Ciech Transclean Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Ciech Transclean Sp. z o.o.

Opinie o Ciech Transclean Sp. z o.o.

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy TRANSCLEAN Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

mikx

piano, teraz to i tak podobno nie ma co aplikować bo pracownicy trzymają swoje stanowiska a firmie nie trafiają się żadne nowy kontrakty. W związku z tym próżno oczekiwać rekrutacji. Ciekawi mnie tylko jakie wy macie umowy z nimi ?

golec

witam nie polecam tej firmy . praca u nich porazka totalna

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie TRANSCLEAN Sp. z o.o.?

Zostaw opinię o Ciech Transclean Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciech Transclean Sp. z o.o.