Candela Biuro inżynierskie

Wrocław

Opinie o Candela Biuro inżynierskie

rynna

Biuro Projektowe Instalacji elektrycznych - to jest działalność prowadzoną przez tę firmę @anonim i chyba w tym momencie powinno być dla ciebie jasne. poza tym działają na rynkui już dwadzieścia lat na rynku

Anonim

Pracowałem tam 3 lata i było ok, miła atmosfera dużo można się nauczyć, a do tego naprawdę fajne projekty były na tapecie. Bardzo miło wspominam pracę w tym biurze.

Firemka zarządzana przez małżeństwo i kolege małżeństwa. z małżeństwa najgłupsza jest żona-głupia idiotka a mąż to szowinista. kolega małżeństwa też ma swoje za uszami. uważać na [usunięte przez administratora] mówi wszystko szefowi w słowo w słowo bo w końcu nagrywa to co się mówi w pokoju. teraz to dyr ds. technicznych. Uważać na [usunięte przez administratora] ten to jest niezły.prawa ręka szefa szowinisty. chociaz to dziwne ze szowinista skoro ma dwie córki. ale to już jego sprawa. w firmie pozatrudniane dzieci szefów. będąc zatrudnionym w tej firemce to staje się własnością szefa. nie ważne, że człowiek ma swoje życie i swoje sprawy. oczywiście jest 8godzinny czas pracy ale niektórzy w firemce mieli po 150 nadliczbowych godzin i nawet więcej-nie wspomnę tu o [usunięte przez administratora]mile jest widziane codzienne przesiadywanie po godzinach. w trakcie tych 8 godzin wykonuje się przeróżne rzeczy i sprawy małżeństwa. oczywiście kosztem swoich obowiązków w pracy. i potem jest zebranie na którym mówi się, że to nie zostało wykonane. nie słuchać szefa, który mówi, że nie ma pieniędzy na wypłatę dla pracowników. jak On to żalił się pracownikom, że jego córce jest ciężko w życiu. Jakby pracownikom było lekko. a szef sam biegnie po 16ej na obiadek. w takim przypadku lepiej poczekać minutę aż pojedzie do domu i potem wychodzić z pracy. na obiadek ma blisko do domu, może z 30s jazdy autem. aha jeszcze jedno- popracować tam z rok i uciekać- tak wiele osób robi to by było na tyle.

Zostaw opinię o Candela Biuro inżynierskie - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Candela Biuro inżynierskie