Idea Fair Play Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Idea Fair Play Sp. z o.o.

brum

Fantastyczny marketing szeptany aż obrzydzenie bierze.

habik

Idea fair play to fajna inicjatywa, ale pewnie większośc kasy idzie na kluby, które kasy nie potrzebują pilnie. To w ogóle forum pracy, to powiedzcie mi, czy pracownik biurowy - wsparcie marketingowe i ofertowanie ma tu jakieś ciekawe szkolenia?

zosia22

Lubisz pomagać? Jeżeli tak, to dzięki świetnej i innowacyjnej formule możesz to zrobić. To bardzo proste. To TY dokonasz wyboru na jaki cel chcesz przekazać pomoc. Może to być ulubiony uczniowski klub sportowy, organizacja pożytku publicznego lub też bezpośrednia pomoc dla dziecka, które wymaga leczenia lub też potrzebuje rehabilitacji. Wystarczy wejść na stronę http://www.ideafairplay.pl/ . Pomaganie jest bardzo proste !

New Idea

Potrzebujesz pieniędzy dla klubu sportowego? Teraz możecie zbierać darowizny całkowicie za darmo. Przy zakupie na www.ideafairplay.pl dowolnego ubezpieczenia dla siebie, rodziny i firmy część wartości ubezpieczenia przekazujemy do Klubu sportowego wskazanego przez użytkownika. Dla wszystkich korzystanie z serwisu jest w całości bezpłatne!

Kamil35

Osobiście od siebie moge powiedzieć, że znam osoby, które korzystają i wspierają wiele rzeczy za pomocą Idea fair play. Z tego co mi wiadomo, to mają bardzo dobre podejście, a nie standardowe tylko na zysk. Najwięcej dobrego słyszałem osobiście o tym http://www.ideafairplay.pl/produkt/43/ubezpieczenie-na-zycie Ubezpieczenia na życie to chyba taki ich pewniak, że wiadomo że starają się pomóc jak najlepiej. Od siebie nie mam zastrzeżeń, a co wy myślicie?

Adam11

Bardzo, bardzo fajna sprawa - wyboerasz ubezpieczenie na życie a oni przekazują na wybraną organizację - np na klub sportowy. Oby więcej!

Zostaw opinię o Idea Fair Play Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idea Fair Play Sp. z o.o.