Opinie o VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o. w Mikołów

A szukam właśnie zatrudnienia jako projektant. Tu w firmie wiem ze raczej już nie mam szans się spełnić, bo mieli jakieś informacje na necie o upadku. A czemu było tak jak ktoś napisał, że projekty z Niemiec przyjeżdżały? Nie mogli wtedy kogoś zatrudnić?

Witam pracowałem tam sporo lat temu, nie wiem jak jest teraz, ale było dobrze do momentu przyjęcia nowego kierownika o ksywie Kaszpirowski, który to powiedział w pierwszy dzień, że On uzdrowi tę firmę. No i minęło 1,5 roku i trzeba było (usunięte przez administratora) stamtąd. 70% poprawek po wykonanej pracy. Niestety nie z winy pracowników tylko z winy koalicji obu prezesów, gdzie projekty były przywożone z Niemiec bez naniesionych poprawek konstrukcyjnych. Totalna MASAKRA. Załoga OK praca i obowiązki z nią związane OK.

Yarząb Nowy wpis

Potwierdzam. 100% prawdy.

Dawid Nowy wpis

Witam. Czy ktokolwiek ma może dane byłego projektanta (nie ostatniej Pani) ? bądź przedstawiciela ? potrzebny mnie jest kontakt nie w celach "pretensjonalnych" :P

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o.?

Odpowiedź Nowy wpis

Niestety - osoby zarówno z doświadczeniem jak i bez doświadczenia nie maja CIENIA SZANSY na zatrudnienie w VIBRO-ECO-TECH Sp. o.o ...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
TMS

Witam, szukam wszystkich osób :pracowników i kontrahentów , pokrzywdzonych działaniami Pana Piotra Rogonia, pod szyldem kolejnych spółek. Proszę o kontakt na maila biuro@tmseco.pl

zzz

Szkoda

Krzysztof

A co się teraz dzieje z FLUORem? Fluor to samo dno, które miało szczęscie stykać się z prawdziwymi projektantami co "mają wiedzę".

zzz

szkoda

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o. na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną wskazówką dla osób mieszkających w Mikołów i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Krzyś

Nie ma już Vibro Eco Tech, dwaj (usunięte przez administratora) tj Rogoń i Cinal doprowadzili do upadłości tej firmy, jednocześnie nie wypłacając pracownikom wynagrodzeń za ostatnie miesiące ich pracy. Dodatkowo pan Cinal w tym okresie za firmowe pieniądze na firmę Vibro Eco Tech kupił samochód marki Volvo, mając głęboko gdzieś zaległe wypłaty swoich pracowników.

K_P

Nie pracuję tam, jednak śledzę stronkę, a z niej widzę że zrobili 3 linie w 2017.. to jak?????

K_P

Czekamy na info!

golus
@K_P

Nie przejmuj się tym co napisała Wiśnia. Tak potem jest jak poważna firma techniczna zatrudnia dziewczynę, która o konstruowaniu maszyn nie ma bladego pojęcia i jak sama mówiła "przyszła do tej pracy sobie porysować". Nawet Achim powiedział że ją zatrudnili z łaski. Tak Anka o tobie mowa.

Art

Firma LMS Logistyka Materiałów Sypkich Sp. z o.o. zakupiła firmę VET. "Były pracownik VET 2016-12-30 17:16 Teraz jest na ich budynku napis "Logistyka Materiałów Sypkich". Firma nowa ale pewnie ten sam gang lewusów i oszustów ją tworzy." Firma nie ma nic wspólnego z poprzednim właścicielem.

Były pracownik VET

kmfts

czy czarna mamba siedzi we więzieniu?

szeklownik

Może zajrzyj do KRSu spółki. Jest jak byk napisane - "VIBRO-ECO-TECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ

szeklownik

nie szukają bo zaliczyli upadłość o którą się prosili

Kola

To jest firma bankrut! Lada moment złoży wniosek o upadłość, gdyż komornicy jej nie odpuszczą...ale nie ma się co dziwić jak tak traktowali swoich klientów - po pierwsze nie dotrzymywali terminów wykonania i obiecanej jakości, rodzaju zastosowanych materiałów.

fred

Jak najdalej od tej firmy - DOBRZE RADZĘ !!!

ZŁY CZŁOWIEK

Powinno was to zainteresować, bo firma VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o. porowadzi nowe rekrutacje i właśnie ukazało się ogłoszenie o pracę świeże. Zachęcam do zerknięcia, warto. Opis stanowiska pracyOgólny zakres obowiązków:- tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5735540?keywords=&region=

hala

teraz tez nie ma wyplaty na czas ale seba zrobil sie do ludzi trzymaj tak a bedzie dobrze

endi65

Hmm piszecie o sprawach pracowniczych i macie racje jawykonywalem dla tej firmy uslugi robilem im 2 razy i juz nie bede z nimi wspolpracowal NIE PLACA NA CZAS trzeba upominac sie o swoje pzni odpowiedzialna za przelewy ma dar do unikow (chyba ma za to placone) ODRADZAM WSPOLPRACE D Z I A D O W A

Zostaw merytoryczną opinię o VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o. - Mikołów

• Jak się pracuje w VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o.?

Zobacz opinie na temat firmy VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

VIBRO-ECO-TECH Sp.z o o.
1.8/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Dąbrowskiego 7 lok. 11
    42-200 Mikołów