Opinie o DK KOMPANY w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DK KOMPANY. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DK KOMPANY o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DK KOMPANY w Wrocław

Jaka jest kultura pracy w DK KOMPANY?

staszek Nowy wpis

dokładnie! od umowy wszystko zależy i wydaje mi się, że spokojnie mozna u nich zarobić do 2500 zł średnio brutto, ale pytanie jeszcze jak ze składkami jst..

Kompania Piwowarska

maja Nowy wpis

klarownośc to by się tutaj przydała tez w innych aspektach. Oczywiście też jestem zinteresowana pracą, tylko najpierw chciałabym sie dowiedzieć czy u nich jest dobry dojazd komunikacją miejską? Jakiś przystanek autobusowy jest niedaleko czy inaczej jak samochodem to nie da rady do nich się dostać? Z góry dzieki za odpwiedz.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie DK KOMPANY? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
bolesław korniszon

przede wszystkim jeśli miałabym wybrać firmę Mostostal Export jako przyszłego pracodawcę to musze mieć klarowność co do aspektów finansowych, czyli ile netto jestem w stanie u nich zarobić? bardzo ważna tez dla mnie sprawa, bo chcę robić jak najwięcej nadgodzin dla dodatkowego zysku, ile za godznę nadgodzin netto jest?

matrix

strasznie sie mi spodobalo to stwierdzzenie a raczej pytanie czy cele to matrix :D zabawne.. ale w sumei to dobre pytanie. potrzebowalbym tez takich informacji. myslicie ze teraz od nowego roku beda kogos poszukiwali? chcialbym sie doweidziec czegos mam nadzieje ze mi pomozecie . mam ostatnio pecha z praca i chcialbym dobrego miesjca do rpacy

janek

Świetna firma, zasady jasne i przejrzyste, pieniądze na czas, grafik elastyczny no i atmosfera bardzo przyjazna. Naprawdę polecam pracę w DK.

parara

Witam, postanowiłam wysłać CV ponieważ kolega który pracuje w tej firmie mówił że praca jak to w marketingu trzeba wciskać usługi ale pieniądze ma dobre i można zarobić, jeśli ktoś faktycznie się stara. Myślę że w obecnych czasach nie ma co wybrzydzać. Pracowałam wcześniej dla innej firmy i tam już były pieniądze marne, premia podwójnie opodatkowana, mówią że 540 zł brutto przyjdzie(po kolejnych 3miesiącach (usunięte przez administratora)) przyszło 340 ;/ dlatego że marka X zatrudniała firmę Z dla której pracowała agencja pracy Y i w końcu my- szare ludki. i śmieszna stawka godzinowa (umowa o pracę 6,52, zlecenie dla uczniów 7,40) Także uważam że DK daje dobre pieniądze ale trzeba trochę popracować jak wszędzie

elti

no wlasnie, jakis czas temu tez slyszalem ze 9 netto plus prowizje ? rzeczywiscie tak to wyglada ? dzieki za informacje

ZOSIA

witam chciaam się zapytać jakie są rzeczywiste zarobki w firmie dk marketing? ja usłyszałam na rozmowie 9 zl NETTO jest to prawda?? jak jest z prowizjami?

niematotamto

A mi osobiście nie podoba się, że (usunięte przez administratora) podszywa się pod \\\"byłych\\\" pracowników i wybiela firme, nie zdając sobie nawet sprawy jak wszyscy z niego tam drą łacha. A co do tych zwolnień o których mowa, to niech sam szef zastanowi się czy problem tkwi w pracownikach czy może w KIMŚ INNYM.. Co do atmosfery to poza tym, że telemarketerzy są poprostu przecu (usunięte przez administratora) i, to jednak reszta jest bez szału... zwłaszcza ten obiecywany pakiet szkoleń... owszem przez podjęciem pracy 3 dni szkoleń się odbywa.. ale zeby później zadbać o człowieka to już nie bardzo, lepiej wywalić bez żadnego uprzedzenia, z dnia na dzień. A z resztą, było mineło, każdy zdanie na temat dk marketing ma.. także pozdrawiam obecnych pracowników i mam nadzieję, że w końcu Was docenią ;)

miro22

Ja mam nieco odmienne zdanie. Zaznaczę może na początku, że też miałem okazję pracować w tej firmie, co prawda sam odszedłem ale nie mogę się zgodzić z opinią \"playowca\", że zwolnienia są bezpodstawne a wynagrodzenie niskie. Prawda jest taka, że w większości firm osoby zwolnione \"plują\" na pracodawcę, zamiast spojrzeć krytycznym okiem na siebie. Zawsze mogłem liczyć na obydwu managerów jak i na ludzi z teamu. Polecam prace w tej firmie, jeśli lubicie współpracować w małych grupach, w luźnej atmosferze, mając przy tym gwarantowaną godzinówkę! Pozdrawiam, były Playowiec.

playowiec

zgadzam się firma jest nie poważna. nie dość że zawsze nie słusznie za coś były godziny obcinane. zarobki wręcz śmieszne. A jeśli chodzi o traktowanie pracowników to pan M.F. zwalnia pracowników wg własnego uznania. mnie zwolnił pomimo że nie miałam najgorszych wyników i nie tylko ja byłam zdziwiona jego \\\"decyzją\\\" ale cały zespół który pod niego podlega.

Ja tam pracowałem i wszystko było ok. Fakt, że jak ktoś był słaby i nie robił umów to mało zarobił ale to jest przecież normalne. Kasa była zawsze na czas. Rozliczenia do wglądu. Wszystko było ok, zasady jasne. Także bardzo miło wspominam współpracę z tą firmą.

Anetka

Zgadzam się z Tobą.... Niestety, ale \"firma\" prowadzona przez kogoś kto nie ma prawie żadnego wykształcenia związanego z branżą tak działa... Do tego ten cały \"szef\" nie liczy się z człowiekiem, dba tylko o własną(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie.

Oszukany

Uwazajcie na tego faceta.. Zostalem oszukany przez niego. Zreszta nie tylko ja. "Szef" wymyslil sobie ze nie oplaca mu sie trzymac slabych pracownikow i w przypadku gdy na poczatku bylo 10 zl/h (-podatek) lub 8 zl/h (-podatek) w przypadku gdy nie zrobili sie progu (10 umow). Potem wycwanil sie i jak nie zrobilismy progu obcinal godzinowke do zera.. pracowalismy tam czasem za darmo. na dodatek kazal nam placic za zwroty ktore nie byly z naszej winy bo czasem ludzie sie rozmyslili. i tak np z wyplaty 1500 zl potrafilo zostac 700.. Ludzie uciekaja z tej firmy, malo ktory frajer juz tam pracuje to mowi samo za siebie!! Jedyny plus pracy to mili ludzie..

mili190

Szukam kontaktu do tej firmy i nic. Strona nie działa;(

W domu to możesz długopisy skręcać

Ktoś

Pracowałam tam kilka miechów i nie pozwolono mi ani razu na prace w domu, więc żeby pracować w domu to raczej trzeba panu D. albo panu M. "tańczyć" jak zagrają bo inacze nie ma szans. Nie do kończa tak pięknie jak piszesz. Pozdrawiam!

Jak nie robisz targetów i nie nadajesz się do telemarketingu to nie zarabiasz, proste i logiczne. Jesteś dobry potrafisz sprzedawać to zarabiasz, w całym handlu tak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o DK KOMPANY - Wrocław

DK KOMPANY
3.1/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Prudnicka 8 lok. 2
    50-503 Wrocław