Constructa

Częstochowa

Opinie o Constructa

ytrewq

hej hej no moze jednak cos takiego mialo miejsce no sam juz nie wiem nikt by raczej nie wymyslal sobie takich rzeczy zeby ubarwić coś...nie wiecie czy bedzie tutaj w najbliszym czasie jakas rekrutacja na przyjklad na stanowisko projektanta w Poznaniu?

zbok

pracowity
@zbok 11.04.2016 22:45
a i jeszcze jedno, urlopow nie ma, tylko bezplatne. Lepiej isc na chorobowe niz po zjezdzie czekac na robote....

nie klam, napisz kiedy miales taki transport za 100,- €, nie siej fermentu.

fala

za dojazd do domu i z domu do roboty zabieraja 100 euro i w jedna i w druga strone

danek

A za dojazdy do domu placicie ?

slusarz

jak jestes slaby to masz malo

bolo

jeśli ktoś szuka pracy to gorąco polecam omijać to firme doszli do perfekcji w oszukiwaniu i kantowaniu na kasie pracowników i nie wierzcie ze zarobicie 8 albo 8,5 na godzine bo tak nie jest czasami jest 7,80 i to wszystko

JEBACZU

ta firma to masakra jakas , mam jej dosyc

icek

tak jasne beda premie,ubrania robocze buty i co jeszcze ta firma to Titanik niedługo utonie jak tak dalej beda płacic i traktowac pracowników

klusek

ja uwazam tak samo panna Kanciarek okrada na kazdym kroku jezeli masz malo godzin to masz 8euro a jezeli masz 250 godzin to 6.8euro

rolnik

popieram przedmowce, tez jestem wkorwiony wyplata i od jutra szukam innej firmy bo nie dam sie oradac

kanciarek

jakie 8.5 jak dostaniesz 7,5 to wszystko bo to babsko w biurze kradnie jak ch.....a juz sama sie gubi co i za ile potracila

taki jeden...

Kurcze, takim Asystentem Zarządu to ja bym bardzo chciał być i to w takiej super firmie ale nie będę kandydował bo zal mi pracowników bo by im z tych niecałych 8 euro nie dużo zostało no bo taki asystent to przecież musi zarobić.

shrek

kto takie pierdoły pisze do 8euro to tak jeszcze rypia na godzinach przenosza na drugi miesiac i juz nigdy za nie nie placa a jesli to grosze

Jako
@shrek 05.11.2015 10:15

napisz dokladnie kto cie kiedy rypnal a nie ogolnie

Jaskooo

8€ h luzna robota głównie przy nierdzewnej stali zakwaterowanie ok firma wyplacalna możliwość zaliczki

Zostaw opinię o Constructa - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Constructa