VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o.

Mikołów

Opinie o VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o.

Wiśnia

Kierownik konstruktorów - Joachim B. był osobą wyjątkowo niezaradną. Kiedy Tomasz K. stąd odchodził to powiedział, że bez Tomka nie będziemy w stanie projektować żadnych linii technologicznych, czyli dał jasno do zrozumienia, że nie jest w stanie zaprojektować takich linii, choć był kierownikiem, a te jego obecne biuro projektów technicznych to już jest kompletna katastrofa!

K_P
@Wiśnia 04.11.2017 20:57

Nie pracuję tam, jednak śledzę stronkę, a z niej widzę że zrobili 3 linie w 2017.. to jak?????

Art

Firma LMS Logistyka Materiałów Sypkich Sp. z o.o. zakupiła firmę VET. "Były pracownik VET 2016-12-30 17:16 Teraz jest na ich budynku napis "Logistyka Materiałów Sypkich". Firma nowa ale pewnie ten sam gang lewusów i oszustów ją tworzy." Firma nie ma nic wspólnego z poprzednim właścicielem.

Były pracownik VET

kmfts

czy czarna mamba siedzi we więzieniu?

szeklownik

Może zajrzyj do KRSu spółki. Jest jak byk napisane - "VIBRO-ECO-TECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ

szeklownik

nie szukają bo zaliczyli upadłość o którą się prosili

Kola

To jest firma bankrut! Lada moment złoży wniosek o upadłość, gdyż komornicy jej nie odpuszczą...ale nie ma się co dziwić jak tak traktowali swoich klientów - po pierwsze nie dotrzymywali terminów wykonania i obiecanej jakości, rodzaju zastosowanych materiałów.

fred

Jak najdalej od tej firmy - DOBRZE RADZĘ !!!

ZŁY CZŁOWIEK

Powinno was to zainteresować, bo firma VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o. porowadzi nowe rekrutacje i właśnie ukazało się ogłoszenie o pracę świeże. Zachęcam do zerknięcia, warto. Opis stanowiska pracyOgólny zakres obowiązków:- tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5735540?keywords=&region=

hala

teraz tez nie ma wyplaty na czas ale seba zrobil sie do ludzi trzymaj tak a bedzie dobrze

endi65

Hmm piszecie o sprawach pracowniczych i macie racje jawykonywalem dla tej firmy uslugi robilem im 2 razy i juz nie bede z nimi wspolpracowal NIE PLACA NA CZAS trzeba upominac sie o swoje pzni odpowiedzialna za przelewy ma dar do unikow (chyba ma za to placone) ODRADZAM WSPOLPRACE D Z I A D O W A

hala

sebiastian kierownik uważaj polecisz szybciej jak myslisz

hala

Sebastian kierowniku daj sobie spokoj bo jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chcesz z nami robic być człowiekiem a nie pedalem

Kamil

same gwiazdy :) po snikersie dla panow ... pracowalem prawie 2 lata i nie ma zle ciekawe projekty gelty były ok wiadomo w zaleznosci od godz ,praca jak kazda inna trzeba zasuwac nie ma nic za darmo pozdrowienia dla brygady montazowo - serwisowej moze jeszcze bedzie nam dane postawic razem jakis zakład :) pozdrawiam

ktos

Pozdrowienia dla kolegów konstruktorów :)

były vibro-ekowiec

Zarobki: inżynier mechanik-konstruktor 1800zł netto. Na produkcji od minimalnej do 1500 zł netto. Ja tam zarabiałem 1800zł jako inż projektant. (usunięte przez administratora)

job

nie polecam

grześ

nnn, ile czasu pracowałeś w VIBRO - ECO-TECH Sp.z o o.? i jak długo czekasz na należne Ci pieniądze?

Sly

Pracuje tu od jakiegos czasu. Juz 2 miesiac nie ma opoznien z wyplatami. Robota ciezka, ale jak kto sie zna to sprobowac powinien, zwlaszcza jesli pracy nie ma. Poza tym jak wszedzie są osoby kompetentne i takie, ktorych byc nie powinno dla dobra ogolu:)

niki

Byłem, zobaczyłem i dałem sobie spokój,

niki

witam chce sie zatrudnic jako spawacz w w tej firmie,ale po opiniach to chyba dam sobie spokój

kon

A jak wygląda praca konstruktorów czy warto się tam wybierać

wysoki kierownik

...i gdzie masz tego wysokiego kierownika??? facet ma poukładane pod kopułą i do (usunięte przez administratora) się nie pcha! pozdrawiam

luka

Jeśli jesteś w stanie znieść wrzaski tych dwóch geriatryków, to powodzenia.

kóń_struktor

Pozdrowienia dla kolegów konstruktorów :-) Zdecydowanie odradzam.

yeti

Jaki wiceprezes?To historia.Teraz to cieć.Siedzi w biurze i sam ze sobą gra w statki.

Obegan

Pracowałem tam jakiś czas temu i o ile mi wiadomo to dużo się zmieniło. Niestety na gorsze. O premii to oni tylko mówią. Zarobki mierne. Jeżeli pół firmy to rodzina to co się można spodziewać. Atmosfera bardzo nerwowa i ogólnie wszyscy rywalizują między sobą. Jest bardzo duża rotacja pracowników. Z całym serce odradzam pracę w tej firmie.

spawacz++

Mam propozycje pracy w tej firmie. Napiszcie kilka zdań na temat pracy zarobków, czy jakieś premie itp. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o.