Opinie o Taber w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Taber. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Taber na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taber w Białe Błota

loli

Wypłata jest terminowa nawet wcześniej więc luz

buhy

Cały czas przyjmują do pracy. Zapraszamy

NIE MAM CZASU :)))

Hddghc

Wypłata jest zawsze na czas albo nawet 2-3 dni prędzej

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Taber spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
babi

Skoro Ty masz dobrą robotę cały czas to, ktoś inny ma stale gorszą, także zdania mogą być tu podzielone. W każdym razie TABER to, całkiem fajna firma

huy

Brygadzista ma swoich ludzi którym daje dobrą pracę,a więc to,nie zależy od szczęścia tylko od tego jak się podlizujesz.

Friwo
@huy

(usunięte przez administratora) Ja w sumie od samego przyjscia tutaj mam dobrą robotę czyli nawet jeszcze nie dalo rady sie podlizywać,później tez nawet przez myśl mi to nie przeszło. Wiec to szczescie. Jak komus nic nie wychodzi to najlepiej gadac z zazdrosci że inny na pewno sie podlizuje.

goni

Masz określone normy,one są ogromne. Np musisz przetestować 100 sztuk w godzinę a przetestujesz 50 to,za tyle Ci zapłacą. Na początku pewnie zarobisz najniższą czyli tam 1400zl a później gdy z czasem zaczniesz wyrabiać normy to będzie o wiele lepiej. Wiadomo musisz pracować szybkim tempem,ale w końcu po to się idzie do pracy.

Friwo
@goni

Co ty opowiadasz? Owszem trzeba sie narobić ale wiele zależy od szczęścia gdzie brygadzista cie posadzi bo są miejsca gdzie na lajcie zrobisz normę i są miejsca gdzie nie zrobisz normy chocbys miał wprawe,siedział w pampersie i nie szedł na przerwe.

pohi

Konkretnie nie jestem w stanie powiedzieć ale ponad 2 tysiące. To jest akord więc ile zrobisz tyle Tobie zapłacą,choć na początku na pewno nie będziesz wyrabiać norm bo są ogromne.

krr

Ogólnie jeśli nabierzesz wprawy na danym stanowisku to,możesz dobrze zarobić. Chyba,że się będziesz obijac to wiadomo,że zarobisz mniej. Praca jest ok,polecamy tą firmę.

myges

Pani z kontroli z Frivo nazywa inne kolezanki sukami, która sama zostawiła dziecko i męża dla leisbijskiej miłosci,którą jej wybraną jest o paręnaście lat młodsza od niej. Brawo dla niej !!!

Prawnik

Owe komentarze są już zgłoszone administratorowi. Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

postronny
@Prawnik

Nikt nikogo nie znieważa pisząc o tym co się dzieje w zakładzie to nie oszczerstwa tylko stan faktyczny istniejący w tym skupisku ludzi to wszystko dzieje się naprawdę i tak jest, wiec jak można za coś karać jak jest to prawdą ? Choć ludzi z zewnątrz, którzy szukają pracy to nie zachęci do pracy w takim zakładzie czytając te opinie i raczej woleliby poczytać o pracy, a nie o zatargach i miłościach zakładowych.

Opinia
@postronny

A poza tym musiały by byc imiona i nazwiska,a tak to tylko domysły więc bez straszenia :) ja nic do nich nie mam,nie moje zycie więc nie moja sprawa ale tu prawnie nic nie da sie zrobic.

zatrudniony

To rożnie bywa w zależności na jaki dział trafisz. Jeśli umiesz lutować to stawka jest większa i na wynagrodzeniu więcej. Najlepiej przyjść podjąć prace i samemu się przekonać. Zawsze na początku jest umowa zlecenie potem dostaje się umowę na 3 m-ce.

zatrudniony

Tak to trzeba przyznać wypłata jest w terminie, a czasem nawet i wcześniej. Pracuje się dobrze i praca nie jest aż tak ciężka tylko te normy są z kosmosu i trudno je wyrobić, ale najniższa zawszą się dostanie. Teraz inaczej naliczają nadgodziny to jest plus dla pracownika jeśli ma się wyrobienie, a takich jest niewielu.Ważne to jest, że umowę podpisuje się z zakładem pracy, a nie z agencja pracy.

JoBin

Patrzę i nie wierzę jak mozna być takim obłudnym człowiekiem. W pracy sobie siedzą i nadskakują, a potem do domku jeżdżą i patrzą w oczy rodziną. Na posilki mi się nie chce chodzić bo znam oboje i mi głupio.

Pati

Ha ha kręci nim jak chce! Dobrze d...ą zakręci a on lata jak pies. Pamiętam jeszcze lata, kiedy był brygadzistą, można było z nim pogadać, teraz to inny Adam. Mi jego żal bo to co się z nim stało to porażka. Oboje myślą, że są fajni, ale to zwykła żenada :-

Zazenowana
@JoBin

Ale co cie interesuje kto z kim gdzie i co robi , masz prace to pracuj a nie sie glupotami zajmujesz a jak sie nie podoba to zmien prace albo idz do psychologa, bo nie wiem po co interesujesz sie zyciem prywatnym innych.

Ronano

Ciekawe jak to się skończy i czy żona wie?

@Ronano

Uwierz,że tak. Sama podesłałam jej kilka zdjęć. Dlatego nie rozumiem dlaczego taka cisza. HI

Ronano

Ostatnia to napewno nie :-) ale ciekawe co dalej będzie ha ha

Jd355
@Ronano

Tez mnie ciekawi jak długo to potrwa. Alina chodzi z nosem zadartym tak wysoko, że juz niedługo nic widzieć nie będzie B-) A Adam widać wymienia mlodsze na starsze. ;-)

Rob Roy

Adam pędziwiatr, Alina chce się nacieszyć w miarę młodym mięskiem. tylko za jaką cenę? Patrzy tylko na siebie.

dw

nie wiem- jest akord....

dw

na tablicy ogłoszeń na ścianie wisi cały czas oferta że zatrudnia do działu friwo... na montera... więc raczej przyjmują. z tego co wiem to zarobki są na poziomie najniższej ale za to zawsze wypłata jest w terminie a wrecz przed! a reszta- praca jak praca....

praca

tak cały czas bo ludzie przychodzą i zaraz się zwalniają....

zainteresowany
@praca

co to znaczy???? że jest tak źle????? nie płacą na czas???? czy jakiś inny powód że tak ludzie odchodzą?

Zostaw merytoryczną opinię o Taber - Białe Błota

Taber