego czasu na odpisywanie ci.

rrrsaasjjjjll

Jak tak piszesz to lepiej zmien lustro i zainwestuj w paste i szvzoteczke bo jak sie gada z toba to trzeba nos zatykac tak ci wali z geby a trolem jestes ty sam.

Pan Technik

Miałem nie pisać na tym forum, ale musi być ten pierwszy raz. Do osoby która tak ładnie mi obrobiła tyłek. Nie masz pojęcia o moim życiu, albo wiesz tyle co kot napłakał. Zanim skrytykujesz to jak wyglądam spójrz w lustro i zobacz jak wyglądasz. Bo ja siebie akceptuję i dobrze mi z tym. Za brak inteligencji u ciebie można uznać fakt, że obrabiasz tyłek na forum nie mając odwagi powiedzieć to w oczy. Rekompensujesz sobie pewnie takimi wpisami braki w życiu prywatnym. To jest dopiero oznaka prostactwa i wieśniactwa. Pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi piszących na tym forum i życzę wam Szczęśliwego Nowego Roku. Reszcie napinaczy internetowych i trolli którzy tu obrabiają tyłki powiem WALCIE SIĘ, bez poważania Gbur Jasiu.

bbbbzzzcccc

Ale ja wiem ze ona teraz dopiero jest szczesliwa poznala Arka zareczyli sie i widac po gosce ze jest sxczezliwa i zycze jej wszystkiego dobrego.

kkkkkrrrrl

A tak pozatym to podziwiam goske taka fajna dziewczyna a miala tak beznadziejnego meza dobrze zrobila ze sie rozwiodla z nim niedosc ze wyglada jak malpa to jeszcze mu tak smierdzi z geby ze niemozna wytrzymac a gbur jakich malo. Ma sie za wielkiego inteligenta a tak naprawde to prostak i wiesniak. Jasiu pan technik to jakas porazka zyciowa.

Wojtas QA lab

Ale Wy jesteście wszyscy (usunięte przez administratora) tchórze pod obcymi nickami,tak obserwuje i mi Was poważnie żal.

tttyyujjoo

Ja tez pracuje na tej linni i niewidze zeby gosia pisala sms ale za to widze jak beata caly czas gdzies dzwoni i gada przez tel. A gosia zawsze stanie zeby zastspic.dla niej to nieproblem i robi to co do niej nalezy a nawet wiecej.

ccccccc

Ja mysle ze ty chyba jestes slepa albo tak glupia zeby takie bzdury pisac bo osoba o zdrowych zmyslach to by najpierw pomyslsla ale czego tu wymagac od idiotow

xyz....

Zróbcie w końcu porządek Z zielonymi(ofami) na LINI C3/C4. Piotrek z Beatą świetnie sami dają sobie radę ze wszystkim . Po co na linii Gośka!!!! Marta!!! dwa nieroby tylko na telefonie sms-y piszą i łażą powietrze mieszają, Masakra !!!!!!!!

hdhsgf
@xyz....

po to,bo Marta zawsze za ludzi staje i Gosia a Piotrek wielki kierownik zamieszania stanie za 2 osoby i zadowolony!!!Zawsze nie ma czasu,nobo przeciez nikt z zielonych nic nie robi tylko on zap...ier..da/...la.Chyba pomyliles se role w tym zakladzie,sa miejsca w Amazonie to wypad !!!moze na miotle cie wezma Piotrusiu panie!!!

nnnnnnnn
@hdhsgf

Piotrek jest spoko! i nie ma co się czepić , robi swoje, i sie nie wpie...la . A do Amazona to może Gosia iść tylko nie wiem czy będzie miała tam czas na pisanie smsów.

renia

nie ma przyjec...chyba ze do biura z tego co wiem potrzebny jest technik...

kbb
@renia

TOSHIBY NIE MA JUZ OD DAWNA TERAZ JEST COMPAL Electronics Europe , wiec i przyjęć NIE MA !

Jerry KSG

fidi powiedz mu to w oczy a nie tu kozak z neta i daleka... Śmieciu

sama jestes kretynka....

renia

mowisz o wpisywaniu sie imiennie...ale sam sie nie podpisales...madrala

@renia

Czy ty jesteś aż tak głupia, czy tylko głupią udajesz? Od nikogo nie wymagam podpisu. Mój wpis był odpowiedzią na wpis małgosi, bo to ona zasugerowała aby się podpisać lub powiedzieć w oczy, przy czym sama podpisała się samym imieniem. Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo masz z tym problem jak widzę.

...

Fora służą do wymiany informacji i poglądów. Te anonimowe a z takim mamy tutaj do czynienia, nie wymagają od użytkownika rejestracji, tak więc zupełnie nie rozumiem aby wymagać od kogoś by się podpisał z imienia i nazwiska. Samo imię również niczego nie mówi, bo w firmie nie pracuje jedna małgosia. Inna rzecz, to aby wymagać od innych samemu należało by się ujawnić. To tak swoją drogą. A za atmosferę panującą w firmie odpowiedzialni są ludzie w niej pracujący, nikt inny.I nie ważne, czy jest to przełożony, czy zwykły pracownik.Człowiek jest najważniejszym elementem środowiska pracy.

malgosia

jestem na linii C3.Nie dlatego,że chciałam ale po prostu tu mnie posłali.Nie płaczę z tego powodu,ale chętnie się z Wami zamienię na linię pojedyńczą.Pokażecie jak się pracuje...Krytykować każdy potrafi,ale to chyba nie o to chodzi?Dziewczyny z testów są super więc może przestańcie szukać dziury w całym?Zajmijcie się sobą,swoją pacą i swoimi liderkami.Widocznie nie macie swoich problemów,że tak się nami interesujecie.Obrabiając komuś ,,tyłek,,miejcie trochę odwagi i się podpiszcie,albo powiedzcie mu w oczy.POZDRAWIAM

klamca

Witam teraz trzeba szukac innej roboty, bo tu tylko kontrola albo audyt to nie masz rękawiczki to nie masz kamizelki ,to robisz za wolno ,szybciej? a gwiazdy zielone dalej pusz-up

...

faktycznie, ta kaska jak dla faceta jest zadowalająca. Nic tylko się przyjmować, najlepiej już w tej chwili. Ale z ciebie pajac. Pozdro i do zobaczenia!

no

jak wam nie pasuje to w kolejke do posredniaka stancie

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba