Opinie o Korpo w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Korpo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korpo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korpo w Jawor

Ktoś !

Całe Korpo ! Jeżeli ktoś myśli że przez te lata w tym zakładzie zmieniło się na lepsze to jest bardzo naiwny !

DTDTDT
@Ktoś !

To prawda znam sytuacje, kolega posta nie klamie

JAN

Powiem krótko i prosto, te wasze negatywne wpisy to nic innego jak "PRZEMAWIA PRZEZ WAS ZAZDROŚĆ"

pracownikTegoGetta
@JAN

Tak przemawia zazdrość ze was kroją na premie, ze was kameruja jak w zoo i robia zdjęcia przy maszynach a wy pozujecie. Każdy z jawora wie ze ten zakład to getto, a te pozytywne opinie pisze biuro. Dalej tak traktujcie ludzi, pół montażu odejdzie do mercedesa, nie mówiąc o utrzymaniu ruchu gdzie brygadzista JEZUS :D robi z siebie inżyniera a jest zwykłą maskotką jak ten wąsacz z tokarek piotruś

Monter
@pracownikTegoGetta

Skręcać przekładnie a silnik to dwa inne światy, a ty kolego jeżeli jesteś tak nie zadowolony to dlaczego jeszcze pracujesz w tym getcie???????????????????????????

nokame

powiem krótko praca jest tylko trzeba się ruszyć a nie siedzieć i tu pisać .

nikc

rynek pracy jest szeroki dlaczego pracują ludzie dalej nie rozumiem . Jeszcze na podfirme gdzie teraz przyjmują na firmę w innych firmach.

gghghhg

Więc wychodzi na to że aby dostawać wszystkie benefity,dodatki, bony na święta trzeba de facto przepracować w zakładzie 2 lata:) dobre sobie, szkoda czasu, znam zakłady gdzie bony i dodatki dostaje się od razu, nawet pracując przez agencję - i nie ma żadnego podziału czy ktoś jest na podfirmie czy nie, bo tak naprawdę wszyscy robią jedną i ta samą robotę. nie bądźcie naiwni i nie dajcie się robić w bambuko.

@gghghhg

Dowiedz się dokładnie a później pisz, bzdury wypisujesz i robisz antyreklame

obecny pracowniik

oczywsicie ze tak jest, żadne dodatek nie należy sie osobie z podfirmy. Jedyny plus którym sie to forum zachwyca to jest darowy transport. Dać Kowalskiemu darmowe taxi do roboty i zadowolony bo na pety zaoszczedzi

Obczytany
@gghghhg

jedno pytanie ,kto jest pracodawcą ,chyba agencja,albo??? Jeżeli agencja jest pracodawcą to jest zobowiązana płacić wczasy pod gruszą czy talony świąteczne , powinni prowadzić jakiś fundusz socjalny ,bo z tych pieniędzy są wypłacane tzw wczasy pod gruszą czy talony, proszę odróżnić pracodawcę od najemcy,czy się mylę?

Aplikowałeś do Korpo na stanowisko Ślusarz - Konserwator? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
nie polecam

Zachwyceni darmowym transportem haha, wiele wam nie potrzeba do szczęsci tylko dojazd do roboty starym busem który jedzie z bolkowa do jawora ponad godzine. No brawo, ależ ta firma dobroduszna

Misiek
@nie polecam

Widzę że reklama darmowego transportu na fali, niema czego się teraz czepiać to transport a może ktoś wspomni o podwyżkach od maja, 1zl do godziny, może mi ktoś powie w której firmie teraz są podwyżki i ile? Proszę o przykłady, może zmienię firmę

Jens
@Misiek

Tak kolego, jest przykład, w ubojni, ha, ha, ha

nie polecam
@Misiek

haha tylko korpo daje podwyżki i to az 1 zł ! Ja jestem w szoku ze serio sa tam takie osoby co sie ciesza z damowego busa do roboty jak 30 lat temu do kazdej fabryki xd

Misiek
@nie polecam

Zadałem pytanie,gdzie dają podwyżki ,nie jesteś w stanie odpowiedzieć????????? tylko się naśmiewać, f......e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do pracownika

Skoro tak to najmocniej przepraszam i nie było to moim zamiarem - wywnioskowałem tak z tutejszych wcześniejszych wypowiedzi . Bez wątpienia na plus zakładu należy liczyć uruchomienie darmowego transportu . To już naprawdę coś. Pzdr

Do odradzam

A ja znam osoby które tam nadal pracują i są zadowolone - i też zaczynały przez agencję. Wszystko zależy jaki ktoś jest i jak wpasuje się między ludzi, no i przede wszystkim - jak pracuje i czy ta praca mu odpowiada. Po to jest okres próbny by dana osoba przekonała się sama oraz innych czy ta praca jej się podoba. Pozdrawiam.

Do Weronika

Transport darmowy już funkcjonuje, jakoś od połowy kwietnia br. z tym że obejmuje tylko trasy z Bolkowa i Złotoryi , nie wszyscy pracownicy spoza Jawora maja więc ten darmowy transport zapewniony.

chetny

witam a jak to jest z zarobkami na stanowisku magazyniera/operatora wózka widłowego ? Bo mowa tutaj cały czas o operatorach maszyn np. tokarek a chciałbym zaaplikować do firmy na stanowisko kierowcy widlaka? Bo tych zakładam już nie rekrutuje podfirma tylko już normalnie zakład? Proszę o pilną odpowiedź pracowników.

Wwww
@chetny

Wszystkich rekrutuje podfirma i stawki prawie jednakowe

Weronika

Widzę że ten wątek jest bardzo aktywny! Powiedzcie mi dokładnie za co w zakładzie przydzielane są premie i dodatki do pensji? @Pracownik Korpo pisał że stanowią ważny element całej wypłaty I jak jest z transportem? Piszecie że jest darmowy dla pracowników, opłaca się z niego korzystać? Zawsze to jakieś dodatkowe pieniądze zostające w kieszeni.

@Weronika

Za standardowe godziny pracy dostaniesz około 2000brutto. Premię masz najczęściej w kwocie 1400-1550zł brutto. (od trzeciego miesiąca pracy, wcześniej mniejszą, jak coś spieprzysz to też dostaniesz mniej) Jak pójdziesz na chorobowe to nie dostaniesz premii. Dodatki do 2 miany i do nocki to kolejne kilka stów, na przykład 6. Bez spiny wychodzi 4. brutto. Może być i więcej i mniej.

niebieskii
@Fejs

Wyjaśnijmy wątek przekłamania w ofertach korpo. Umowa o prace- kit. Półtora roku na pod firmie, dla niedowiarka moge wrzucić skan umowy. Dodatki na świeta, premie jubileuszowe itp - WIELKI KIT! Aby dostac bony trzeba przepracować rok na KORPO tzn pierw połtora roku na podfirmie plus rok na korpo i bon dostaniesz po 2latach i 6 mies pracy. Premia jubileuszowa ? oczywiscie, ale pracownik nie może być ani jednego dnia na chorobowym. Ten zakład to jeden wielki mobbing i kit, nie bez powodu tu każdego dnia jest tyle postów. Ludzie wchodzą i wylewaja tu swoje zdenerwowanie. A i przerwa 15 min i ani sekundy dłużej, na palarni pala i zagryzają szybko bułką, zeby tylko premii nie zabrali

Obserwator
@niebieskii

Dziwne, niby tak źle a pracuje tam ponad 500 ludzi i zero Ukraińców, bardzo dziwne, przecież na rynku pracownika brakuje i rzekomo pracy jest na max, piszą ci którzy jeszcze w życiu nie pracowali a jak pracę stracą to mamusia nakarmi

Ktoś!
@Weronika

Bo Korpo jest chyba jedynym zakładem w Polsce gdzie aż 50% wynagrodzenia stanowi premia ! Nigdzie indziej tak nie ma . Dlaczego pracownik w tym zakładzie nie ma np. 20zł/h i 500zł premii ? Właśnie ! Dlaczego ?

odradzam

Nie polecam, byłem na rozmowie zaoferowali stawke 12zł. Popytałem ludzi co tam pracuja lub pracowali i mówią zeby omijac szerokim łukiem. Po tym jak przeczytałem opinie na forum podziekowałem. Gdyby sie dobrze w firmie układało ludzie by nie pisali 99% komentarzy negatywnych.

szagi

A powiedzcie mi dlaczego zwolnił się z Korpo Marek Mazur Mściwojowa??Wiem pracował tam od początku istnienia zakładu

@szagi

Nie on jeden . Ilu jeszcze pracowników uchowało się w tym zakładzie sprzed 2010 roku ? Korpo powstało w 1995r . Czyli 23 lata temu . Ilu w tym zakładzie pracuje z takim stażem ? No może jakiś czarny . To już nie ten zakład co kiedyś .

@Ktoś !

No a czemu ludzie odchodzą wiadomo że za większą kasą i spokojem przecież to normalne

ada
@Tomek

moze przez mobbing i za małą stawkę godzinową i za premie która zabieraja. Na koniec miesiaca myslisz ze masz 100% premi no ale pan czarny zapomnial Ci poweidziec ze Ci zabral 50%

niebieski
@ada

Pan Marek też był czarnym

@niebieski

Ale on był akurat normalny.

cvbnn

ej to ile w końcu wynosi ta podstawa dla zwykłego operatora maszyny, np tokarki? no i ile tej premii dodają o ile wszystko pójdzie dobrze (chodź zakładam że jak ktoś zaczyna to nawali złomu jak miodu i baj baj premio) piszcie bo to dla mnie ważne, myślę o zaaplikowaniu do firmy. Ile to w sumie wyniesie,bo słyszałem że łącznie jakieś 2500 - 2700.

toakrz
@cvbnn

12.50zl BRUTTO, dla niedowiarka moge zrobic zdjecie umowy

;
@cvbnn

12.5 to w innych zawodach maja wiecej ,co to za praca nie wiesz ile dosaniesz nigdy

Pracownik Korpo
@;

Proszę was ,piszcie prawdę, bo nas pracowników ośmieszacie, na to wygląda ze pracujemy za najniższą krajową, stawka może jest niska ale premia i dodatki robią swoje, pracuję już 5 lat nie mam najwyższej stawki ale co miesiąc ponad 3tyś mam, jeżeli chodzi premie to tylko raz straciłem 20% przez własną głupotę, jeszcze raz PROSZĘ WAS, nie obrażajcie nas, róbcie karierę gdzieś indziej,powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodatek premia zasprzedaż urlp

A ciekawe jak sie wytłumaczą przed tym że KAŻA PRACOWNIKA SPRZEDAWAC ZALEGŁE URLOPY. Róbcie tak dalej, PIP juz wam sie do (usunięte przez administratora) dobiera.

@Dodatek premia zasprzedaż urlp

Nic nie karzą tylko pytają czy ktoś chce. Nie musisz się zgadzać.

byly pracownik
@Dodatek premia zasprzedaż urlp

Widzę, ze proceder z dodatwkowa premia za przyjscie we dni w ktore ma sie wypisany urlop dalej obowiazuje. Brawo korpo jawor.

Xxx

Firma jak na Jawor ok.Brygafziści na tokarkach w porządku

janek

kto ma duza wiedze i pojecie napewno nie zawita do korpo ludzie dzis szukaja pracy na adekwatnym poziomie szczeze zeby premia wynosila 1400 zl to jest nie poważne robisz caly miesiac i tego nie masz bo tak jest wszystko ulozone jak majster ci nie zabierze to jemu cos zabiora proste.

albert

za darmo czy nie - to nieważne - ważne że ten darmowy transport jest. Będę tam niebawem aplikował, zawsze to kilka stówek zaoszczędzonych na flocie. Pozdrawiam.

@albert

Heh przeciez juz w biurze robisz

@albert

Jasne zawsze troche kasy zostanie jak ktos dojezdza

korpo getto
@Tutmirleid

chyba oszalales panie wierzbiku

albert

Witam , czy to prawda że zakład zorganizował darmowy transport dla pracowników spoza Jawora? Jakie trasy i miejscowości on obejmuje?

Tak , ze Złotoryi i Bolkowa i miejscowosci po drodze w strone jawora

@Tutmirleid

Robią się konkurencyjni, to dobrze. Dzięki darmowemu transportowi ludzie zaoszczędza jakieś 200 zł na paliwie, warto więc aplikować, jak ktoś mieszka blisko w okolicach, dziękuję za info.

@albert

Szczegóły dot. transportu znajdziesz na profilu Korpo na Fejsie.

@albert

Swoi na tym zakładzie już się poznali !

@albert

Bezinteresownie tego nie zrobili heh

@albert

Bezimteresownie tego nie zrobili heh

nikl

ciekawe jak to będzie z pracownikami dwóch firm w jaworze, jeśli mercedes będzie potrzebował trochę osób czym ludzi zatopią

zapytanie

dla firm takich jak kropo jest potrzebna duza konkurencja wystarczy zeby ta strefa w starym jaworze się poszezyla o kilka zakładów jeszcze a efekty same widać - korpo sie opiera na obróbce cnc z tego co widać wiec wystarczy poszukać pracy - nie piscie ze w korpo sie zarabia dobrze bo 2500zl na reke przy dobrych wiatrach to jest nic w dzisiejszych czasach .

Mow
@zapytanie

No tak bez nadgodzin i premi to by nawet mniej wziął...

Ktoś!
@zapytanie

Zobacz co się dzieje ! Tylu się ludzi przewinęło przez te Korpo że próbują ściągać ludzi z okolic Bolkowa i Złotoryi . Kuszą darmowym dojazdem . Ale zła opinia o tym zakładzie już dawno poszła daleko w świat !

Zostaw merytoryczną opinię o Korpo - Jawor

• Jak się pracuje w Korpo?

Zobacz opinie na temat firmy Korpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korpo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korpo