Rubor

Opinie o Rubor

Ilona

@Buraczek Robaczek, na forum powinniśmy pisać o warunkach pracy w Ruborze, a nie o poszczególnych pracownikach, dlatego upominam, że nie jest to satysfakcjonujące dla innych. @swarścik, wyjaśnisz dlaczego piszesz tutaj o zarobkach w innej firmie?

Czy są jakieś zmiany w rubor? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Swarścik

Pytanie odnośnie zarobków w Mostostalu jako spawacz lub monter.

Tomasz

Możecie jaśniej napisać co się stało?

Buraczek Ruboraczek
@Tomasz 23.01.2018 16:42

Lesio miał już dość szarpania się z całą Żłobnicą, dodatkowo Krysiunia i Jareczek ciągnęli go non stop pod wodę to wpadł na mądry pomysł, żeby wcisnąć Mostostalowi dysfunkcyjny zakład. Dyrektorki podpisały między firmami umowę dzierżawy na trzy latka z możliwością wykupienia całego zakładu, albo po trzech latach Mostostal zwija manatki i idzie w swoją stronę, a Lechu zostaje z problemem w postaci niechcianego zakładu w Żłobnicy, albo uda mu się opchnąć innym ciemniakom. Z tego co mi wiadomo Rubor funkcjonuje dalej, ale wrócili na stare śmieci do Częstochowy. Malują sobie, coś tam też chyba spawają, ale załoga to maximum 25 osób. Problem w tym, że z Leszkiem poszedł Jaruś i Krysia, także zostali tam tylko najbardziej odporni, albo Ukraińcy, którzy i tak nie rozumieją tego chorego układu. Nawet synowie Lesia kopneli w (usunięte przez administratora) i robią dla Mostostalu w Żłobnicy! Także o czymś to świadczy nie?!

x

mam jedno pytanie czy jak mostostal kraków przejmie rubor to czy słynny JAREK będzie miał tam jeszcze coś do powiedzenia?

jaro
@x 28.02.2017 15:05

Szukał w innych firmach roboty. Chłop ma jeden problem. Nikt nie potrzebuję osoby aby pogrążyła jego firmę tak jak to zrobił w Żłobnicy. Bardzo wątpliwe , żeby mostostal zatrudnił takiego barana.

Nikt

Rzeczywiscie... Bezpośrednio praca w Rubor nie ma sensu. Kasa jak zapomoga! Co do Jarka-pseudo dyrektora-debil przejety rola. To nie dyrektor. Nie ma szacunku do nikogo, a zbyt inteligentny nie jest. Trafi kiedys na kogos... Sam go przerabialem i ignor na 100 %. Gosc nie mogl mnie strawic. Generalnie gamonie boja sie go, a to zwykly leszcz barowy. Klimat na zakladzie? Mozna pogadac z ludzmi, ale po cichu. Firma Veta? Jak narazie nie mam z nimi klopotu. Moze ktorys z Was tez ma za pazurami i pisze rozne opinie. Problem tkwi w tym starym cymbole Jarku.

Paprocki

Miałem przyjemność trochę tam pracować. Nie polecam pracy w tej firmie. Warunki pracy są okropne. Zapomnijcie o zarobieniu normalnych pieniędzy w tej firmie. Jak ktoś chce stracić swój czas i zarobić grosze to droga otwarta. Kierownik traktuje ludzi gorzej niż tratuje się bydło , koleś jest psychiczny( nie potrafi się odnaleźć w tych czasach) . Zapomnijcie o swojej godności. Podsumowując 1- zarobki uwłaczające mężczyźnie 2- czas pracy różni się od normalnego 3- traktowanie człowieka jak śmiecia Ogólnie omijać z daleka !!!!!!!!!

xer

ostatnią wypłate jaką wziałem przed zwolnieniem to z 3 sobotami 1700 kolego

lec.jer

lesiu,szykujesz paczki czy znowu dziada rżniesz?

wielki szu

to jest dziadowska firma przez ta firme wyrejestrowali mnie ludzie nie pracujcie tam po prostu dziady i tyle szkoda klawiszy na nich

były z Rubor-u

jak tam panowie w Ruborze, co ciekawego w tej firmie rodzinnej, co u Krysi...

jhgjhg

teraz to firma konserwator a ne rubor rubor juz nie istnieje :)

Łopata

Nie zawracaj sobie głowy RUBOREM. To firma krzak dla robotników.

pracowałem tam

gdzie jest wypłata???

SA

24 listopad a wypłat nie ma na kontach w tamtym roku niespodzianka szefa to wigilia na zakładzie teraz niespodzianka będzie (wypłata) żaden łoś sie o swoje nie dopomina to co sie bedzie prezes wysilał z wypłatami tez bym nie płacil jakby mnieniekt nie pytał

dno

dno dno dno

xyz

a wyplaty jak nie bylo tak nie ma

lechu

"Jak ja będę miał dobrze to wam też będzie dobrze"

zając

Witam was desperaci z ruboru co tam słychać czy jeszcze kulawy elektryk naprawia prywatne elektronarzędzia firmowymi częsciami bo mam ładowarkę od wkrętarki do zrobienia i wirnik w szlifierce boscha do wymiany. (usunięte przez administratora)

zuh87

Witam Panowie może mi Powiecie jak jest Z praca w Ruborze ????płaca wogole bo z tego co słyszałem to wypłata jest na 2 razy Prawda to?

mag

Witam jutro jadę do tej firmy. Potrzebuje aktualnych konkretów na ich temat!

pogromca jarusia
@mag 20.01.2014 16:49

chopie choć byś kupe w nachy zrobił to rodziny nie utrzymasz a druga strona medalu to mutanty z trębaczewa jeszcze takich zrytych czerepów nie widziałem komuchy z energomontażu północ przy nich to fajne chopaki

zainteresowany

Witajcie, słyszałem że potrzebują spawaczy do kleszczowa do Rubora czy warto tam iść ?Jakie zarobki ? Pozdrawiam

pogromca jarusia

Widzę że część opini została usunięta pytam dlaczego ,ja dodałem pierwszy post o tym (usunięte przez administratora) więc mam prawo wiedzieć.

DOMINIKA daj sobie spokój z ta firma dziady jak (usunięte przez administratora) ludzie pracują tam za grosze i jeszcze wyplata na raty smieszni są.Pan kiedwornik to niedorajda mysli ze wszystko wie a na niczym sie nie zna. Lepiej wyjdziesz jak zaczniesz grac na ulicy niz w tym (usunięte przez administratora),chyba ze chcesz zarabiac 1200 zł to mozesz smialo iść . powodzenia

Dominika

Witam forumowiczów! Czy słyszeliście może o wolnym stanowisku np. w dziale kadr w Rubor Kleszczów? Czy to dobra firma?

praca

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: OPERATOR CNC Zgłoś się, jeśli: jesteś zainteresowany pracą w stabilnej firmie cec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e Cię odpowiedzialność, sumienność, samodzielność Oferty (CV + List Motywacyjny) należy kierować na e-mail: praca@odlewy.com

jaki lizidupa

ktoś. - 2012-07-08 22:20:54 Jak można dopuścić do takiej sytuacji jaka jest obecnie w firmie ,ze ludzie którzy przyjezdżaja pracowac do nas zarabiają wiecej od pracowników którzy są zwiazani z ruborem od lat ,czy majstrowie i kierownicy są ślepi jak mozna tak robic ........no to ci (usunięte przez admininistratora)

ktoś.

rubi

Proszę proszę co to się (usunięte przez admininistratora) stało ten co najwięcej pisał na wszystkich i się zwolnił przyszedł z powrotem po tygodniu na czterech i skamle jak pies o robotę

kopernik

(usunięte przez admininistratora) obiecywałeś w marcu ,że za trzy miesiące będzie lepiej mamy zaraz wrzesień i nie widać tego dobrobytu przynajmniej u nas .W żywe oczy kłamiesz i robisz sobie jaja bo robole na ciebie zarobią ,a ty im rzucisz te drobne niech się kłócą .Bo skłóconą załogą lepiej się manipuluje .A ty(usunięte przez admininistratora)dobrze liż , bo w okolicy niema roboty dla ludzi z twoim wykształceniem , jak byś wyleciał . Oddany pracownik .

Zostaw opinię o Rubor - Kleszczów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rubor