Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

sss

Witam czy ktoś wie przez jakie agencje pracy mogę się tu dostać

gostek

Powiem tak-ludzie nie pchajcie sie do tego syfu,nie dosc ze zero szacunku wobec ludzi,to jeszcze najmniejsze zarobki na calej strefie,liderzy stoja w grupkach i obgaduja innych albo kreca biznes latajac po hali i sprzedajac ryby,ciuchy i wszystko co sie da zeby tylko jak najmniej zajmowac sie robota bo przeciez szaraki odwala za nich.Dziwie sie ze lajni na to przyzwalaja,albo tego nie widza albo nie chca widziec.Ale to wlasnie dlatego ludzie odchodza do innych firm.Stawiacie na agencyjnych?Ok,ale za kilka miesiecy przez taka polityke ta firma upadnie.Do roboty zagonic tych zielonych co sie nudza i linki swojej nie maja.A w zagrodach po co tylu ich siedzi?Trzech trenerow?Dwie od audytow?Tylu koordynatorow w tym jedna wiecznie przeprowadzajaca prywatne rozmowy przez telefon?Nigdzie nie ma takiego nieposzanowania czlowieka jak w tym zakladzie

Dlaczego w tv serii 74 są w 2016 roku problemy z funkcjami SMART? Czy Smart w tych modelach będzie rozwijany?

ut

No mam nadzieje ze nie dadza podwyżki tym nierobom i leserom zielonym.Bezczelni najmniej robicie a najgłośniej krzyczycie o podwyżke

mała

do Zenka-a od kiedy to forum danej firmy może mieć wpływ na szukanie pracy i jaka jest zależność miedzy istnieniem tego forum a dostaniem pracy? to jest forum dla pracowników tej firmy a nie kandydatów do pracy

@mała

Ależ ma, bo takie forum właśnie po to jest żeby potencjalny pracownik wiedział gdzie się pcha !!!. Chyba nie rozumiesz idei jego działania?, bo ma na celu dzięki opiniom pracowników pomagać w wyborze pracy. Pamiętaj że to nie jest twój prywatny blog, a strona która ma pomagać. I jeśli jakaś firma nie istnieje to i takie forum nie ma prawa bytu.

Zenek

Zwracam się z prośbą do Moderatora o zamknięcie tego forum, ponieważ zakład Toshiba w Biskupicach Podgórnych już nie istnieje. A jego działanie potrafi wprowadzić w błąd osoby poszukujące pracę. Pozdrawiam

OJOJOJ

To jest przewoźnik oraz bus trasy Stary Henryków oraz Ząbkowice śl.

zielony

Radze pani senior i jej bystrym zapracowanym zielonym dziołchom z montażu k1 wziąć sie do roboty a nie stać w kółeczku i obgadyać ludzi bo to słychać a zreszta same na siebie pózniej gadacie.W końcu ktoś złoży skarge na wasze leserstwo

pgi

hahaha

ktos
@pgi

Myslisz,ze dla Ciebie czas zatrzyma sie w miejscu???? Bardzo szybko sie zdziwisz :)

@ktos

Tzn??????

pgi

to prawda te starowinki to emerytury co prawda nie doczekają,ale będąc pewne że sa najlepsze porozpadaja sie jak telewizory na paletach pojada

Bartek

szukam pracy ale dowiedziałem się że musze otworzyć działalność jako przedstawicel handlowy? Czy wszyscy przedstawiciele tez mają ? dajcie znać jak się na tym wychodzi (zarobkowo)- bardzo mi zależy na waszych opiniach.

abcde

Firma staje na nogi,bedzie duzy plan,sa podpisane nowe Unisys oby jeszcze dali tylko podwyzki

kjjkj

predzej zamkna niz stworza 2 zmiany

@kjjkj

Czy ja wiem czy tak zamkna byl taki kryzys straszny przez ponad rok i jakos firma wykaraskala sie z tego a bylo naprawde gorzej niz zle i bardziej niz pewne ze zamkna bo tyle to trwalo teraz jest styczen tak zwany martwy sezon a zamowien wcale nie malo o postojach nie ma mowy a na luty i marzec ponoc bardzo duzo zamowien jest takze nie wiadomo co wymysla

gk

Of kiedy te dwie zmiany wchodza?Wiecie cos?

stara baba

stare też chciały odejśc ale im nie dali ,a co się tyczy reworków to wiek nie ma nic do tego a to co "STARE" wiedzą i robia to MŁODE muszą się tu zestarzeć aby tak robić i mieć o tym co robią jakie takie pojęcie

gosc

Grazyna i Mirka to klony a jedna piękniejsza od drugiej

w tej firmie zresztą gnębi się młodych ludzi,rzuca ze stanowiska na stanowisko a stare baby które od lat mają stałe stanowiska niedługo korzenie zapuszczą.Poza tym jest polityka pozbywania się młodych ludzi bo oni sobie gdzie indziej pracę znajdą, a stare nie.I tak trzymają nieużytecznych pracowników od lat a młodych już dawno się pozbyli.

a
@ja

I tak sie dzieje jak sie dzieje mlodzi dobrzy zdolni w wiekszosci odchodza zostaja sami starsi reworkow coraz wiecej wpadek coraz wiecej wtop i glupich bledow coraz wiecej lepiej nie bedzie

Właśnie i same stare baby zostały w firmie,bo nigdzie by pracy nie znalazły nie wspomnę o liderach którzy są zakorzenieni na stołkach,młodzi stamtąd pouciekali!!!

Wie moze ktos z was jaki jest plan na styczen

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba