opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Visual 360

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.7/5

Na podstawie 344 ocen
Opinie(424)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(424)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Kim jest wizualizator 3D?
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O firmie

Kim jest wizualizator 3D?

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o Visual 360

Opinie

Opinie o Visual 360 Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Visual 360!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    KAMIL K

    10.03.2026 17:14

    Inne

    Kurs Visual 360 jest naprawdę świetnym narzędziem do nauczenia się vizualizacji 3d aranżacji wnętrz. W bardzo prosty i przejrzysty sposób pokazano jak realizować projekty i można liczyć na wsparcie i pomoc na każdym etapie kursu, lekcje są krótkie. Przekonałem się że Vizualizacji 3d może nauczyć się każdy. Bardzo polecam ten kurs. 👍😀😊
    ReviewUserIcon
    Agnieszka S

    09.03.2026 22:00

    Inne

    To świetny kurs dla osób, które chcą nauczyć się profesjonalnego tworzenia realistycznych wizualizacji wnętrz. Materiał jest dobrze uporządkowany, zawiera dużą ilość praktycznych zadań, co pozwala krok po kroku przećwiczyć omawiane zagadnienia i utrwalić umiejętności. Szczególnie wartościowe dla mnie jest to, że uczysz się pracy na konkretnym projekcie, dzięki czemu można zobaczyć cały proces powstawania wizualizacji od początku do końca. Na duże wyróżnienie zasługuje również wsparcie techniczne – w razie problemów można liczyć na szybką i rzeczową pomoc. Szczerze polecam!
    ReviewUserIcon
    Gosia

    09.03.2026 14:44

    Inne

    Kurs Visual 360 to świetna inwestycja! Materiały są bardzo merytoryczne, przejrzyste i prowadzą przez tajniki 3ds Max od podstaw, co idealnie sprawdza się nawet dla początkujących. Krótkie lekcje ułatwiają naukę, a szczegółowe sprawdzanie zadań domowych pozwala szybko robić postępy i budować profesjonalne portfolio. Polecam
    ReviewUserIcon
    Dowgiallo J

    09.03.2026 11:56

    Inne

    Zdecydowanie najlepsza inwestycja w rozwój zawodowy w tym roku! Kurs Visual 360 jest kompletny, inspirujący i bardzo praktyczny. Jeśli chcesz tworzyć wizualizacje, które robią wrażenie 'wow', nie szukaj dalej. 5/5!
    ReviewUserIcon
    Oliwia

    08.03.2026 13:44

    Inne

    Kurs bardzo rzeczowy i rozbudowany. Zadania domowe sprawdzane bardzo szczegółowo, przez co można wiele się nauczyć. Polecam bardzo :)
    ReviewUserIcon
    Mery

    07.03.2026 10:38

    Inne

    Kurs Visual360 to moja nowa zajawka. Lekcje są przejrzyste, prowadzone w prosty i logiczny sposób. Zadania domowe motywują do działania i pozwalają sprawdzić nowe umiejętności, a spotkania online pomagają rozwiać bardziej złożone pytania. Polecam!
    ReviewUserIcon
    Agnieszka K

    05.03.2026 18:44

    Inne

    Ten kurs jest jak dobra kawa- mocny, konkretny i stawia na nogi. Dowiedziałam się, że robienie realistycznych scen to nie tylko czarna magia, a po prostu dobra technika (i odrobina cierpliwości). Jeśli chcesz tworzyć projekty a nie tylko kolekcjonować raporty o błędach to zapisuj się bez wahania. Ostrzegam tylko: po tych lekcjach zaczniesz analizować stopień odbicia światła na każdej napotkanej kałuży. To zmienia życie (i postrzeganie rzeczywistości). ;)
    ReviewUserIcon
    Asia

    05.03.2026 18:14

    Inne

    Hej, jestem w połowie kursu programu 3dsMax i Corona na Visual360 i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że warto. Widzę w swojej wiedzy i umiejętnościach duże postępy dzięki lekcjom, które są temtaczne i logiczne. Dużym plusem są konieczne do wykonania prace domowe, które motywują i uczą w praktyce. Polecam kurs niezdecydowanym😊
    ReviewUserIcon
    Nazar Buhera

    02.03.2026 22:17

    Inne

    Kurs Visual360 to dobre wprowadzenie do pracy w 3ds Max i Corona Render. Materiał jest jasny i uporządkowany, a lekcje prowadzone w logiczny sposób. Najbardziej doceniam część praktyczną oraz możliwość pracy na realnych scenach. Dla osób, które chcą zacząć lub uporządkować swoją wiedzę z wizualizacji 3D – warto rozważyć.
    ReviewUserIcon
    KM

    02.03.2026 19:52

    Inne

    Jeśli chodzi o mnie, jestem naprawdę bardzo zadowolona z kursu. Nie chciałam, żeby była to tylko seria filmów do odtworzenia, po których zostanę ze wszystkim sama. Owszem, materiały wideo są bardzo pomocne, ale ogromnym plusem są również zadania, które trzeba wykonać, aby przejść dalej, a także część praktyczna. To bardzo motywuje do nauki i pozwala realnie rozwijać umiejętności. Zawsze mogłam też liczyć na pomoc techniczną — odpowiedzi były rzeczowe i pomocne. Pamiętam, jak na początku byłam wręcz przerażona ilością informacji i możliwości programu 3ds Max. Teraz, gdy zbliżam się do ukończenia kursu, widzę ogromny postęp i różnicę w swoim poziomie. Uważam, że nauczyłam się naprawdę bardzo dużo i z czystym sumieniem mogę polecić ten kurs każdemu, kto chce profesjonalnie nauczyć się pracy w 3ds Max.
    ReviewUserIcon
    Daria

    01.03.2026 11:27

    Pracownik

    Bardzo polecam kurs Visual 360 ! krok po kroku wszystko jest tłumaczone w lekcjach i nawet osoba, która nie miała z tym nic wspólnego wcześniej może zostać profesjonalnym wizualizatorem :)
    ReviewUserIcon
    Aga1979D

    24.02.2026 10:23

    Inne

    Jestem tą osobą,ktora postanowiła zmienić zawód,czyli jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o program 3DS Max...czy z Visual360 taka osoba jak ja da rade się nauczyć? tak ,oczywiście zajmuje mi to czasu,bardzo podoba mi się tłumaczenie wszystkiego od podstaw ,także polecam ten kurs,nawet laicy w temacie zaczną rozumieć :)
    ReviewUserIcon
    Wiktoria B

    24.02.2026 10:21

    Inne

    Bardzo polecam kurs Visual360. Materiały są przygotowane w sposób przejrzysty i logiczny. Nawet trudniejsze zagadnienia w 3ds Max zostały wytłumaczone tak, że łatwo je przyswoić.
    ReviewUserIcon
    Mika

    22.02.2026 08:59

    Kandydat

    Hej czy ktoś jest w stanie powiedzieć ile to kosztuje? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji. Widzę ile mogę zarobić etc. Ale ile kosztuje ten kurs? No jakiś pakiet najtańszy. Proszę o info
    ReviewUserIcon
    Ewa M.

    20.02.2026 19:22

    Inne

    Sam program ma kilka niuansów czasem w skrótach. Niektóre inaczej działają niż na filmiku szkoleniowym. Na pewno wymaga systematyczności i sporego zaangażowania. Czy da mi to nowy zawód nie wiem jestem na początku.
    ReviewUserIcon
    Nelson

    20.02.2026 18:26

    Inne

    Jestem pozytywnie zaskoczony otrzymanym kursem. Przejrzysta i intuicyjna strona z zadaniami i video oprowadzenie po każdym ćwiczeniu. Pomoc techniczna również aktywnie odpowiada na pytania. Polecam każdemu zainteresowanemu!
    ReviewUserIcon
    Patrycja

    20.02.2026 16:50

    Inne

    Widzę tutaj dużo różnych opinii, dlatego napiszę, jak to wyglądało z mojej strony. Kiedy zaczęłam szukać kursu, zrobiłam solidny research. Brałam pod uwagę VizAcademy i Visual360, oba kursy w podobnej cenie. Dla mnie kluczowe było to, żeby to faktycznie był kurs, a nie tylko zbiór nagrań. Skonsultowałam się z osobą, która od kilku lat pracuje w dużym biurze projektowym i robi profesjonalne wizualizacje, dodatkowo działa w innych programach 3D. Jej opinia była taka, że pod względem wiedzy merytorycznej Visual360 wygrywa. Do tego dochodzi kwestia kosztów po zakoczonym szkoleniu. Tutaj nie bankrutujesz na początku przez zakup oprogramowania, bo masz dostęp do programów w bardzo rozsądnej cenie. Wiec to jest mega super. Na początku miałam sporo problemów technicznych. I to nie takich „małych”, tylko realnie blokujących pracę. ( pracowałam na starym lapku, a na codzień pracuje na macu) Dział wsparcia pomógł mi, w kwestiach technicznych. Nie zostałam z tym sama, a to jest ogromny plus, szczególnie na początku drogi i tym, ze no nie znam się mocno technicznie. Samo szkolenie jest prowadzone bardzo „łopatologicznie” w dobrym tego słowa znaczeniu. Jeśli ktoś chce się nauczyć, naprawdę trudno czegoś nie zrozumieć. Oczywiście pod warunkiem, że ktoś faktycznie pracuje, a nie tylko ogląda lekcje. Jest duża baza bibliotek, co ogromnie przyspiesza pracę i ułatwia pierwsze projekty. Nie uczysz się w próżni, tylko na realnym workflow. Co jest naprawdę fajn Ja jestem mega zadowolona z kursu. Po jego ukończeniu i zrobieniu portfolio od razu dostałam pracę w biurze projektowym, oczywiście jako junior, ale od czegoś trzeba zacząć. I to jest dla mnie najlepszy dowód, że ten kurs daje realne kompetencje, a nie tylko papier. Co było dla mnie bardzo ważne to, ze na każdym etapie miałam wsparcie. Nie tylko w trakcie nauki, ale też przy budowaniu portfolio i wejściu na rynek. Dodatkowo możliwość otrzymywania zleceń po szkoleniu jest super. To nie jest tylko „ucz się i radź sobie sama”, tylko faktyczna pomoc w wejściu w branżę. A to jest moim zdaniem Złoto. Jeśli chodzi o cenę to moim zdaniem jest w 100% adekwatna do jakości szkolenia, obsługi i przekazywanej wiedzy. Patrząc na to, ile kosztują inne formy edukacji i ile można później zarabiać na wizualizacjach, to ta inwestycja ma sens. Zwłaszcza ze ten rynek wchodzi w bardzo mocno w trend wzrostowy. Minus? Dla mnie momentami lektor bywał irytujący. Ale szczerze to da się do tego przyzwyczaić. Merytoryka jest ważniejsza niż ton głosu. Moim zdaniem. Ja daję 10/10. Jeśli ktoś mnie pyta, od czego zacząć, to właśnie od tego. Dodam jeszcze jedną ważną rzecz, że warto równolegle uczyć się Photoshopa i Canvy. To naprawdę ułatwia pracę przy portfolio i później przy prezentacji projektów. Jeśli chcesz aby to wyglądało bardziej profesjonalnie i spójnie
    ReviewUserIcon
    Vava

    16.02.2026 09:46

    Pracownik

    Reklamowanie się , że ktoś , kto nigdy nie miał do czynienia z 3D Max jest w stanie się tego programu nauczyć w 2-4 miesiące jest niemożliwe. To jest bardzo trudny, olbrzymi program. Mało intuicyjny i wymaga olbrzymiego wysiłku. Osoby które wcześniej nie miały kontaktu z programami graficznymi będą miały wielkie trudności. No chyba że są genialne.
    #UiDesigner
    ReviewUserIcon
    Edyta S.

    29.01.2026 19:17

    Kandydat

    Oferta kursu jest bardzo szeroka, wymaga dużo pracy i czasu jak ktoś ma szczere chęci do nauki to powinien spróbować, bo może dużo zyskać.Przede wszystkim można liczyć na pomoc i wsparcie ekipy z obsługi oraz życzliwą grupę uczestników, którzy również podpowiadają na czacie.Zaczynałam od zera nie mając pojęcia o tworzeniu wizualizacji i bardzo wiele wyniosłam z tych lekcji.Szczerze polecam!
    ReviewUserIcon
    Edyta

    23.01.2026 17:10

    Inne

    Polecam !!! Kurs dla każdego kto chce poszerzyć swoją wiedzę i zyskać nowe umiejetnosci. Pomoc technicza zawsze dostępna i pomocna-sprawne sprawdzanie zadań.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Visual 360?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Visual 360

    Kraków

    NIP:6762648369

    REGON:526026541

    https://visual360-studio.pl/pl
    Branża główna: Projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconYoutubeIcon
    ReviewUserIcon
    Natalia

    13.01.2026 15:52

    Inne

    Ten kurs jest godny polecenia! Co prawda trzeba poświęcić sporo czasu i przyłożyć się do nauki ale myślę, że warto. Jesli chodzi o pomoc techniczną, zawsze można liczyć na ich pomoc! Bardzo pomocna jest też grupa na telegramie gdzie uczniowie nawzajem pomagają sobie 👌
    ReviewUserIcon
    Malgorzata

    10.01.2026 11:16

    Inne

    Uważam, że kurs jest bardzo trudny i wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu. W przeszłości realizowałam z łatwością zaawansowane kursy z programów Revit i AutoCAD, jednak ten kurs jest czymś zupełnie innym. Aby zmieścić się w wyznaczonym czasie trwania, czyli 4 miesięcy, trzeba poświęcać co najmniej 4 intensywne godziny dziennie. Pomoc ze strony zespołu jest całkiem dobra, jednak zdarza się, że na odpowiedź trzeba czekać nawet do godziny. Ten kurs zdecydownie uczy i zawiere wiele ćwiczeń do realizacji. Na ten moment nie widzę możliwości ukończenia kursu, dlatego nie wiem, czy ostatecznie da mi on realną szansę na znalezienie nowej pracy.
    ReviewUserIcon
    Jola

    27.12.2025 15:57

    Kandydat

    Ten kurs jest idealny dla każdego kto chce poszerzyć swoją wiedzę i zyskać nowy zawód. Pomoc zawsze dostępna, sprawne sprawdzanie zadań. Kurs rozbudowany i wyczerpujący informacyjnie. Polecam jak najbardziej
    ReviewUserIcon
    Maria

    12.12.2025 12:02

    Inne

    Kurs Visual 360 jest kursem godnym polecenia. Nieoceniona jest pomoc techniczna, która zawsze jest do dyspozycji studentów. Wskazówki, które daje pomagają przechodzić kolejne etapy. Kurs jest czytelny, każda lekcja jest bardzo dobrze wytłumaczona, a prace domowe które kończą każdy temat zmuszają do skupienia i zaangażowania, by można było kontynuować kolejne zadania. Spotkania na zoomie również są nieocenione i bardzo pomocne.
    ReviewUserIcon
    Łukasz G

    05.12.2025 19:59

    Inne

    Świetny kurs. Krok po kroku można zacząć swoją przygodę z wizualizacjami 3D i osiągnąć wysoki poziom obsługi programu 3dsma. Pomoc ze strony mentorów Visual360 jest nieoceniona, na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu!
    ReviewUserIcon
    Silvia

    01.12.2025 14:55

    Inne

    Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Wsparcie techniczne pomaga szybko rozwiązać napotkane problemy podczas wykonywania zadań. Kurs jest bardzo rozbudowany i z pewnością trzeba się do niego mocno przyłożyć, lecz nie zostajemy z tym sami na wypadek problemów. Kurs bardzo polecam
    ReviewUserIcon
    Maciek

    17.10.2025 22:16

    Inne

    Fajny, mocno wiedzowy kurs, krótkie lekcje, super wsparcie merytoryczne przy odrabianiu lekcji (czasem też podnoszące na duchu gdy idzie gorzej). 💪🙏
    Company logo
    Visual 360

    17.11.2025 12:59

    Pracodawca

    Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Super, że doceniasz nasze wsparcie i atmosferę nauki. Życzymy dużo motywacji i satysfakcji z kolejnych projektów! Z poważaniem, Visual 360
    ReviewUserIcon
    Ala J

    20.10.2025 09:19

    Inne

    Polecam kursy od Visual360, wszystko jasne i czytelne, stała pomoc i szybkie odpowiedzi.
    Company logo
    Visual 360

    17.11.2025 12:59

    Pracodawca

    Dziękujemy! Cieszymy się, że nasze kursy okazały się przejrzyste i pomocne. Życzymy dalszych sukcesów i twórczej energii w świecie wizualizacji 3D! Z poważaniem, Visual 360
    ReviewUserIcon
    Agata

    15.11.2025 11:48

    Inne

    Kurs z wizualizacji 3D przygotowany przez Visual 360° jest bardzo dobrze przygotowany. Program jest poukładany od podstaw 3ds Maxa po zaawansowane sceny w Corona Render. Po każdej lekcji są zadania do wykonania, które pomagają utrwalić materiał. Nie znałam wcześniej tego programu, a dziś potrafię tworzyć kompletne, realistyczne wizualizacje wnętrza. Bardzo pomocne okazały się dla mnie cotygodniowe webinary — dobra okazja, żeby skonsultować problemy i upewnić się, że idzie się w dobrym kierunku. Bardzo wartościowy kurs.
    ReviewUserIcon
    Irek

    24.09.2025 21:45

    Inne

    Moja recenzja opiera się na doświadczeniu przy przerabianiu kursu. Jest bardzo pozytywna. Dużo nauczyłem się, choć mam już wieloletnie doświadczenie w grafice, ale 3D było dla mnie nowością. Polecam kurs dla tych, którzy chcą się nauczyć modelowania 3D i szukać swojej szansy w nowym zawodzie.
    Company logo
    Visual 360

    03.11.2025 20:15

    Pracodawca

    Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! To wspaniale słyszeć, że kurs „Wizualizator 3D” okazał się wartościowy nawet dla osoby z dużym doświadczeniem w grafice, a jednocześnie pomógł odkryć nową dziedzinę, jaką jest modelowanie 3D. Cieszymy się, że nasze lekcje dostarczyły wiedzy i inspiracji do rozwoju w nowym zawodzie. Życzymy dalszych sukcesów i wielu kreatywnych projektów 3D! Z poważaniem, Zespół Visual 360
    ReviewUserIcon
    Remigiusz

    22.09.2025 12:00

    Inne

    Ogólnie wszystko pozytywnie. Kupiłem kurs i wszystko zostało dotrzymane. Obsługa techniczna bardzo dobra, z uwagi na to że nie jestem kimś dla kogo komputery są pasją.
    Company logo
    Visual 360

    03.11.2025 20:14

    Pracodawca

    Bardzo miło nam słyszeć taką rekomendację! Cieszymy się, że kurs „Wizualizator 3D” spełnił wszystkie oczekiwania, a nasze wsparcie techniczne okazało się pomocne – zwłaszcza gdy komputery nie są codzienną pasją.Życzymy dalszej przyjemnej nauki i wielu satysfakcjonujących projektów 3D! Z poważaniem, Zespół Visual 360
    ReviewUserIcon
    Natalia

    12.10.2025 13:29

    Inne

    Wszyscy ludzie chwalą i opowiadają o tym jak jest super itd ale nie ma najważniejszej informacji. Ile kosztuje taki kurs . Wszędzie próbuje znaleźć jakby to była jakaś tajemnica a nigdzie nie idzie znaleźć żadnej informacji o tym . Polecałabym firmie o umieszczeniu takich informacji na stronie . Pewnie jest to ogromna suma żeby nie odstraszać nikogo od razu . W takim razie ja pytam, jaki jest koszt takiego kursu ?
    Company logo
    Visual 360

    13.10.2025 09:46

    Pracodawca

    Dzień dobry, Pani Natalio. Dziękujemy za Pani komentarz. Mamy kilka wariantów pakietów szkoleniowych w zależności od Pani potrzeb. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 579 775 139, a nasz menedżer chętnie udzieli szczegółowych informacji. Będzie nam bardzo miło nawiązać współpracę. Z poważaniem, Zespół Visual 360
    ReviewUserIcon
    Magda

    07.08.2025 17:52

    Kandydat

    Hej! Bardzo mnie interesuje to nauczanie, pomoc techniczna jest super. Cieszę się, że mogę tworzyć takie piękne rzeczy własnymi rękami, a do tego w końcu przechodzę na pracę zdalną. Kurs jest bardzo wysokiej jakości i wszystko jest jasno wytłumaczone – informacje są przekazywane w sposób szczegółowy i profesjonalny. Bardzo polecam
    Company logo
    Visual 360

    19.09.2025 19:50

    Pracodawca

    Magda, dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że kurs Ci odpowiada, wsparcie techniczne jest pomocne, a nauka pozwala tworzyć piękne projekty własnymi rękami. Dziękujemy za polecenie! Z poważaniem, zespół Visual 360
    ReviewUserIcon
    Yana

    11.08.2025 17:28

    Inne

    Polecam Visual 360. Żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się tu uczyć – wspaniali tutorzy, którzy we wszystkim pomagają. Kurs jest wart uwagi i pieniędzy w 100%. Otrzymałam wszystkie potrzebne dokumenty, odpowiedziano na nurtujące mnie pytania – miałam wątpliwości, ale kurs spełnił oczekiwania. Dziękuję🥰
    Company logo
    Visual 360

    19.09.2025 19:49

    Pracodawca

    Yana, dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że kurs spełnił Twoje oczekiwania, a wsparcie mentorów i pomoc we wszystkich pytaniach były pomocne. Dziękujemy za polecenie! Z poważaniem, zespół Visual 360
    ReviewUserIcon
    Paulina

    12.08.2025 21:09

    Inne

    Uczę się 3ds Max na Visual360 już trzeci miesiąc, zaczynając kompletnie od zera. Muszę przyznać, że platforma naprawdę wspiera w nauce dział techniczny zawsze pomoże, choć bywa surowy. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Materiału jest ogromna ilość i nie jestem w stanie wszystkiego zapamiętać, ale to chyba normalne przy tak skomplikowanym programie. Jakość materiałów oceniam na 4+ czasami coś się w programie rozjeżdża z tym co w lekcji, ale wsparcie techniczne zawsze pomoże rozwiązać problem. Czuję, że robię postępy małe, ale systematyczne. Moje prace często są odrzucane do poprawek, ale łapię głęboki oddech, odpoczywam i wracam do nauki. Najważniejsze, że wracam do każdej lekcji z radością, nawet gdy coś mi nie wychodzi. Myślę, że dla osoby bez wyobraźni w aranżacji wnętrz może być trudno. Potrzeba czasu, chęci, determinacji i zainteresowania. Ale jeśli to masz warto spróbować!
    Company logo
    Visual 360

    19.09.2025 19:49

    Pracodawca

    Paulina, dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że odczuwasz stopniowy postęp i czerpiesz radość z nauki, nawet gdy pojawiają się trudności. Dziękujemy za szczerość i polecenie! Z poważaniem, zespół Visual 360
    ReviewUserIcon
    Igor

    14.08.2025 15:29

    Inne

    Kurs oceniam bardzo pozytywnie. Wsparcie techniczne pomaga szybko rozwiązać napotkane problemy podczas wykonywania zadań. Kurs jest bardzo rozbudowany i z pewnością trzeba się do niego mocno przyłożyć, lecz nie zostajemy z tym sami na wypadek problemów. Kurs bardzo polecam
    Company logo
    Visual 360

    19.09.2025 19:48

    Pracodawca

    Igor, dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że kurs Ci się podobał, a wsparcie techniczne pomaga szybko rozwiązywać problemy. Dziękujemy za polecenie! Z poważaniem, zespół Visual 360
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    22.08.2025 14:09

    Inne

    Bardzo fajny kurs, wyczerpujący dla tych, którzy chcą się wdrożyć w nową branżę i interesuje ich architektura 3D, można fajnie rozbudować portfolio, polecam!
    Company logo
    Visual 360

    19.09.2025 19:45

    Pracodawca

    Katarzyna, dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że kurs pomaga opanować nową branżę, rozwijać portfolio i że polecasz go innym. Z poważaniem, zespół Visual 360
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2025 13:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Visual 360

    19.09.2025 19:45

    Pracodawca

    Renata, dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że kurs Ci się podobał i wsparcie było pomocne. Z poważaniem, zespół Visual 360
    ReviewUserIcon
    Kasia

    03.07.2025 12:55

    Były pracownik

    Zdecydowałam się na zakup kursu bez żadnego wcześniejszego doświadczenia w 3D i to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Wszystko jest bardzo jasno wytłumaczone, lekcje są krótkie i konkretne, a materiału jest naprawdę dużo. Dużym plusem jest to, że dostęp do kursu jest na długo, więc można spokojnie uczyć się we własnym tempie. Bardzo wspierająca jest też pomoc techniczna – zawsze można liczyć na odpowiedź, a dział IT naprawdę zna się na rzeczy i pomaga z każdym problemem technicznym. Do tego organizowane są spotkania online, na których można zadać pytania, porozmawiać i dostać wsparcie na bieżąco. Po ukończeniu podstawowego kursu wzięłam udział w maratonie, który dał mi ogrom wiedzy. Jest tam mnóstwo praktycznych informacji, które przygotowują do samodzielnej pracy – uczą, jak szukać klientów, jak z nimi rozmawiać, jak się rozliczać, jak wygląda cała współpraca. Bardzo dużo mówi się też o psychologii pracy, budowaniu relacji i własnej motywacji. Sama zaczęłam już działać jako wizualizatorka, mam swoje pierwsze zlecenia i chcę rozwijać się również w kierunku wizualizacji zewnętrznych. Dzięki wiedzy z kursu i maratonu naprawdę czuję, że jestem na dobrej drodze. Poruszane są też takie tematy jak wizerunek w sieci, tworzenie profilu, atrakcyjne wprowadzanie do ofert i wszystko to, co pomaga przyciągnąć klientów. To miejsce naprawdę wspiera na każdym kroku i daje bardzo konkretne przygotowanie do nowej drogi zawodowej.
    Company logo
    Visual 360

    11.08.2025 16:15

    Pracodawca

    Kasiu, dziękujemy za tak szczegółową i pełną entuzjazmu opinię! To ogromna radość czytać, że kurs był dla Ciebie tak ważnym i przełomowym doświadczeniem. Cieszy nas, że doceniasz nie tylko jakość materiałów i sposób prowadzenia lekcji, ale też dodatkowe wsparcie – zarówno techniczne, jak i merytoryczne w trakcie maratonu. Twoja droga od osoby bez doświadczenia do wizualizatorki z pierwszymi zleceniami to piękny przykład na to, że z odpowiednim wsparciem i determinacją wszystko jest możliwe. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój – zwłaszcza w kierunku wizualizacji zewnętrznych – i życzymy Ci wielu udanych projektów oraz satysfakcji z pracy! Z poważaniem, zespół Visual 360
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.07.2025 00:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Visual 360

    11.08.2025 16:14

    Pracodawca

    Nana, dziękujemy za Twoją krótką, ale bardzo treściwą opinię! Cieszymy się, że kurs spełnił Twoje oczekiwania i że możesz go z czystym sumieniem polecić innym. To dla nas ogromna motywacja! Z poważaniem, zespół Visual 360

    Zostaw merytoryczną opinię o Visual 360

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.