Opinie o Invite Rest w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Invite Rest. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Invite Rest na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invite Rest w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia na Kierowca c. Invite Rest oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Klaudia

Pracowałam w hotelu Invite do tego roku jako Recepcjonistka. Może zacznę od plusów: kierownik wyrozumiały, jeśli wypadło coś (nawet nagle), że nie można było zjawić się w pracy zawsze było jakieś rozwiązanie. Kolejnym miłym zaskoczeniem był prezent pieniężny na święta-nie było to dużo, aczkolwiek sam gest zważywszy na to, że dopiero zaczełam tam pracować naprawdę na plus. Wypłaty zawsze na czas. Co do minusów- dla mnie zdecydownie największy jaki był-okropnie toksyczni ludzie, czy to pracownicy restauracji, czy inni pracownincy hotelu, wszyscy niby mili, a obgadują każdego za plecami od góry do dołu. Jest to tak perfidne, że niestety bardzo obniża to komfort pracy w tym miejscu. Wynagrodzenie nie adewkatne do obowiązków-ja jako recepcjonistka musiałam robić wszystko(w tym pilnować nocą hotelu, bo byłam tam najczesciej sama na całą noc), a stawka oczywiście najnizsza krajowa. Podsumowując drugi raz bym się nie zdecydowana tą pracę.

Łucja
@Klaudia

Czyli jest to praca dobra na start dla zdobycia doświadczenia... A oprócz tej najniższej krajowej byly jakieś premie? Wymagano od Ciebie znajomości angielskiego?

Klaudia Nowy wpis
@Łucja

Nie ma żadnych premii, tak język angielski jest wymagany, jest krótka rozmowa po angielsku na rozmowie kwalifikacyjnej, jest sporo gości z zagranicy, więc jest to oczywiste.

Maja Nowy wpis
@Klaudia

Bywałaś sama przez całą noc? tu jest w razie czego monitoring jakiś prawda? były w hotelu kiedykolwiek jakieś włamania? i czemu nie ma ochrony żadnej?

Klaudia Nowy wpis
@Maja

Tak, zazwyczaj byłam sama, monitoring jest, ale na tym sie konczy, nie ma zadnej ochrony(przynajmniej jak ja pracowałam). Żadnego włamania nie było, ale było kilka nieprzyjemnych sytuacji, gdzie stresowało mnie to, że jestem tam tylko ja

Marlon

@si Nie rozumiem po co zaklinasz rzeczywistość? Wszystkie wypowiedzi są a Twoja jest z kwietnia . Robić firmie czarną reklamę, może ktoś Cię inspiruje do takich wpisów?

Si
@Marlon

Są? Jakoś ich nie widzę. Jest za to kilka wpisów z adnotacją - usunięte przez administratora...i kto tu zaklina rzeczywistość :) Nikt mnie nie inspiruje do takich wpisów, każdy kto tutaj coś niekorzystnego napisał miał do tego powód. Uważam jako pracodawcy jesteście nierzetelni i dobrze jeśli ludzie będa na was uważać. Wam nie trzeba Wam robić czarnej reklamy, sami sobie robicie :)

Phi

Dokładnie zgadzam się w wami ja też pracowałam tam i i kasy do dzis nie mam nawet nikt do mnie nie zadzwonił aby przyjść rozliczyć się.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Invite Rest? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
si

Widze że kompromitujące wypowiedzi pracodawcy zostały usunięte pozostały jedynie odpowiedzi. Ciekawe dlaczego i kto zadał sobie tyle trudu żeby załatwić usunięci tych wypowiedzi...przecież tego nie da się zrobić edytując tekst.

Zawiedziony

Jestem kolejnym przykładem tyle że pieniążków nie mam do dzis. Obiecywane bylo tyle potem mniej a na koniec nic. Istny wolontariat. Żenada.

Paweł Śmielak

nie idzcie tam nie będziecie mieli kłopotów i nie dajcie się nabrać na miłą pogawędke jaki to hotel iNvite jest wspaniały

pytająca

mam pytanie , byłam na rozmowie kwalifikacyjne i nie wiem co dalej zrobić po przeczytaniu tych komentarzy ... jestem studentom i nie ukrywam potrzebuję mieć się z czego utrzymać

lick
@pytająca

Przeczytałaś to wyrób sobie opinię sama. Czego oczekujesz tutaj? Że ktoś Ci powie co masz zrobić bo nie rozumiem?

kasia

Mają rezerwację różnych hoteli online, zastanwiam się czy ktoś korzytał i zamawiał w ten sposób i rezerwował jakiś hotel, czy wszystko działą sprawnie i poprawnie?

niki

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1015512 firma założyła kolejną spółkę

haha

no rzeczywiście nie ma problemów :) wszyscy na tym profilu was chwalą za terminowe wypłaty wręcz

xyz

Atmosfera w pracy opiera sie na wielu aspektach. To prawda, ze ludzie tworza atmosfere, ale jesli pracodawca nie jest w stanie zagwarantowac pracownikom godnych warunkow morale grupy podupada i wierzyc mi sie nie chce, ze chce sie tworzyc jakakolwiek atmosfere. Kazdy mysli wtedy tylko kiedy dostanie swoja zasluzona wyplate... #x- meeega slabe jest to co piszesz. Jako prawcodawca przemyslalbys to co ludzie tu pisza i wzial sobie do serca wszelkie uwagi, choc osobiscie uwazam, ze dla tego miejsca nie ma juz ratunku, a jedyna opcja satysfakcji w tym hotelu jest zlozenie wypowiedzenia i znalezienie czegos innego. Szkoda nerwow i czasu na to miejsce.

si

Mylisz się, jest ci może znane powiedzenie że ryba psuje się od głowy. Atmosfera zależy przede wszystkim od szefa, Od jego podejścia do pracowników od tego kogo zatrudnia i sposobu w jaki organizuje zespół. Jeśli jako pracodawca nie masz o tym pojęcia to nic dziwnego że są tutaj takie opinie. I absolutnie się nie denerwuję, raczej wesoło mi jest jak to czytam :)

si

Ty naprawdę jesteś pracodawcą :D bronisz do upadłego tego miejsca mimo że wiele tu napisano zarówno o pieniądzach jak i atmosferze. Przestań się kompromitować :) Ludzie piszą że nie płacicie pensji, macie problemy finansowe i jest toksyczna atmosfera, przeczytaj i jako pracodawca wyciągnij wnioski. Pisanie bajek zostaw profesjonalistom.

si

Wata to czy hotel jest fajny nie mnie oceniać, na temat płacy też już wyżej wiele napisano, ale z tą rozwijającą pracą dla pokojówki to żart pierwsza klasa :)))

si

Myślisz że pokojówkom będą płacić? w sumie masz rację ktoś może automatycznie zobaczyć oferty pracy tej firmy i wiedzieć że powinien jej unikać :)

Ogórek

Jurek ludzie wysyłają CV jak popadnie, dopiero później zaproszeni na rozmowę szukają informacji o firmie i tak c zy inaczej tutaj trafią i wyrobią sobie opinię. Ja też uważam że smieszne jest zamieszczanie ogłoszenia o prace w miejscu gdzie jedyną pozytywną opinię napisał o sobie pracodawca i to udając pracownika :)

rozbawiona

Słabe miejsce na ogłoszenie o pracę, tym bardziej, że po przeczytaniu poniższych recenzji i opinii szczerze wątpię, aby ktokolwiek zechciał pracować w tym toksycznym i niewyplacalnym miejscu. Najpierw plaćcie tym, którzy już tam pracują, a dopiero potem zatrudniajcie kolejne osoby.

gogo

Tak bardzo uczciwi, sprawdziłaś może przypadkiem swoje składki w ZUS? Ja też jestem byłym pracownikiem firmy. Właśnie przyszło do mnie zawiadomienie z sądu, że pracodawca ma sprawę o niepłacenie składek emerytalnych i ZUS. Zaległości sięgają niemal 200 000zł. Wszystkim byłym pracownikom polecam zainteresować się sprawą. A przyszłym zastanowić nad podjęciem pracy u tego "uczciwego i dobrego" pracodawcy... Podejrzewam zresztą, że powyższy wpis jest samego pracodawcy. Pracownicy dają tyle co nic? U was się zapie...a a z wypłatami i tak zalegacie. Żenada!

agaaa

witam , byłam pracownikiem firmy INVITE REST. To co tutaj wypisują niektóre osoby jest po prostu żenujące . Może warto najpierw popatrzeć na swoją pracę ? Kojarzę ludzi pracujących w hotelu, pomimo że pracowałam tam tylko 3 miesiące, zwolniłam się sama, bo wyjechałam na tzw. "zmywak". Ludzie chcieliby , aby wypłaty były na czas ( oczywiste ) , ale sami z siebie dają tyle co nic. Poza tym z tego co pamiętam , to przy rozmowie wstępnej przełożony informuje o możliwości wypłaty wynagrodzenia w ratach. Nie znam nikogo, komu firma nie wypłaciła 100% wynagrodzenia. Postanowiłam napisać tę opinię, ponieważ uważam , iż właściciele firmy są przedstawieni w niekorzystnym świetle, a są to naprawdę dobrzy i uczciwi pracodawcy .

pp
@agaaa

Agaaa z pewnością nie jesteś pracownikiem firmy, i każdy pracownik to wie, wiesz dlaczego? Bo jak pracownik dostaje te swoje 1500 czy 1800 i jeszcze musi się o to prosić to jest wk**ny, bo mu nie wystarcza na życie, a nie wychwala "uczciwego" pracodawcę. Twój sposób myślenia reprezentuje pracodawcę i to po prostu widać. Krótko mówiąc nie płacicie nikomu, firmom współpracującym, właścicielom apartamentów którzy nawet na recepcji skarżyli się na Was a pracownikom płacicie w ratach i po upomnieniach. Długi długi i jeszcze raz długi i o tym wie cały hotel! Nie widzicie zza szybek swoich luksusowych autek jaki to jest problem dla pracownika bo na sobie nie oszczędzacie. Elita wrocławskiego biznesu i hotelarstwa hahah :)

Zostaw merytoryczną opinię o Invite Rest - Wrocław

• Jak się pracuje w Invite Rest?

Zobacz opinie na temat firmy Invite Rest tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Invite Rest
3.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Hubska 52-54
    50-502 Wrocław