TABER

Bydgoszcz

Opinie o TABER

NoOb

Witam mam pytanie jak skontaktowac sie z administratorem tej grupy to bardzo wazne prosze o kontak na email w gory dziekuje

Szuka pracy

Mam pytanie czy przyjmuja jeszcze ludzi do pracy u Was

hki

Zgadzam się z poprzednikiem to,jest naprawdę ciekawa praca,atmosfera też niczego sobie. Polecam serdecznie

Nick

Praca dobra, przyjazna atmosfera, w porównaniu do innych bydgoskich firm produkcyjnych klimat i organizacja pracy bezkonkurencyjna takie są fakty. Wiadomo jak wszędzie gdy przyjdzie do pracy jakiś obibok niemota co dwie lewe ręce ma to tylko by oczerniał tutaj nic więcej i wszędzie doszuka się dziury w całym a z małej igły widły gotów zrobić. Podsumowując nie ma co sugerować się nienawistnymi opiniami pełnymi kłamstwa i obłudy w których zwyczajnie brak obiektywizmu.

puli

Nie stresująca się tym. Jeśli przyjdziesz to z pewnością przyjmą Cię do pracy. Z czasem wyjdzie czy się nadajesz i wtedy dostaniesz umowę o pracę.

pracowniś

Szefie,poszły w ten piątek te przelewy dla ludzi czy nie??? Bo nie wiem,czy kase pożyczać na weekend.

Kamasutra666

Ludzie jak w tej firmie jest teraz aktualnie?, dostałem propozycje pracy i musze wiedziec czy praca ok i czy ludzie "normalni"? prosze niech ktos sie aktualnie wypowie? Pozdro!

Dfgg
@Kamasutra666 19.07.2016 11:01

Nie. Nie jestesmy normalni:)

BG1

Mam pytanie. Czy te 11 zł/h jest netto czy brutto?

Sosna

Najgorszy zakład w jakim pracowałam ludzie którzy tam pracują to same buraki, myślą ,że pracująć w taberze są nie wiadomo kim a praca za 11 zł/h do tego na akord to szczyt ich marzeń i obgadywanie wszystkich i robienie sobie na wzajem pod górkę to właśnie ich hobby. Każdy pracownik tej firmy myśli tylko żeby obgadać drugiego i jak najbardziej uprzykrzyć mu życie. Friwo da się znieść chociaż Królowa Pani Beata jest na dłuższą metę nie do zniesienia ewidentnie brakuje jej miłości jest władcza i nie cofnie się przed niczym żeby każdemu pokazać ,że to ona jest "Panią" .... dnoooo. Wielki właściciel Pan B. mistrz w okradaniu ludzi najniższa krajowa w górę a on podnosi normy w akordzie czyli tym samym ludzi zarabiają tyle samo to poniżające. Ale wiadomo z czegoś musi utrzymać swoją córeczkę i synalka który trfonii jego majątek. Pozdrawiam serdecznie gamonie dalej pozwalajcie sie okradać z waszych pieniędzy nigdy nie zmądrzejecie bo jesteście BURAKAMI.

swoja
@Sosna 12.02.2016 15:52

wydaje mi sie, ze przesadzasz, syn wlasciciela ma swoj biznes, sam sie utrzymuje. prosze nie oczerniaj ludzi

bartin_deaf

Taber... Jest Niestety jest lipa mało zarobić ale nawet jest ważniej NORMA Licznik sztukli na stawke po 11zł ogolnie jest lipa.... Nie podoba sie tym Praca w Tabera ... Prosimy Nie przychodzisz do pracy ...

nowa

jaka jest firma place praca atmosfera ludzie kierownictwo socjal prosze napisac bo zastanawiam sie nad praca tam

boona

hmmm pozdowionka dla [usunięte przez moderatora]i kolezanki z \\\\\\\"piekła rodem\\\\\\\"..[usunięte przez moderatora] ludzi z widac zadawalającym wynikiem..hehe kij ma 2 konce..Poczułam metode że żeby uderzyc psa zawsze kij sie znajdzie...[usunięte przez moderatora]i presja psychiczna...nie mozna pracowac bo nadkontrola i presja psychiczna ten fakt uniemozliwia..niepolecam tej firmy

Zostaw opinię o TABER - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TABER