Opinie o Strobis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Strobis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Strobis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strobis Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Strobis Sp. z o.o.?

Ferbi1111

Firma Strobis (usunięte przez administratora) już od kilku lat omijać z daleka .Inspekcja pracy bezradna

Tomasz Nowy wpis
@Ferbi1111

Jak to inspekcja jest bezradna? Co tam dokładnie się dzieje? Rozumiem że kontrole już były?

Ferbi111 Nowy wpis
@Tomasz

Były kontrolę wygrane sprawy i nic.

Ferbi111 Nowy wpis

Inspekcja pracy nie jest wpuszczana do firmy.

Jak najbardziej. Firma Strobis Spedition stratrgy i smart drivers group nie wypłaca pieniędzy w zwszłym roku pozostawiła 11 kierowców bez wypłaty przed swiętami. ok 45 tys łącznie niestety inspekcja pracy nic nie zrobiła. Pan i Pani prezes od teraz maja zamiar wypożyczać auta wiec uważajcie !!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Strobis Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Siewca śmiechu

Jeśli ktoś potrzebuje info na temat P. Kudłacz (aktualny adres itd) służę pomocą

Krystyna

Jakieś sprawy w sądzie są założone? Toczy się jakieś postępowanie wobec Strobis w kwestii braku płatności? Czy cisza?

Proszę o aktualny adres

@Siewca śmiechu

Witam serdecznie!ja takich informacji potrzebuje. Pani Kudlacz oszukała wiele osób i potrzebuje ja odnaleźć!czy ma Pan jakieś info na temat Pani Kudlacz?adres zamieszkania, majątek itd?

Poszukuje informacji o P. Kudlacz Jestem jedna z oszukanych osob

@MS

Proszę o informację jakich danych Pani potrzebuje? Być może będę w stanie Pani pomóc... reprezentuję innego wierzyciela (osobę oszukaną przez Panią Kudłacz) i aktualnie prowadzimy proces sądowy...

XYZ

Poprosiłbym o namiary jakiekolwiek

pimaz
@Siewca śmiechu

Witam, może jakiś aktualny telefon?

pimaz
@Maciej

Można jakiś aktualny numer telefonu?

MS

Kolejna firma zarejestrowana do wałkow to: SMART DRIVERS GROUP Jestem jedna z oszukanych osob jezdzaca pod szyldem Bolt dla "Spedition Strategy" - do dznis nie otrzymalem pieniedzy za miesiac pracy! Jak to jest mozeliwe ze te same osoby zakladaja nowe firmy i ciagle oszukuja ludzi?

@MS

Szanowna Pani! Nie pozostaje nic innego jak opisać cały proceder w zgłoszeniu do prokuratury. To właściwy organ do tego aby w końcu pozbawić możliwości tych ludzi (usunięte przez administratora)innych.

@Maciej

Właśnie kompletuje informacje i jest tego baaardzo dużo ale szukam więcej by ułatwić późniejsza prace innym mając nadzieje ze ktoś ukróci ten proceder.

ks
@MS

jak juz to jezdziłes dla kriosystem sp zoo a nie dla spedition strategy,naucz sie sie czytac umowe o prace

Inowrocław

Sąd okręgowy w Bydgoszczy zabezpieczył 380,000 tyś na poczet odszkodowania

Franek

Firma jak najbardziej ok i zupełnie nie rozumiem dlaczego takie wpisy znalazły się na wątku? Konkurencja chce zaszkodzić?

Grekus

Dziad Trans. Zostawiaja pracownika (kierowce) po 4 tygodniach jazdy po eu bez srodkow do zycia na kilka dni od dnia zjazdu. Zero jakielkolwiek skruchy, przeprosin itp. Kazą jezdzic po parenascie godzin na dobe bez odpoczynku i snu.

@Grekus

(usunięte przez administratora)żeby dostać pieniądze to trzeba sie rozliczyć z dokumentów kierowcy oraz mienia powierzonego jakie parenscie godzin bez snu jak ktos za przeproszeniem trzy dni siedzi nad adriatykiem i za przeproszeniem moczy (usunięte przez administratora) a później 600km robi w 12 godzin to mówi ze robi paręnaście godzin bez snu .ogólnie nie polecam tego kierowcy wiecznie problemy na załadunku i rozładunku.własciciel firmy strobis sp zoo

@anonymous

Oddaj pieniadze (usunięte przez administratora)

Siewca śmiechu

To pani Joanna i Pan Przemysław oszukali kolejnych ludzi na wypłaty, tym razem pod spółką krzakiem spedition strategy

Kontakt

PROSZĘ O KONTAKT OSOBY Z NIEOPŁACONYMI FAKTURAMI 508 808 313

NO No

No.. no.. a w tej bajce były smoki?

Poszkodowani

PROSZĘ O KONTAKT OSOBY Z NIEOPŁACONYMI FAKTURAMI 508 808 313

Podpowiedzcie jaki transport ma firma i jakie warunki pracy proponują?

Inowrocław

Zgnijecie w więzieniu za wasze wałki oddaj pieniądze siostrze co nabrałaś A ona biedna teraz spłaca

Janka

Jak wygląda sprawa zatrudnienia i zarobków?

Jak jest z pakietem medycznym w Strobis Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Dostawca

Firma Strobis Sp. z o.o. jest NIERZETELNA! Dla uzyskania wiarygodności, wzięła od nas towar 4 razy za gotówkę, po czym gdy uzyskała kredyt kupiecki wzięła towar i nie zapłaciła! Sprawa skierowana do sądu, radzę omijać zarówno jako potencjalnego pracodawcę jak i odbiorcę. Dodatkowo Pani Prezes bardzo nie miła, tłumaczenia dziecka z piaskownicy.

Ala

Witam, czy firma oferuje szkolenia dla pracowników ?

Pawel

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wypożyczają samochody i nie płacą za wynajem. Mąż i żona robią ludzi w wała. To już kolejna ich firma. Omijać dziadów z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Strobis Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Strobis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strobis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strobis Sp. z o.o.?

Strobis Sp. z o.o.
  • Toruńska 151