Opinie o Korpo w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Korpo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korpo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korpo w Jawor

Dziadostwo np Leon

@anonymous

Uważajcie co piszecie bo wszystko sprawdzają, nawet jak szyfrem piszecie i tak was znajdą!!!!!!

ktoś!

I co z tego że znajdą ? Teraz to Kramer mi może .... !

Gogo
@anonymous

Ty (usunięte przez administratora) przyjdź i powiedz mi to w twarZ jak masz odwagę

Guru
@anonymous

Jak jesteś taki kozak to powiedz to prosto w twarz, a nie piszesz anonimowo . Tak to każdy potrafi, to oznaka tchórzostwa ...

agent

Pracowałem w tym kramerowym (usunięte przez administratora) 2 lata, normy wysoki, zabierają pieniądze, brak możliwości rozwoju, ludzie po 10 lat pracują i nawet maszyny ustawić nie umieją, o zaprogramowaniu mozna zapomnieć. Odszedlem z tego getta i jestem bardzo zadowolony. Nie polecam pozdrawiam

Lol
@agent

???

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę proponują?

Irek

Jaka macie atmosferę w firmie? Warto szukać tu szczęścia?

@Irek

Wystarczy poczytać posty tylko na tej stronie i będziesz miał odpowiedź na swoje pytanie .

Ciekawy
@ktoś !

Słuchaj, od dawna czytam twoje wpisy, możesz mi powiedzieć za co cię poznali z korpo? Myślę ze za cwaniactwo i kombinatorke

Ciekawy
@ktoś !

Przepraszam, miało być pognali

@Ciekawy

@ciekawy nie bądź taki ciekawy bo kociej mordy dostaniesz !

ciekawy
@ktoś!

jeżeli taki cwany jesteś to przedstaw się na stronie , nie masz j.j????????? myślę że nie,dlatego dalej będziesz krytykował i bzdury wypisywał ,przemawia przez ciebie zazdrość i nie pogodzenie się z porażką, powodzenia panie KTOŚ

adam witta
@ciekawy

zazdrość ze jesteście w tym zakładzie jak maszyny i robicie jescze wiecej wiecej wiecej

@ciekawy

Zazdrościć . Czego ? Nie ośmieszaj się !

Aplikowałeś do Korpo na stanowisko Ślusarz - Konserwator? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Harasza

что вы будете делать, если ничего не сделаете

Bigcook
@Harasza

Was ?

@Pracownik Korpo praca za 12.50 jest pracą za najniższą krajową zabieranie 10% premii za jednego bubla nie objawem szacunku dla pracownika normy coraz wyższe gdzie praca na dwóch tokarkach " Siekach" przy czasach grubo po niżej minuty każdy chciał by za swoją pracę być szanowany i wynagradzany a nasza praca nie należy do lekkich choć połowa premii powinna trafić do stawki zasadniczej pozdrawiam . Nie mam zamiaru Cię ośmieszać

Ryba

Czy firma oferuje dodatki za wczasy pod jabłonią ??

Do Weronika

Dobra fajnie sie gadalo ale wez zawijaj z tej strony. Bo masz teksty jak na ulotakch w PUP. Taki moderator a tylko wcinasz sie w dyskusje a nic nie wnosisz.

Podpowiedzcie czy w firmie są prowadzone praktyki? Czy są jakoś opłacane czy nie?

Weronika

@ktoś !, dokładnie, długość urlopu wynika również z ilości przepracowanych lat. Czy dokładnie przestudiowałeś swoją umowę o pracę? Czy próbowałeś zwrócić się ze swoimi wątpliwościami do kogoś z Agencji lub firmy Korpo? Zawsze warto o to zapytać. Zadaniem działów rekrutacji jest także pomoc kandydatom oraz obecnym pracownikom.

@Weronika

O czym Ty mówisz ? Zlikwidowali jedną patologię jaką były umowy śmieciowe ! W miejsce tego wprowadzili inną patologię jaką są Agencje Pracy Tymczasowej ! Tutaj @Ustawiacz odnośnie dodatków prawdę pisze . Pracownikom tymczasowym nie przysługują .

Weronika

@Ktoś !, długość urlopu ustala Kodeks pracy. Długość urlopu jest zróżnicowana zależnie od dotychczasowego doświadczenia pracownika. Czy wiedziałeś o tym? Czy możesz napisać o jakich przywilejach i benefitach w firmie Korpo masz na myśli? Jak Ci się pracuje w tej firmie? Z Twojego wpisu nie wynika to jednoznacznie.

@Weronika

Wiedziałem . Ale z tego co mi wiadome to pracownik tymczasowy ma trochę inne przywileje . Czy tacy pracownicy mają umowę o pracę podpisaną z Korpo czy z Agencją Pracy Tymczasowej ?

@Weronika

A co ma dotychczasowe doświadczenie do długości urlopu ? Prędzej ilość przepracowanych lat . Nie wiem jakimi prawami się kierują Agencje Pracy Tymczasowej . Czy Kodeksem Pracy ? Pracownik tymczasowy nabywa prawo do płatnego urlopu w ilości 2 dni po przepracowaniu pełnego miesiąca .

Ustawiacz

Zabieranie premii w tym zakładzie to codzienność, bardzo wysokie normy, przerwa 15 min nie dajaca nawet mozliwosci zjedzenia posiłku. Zatrudnienie przez podfirme połtora roku.Bony i dodatki wakacyjne to wielka ściema, należą się tylko pracownikom korpo nie tym z podfirmy. Duża rotacja ludzmi dlatego też postanowili zainwestować w busy dla pracownikow z innych miast. Brak szacunku do pracowników, mobbing i wyzysk. Za przykład podam tu mechanika który się zwolnił, za 2 dni wyrzucono jego żone za to ze nie dała po sobie poznać ze mąż chce odejść. Inny przykład pracownicy tokarek pracujący na podfirmie rok i 6 miesiecy

@Ustawiacz

Co to znaczy zatrudnienie przez podfirmę ? Chodzi o Agencję Pracy Tymczasowej ?

Adam Kitt
@Ustawiacz

100% prawdy o tym zakładie

@Ktoś !

Czyli 24 nie 26 dni urlopu w przeciągu roku ? Dwa dni za każdy przepracowany miesiąc i oczywiście utrata wszelkich przywilejów jakie mają pracownicy bezpośrednio zatrudnieni w firmie ?

Jerry

Te czarne skurwy..ny za nieprzyjscie w sobote do pracy rzucaja ludzi na formulki. Pamietajcie karma wraca , noga i tak wam się slizgaja a wy nadal ludzi tak traktujecie.

@Jerry

Kiedyś rzucali na formułki jak chcieli kogoś zwolnić by sam się zwolnił .

rada

prosta zasada zmienicie prace bo odwrotnie się to nie stanie:)

Ktoś !

Żeby w tym zakładzie rzeczywiście zmieniło się na lepsze to trzeba by było wymienić całą ekipę rządzącą . Od tego najwyżej do tych najniżej . Tylko że to przecież jest nierealne !

od

takie firmy sie kiedyś kończą jest ich kilka w rejonie tylko czekać jak walizki spakują i do widzenia wiedz nie ma co tu się stresować

@od

Sami podcięli sobie gałąź na której siedzieli !

Ktoś !

Niestety ! Jesteśmy takim narodem że czy to w Polsce czy za granicą Polak Polakowi b(r)atem ! Bardzo wyraźnie jest to widoczne w Korpo .

Ktoś!

Dużo mógłbym napisać w tym temacie . Tylko znowu powiesz że kogoś obrażam . Jakie warunki pracy i jaka atmosfera ? Kto pracował w tym zakładzie to wie . A kto nie pracował a zamierza to się dowie . Odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej . Nawet nie wiedziałem że coś takiego w tym zakładzie istnieje .

Weronika

@Ktoś !, proszę nie obrażać innych pracowników na forum. Zapoznaj się z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Jeżeli Twoje zdanie o firmie Korpo jest negatywne, wyraź je proszę w bardziej konstruktywny sposób. Czy wiesz coś na temat aktualnych ofert pracy w tej firmie?

@Weronika

Ja nikogo nie obrażam . Ale prawda jest taka że niejednemu on krwi napsuł . A tak na marginesie . @ Weronika jaką rolę pełnisz na tym forum ? Jesteś przedstawicielem tej firmy ? Ja wiem że nie kopie się leżącego . Ale to nie wina zwykłego fizola że w tym zakładzie jest jak jest !

Ktoś !

To to toto jeszcze żyje ? Największy dupoliz w Korpo !

Zostaw merytoryczną opinię o Korpo - Jawor

• Jak się pracuje w Korpo?

Zobacz opinie na temat firmy Korpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korpo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korpo